Ahmet Mahmut Ünlü Haberleri Ve Son Dakika Ahmet Mahmut Ünlü Haberleri

Ahmet Mahmut Ünlü Haberleri Ve Son Dakika Ahmet Mahmut Ünlü Haberleri

Ahmet Mahmut Ünlü 1965 yılında İstanbul’da doğmuştur. Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ünlü, İsmailağa Cemaati’nin önde gelen hocalarından biridir. Resaili Ahmediyye ismiyle birçok risalesi bulunan Ahmet Mahmut Ünlü televizyon kanallarında tartışma programlarına konuk olarak adından söz ettirmiştir.

İslamiyet’e reformist görüşler getirerek kendine has yorumları bulunan Cübbeli Ahmet Hoca’nın özellikle verdiği vaazlar geniş bir kitlenin ilgisini çekerek Ehl-i Sünnet anlayışına uymaktadır. 1999 yılında Gölcük depreminde bazı açıklamalarda bulunmuş ve 2 yıl hapis yatmıştır. Daha sonra çeşitli bazı suçlamalar yüzünden birçok kez adına dava açılmış ve asılsız iddialar yüzünden tüm davalardan beraat etmiştir.

Aslen Giresun’lu olan Cübbeli Ahmet Hoca’nın ailesi geçmiş zamanlarda Özbekistan Buhara şehrinden İstanbul’a göç etmiştir.

Ahmet Mahmut Ünlü Haberleri

Cübbeli Ahmet'in çıkışı gündem oldu, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan sert tepki gösterdi! Bunu hiçbir savcı görmüyor mu? Yargı dur demeli!

Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün yerel seçimlere ilişkin yaptığı konuşmada kullandığı sözlere Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'dan sert tepki geldi. Yerel seçimlerle ilgili konuşurken "Tehlike büyük" diyen Ünlü "Biz şeriatçıyız, demokrasiye inanmıyoruz, reddediyoruz" ifadelerini kullandı. Ünlü'nün sosyal medyada gündem olan bu sözlerini alıntılayan Tanju Özcan'ın paylaşımı dikkat çekti.

Haber 06-06-23 16:10

'Cübbeli Ahmet' 14 Mart'ı işaret etmiş, o ilde deprem paniği yaşanmıştı! Bir açıklama daha: Rahat uyuyun

Kamuoyunda “Cübbeli Ahmet” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün geçtiğimiz günlerde bir açıklaması Kayseri'de yaşayan bazı vatandaşları panikletmiş, deprem olacağını sanan insanlar çadırda yaşamaya başlamıştı. Söz konusu ifadelerle ilgili bir kez daha açıklama yapan Mahmut Ünlü, "Ne dedik? Bir şey demedik ki. Kayseri rahat uyu." dedi.

Haber 16-03-23 10:14

Cübbeli Ahmet Hoca söyledi, Ahmet Hakan canlı yayında araya girdi! 'Aman Doğu Perinçek duymasın'

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak da bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, katıldığı canlı yayında çok konuşulacak ifadeler kullandı. Bir rivayete göre Hz. Mehdi'nin ordusunun Çin'le savaşacağını anlatan Cübbeli Ahmet Hoca, Ahmet Hakan'ın "Aman Doğu Perinçek duymasın" sözlerine de yanıt verdi.

Magazin 12-10-22 22:24

Cübbeli Ahmet'in sözleri gündem oldu! 'Önümüzdeki günler çok hayır göstermiyor'

'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün yaptığı açıklamalar gündem oldu. Ünlü yayınladığı videoda büyük tehlikelerin olduğuna işaret ederek "Yeniden bir İstiklal Savaşı gibi, bir Kuva-yı Milliye hareketlenmesi gibi yeniden vatan müdafaası icap edebilir. Önümüzdeki günler çok hayır göstermiyor" dedi.

Haber 19-09-22 07:44

Ahmet Mahmut Ünlü

Ahmet Mahmut Ünlü Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ahmet Mahmut Ünlü Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Cübbeli Ahmetin kadınlarla ilgili sözleri olay oldu! Müslüman olmayan kadınların yanında...

Halk arasında "Cübbeli Ahmet" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün, YouTube kanalında yaptığı konuşma gündeme oturdu. Videonun bir bölümünde kadınlarla ilgili konuşan Cübbeli Ahmet, Müslüman bir kadının, Müslüman olmayan bir kadını, yabancı bir erkekmiş gibi görmesi gerektiğini ve ona göre davranması gerektiğini savundu.

Haber 19-08-22 08:32

Kaset iddiası İsmailağa'da ortalığı akarıştırdı! Mahmut Ustaosmanoğlu'ndan Cübbeli Ahmet'e: 'Erkeksen ilan et de kasetlerini patlatalım'

Mahmut Ustaosmanoğlu’nun ölümünün ardından İsmailağa cemaatinde dikkat çeken tartışmalar yaşanmaya başladı. Mahmut Ustaosmanoğlu'nun yeğeni Saadeddin Ustaosmanoğlu, kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'ye 'Erkeksen şeyhliğini ilan et de kasetlerini patlatalım' ifadeleri ile seslendi.

Haber 19-07-22 09:35

Cübbeli Ahmet Hoca sağlık durumu nasıl? Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün hastalığı ne, neden ameliyat oldu?

Cübbeli Ahmet Hoca'nın sağlık durumu, basında yer alan haberlerin ardından merak konusu oldu. Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün sosyal medya hesabından dua istenildi. Vatandaşlar internette; Cübbeli Ahmet Hoca sağlık durumu nasıl? Ahmet Mahmut Ünlü'nün hastalığı ne, neden ameliyat oldu? soru ve konu başlıklarını araştırıyor. İşte konuya ilişkin detaylar...

Haber 24-05-22 10:07

Cübbeli Ahmet Hoca'nın Siri ile imtihanı: Tövbe yarabbi, ulan dedim sus

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü bir videosu sosyal medyada gündem oldu. Sesli asistan Siri'nin cemaatle konuşması sırasında araya girip sohbeti bölmesinden dert yanan Ünlü, ''Kendine kendine konuşmaya başladı. Cemaat de duyacak. Tövbe yarabbi. Ulan dedim sus'' sözlerini sarf etti.

Haber 11-04-22 16:28

Ünlü & Co halka arz | Ünlü & Co halka arz ne zaman? İşte Ünlü&Co talep toplama tarihleri...

Ünlü&Co, halka arzını duyurdu. Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) başvuran Ünlü&Co’nun halka arz başvurusu onaylandı. Bu kapsamda şirket, 31 Mayıs – 1 Haziran tarihleri arasında talep toplama işlemlerini gerçekleştirecek. Ünlü & Co’nun halka arzı için arz fiyatı ise 6,9 TL olarak belirlendi.

Finans 29-05-21 11:12

Cübbeli Ahmet'in kızının düğününe çok sayıda kişi katıldı

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, kızını Ümraniye'de çok sayıda kişinin katıldığı düğünle evlendirdi. Davetlilerin bir bölümü salonun giriş kapısından HES kodu uygulamasıyla alınırken, bir bölümü ise otoparktan içeri girdi.

Haber 03-04-21 18:14

Cübbeli Ahmet’in hastalığı nedir? Canlı yayında açıkladı

Katıldığı bir canlı yayın programında hastalığıyla ilgili bilgi veren Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, ağzının tamamen yara olduğunu ve yeşil reçeteli ağrı kesiciler kullandığını anlattı. Cübbeli Ahmet, iltihaplı romatizma atakları geçirdiğini ifade etti.

Haber 06-03-21 13:31

Tarihin tozlu sayfalarına gömülen olayları gün yüzüne çıkartıyoruz! 27 Şubat tarihte bugün neler oldu?

Tarihin sır dolu perdesini sizler için bir kez daha aralıyoruz. Yeni yılın ilk haftasında tarihte gizemli bir yolculuğa çıkıyoruz. Geçtiğimiz 27 Şubat’ta tarihte neler yaşandı sizler için derledik. Dünya tarihine damga vuran 27 Şubat olayları...

Trend 27-02-21 10:02

'Selefi dernekler silahlanıyor' demişti! Cübbeli Ahmet savcılıkta neler anlattı?

CNN TÜRK'te Ahmet Hakan'ın programına katılan 'Cübbeli Ahmet' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü “Silahlanan selefi dernekler” iddiası ile ilgili savcılığa verdiği bilgilerle ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Haber 25-11-20 22:29

Cübbeli Ahmet, Selefilerle ilgili merak edilen emniyet ifadesini canlı yayında anlattı

Türkiye'de bulunan Selefi derneklerin silahlandığını ve iç savaş çıkarmaya hazırlandığını söyleyen Cübbeli Ahmet, konuk olduğu canlı yayında, söz konusu iddiasıyla ilgili emniyette verdiği ifadeyi anlattı. Cübbeli Ahmet, emniyete 5 dosya götürdüğünü belirterek, "Sorular konuşmamdaki kelimeler üzerine yoğunlaştı" dedi.

Haber 26-09-20 23:51

Cübbeli Ahmet 'Selefi dernekler silahlanıyor' iddiası ile ilgili ifadeye çağırıldı

Cübbeli Ahmet olarak da bilinen Ahmet Mahmut Ünlü 'Selefi dernekler silahlanıyor' iddiası ile ilgili savcılık harekete geçti. Savcılık, Ahmet Mahmut Ünlü'ye tebligat göndererek ifadeye çağırdı.

Haber 22-09-20 13:14

Cübbeli Ahmet: Bazı ilahiyatçılara kapak olsun!

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, hadis ve peygamber sünnetlerinin tartışmaya açılmasını savunan bazı ilahiyatçılara, sosyal medya hesabından paylaştığı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından bir bölümle tepki gösterdi.

Trend 15-05-19 07:44

Cübbeli Ahmet yoğun bakımda!

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün kalp ameliyatı sonrası yoğun bakıma alındı. Cübbeli Ahmet'in

Haber 24-11-18 07:40

Cübbeli Ahmet sevenlerine seslendi: Bana dua edin

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, geçireceği ameliyat öncesinde sosyal medya hesabından mesaj yazdı ve sevenlerinden dua istedi.

Haber 22-11-18 23:37

Cübbeli Ahmet, FM TV'yi 'çocuk istismarı' gerekçesiyle RTÜK'e şikayet etti

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Fatih Medreseleri grubuna ait FM TV’yi “Çocuklar istismar edildiği” gerekçesiyle RTÜK’e şikayet etti.

Haber 19-09-18 04:01

Cübbeli Ahmet'in ilginç çıkışları

Cübbeli Ahmet'in sosyal medyayı sallayan sözleri...

Haber 15-09-18 12:49

Cübbeli Ahmet, Menzil şeyhinin protez kolunu öptü

Kamuoyunda ‘Cübbeli Ahmet’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ile ilgili paylaşılan bir fotoğraf sosyal medyada gündem oldu.

Haber 14-09-18 04:10

Cübbeli Ahmet'e operasyon iddiası!

Ahmet Hakan bugünkü "Ne bu ciddiyetsizlik" başlıklı köşe yazısının bir bölümünü Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'ye ayırdı. Hakan, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş,"Din, kesinlikle, ticari beklentilerin, çıkar tutkusunun, popülist kaygıların aracı ve payandası haline getirilmemelidir" sözlerinin Cübbeli Ahmet için söylendiğini belirterek, Cübbeli Ahmet'e de Adnan Oktar gibi operasyon düzenlenebileceğini aktardı.

Haber 11-09-18 07:22

Cübbeli Ahmet'ten sosyal medyayı sallayan tavuk hikayesi

Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün Abdülkadir Geylani ile ilgili anlattığı hikaye sosyal medyayı salladı.

Haber 03-09-18 12:49

Cübbeli hocadan 'tatil' açıklaması

İsmailağa Cemaati’nin ünlü ismi “Cübbeli Ahmet” olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü'den 'tatil' açıklaması geldi. Antalya'daki Cübbeli o sırada cemaatin önde gelen isimlerinden “Abdülmetin” adıyla tanınan Metin Balkanlıoğlu cenazesine katılmamıştı.

Haber 23-06-18 10:48

Cübbeli Hoca tatilde böyle görüntülendi

Daha önce jet ski turundaki görüntüleri gündeme damga vuran İsmailağa Cemaati'nin önde gelen isimlerinden Ahmet Mahmut Ünlü, bu kez tatil için Antalya'yı seçti. Cübbeli Ahmet Hoca ve beraberindekiler böyle görüntülendi

Haber 22-06-18 16:55

Cübbeli Ahmet'ten Ahmet Hakan mesajı: Bir dua ettim, işinden oldu

Ahmet Hakan'ın Kanal D Ana Haber'deki görevine son verilmesinin ardından Twitter'dan paylaşımda bulunan Cübbeli Ahmet Hoca, "Umrede yaptığımız duâlarda bazı kişileri Allâh'a havale etmiştik. Ertesi gün Ahmet Hakan'ın Kanal D'den ayrıldığını işittik" dedi.

Haber 28-04-18 17:23

Diyanet'ten Cübbeli Hoca'ya çok ağır gönderme!

Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Burhan İşliyen, “Efendim bu terliği giyen cennete gider” diyerek “Cübbeli Ahmet Hoca” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’yü hedef aldı. Ünlü, Hz. Muhammed’e ait olan sandalet yani “Nal-ı Şerif” satışına başlamıştı. Maliyetinin 130 TL olacağını belirten Ünlü, “Azgınların saldırısından, düşmanların galibiyetinden, şeytanların şerrinden, sihir ve büyülerin ulaşmasından emin olur” demişti.

Haber 20-04-18 08:49

Cübbeli Ahmet'ten penis duası açıklaması: Suya okuyup üflüyor sonra...

Kamuoyunda “Cübbeli Ahmet Hoca”olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün, İsmailağa Cemaati'nin yayınevi Tuana Basın Yayın'dan çıkan "Şifa Ayetleri"isimli kitabı tartışma yaratmıştı. Cübbeli Ahmet kitabında, erkek cinsel organına okunması gerektiğini ileri sürdüğü ayetlere yer vermişti. Kitabının ilk sayfalarında bu bilgileri şeyhinden öğrendiğini yazan Cübbeli Ahmet, bugün yaptığı açıklamada ise kitabın tercüme olduğunu ileri sürdü.

Haber 15-04-18 18:39

Cübbeli Ahmet'in deizme kaydıran kitabı!

Ahmet Hakan, bugünkü yazısında, Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün sosyal medyada olay yaratan "Şifa Ayetleri" isimli kitabına değindi. Kitabında, erkek cinsel organının uzaması ve iktidarsızlığın giderilmesi için 4 dua veren Cübbeli Ahmet ile ilgili Hakan, "Din ve dince kutsal sayılan değerleri aşağılamak bu değilse nedir Allah aşkına?" ifadesini kullandı. Ertuğrul Özkök ise yazısında "Ne olacak bu Cübbeli Hoca’nın da şeyhinin de şeyleriyle ilgili bu takıntısı..." dedi.

Haber 13-04-18 07:16

Cübbeli Ahmet kitabında yazdıklarıyla gündeme oturdu

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün yazdığı kitapta yer alan ifadeler gündeme oturdu.

Haber 12-04-18 02:45

Cübbeli'den dikkat çeken sözler

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü sohbetinde, istifa ettirilen eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i ve projelerini hedef aldı.

Haber 07-12-17 08:28

Cübbeli Ahmet Hoca'nın hedefinde Akit TV var!

'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Caner Taslaman'ı programa çıkaran Akit TV'yi hedef alırken, tartışma yaratacak sözler sarf etti. "Millette kırmızı çizgi yok" diyen Cübbeli, "Çizgi olmazsa ne olur? Kaza, bela çok olacak. Allah bizi haktan ayırmasın…” diye konuştu.

Haber 16-11-17 09:13

Cübbeli Ahmet: Melih Gökçek'e beddua etmiştim!

Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa eden Melih Gökçek hakkında 'Bir beddua etmiştim, hatırladınız mı?' ifadesini kullandı.

Haber 23-10-17 20:16

Cübbeli'den tartışma yaratacak sözler: HDP'lilerin yüzde 90'ı namaz kılıyor Karadeniz'de namaz abdest oranı yüzde 0

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü büyük tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu. Doğu'da ve Güneydoğu'da ezan okunduğu anda camilerin Cuma namazında olduğu gibi tıklım tıklım olduğunu belirten Cübbeli Ahmet Hoca, Karadeniz'de ise namaz kılma oranının sıfıra yakın olduğunu öne sürdü. Cübbeli, Ben Karadenizliyim, ama namaz abdest oranı sıfıra yakın bizim oralarda" dedi."

Haber 10-10-17 09:42

Cübbeli Ahmet rüyasını anlattı: Meclis savaş kararı aldı, hayırlısı olsun

İsmailağa Cemaati’nin önde gelen isimlerinden ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ diye bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, rüyasında meclisin savaş kararı aldığını belirterek “Vatanımız için hayırlısı nasip olsun” dedi. Ünlü, resmi YouTube sayfasından paylaşılan sohbet videosunda rüyasındaki savaş kararının, bağımsızlık referandumu hazırlığındaki Irak Kürt Bölgesel Yönetimi’ne (IKBY) karşı ‘vatanın bölünmemesi için’ alındığını ifade etti.

Haber 17-09-17 08:44

Cübbeli Ahmet'e suikast planı iddiası! IŞİD soruşturmasında şok detay

IŞİD terör örgütüne mensup şahıslara yönelik yürütülen bir soruşturma kapsamında kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü hakkında suikast planları yapıldığı ortaya çıktı. Hakkında örgüt üyeliğinden dava açılan şüpheli Hakkı U. ifadesinde, "Cübbeli Ahmet Hoca'nın ders verdiği ve toplantı yaptıkları yerlerin nereler olduğu, buralara kaç kişinin geldiği, ne zamanlar toplandıkları hakkında araştırma yapmamız talimatı verildi" ifadelerini kullandı.

Haber 23-08-17 13:22

Mehmet Görmez'i eleştiren Cübbeli'ye Akif Beki'den sert yazı

'Cübbeli Ahmet Hoca' diye bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, eski Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in emekliye ayrılmasının ardından "Diyanet'e Görmez'den tehlikelisi gelmemiştir diye düşünüyorum" sözleriyle gündemde deprem etkisi yarattı. Hürriyet yazarı Akif Beki, Cübbeli'nin bu çıkışı için "Bir ara, Cübbeli’nin Sultanahmet’e vaiz olmak istediği ama Görmez Hoca engelini aşamadığı kulağıma gelmişti. Niye zıvanadan çıktığını açıklıyor sanki" yorumunu yaptı. Ertuğrul Özkök ise Görmez'i eleştirdi.

Haber 02-08-17 08:09

Cübbeli'den gündemi sarsacak sözler

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü yine çok tartışılacak açıklamalar yaptı. Ünlü, "PKK neden bitmiyor" sorusuna kendi üslubuyla böyle yanıt verdi.

Haber 04-07-17 20:50

Cübbeli Ahmet Hoca'nın avukatı FETÖ'den aranıyor

FETÖ'den tutuklanan eski Isparta Valisi Memduh Oğuz'un oğlu olan ve Cübbeli Ahmet Hoca diye bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün avukatı Fatih Oğuz aranıyor. FETÖ'nün kendisine kumpas kurduğu soruşturma kapsamında savcılıkta ifade veren Ahmet Mahmut Ünlü, Oğuz'un telefonuna ByLock uygulamasını, 15 Temmuz darbe girişiminin kilit ismi Adil Öksüz'ün “Benimle görüşeceksen bu program üzerinden görüşelim” diyerek yüklediğini, Oğuz'un kendisine anlattığını belirtti.

Haber 30-06-17 08:05

İsmailağa Derneği'nden Cübbeli'ye: Adil Öksüz'e ne söz verdin?

Fatih Medreseleri'ne bağlı İsmailağa Derneği Başkanı Recep Konuk, kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün, Adil Öksüz'le ve FETÖ'yle bağlantılarına ilişkin iddialarda bulundu. İsmailağa Cemaati içerisinde yaşanan kavgada bu kez, 'Cübbeli Ahmet' ve Adil Öksüz ilişkileri gündeme geldi. Dernek Başkanı Konuk, Ünlü'nün söz konusu görüşme iddialarıyla ilgili olarak kullandığı ifadelerin gerçeği yansıtmadığını söyleyerek, "Sen Adil Öksüz'e ne söz verdin ki hapisten kurtuldu

Haber 20-06-17 09:03

Cübbeli Ahmet Hoca: Kıdem tazminatı caiz değil

“Cübbeli Ahmet Hoca” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Beyaz TV’de katıldığı bir programda kıdem tazminatının “caiz” olmadığını söyledi. Programda, “İşten çıkarılınca kıdem tazminatı almak caiz midir?” şeklindeki soru üzerine Ahmet Mahmut Ünlü, “Caiz değil. Çünkü, kıdem tazminatı hakkı değil, maaşını almış. Kendi çıksa alamıyor, adam çıkarırsa alıyor. Hakkı olsa kendi çıksa da alması lazım. Demek ki hakkı değil” diye konuştu.

Haber 13-06-17 09:03

Firari Adil Öksüz'ün Cübbeli Ahmet ziyaretinin kayıtları kayboldu!

15 Temmuz darbe girişiminin kilit ismi Adil Öksüz'ün, Cübbeli Ahmet olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü'ye cezaevinde yaptığı ziyarete ait kayıtlar kayboldu. 2012 yılında Adil Öksüz'ün kendisini Metris Cezaevi'nde ziyaret ettiğini belirten Ahmet Mahmut Ünlü, Öksüz'ün Fethullah Gülen'in selamını ve bir kitabını getirdiğini belirtmişti. Ancak ikilinin kayıtlarına ulaşmak isteyen savcılık kayıtların ortada olmadığını tespit etti.

Haber 08-05-17 08:14

'Mavi Marmara' kavgasına Cübbeli Ahmet de katıldı

Cem Küçük'ün Mavi Marmara'da hayatını kaybedenlere "manyak tipler" demesinin ardından AK Partililer arasındaki tartışmalar devam ediyor. 'Cübbeli Ahmet' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Cem Küçük'ü kast ederek, “Siyonizme karşı giden mücahitlere ‘manyak’ diyenleri adam yerine koymamak lazım” dedi. İHH, gazeteci Cem Küçük’ün Mavi Marmara’ya yönelik ifadelerine yönelik suç duyurusunda bulunmuştu.

Haber 24-04-17 22:51

Savcılıktan Cübbeli Ahmet Hoca'nın satranç sözleri için karar

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen, Ahmet Mahmut Ünlü'nün sosyal medyada yer alan bir videosunda, “Satranç tavladan da kumardan da beter, satranç oynamaktansa ateşi tutmak daha hayırlı… Oynayana bakan da domuz eti yiyen gibidir" sözlerine takipsizlik kararı verildi. Takipsizlik kararında Ünlü'nün sözlerinin ifade ve düşünce özgürlüğü kapsamında olduğu belirtildi.

Haber 21-04-17 11:38

FETÖ toplantısında Cübbeli Ahmet'i bitirme talimatı!

Fethullahçı Terör Örgütü’nün Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’yü, FETÖ elebaşı Fethullah Gülen aleyhine konuştuğu gerekçesiyle ‘bitirme’ kararı alındığı ortaya çıktı.

Haber 20-03-17 11:34

Cübbeli Ahmet Hoca'dan YouTube isyanı: Allah hepinizi ıslah etmesin

Cübbeli Ahmet Hoca, YouTube kanalının 100 bin kişi tarafından takip edilmesi nedeniyle cemaatine içerledi.

Haber 03-03-17 21:51

İslam Ansiklopedisi de Cübbeli Ahmet'in satranç açıklamasını yalanlıyor

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca diye bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün satrançla ilgili iddialarının Diyanet Vakfı’nın İslam Ansiklopedisi’nde de yalanlandığı ortaya çıktı.

Haber 24-01-17 10:17

Cübbeli Ahmet'ten Ahmet Hakan'a '4 tavsiye' cevabı

Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, Kanal D Ana Haber sunucusu Ahmet Hakan'ın kendisine canlı yayından ilettiği '4 tavsiye'ye kendisi de 4 tavsiye ile cevap verdi.

Haber 19-01-17 09:59

Cübbeli Ahmet'in 'yılbaşı' yorumu sosyal medyayı salladı!

Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Twitter hesabından çok ilginç bir 'yılbaşı' yorumu yaptı.

Haber 29-12-16 10:51