Selin Ciğerci Haberleri Ve Son Dakika Selin Ciğerci Haberleri

Selin Ciğerci Haberleri Ve Son Dakika Selin Ciğerci Haberleri

Selin Ciğerci, 4 Nisan 1984 tarihinde İstanbul’da doğdu. Zeytinburnu’da bir gecekonduda büyüdü ancak babasının işleri iyi gidince hayatı da değişti. Selin Ciğerci, bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan yarışma programı Wipeout’a katıldı. Ciğerci, "Okan Ünsal" takma ismini kullanarak Wipe Out adlı programın 4. sezonuna katıldı. Baba tarafından Konyalı, anne tarafından Kastamonulu olan Selin Ciğerci, 2014 yılında cinsiyet değiştirme ameliyatı oldu. Cinsiyet değiştirme sürecinin ardından sosyal medyada ürettiği içeriklerle popülerliğe kavuştu. Ardından ise kendisine ait bir kozmetik markası çıkarttı.

Müzik sektörüne de kısa süreliğine giriş yapan Ciğerci, 5 Karat ve Hikaye singleları ile sevenleriyle buluştu. 2019 yılında uzun süredir beraberlik yaşadığı futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile evlendi. Ciğerci'nin nikah şahitliğini yakın arkadaşı olan Demet Akalın yaptı.

Selin Ciğerci Haberleri

Selin Ciğerci karşısında gazetecileri görünce şaşırdı! Çok utanıyorum

Selin Ciğerci geçtiğimiz günlerde elinde çiçekle görüntülendi. Ciğerci, çiçeğin arkadaşından geldiğini belirtti. Gazetecileri karşısında görünce şaşıran ünlü isim" Sizi görünce utandım" dedi.

Magazin 16-02-2024 17:40

Canlı yayında ortam gerildi! Ali Eyüpoğlu Ailesi çok zengin değil miydi? deyince Selin Ciğerci yayına bağlandı: Hayırdır böyle gülerek konuşuyorsun sen?

Müge Dağıstanlı ve Ali Eyüboğlu'nun sunduğu “Aramızda Kalmasın” programında Selin Ciğerci'nin açıklamaları konuşuldu. Ali Eyüpoğlu "Ailesi çok zengin değil miydi?" deyince zor günler geçiren Ciğerci yayına bağlanarak isyan etti.

Magazin 25-01-2024 13:40

Hakkında soruşturma açılan Selin Ciğerci ağlayarak yaşadığı zor günleri anlattı! Kimseye ödeme yapamıyorum

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat ile eşi Engin Polat'ın tutuklanmasının ardından Selin Ciğerci hakkında da soruşturma başlatılmıştı. "Ben 60 milyona yakın vergi ödemişim zaten, kazanmışım, o zaman da diyordum" açıklamasında bulunan Ciğerci ağlayarak paylaşım yaptı. Ciğerci "Annemin emekli aylığına kadar donduruldu" dedi.

Magazin 25-01-2024 07:12

Evin tek oğlu olan Kerimcan Durmaz'dan bakın annesi ne istedi! Selin Ciğerci yorum yapamadan duramadı

İnternet üzerinden yaptığı paylaşımlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz son paylaşımıyla da gündeme geldi. Annesiyle birlikte YouTube videosu çeken Kerimcan Durmaz, videonun fragmanını paylaştı. Fragmanda annesinin Kerimcan Durmaz'dan gelin ve torun isteği dikkatlerden kaçmadı. Selin Ciğerci ise anne- oğul arasında gerçekleşen muhabbete yorum yaparak dahil oldu.

Magazin 13-01-2024 11:15

Selin Ciğerci

Selin Ciğerci Hakkındaki Haberler Mynet'te. Selin Ciğerci Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Selin Ciğerci'nin eski kocası Gökhan Çıra'ya yorumu dikkat çekti

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci ayrıldı ama isimleri magazin gündeminde yer almaya devam ediyor. Daha önce eski eşini aldattığını itiraf eden Gökhan Çıra geçtiğimiz günlerde kaza geçirince gündem olmuştu. Çıra ve eski karısı Ciğerci arasındaki yorumlaşma da dikkat çekti.

Magazin 02-01-2024 11:41

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra kızları için biraya geldi! Aile pozu sosyal medyayı salladı

Son dönemde adı kara para aklama ve vergi kaçırma iddialarına karışan Selin Ciğerci özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Her paylaşımı olay olan ünlü isim bu defa kızının doğum günü pozlarıyla çok konuşuldu.

Magazin 26-12-2023 15:17

Gazeteci Murat Ağırel: Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra hakkında soruşturma başlatıldı

Sosyal medya fenomenlerine yönelik soruşturma büyüyor. Dilan ve Engin Polat'ın ardından 14 fenomenin mal varlıklarına el konuldu. Gazeteci Murat Ağırel de Selin Ciğerci ile eski eşi Gökhan Çıra hakkında soruşturma başlatıldığını duyurdu.

Magazin 01-12-2023 20:48

Selin Ciğerci iddialara isyan etti! Tüm gelirimi açıkladım ya beni kaçırırlarsa...

Kara para aklama iddiaları sonrası belgelerle açıklama yapan Selin Ciğerci, katıldığı yayında servetinin her yerde açık açık konuşulmasına dair "Tüm gelirimi açıkladım ya beni kaçırırlarsa" dedi. Ciğerci ayrıca 'kaçtı' yorumları gelmesin diye ülkeden çıkmadığını söyledi.

Magazin 24-11-2023 14:39

Selin Ciğerci'nin kazancı hakkında Ben ikna olmadım! demişti! Miami'deki evi nasıl aldığını anlatıp şirketlerdeki gelirini açıkladı

Gazeteci Murat Ağırel, Gökhan Çıra ve fenomen Selin Ciğerci'nin kazancını araştırarak "Bir kremden 450 milyon TL kazanılır mı? Ben ikna olmadım" demişti. Selin Ciğerci ile yeniden görüşen Ağırel bu sefer de ünlü fenomenin şirket gelirini açıkladı.

Magazin 23-11-2023 09:11

Evlenmeleri bekleniyordu! Selin Ciğerci'nin eski eşi Gökhan Çıra nişanlısından ayrıldı

Selin Ciğerci ile iki kez evlenip boşanan Gökhan Çıra, bir süredir aşk yaşadığı Eylül Keleş ile 5 Ekim'de nişanlanmıştı. Önümüzdeki günlerde nikah masasına oturmaları beklenen çiftten ayrılık haberi geldi.

Magazin 22-11-2023 13:21

Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra birbirine mi girdi? Yaktın bizi...

Fenomenlere dair incelemeler sürerken bir yandan da farklı farklı iddialar gündeme geliyor. Son olarak 2. Sayfa'da yer alan iddiaya göre Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra birbirine girdi. İddiaya göre Ciğerci eski kocasına "Yaktın bizi" dedi.

Magazin 16-11-2023 15:23

Magazin dünyasında neler oldu? Fenomenlerin lüks yaşantısının perde arkası gündemde

Türkiye ve dünyada magazin gündeminde bu hafta neler oldu?

Haber 12-11-2023 10:04

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra açıklama yaptı! Murat Ağırel Bir kremden 450 milyon TL kazanılır mı? dedi mal varlığını sayıp ekledi: Ben ikna olmadım!

Gazeteci Murat Ağırel, Gökhan Çıra ve fenomen Selin Ciğerci'nin kazancını araştırarak kafasında oluşan soru işaretlerini yayında anlattı. Selin Ciğerci ve eski kocasıyla konuşan Ağırel "Bir kremden 450 milyon TL kazanılır mı?" diyerek ünlü fenomenin mal varlığını saydı ve açıklamaları ikna edici bulmadığını söyledi.

Magazin 09-11-2023 15:50

Deniz Akkaya, Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci'yi topa tuttu! Dilan Polat cevabı gibi...

Dilan Polat ve Engin Polat'ın tutuklanmasının ardından Deniz Akkaya paylaşımlarda bulundu. Daha önce de davalık olduğu Selin Ciğerci ve eski kocasını hedef alan Akkaya, paylaşımlarıyla dikkat çekti.

Magazin 05-11-2023 14:56

Selin Ciğerci düğünde babasıyla dans etti! Kerimcan Durmaz dayanamadı

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren ünlü fenomen Selin Ciğerci katıldığı bir düğünde babasıyla dans etti. Düğünün davetlileri arasında yer alan Kerimcan Durmaz bu anlara kayıtsız kalamadı.

Magazin 30-10-2023 16:27

'Kara para aklama olayım varsa kendimi Taksim'de asarım' demişti! Ünlü fenomen Selin Ciğerci'nin MASAK raporu ortaya çıktı

Türkiye aylardır Dilan Polat ve Engin Polat çiftini konuşuyor. Kara para aklama ve vergi kaçırma iddialarıyla gündeme gelen ünlü çift hakkında soruşturma başlatıldı ve Polat Ailesi'nin tüm mal varlıklarına el konuldu. Bu olayın ardından diğer sosyal medya fenomenleri de inceleme altına alındı. Bu isimlerden biri de Selin Ciğerci oldu. İddiaya göre; MASAK tarafından incelemeye alınan Ciğerci için hazırlanan rapor ortaya çıktı.

Magazin 28-10-2023 15:10

MASAK onu da incelemeye aldı! Kara para akladığı iddia edilen Selin Ciğerci gözyaşlarını tutamadı! 'Taksim'de kendimi asarım'

Tüm Türkiye aylardır Dilan Polat ve Engin Polat çiftini konuşuyor. Vergi kaçırma ve kara para aklama iddiaları ile gündeme gelen ünlü çift hakkında MASAK detaylı bir rapor hazırladı. Soruşturma kapsamında Polat Ailesi'nin mal varlıklarına el konuldu. Bu olayın ardından diğer sosyal medya fenomenlerinin de incelenmeye başlandığı ortaya çıktı. Kara para aklama iddiaları ile gündeme gelen Selin Ciğerci iddialar karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Magazin 27-10-2023 08:59

Badem göz ameliyatı olan Selin Ciğerci son halini paylaştı! Bakın hangi ünlü oyuncuya benzetildi

Son olarak taşıyıcı anne yöntemiyle bir kız çocuğu sahibi olan ve Miami'ye yerleşmeye karar veren Selin Ciğerci sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Her geçen gün estetiklerine bir yenisi ekleyen Ciğerci, iddialara göre geçtiğimiz günlerde badem göz ameliyatı oldu. Son halini takipçileriyle paylaşan ünlü ismin bakın kime benzetildi.

Magazin 19-10-2023 17:10

Estetiğe doymadı! Selin Ciğerci son haliyle dikkat çekti...

Son olarak taşıyıcı anne yöntemiyle evlat sahibi olan ve Miami'ye yerleşmeye karar veren Selin Ciğerci yine estetik ameliyatı oldu. Cinsiyet değişimi sonrası bambaşka birine dönüşen Ciğerci'nin göz çevresindeki bantlar dikkat çekti.

Magazin 06-10-2023 15:47

Türkiye'yi terk eden Selin Ciğerci bakın nereye gidiyor! İşimi ve kızımı orada büyüteceğim

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren ünlü fenomen Selin Ciğerci iki kere evlenip boşandığı Gökhan Çıra ile taşıyıcı anne aracılığıyla evlat edinmişti. Türkiye'yi terk edeceğini söyleyen Ciğerci gideceği ülkeyi de açıkladı.

Magazin 28-09-2023 15:30

'Para aklıyor' iddialarıyla gündemde olan Dilan Polat'a Selin Ciğerci'den destek! Yapmayın günah...

Fenomen Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ın para akladıkları iddiası gündemde. Dilan Polat'ın adını gündemde gören Selin Ciğerci fenomen arkadaşına destek oldu. Ciğerci açıklamasında "Yıllar önce bana da iftira attılar. Vergi kaçırıyor dediler, naylon faturası var dediler" yorumunda bulundu.

Magazin 25-09-2023 08:42

Selin Ciğerci kızı için Miami'de ev aldı! Lüks villa ağızları açık bıraktı! Dadıya verdiği parayı da açıkladı

Özel hayatıyla sürekli gündem olan Selin Ciğerci, iki kez evlenip boşandığı Gökhan Çıra'yla birlikte evlat edindiği kızı için ülkeyi terk etti. Küçük kızı için Miami'ye taşınan Ciğerci lüks detaylara sahip villasını paylaşınca olay oldu.

Magazin 22-09-2023 11:45

Evlat edinmişlerdi! Selin Ciğerci ilk kez kızıyla pozlarını paylaştı

Fenomen ve iş kadını Selin Ciğerci ve iki kere evlenip boşandığı Gökhan Çıra taşıyıcı anne aracılığıyla evlat edinmişti. Bu konuda çok paylaşımda bulunmayan Ciğerci ilk kez kızıyla fotoğraflarını paylaşınca gündem oldu.

Magazin 22-09-2023 10:04

Selin Ciğerci'den bomba paylaşım! 'Sıkınca orgazm oluyorsunuz'

Son dönemde markasına yoğunlaşan fenomen Selin Ciğerci, 'sıkınca orgazm oluyorsunuz' dediği parfümüyle paylaşım yaptı. Ciğerci'nin parfümü sosyal medyayı salladı.

Magazin 21-09-2023 13:26

Gökhan Çıra ile 2 kez evlenip boşanmıştı! Aradığı aşkı bulan Selin Ciğerci annesine müjdeyi bakın nasıl verdi

Ünlü fenomen Selin Ciğerci, annesine WhatsApp üzerinden attığı mesajın ekran görüntüsünü sosyal medya hesabında paylaştı. Böylelikle gün içerisinde neden hikaye paylaşımı yapmadığına dair gelen mesajları toplu olarak yanıtlayan ünlü isim gündem oldu. Ciğerci'nin "Anneciğim, kızın aşık oldu, artık bir damadın var" ifadesi dikkat çekti.

Magazin 11-09-2023 11:05

Selin Ciğerci Amerika'da aldığı evle dikkat çekti! Göl manzaralı lüks evini paylaştı

Kendi markasını kuran ve lüks yaşantısıyla gündemden düşmeyen fenomen Selin Ciğerci, satın aldığı lüks ev ve arabalarla sık sık adından söz ettiriyordu. Ciğerci Bodrum'daki lüks yazlığından sonra şimdi de Amerika'da göl manzaralı bir ev aldı.

Magazin 07-09-2023 15:42

Selin Ciğerci paylaşımına gelen Erkek olduğun çok belli yorumuna tepkisiz kalmadı

Kozmetik markası olan ve sosyal medya fenomenleri arasında öne çıkan Selin Ciğerci sık sık markasına dair paylaşımlar yapıyor. Gökhan Çıra ile boşandıktan sonra zayıflayan ve estetikleriyle bambaşka bir görünüme kavuşan Ciğerci kendisine gelen "Erkek olduğun çok belli" yorumuna tepkisiz kalmadı.

Magazin 18-08-2023 10:30

Gökhan Çıra herkesin içinde sevgilisiyle öpüştü! Selin görmesin yorumları geldi

Fenomen Selin Ciğerci ile boşandıktan sonra sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Gökhan Çıra yeni aşka yelken açmıştı. Sevgilisi Eylül Keleş ile tatilde olan Çıra plajda aşka geldiği anları paylaştı. O paylaşıma yorum yağdı.

Magazin 03-08-2023 15:43

Selin Ciğerci kendine tektaş aldı! Erkekler beni eğlendirsin ve...

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren iş insanı Selin Ciğerci, tatilden bikinili pozlarını paylaşarak dikkat çekiyordu. Nişantaşı'nda görüntülenen Ciğerci nasıl bir ilişki istediğini söyleyince gündeme geldi.

Magazin 31-07-2023 15:37

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra taşıyıcı annelikle evlat edinmişti... Gelen yorumlar çıldırttı

Eski futbolcu Gökhan Çıra Selin Ciğerci ile evli olduğu dönemde taşıyıcı anne yoluyla bebek sahibi oldu. Çıra, bebeği ile fotoğraflarını paylaştı ve gelen yorumlara adeta ateş püskürdü.

Magazin 27-07-2023 07:48

Milli tekvandocu Kübra Dağlı'nın paylaşımına sayfasında yer veren Selin Ciğerci: Çekildim kenara...

Milli tekvandocu Kübra Dağlı'nın, "Sporcuların cinsel yönelim tercih ya da dini tutumlarını bir kenara bırakıp başarılarını tebrik etmek çok zor olmasa gerek" paylaşımı gündem olmuştu. Selin Ciğerci başarılı sporcunun paylaşımına sayfasında yer vererek bakın ne dedi.

Magazin 21-07-2023 15:16

Selin Ciğerci bikinili pozlarını paylaştı! Eski kocasıyla ilgili yorum rahatsız etti

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren ve estetiklerle bambaşka bir görünüme kavuşan Selin Ciğerci bir süredir tatilde. Tatilden bikinili pozlarını paylaşan Ciğerci'ye eski eşi Gökhan Çıra ile ilgili gelen yorum fenomeni rahatsız etti.

Magazin 16-07-2023 13:27

Selin Ciğerci'den havuz başında kalça şov! Banu Alkan göndermesi olay oldu

Son dönemde verdiği kilolarla sık sık gündeme gelen Selin Ciğerci sosyal medya paylaşımlarıyla çok konuşuluyor. Şu sıralar Bodrum'daki yazlığında tatil yapan ünlü isim havuz başındaki dansıyla olay oldu. Ciğerci, Banu Alkan göndermede bulunmadan da edemedi.

Magazin 08-07-2023 11:39

Selin Ciğerci minik bikini altıyla poz verince tepki çekti! Demet Özdemir ise destek verdi

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren iş kadını ve fenomen Selin Ciğerci tatiline devam ediyor. Ciğerci son olarak bikinili bir pozunu paylaştı. Selin Ciğerci'nin minik bikini altı ise tepki çekti. Fenomene destek ise arkadaşı Demet Özdemir'den geldi.

Magazin 03-07-2023 15:44

Selin Ciğerci 2 milyon dolarlık yazlığı paylaştı, sosyal medya yıkıldı! O yoruma sessiz kalamadı! Verdiği yanıt...

Son dönemde verdiği kilolarla sık sık gündeme gelen Selin Ciğerci sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiriyor. Geçtiğimiz yıllarda 2 milyon dolara Bodrum'da yazlık alması gündem olan Ciğerci lüks yazlığından yaptığı paylaşımla olay oldu. Ünlü isme öyle bir yorum geldi ki Ciğerci bu yoruma kayıtsız kalamadı.

Magazin 24-06-2023 09:22

2 milyon dolara yazlık alması çok konuşulmuştu! Selin Ciğerci lüks yazlığından paylaştı

Yeni imajıyla ve yaptırdığı estetiklerle gündeme gelen Selin Ciğerci sosyal medya hesabından iddialı paylaşımlarda bulunuyor. Geçtiğimiz yıllarda 2 milyon dolara Bodrum'da yazlık alması çok konuşulan Ciğerci lüks yazlığından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Magazin 23-06-2023 10:21

Selin Ciğerci yine olay oldu! Pantolonunun fermuarını açıp, tanga bikinisini gösterdi

Son dönemde verdiği kilolarla sık sık gündeme gelen Selin Ciğerci sosyal medya hesabındaki iddialı ve cesur paylaşımlarıyla çok konuşuluyor. Ünlü isim bu defa yine sınırlarını zorladı ve pantolonunun fermuarını açıp, tanga bikinisini gösterdi. Ciğerci'nin son paylaşımı beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Magazin 16-06-2023 09:04

Aile'nin yıldızı Serenay Sarıkaya bikinili pozlarıyla sosyal medyayı salladı! Selin Ciğerci'den yorum gecikmedi! 'Kağıt gibi...'

Aile dizisinde hayat verdiği Devin karakteriyle büyük beğeni toplayan Serenay Sarıkaya dizisi sezon finali yapar yapmaz soluğu Yunanistan'da aldı. Tatil fotoğraflarını peş peşe paylaşan ünlü ismin bikinili pozlarına binlerce beğeni ve yorum yapıldı. Sarıkaya'ya Selin Ciğerci'den yorum gecikmedi.

Magazin 07-06-2023 15:05

Selin Ciğerci, Hadise'nin derin göğüs dekolteli halini görünce dayanamadı

İş kadını ve fenomen Selin Ciğerci, şarkıcı Hadise'nin son pozlarını görünce dayanamadı. Son dönemde iddialı seçimler yapan Hadise bu sefer de göğüs dekolteli bir elbiseyle poz verdi ama pozda güneşten kızarmış cildi dile düştü. Ciğerci de bu konuda sessiz kalmadı.

Magazin 07-06-2023 08:39

Sonuçta erkeksin yorumu gündem olmuştu! Selin Ciğerci'den üstsüz poz geldi

56 kilo olan ve diyetini aksatmayan fenomen Selin Ciğerci eski dostu Kerimcan Durmaz ile barıştı. İkili arkadaşlarını da yanlarına alarak birlikte tatile gitti. Ciğerci tatilden üstsüz pozlarını da paylaşmayı ihmal etmedi. Ünlü fenomen geçtiğimiz günlerde "Sonuçta erkeksin" yorumuna verdiği yanıtla dikkat çekmişti.

Magazin 26-05-2023 11:51

Selin Ciğerci bikinisini giyip kıvrımlarını sergiledi! Sonuçta erkeksin yorumuna ise sessiz kalmadı

Son dönemde spor ve diyetle kilo vererek formunu koruyan ve yaptırdığı estetiklerle dikkat çeken Selin Ciğerci güneşlenirken pozlarını paylaştı. Ciğerci kendisine gelen "Sonuçta erkeksin istersen bin tane ameliyat geçir" yorumuna ise sessiz kalmadı.

Magazin 18-05-2023 14:31

Selin Ciğerci Allah'ın adını neden ağzına alıyorsun? yazan takipçisine isyan etti! Kızılcık Şerbeti gibi o evde...

Sosyal medya fenomeni ve iş insanı Selin Ciğerci kurduğu şirketlerle pek çok kadına istihdam sağlıyor. Ciğerci son olarak buna dair yeni bir paylaşım yaparak "Allah'ın izniyle bilgi vermek istedim" deyince şoke eden bir mesaj aldı. Selin Ciğerci "Allah'ın adını neden ağzına alıyorsun?" yazan takipçisine daha sonra ise isyan etti.

Magazin 16-05-2023 14:40

Gökhan Çıra Erkek değilsin yorumuna çıldırdı! Şoke eden yanıt

Selin Ciğerci ile iki kez evlenip boşanan Gökhan Çıra yeniden evlenmeye hazırlanıyor. Taşıyıcı anne yoluyla bebek sahibi olan Gökhan Çıra kendisine gelen bir yoruma çok sinirlendi ve şoke eden bir yanıt verdi.

Magazin 14-05-2023 12:19

Bir dönem küs kaldılar! Selin Ciğerci'den Kerimcan Durmaz paylaşımı... Okşanlar...

Bir dönem dillere destan olan dostlukları son bulan Selin Ciğerci ve Kerimcan Durmaz yıllar sonra barıştı. Selin Ciğerci adı gündemde olan arkadaşıyla pozunu paylaşarak "Okşanlar Kerimcanlar..." yorumunda bulundu.

Magazin 09-05-2023 09:52

Selin Ciğerci transparan taytına eleştiri yağınca açıklama yaptı! Dekolte giymeyi...

Bir paylaşım karşılığı 40 bin lira aldığını açıklamasıyla gündeme gelen Selin Ciğerci son olarak ünlü bir markanın transparan detaylı taytını giyerek kıvrımlarını sergiledi. Taytlı pozuna eleştiri alan Ciğerci ardından ise eleştirilere yanıt verdi.

Magazin 08-05-2023 08:19

Selin Ciğerci 'Vergi müfettişleri göreve' yorumunu görünce... 500 bin aldığım da oluyor

Ala Tokel'in programına konuk olan iş insanı ve fenomen Selin Ciğerci bir paylaşım karşılığı 40 bin lira aldığı olduğunu açıklayınca sosyal medyada gündem oldu. Selin Ciğerci 'Vergi müfettişleri göreve' yorumunu görünce ise bomba bir yanıt verdi.

Magazin 07-05-2023 07:28

Selin Ciğerci'nin eski eşi Gökhan Çıra yeni sevgilisi için kesenin ağzını açtı! Spor arabanın fiyatını duyanlar inanamadı

Selin Ciğerci ile iki kez evlenip ayrılan Gökhan Çıra yeni sevgilisi Eylül Keleş ile evlilik kararı aldı. Eylül ayında nikah masasına oturmaya hazırlanan Çıra, sevgilisi için kesenin ağzını açtı. Düğün hediyesi olarak aldığı son model spor arabanın fiyatı ise dudak uçuklattı.

Magazin 06-05-2023 17:33

Selin Ciğerci'nin Instagram'dan kazandığı para dudak uçuklattı! Bakın hikaye başına ne kadar alıyor

Ünlü fenomen Selin Ciğerci, Ala Tokel'in YouTube'da yayınlanan programına konuk oldu. Programda çarpıcı açıklamalara imza atan Ciğerci Instagram'da story başında kazandığı ücreti açıkladı.

Magazin 05-05-2023 11:44

Selin Ciğerci'den David Beckham’ın beyaz iç çamaşırlı pozuna ilginç yorum! Türk erkekler atınca kesin gay...

David Beckham ve Spice Girls’le başladığı müzik yolculuğunun ardından beğenilen bir modacı olan Victoria Beckham son paylaşımlarıyla gündemde. Kocasının beyaz iç çamaşırlı pozunu paylaşan Victoria Beckham'ın pozunu gören Selin Ciğerci ilginç yorumlarıyla dikkat çekti.

Magazin 04-05-2023 08:45