Ali Hamaney Haberleri

İran Dini Lideri Hamaney'in öldüğü iddia edilmişti! Kameraların karşısına çıktı...

İran Dini Lideri Ayetullah Ali Hamaney, hakkında "öldü" veya "ağır hasta olduğu" iddiaları ortaya atılmıştı. Hamaney, söylentilerin ardından ilk kez Tahran'da düzenlenen dini bir merasimde kameralar karşısına çıktı.

Haber 17-09-22 19:38

İranlı siyasetçiden skandal sözler! Irak'ta Türk güçlerini biz vurduk

İran Devrim Muhafızları Ordusu İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hüseyin Taib’in kardeşi muhafazakar siyasetçi Mehdi Taib’in yayımlanan ses kaydında skandal sözler sarf edildi. Taib, Irak’taki Türk mevzilerinin vurulmasının ardında İran’ın olduğunu söyledi.

Haber 09-05-22 22:53

İran lideri Hamaney'den dikkat çeken sözler: Ukrayna, ABD'nin kurbanı oldu

İran lideri Ayetullah Ali Hamaney, Rusya- Ukrayna krizine ilişkin dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Ukrayna'daki savaşın ABD'nin kriz yapıcı politikalarından kaynaklandığını söyleyen Hamaney, "Ukrayna'daki savaşın sona ermesinden yanayız ancak herhangi bir krizin tedavisi köklerini belirlemektir. Ukrayna'daki krizin kökü de ABD'dir" dedi. İşte Hamaney'in dikkat çeken o sözleri!

Haber 01-03-22 12:41

Hamaney'den 2 bin 825 mahkuma af

İran Dini Lideri Ayetullah Ali Hamaney, 2 bin 825 mahkumun af kapsamına alınması veya cezalarının hafifletilmesi ile ilgili öneriyi onayladı.

Haber 24-10-21 09:12

Ali Hamaney

Ali Hamaney Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Ali Hamaney Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

İran'da su kesintisi protestosu! Hamaney'den göstericilere destek

İran’ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney, ülkenin güneybatısında su kesintilerini protesto eden halka destek verdi, yetkililerden en kısa zamanda su sıkıntısını gidermelerini istedi.

Haber 23-07-21 12:01

Kanada mahkemesi, İran’ın dini lideri Hamaney’i terör suçundan mahkum etti

Kanada’nın Ontario Eyaleti Yüksek Mahkemesi, İran’ın dini lideri Muhammed Ali Hamaney ve bir dizi üst düzey yetkiliyi, düşürülen Ukrayna uçağı ile ilgili olarak terör suçundan mahkum etti.

Haber 21-05-21 03:29

İran'ın dini lideri Hamaney: Acelemiz yok!

ABD'nin Tahran'a uyguladığı yaptırımların 'cinayet' olduğunu söyleyen İran'ın dini lideri Ali Hamaney, nükleer anlaşmaya dönmek için acelelerinin olmadığını, önce uygulanan yaptırımların kaldırılması gerektiğini söyledi.

Haber 22-03-21 09:51

İran Dini Lideri Hamaney’den Trump’a: Bir önceki ahmak

İran Dini Lideri Ayetullah Ali Hamaney, eski ABD Başkan Donald Trump’ın İran’a yönelik uyguladığı maksimum baskı politikasının başarısız olduğunu ve bu yolla İran’ı dize getirmeye çalıştığını kaydederek, Trump’ı "bir önceki ahmak” olarak nitelendirdi.

Haber 21-03-21 18:51