Akşam Gazetesi Haberleri Ve Son Dakika Akşam Gazetesi Haberleri

Akşam Gazetesi Haberleri Ve Son Dakika Akşam Gazetesi Haberleri

Türkmedya tarafından günlük olarak Türkçe dilinde çıkarılan Akşam Gazetesi, 20 Ocak 1918 yılında Necmettin Sadak tarafından kurulmuştur. Köklü bir geçmişe sahip olan gazete, Milli Mücadele'yi desteklemesiyle yayın hayatına başladı. Birkaç yıl sadece akşamları çıkarılan gazete, 1957 yılında Malik Yolaç tarafından satın alınmıştır. Zamanla el değiştiren Akşam Gazetesi'nin günümüzdeki sahibi Türkmedya'dır. Genel Yayın Yönetmenliği'ni Mustafa Kartoğlu'nun yaptığı gazetede Vedat Bilgin, Kurtuluş Tayiz, Hikmet Genç gibi isimler köşelerinde yazılarını paylaşır. Siyaset, spor, magazin, ekonomi gibi haberleri içeren gazetenin haftalık kültür-sanat eki vardır. Akşam gazetesinin resmi internet sayfasında son dakika haberleri köşesi de bulunur. Gazete sosyal medya hesaplarında haberlere ait manşet ve köşe yazılarını paylaşır. Akşam Gazetesi uzun yıllardır "Türkiye'nin Gazetesi" sloganıyla yayın hayatına devam eder.

Akşam Gazetesi Haberleri

Silivri'de rezalet! FETÖ'cü subay avukatıyla eşcinsel ilişkiye girerken yakalandı

FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişiminde yer alan ve ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan eski yüzbaşının, cezaevindeki görüşme odasında avukatıyla cinsel ilişkiye girerken basıldığı iddia edildi. Akşam Gazetesi'nin haberine göre ikilinin görüşme odasında konuşurken kameradan çıktığı ve şüphelenen infaz koruma memurlarının odaya girdiklerinde, Ü.ve O'yu cinsel ilişki halinde yakaladıkları ifade edildi.

Haber 14-11-2018 07:12

Akşam Gazetesi 100. yılını kutladı

İstanbul Valisi Vasip Şahin: - "Akşam Gazetesi hamdolsun aynı çizgisini sürdürüyor. Millet olma, millet kalma ve bu ülkeyi daha ileriye taşıma noktasında medya üzerine düşen sorumlulukları, belki en güzel ifade edildiği örneklerden biri Akşam Gazetesi. Akşam Gazetesi'nin 100. yılını tebrik ediyorum" - Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Kelkitlioğlu: - "16 Temmuz'da atmış olduğumuz manşet de bunun en büyük göstergesidir. 'Alçaklar, bu millet size teslim olmaz' dedik. Bu millet terör örgütlerinin hiçbirine teslim olmayacak. Kararlılıkla aynı dik duruşla devam edecek"

Haber 01-11-2018 14:42

Akşam muhabirinin Trump'ın damadıyla mülakatı uydurma çıktı

Akşam gazetesi muhabiri Yavuz Atalay'ın, ABD Başkanı Donald Trump'ın damadı ve başdanışmanı Jared Kushner ile yaptığını iddia ettiği röportajın ‘yalan haber' olduğu ortaya çıktı. The Daily Caller'a konuşan bir Beyaz Saray yetkilisi, Akşam gazetesinin haberinde Kushner'dan alıntı yapılan sözlerin ‘uydurma' olduğunu söyledi. DC'nin iletişime geçtiği Atalay da haberin ‘uydurma' olduğunu kabul etti.

Haber 28-07-2017 16:50

Star ve Akşam Grubu'nda deprem

Star Medya Grubu ve Kanal 24 ile Akşam ve Güneş (TurkMedya) gazetelerini elinde bulunduran işadamı Ethem Sancak, yayın yönetmenleriyle yollarını ayırdı.

Haber 25-11-2014 00:11

Akşam Gazetesi

Akşam Gazetesi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Akşam Gazetesi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Zengin patronlara köle dadı

Çetenin pasaportlarını gasp ettiği yabancı kadınlar; zorla dadı, temizlikçi ve bakıcı olarak çalıştırılıyor. Müşteriler arasında sanatçılar, doktorlar, avukatlar var.

Haber 02-12-2013 12:08

Aydın Doğan “Haber hayal mahsulü” dedi

Aydın Doğan, Akşam gazetesinin 17 Temmuz 2013 tarihli baskısında manşetten verilen “Beykoz Konaklarında Sır Toplantı” başlıklı haberi yalanladı. Doğan, haberin hayal mahsulü olduğunu söyledi.

Haber 17-07-2013 15:49

Akşam'ın 8 yıllık yazı işleri müdürü ayrıldı

TMSF'nin el koymasınn ardından yeniden yapılanmaya giden Akşam gazetesinde Genel Yayın Yönetmeni'nin ardından yazı işleri kadrosunda da ayrılıklar başladı.

Haber 02-07-2013 23:39

Akşam gazetesinde flaş gelişme

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından yönetimine geçtiğimiz ay el konulan Akşam gazetesinin genel yayın yönetmeni değişti.

Haber 24-06-2013 13:35

TMSF yetkilileri Akşam Gazetesi'nde!

TMSF yetkilileri Çukurova Grubun'dan alacakların tahsili amacıyla gruba ait Akşam Gazetesi ve Güneş Gazetesi'nin bulunduğu binaya geldi.

Haber 24-05-2013 21:24

Bu iddia 'Hadise' yarattı

Akşam Gazetesi bugünkü baskısında, Hadise ile Selçuk İnan hakkında şok bir iddia ortaya attı. Hadise'nin söylediği bir şarkı sırasında dilini çıkartmasını Selçuk İnan ile arasındaki ilişkiye yoran gazetenin bu iddiasın kısa süre içerisinde büyük yankı uyandırdı.

Spor 15-11-2012 13:57

Akşam'da köşe yazarlarının işine son

Ekonomik sıkıntılar gerekçe gösterilerek 7 yazarın işine son verildi.

Haber 10-08-2012 15:11

Hastane çalışanı 'döner sermaye' kurbanı

İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesi'nde, Maliye yerine personele ödenen 2.5 milyon lirayı Sağlık Bakanlığı geri ödemek zorunda kaldı.

Haber 28-04-2012 10:42

İnternet sapığı suçüstü yakalandı

Tokat'ta internet üzerinden küçük kızları kandırıp soyunmalarını isteyerek görüntülerini izleyen Özgür O. yakalandı.

Yurthaber 01-02-2012 11:20

İftar verip davetlileri soydular

Beyoğlu'nda hırsızlık şebekesinin lideri 'Mübarek ay' deyip iftar verdi, adamları ise davetlilerin ceplerini boşalttı.

Yurthaber 22-08-2011 10:36

Emre Uslu: Başıma bir şey gelirse sorumlusu İsmail Küçükkaya’dır

Taraf Yazarı Emre Uslu, Akşam Gazetesi’nin kendisini hedef gösterdiğini belirterek, “Başıma bir şey gelirse sorumlusu...

Yurthaber 23-07-2011 10:49