Ahmet Akın Haberleri

CHP Genel Başkan Yardımcısı Akın'dan elektrik ve doğal gaz zammına ilişkin açıklama:

"Kara kış öncesi enerjiye yapılan zamlar, üretim maliyetlerini yükselteceği için vatandaşlara faturaların yanı sıra hayat pahalılığı olarak da yansıyacak"

Yurthaber 01-09-22 10:00

BOTAŞ tarihinde bir ilk: Doğal gaz alımı için yurt dışından kredi! 'Büyük bir açmaz içinde'

BOTAŞ tarihinde ilk kez doğal gaz alımı için yurt dışından kredi kullandı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, BOTAŞ'ın sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG) alımı için Deutsche Bank'tan kredi kullanmasını eleştirerek "BOTAŞ'ın 929 milyon dolar tutarında kredi alması büyük bir açmaz içinde olduğunu göstermektedir" dedi.

Haber 15-07-22 11:37

Sosyal medya bu sözleri konuşuyor! Prof. Dr. Ahmet Akın: 'Binlerce erkek kız olmak için bekliyor, 2030'a kadar devam edecek'

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Akın'ın bir konuşmasında yaptığı açıklamalar sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Akın, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 4 bin kızın erkek olmak, Zeynep Kamil Hastanesi'nde ise 2 bin 700 kızın erkek olmak için beklediğini ileri sürerek "Ve ben şuna eminim yüzde 99'unda hiçbir sorun yok. Yönlendirilmiş, özendirilmiş" ifadelerini kullandı.

Haber 15-06-22 11:08

Akaryakıta son iki ayda 12 defa zam geldi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, son iki ayda akaryakıta yapılan 12 zammın bütün sektörlerde domino etkisi yaratarak iğneden ipliğe her ürünün fiyatını artırdığına dikkat çekti.

Finans 19-11-21 14:25

Ahmet Akın

Ahmet Akin Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ahmet Akin Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Akın, özel elektrik üretim şirketlerine verilen desteklemeleri değerlendirdi:

"Desteklemelerdeki amaç, kaliteli hizmet, faturaların düşmesi, vatandaşın enerjiye daha ucuza ulaşmasıysa bu sistem gelinen aşamada amacından sapmış durumda"

Yurthaber 06-09-21 11:56

CHP Genel Başkan Yardımcısı Akın'dan akaryakıt zammına ilişkin açıklama:

"Zam, iktidarın tamamen popülist bir şekilde uyguladığı 'eşel mobil sistemi'nin iflas ettiğinin göstergesidir"

Yurthaber 20-05-21 11:34

Fethiye'de Uğur Mumcu anısına yaptırılan anıt açıldı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın: - "1990'lı yıllarda pek çok aydınımızı hain pusularda katlettiler. Bu cinayetlerin asıl amacı ise Türkiye'nin özgürlük ve demokrasi mücadelesini önlemek ve laik yapısına darbe vurmaktı"

Yurthaber 20-01-21 16:01

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, elektrik zammını eleştirdi:

"Elektrik dağıtım hatları tamamen özel şirketlerin inisiyatifine terk edildi. Pandemi döneminde vatandaş indirim ve destek beklerken, şirketler yeni zamların formülünü arıyor"

Yurthaber 04-01-21 12:52

CHP Genel Başkan Yardımcısı Akın, koronavirüse yakalandı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, koronavirüse yakalandığını duyurdu.

Haber 23-11-20 21:16

İzmir'de deprem bölgesini inceleyen CHP heyetinden Fay Yasası açıklaması:

Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç: - "Başta İstanbul olmak üzere fay hattı üzerinde bulunan bütün şehirlerde risk analizleri yapılmalı, buna odaklanmalıyız" - Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun: - "Amacımız yaraları sarmak, İzmir'de yaşanan bu afetin yıkıcı etkisini gidermek. Görev ayrımı yapmadan, göçük alanında bekleyen acılı vatandaşlarımıza katkı sağlayarak her türlü hizmeti verme adına büyük bir çaba içerisindeyiz"

Yurthaber 02-11-20 13:56

Avrupa Şampiyonu millilerin hedefi Paralimpik Oyunları

Tekerlekli Sandalye Erkek Milli Basketbol Takımı Başantrenörü Ahmet Akın: "Hem apoletimizi korumak hem de Paralimpik Oyunlarına katılmak için gidiyoruz" - Takım kaptanı Özgür Gürbulak: "Avrupa Şampiyonası'nda ilk 4 içinde yer alıp, 3. defa Paralimpik Oyunları'na katılmak istiyoruz"

Spor 12-04-19 12:10

CHP Balıkesir İl Başkanından ittifak açıklaması

İl Başkanı Serkan Sarı: "İttifak yapılacaksa başka yerlerde yapılmalı. Balıkesir özelinde kabul etmemiz mümkün değil. Biz adayımızı açıkladık ve bunun arkasındayız" - "İttifak görüşmelerini haklı karşılıyor, uzlaşıya inanıyoruz. Ama biz adayımızı açıkladık aday açıklanmayan yerlerde bu görüşme devam edebilir. Balıkesir'de çıktığımız yoldan dönmeyiz"

Haber 13-12-18 00:27

Başkentte bomba kulis! İşte CHP'nin adayı

CHP'de Mart 2019'da yapılacak yerel seçimler için çalışmaların başladığı bildirilirken, belediye başkanlığı adaylığına kesin gözüyle bakılan tek ismin, CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın olduğu iddia edildi.

Haber 20-08-18 09:45

Akın, Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın'ı başdanışmanı olarak görevlendirdi.

Haber 02-02-16 13:33