SON DAKİKA! Çok konuşulan görüntüler hakkında yeni gelişme

Sosyal medyada 19 yaşındaki kızına Taksim Tarlabaşı'ndaki evinde şiddet uyguladığı görüntüleriyle tepki çeken ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanan baba Muzaffer A., hakkındaki soruşturma tamamlandı. Savcılık, hem baba Muzaffer A., hem de kızı Tuğba A. hakkında ceza istedi.

Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu Savcılığı'nca hazırlanan iddianamede, olay sonrası çıkarıldığı mahkemece 9 Ekim'de tutuklanan baba Muzaffer A. ve kızı Tuğba A. "müşteki-şüpheli" sıfatıyla yer aldı.

Muzaffer A. hakkında "Altsoyuna karşı nitelikli kasten yaralama" suçundan TCK'nin 86/1-3a ve 29/1. maddeleri uyarınca 1 yıl 1,5 aydan 3 yıl 5 aya kadar hapis istendi. Kızı Tuğba A. hakkında ise babasına yönelik "Üst soya karşı basit yaralama" suçundan TCK'nin 86/2-3a ve 29/1 maddeleri uyarınca hapis cezası 4,5 aydan 1 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası talep edildi. Baba ve kızı hakkında haksız tahrik hükümleri talep edildi. Soruşturma kapsamında, anne ve 17 yaşındaki S.A'nın da ifadeleri alındı. İddianame, İstanbul 19. Asliye Ceza Mahkemesi'ne gönderildi. Mahkeme, iddianameyi kabul ederse baba ve kızı önümüzdeki günlerde hakim karşısına çıkacak.

BAZI SUÇLARDAN TAKİPSİZLİK KARARI VERİLDİ

Öte yandan, baba Muzaffer A., anne Şefika A. ve kızı Tuğba A. hakkında "Karşılıklı yaralama", "Tehdit" ve "Hakaret" suçlarından da takipsizlik kararı verildiği belirtildi. Baba Muzaffer A. hakkında "Cinsel taciz" iddiasına da takipsizlik kararı verildi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
bırakın kardeşim aile içine girmeyin Onlar bugün kavga yaparlar Yarın Canciğer olurlar Et tırnaktan ayrılmaz tırnak da etten büyüğün hatası ayıbı olduğu kadar mutlaka küçüğünde suçu vardır
Yav bırak boş boş konuşma. Çıkmış kızın üstüne ayı gibi kızı dövüyor. Bu kızın bu ev de ne okula dair bir hayatı olur ne de doğru düzgün bir evlilik yapıp düzgün bir hayata geçişi olur.
@granitcimurat adamı savunmuyorum tabiki ama bu kız bu videoyu annesini döverek tehditle çektiriyormuş. Babasına da bu noktaya getirmek için bıçak çekip hakaretler etmiş. Bence suçlar sabit ve kararlar doğru
herkesin evladi var kiz babasini canindan bezdirdiyse napacak ya dovecek ya reddedecek
12 Eylül Hesabı bir sağdan bir soldan demişti onlar bizim saray yargısı da 1 alt soydan 1 üst soydan hesabına girmiş.Şaşırdım mı ? ASLA ...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler