MAGAZİN

Çukur 101. son bölümde Vartolu ve Yamaç'ın veda sahnesi! Erkan Kolçak Köstendil Çukur'dan ayrıldı mı?

Çukur dizisinin 2 Kasım Pazartesi ekrana gelen 101. son bölümündeki Salih'in kardeşi Yamaç'a veda sahnesi izleyiciyi şaşırttı. Çukur'dan ayrılacağı iddiaları gündemde olan Erkan Kolçak Köstendil'in canlandırdığı Vartolu Sadettin'in aniden Afganistan'a gitmesi dikkat çekti. Peki Çukur'da Vartolu'ya ne olacak? Erkan Kolçak Köstendil Çukur'dan ayrıldı mı? İşte Çukur 101. son bölümdeki Vartolu'nun veda sahnesi.

Ay Yapım imzalı Çukur dizisinin 2 Kasım Pazartesi ekrana gelen 101. bölümünde Vartolu'nun aniden Afganistan'a gitmesi dikkatleri çekti. Çukur'da Halil İbrahim'in acilen Afganistan'a gitmesi nedeniyle İskandar Yamaç'ın görüşme isteğini yerine getiremedi.

cukur22
Yamaç, Vartolu'dan Afganistan'a gitmesini isteyince Vartolu isteksiz de olsa kabul etti.

VARTOLU AFGANİSTAN'A GİTTİ!

Vartolu, kardeşi Yamaç'a sarılarak "Ben yokken öleyim deme. Vurulma da. Ayağına taş değmesin" dedi. Vartolu'nun sürpriz vedası ise akılları karıştırdı.

cukur111

Çukur'da Vartolu Sadettin'i canlandıran Erkan Kolçak Köstendil'in diziden ayrılmak istediği iddia edilmişti. Geçtiğimiz aylarda baba olan Köstendil'in çocuğuna daha fazla vakit ayırmak için bir süre dizi setlerinden uzak kalmak istediği iddia edilmişti.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler