Selin Ciğerci düğün öncesi gelin hamamı yaptı

Sevgilisi Gökhan Çıra ile gelecek hafta sonu evlenecek olan Selin Ciğerci, gelin hamamı tertipledi. Ünlü fenomen Selin Ciğerci'nin gelin dansöz de oynadı.

 Selin Ciğerci düğün öncesi gelin hamamı yaptı

Selin Ciğerci ile sevgilisi eski futbolcu Gökhan Çıra, 28 Ekim'de dünya evine girecek. İki yıldır birlikte olduğu sevgilisi Gökhan Çıra geçtiğimiz haftalarda Ciğerci'yi istemeye gitmişti.

28 Ekim'de evlenecek olan Selin Ciğerci, kına gecesi ve düğün öncesinde yakın arkadaşlarıyla birlikte gelin hamamı düzenledi.

selin2

İstanbul'daki lüks bir otelin hamamında düzenlenen gelin hamamında Selin Ciğerci dansöz de oynattı.

selin3

Ciğerci o anları Instagram hesabından paylaştı.

selin4

selin5

Ünlü çift 28 Ekim Pazartesi günü evlenecek. 2 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Gökhan Çıra’dan geçtiğimiz aylarda evlilik teklifi alan Selin Ciğerci, gözyaşlarına boğulmuş ve bu anları instagram hesabından paylaşmıştı.
640xauto (1)

640xauto

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
alenen yaşanan, reklamı yapılan trans aşkları şimdi bunlar proje değilde ney?
Transbirey nazik hali, top , dönme halk dilinde . Böyle hayatı seçmelerine birşey demem ama bunu deşifre etmelerine , DEMET AKALIN gibi takip edilen bir popüler ismin bunlara çanak tutması işte son bu hemde ne son.
kimdir bu kadın mı erkek mi ne iş yapar şarkıcı değil oyuncu vs. değil ülkeye örnek olacak ne hayrı var alıp tepelere çıkardınız hergün milletin gözüne sokuyosunuz nasıl bir haber televizyon dünyamız var yazık
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler