Cübbeli Ahmet: Bazı ilahiyatçılara kapak olsun!

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, hadis ve peygamber sünnetlerinin tartışmaya açılmasını savunan bazı ilahiyatçılara, sosyal medya hesabından paylaştığı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından bir bölümle tepki gösterdi.

Ahmet Mahmut Ünlü paylaştığı videoda Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hal böyleyken kimse kuranın çizdiği sınırları keyfine göre değiştiremez, helali haram kılamaz. Allah Rasulünün fakihlerin ve ehli sünnet büyüklerinin cevaz vermediği konuda hiç kimse kendi anlayışına göre kural koyamaz" ifadelerini kullandı.

Cübbeli, bu videoyu "Cumhurbaşkanımızın bu konuşmasını takdir ve tebrikle karşılıyor ve bazı ilahiyatçılara kapak olmasını temenni ediyoruz" notuyla paylaştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 70 yorum
Birilerine yaranmak için her türlü soytarılığı yapıyorsunuz bırakın artık şu yalakalığı..
gayrimüslümler yahudiler teknoloji üretir, bizimkiler laf üretir
@yucelkumcu Sen onları elestiriyorsunda sen hiç bir teknoloji ürettin mi peki? Yoksa Sen ürettinde sana engel mi oldular ? Yoksa teknoloji üretmeye çalışmış ve destek görmemiş engellenmiş bir bilim adamı misin ? Yoksa teknoloji üreten bir Yahudi misin ? Öyleyse kusura bakma. Bizimkiler diyorsun sen biz değil misin ? Bana hiç şunlar bunlar uretcekti engellediler deme bana kendinden bahset eleştiriyi yapan kişi olarak ben seni muhatap alırım.
hocamız tam bir müslüman,hoşgörü yok,alçak gönüllülük yok,tevazu yok şu halimle birine kapak olsun demeyi ben bile arıma yediremezken hocamızın büyüklüğü işte
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler