Altın Fiyatları Neden Düştü Haberleri

Altın yeniden 1,900 doların üstünde! Altın yükselişini sürdürecek mi? Altın fiyatları ile ilgili uzman isimden altın yorumu!

Altın fiyatları ile ilgili hareketlilik vatandaşların altın yükselişini sürdürecek mi sorusunu sormasına neden oldu. 1,900 doların altına düşen altın yeniden bu seviyenin üstüne çıktı. Şimdi herkes altına ne oluyor diye merak ediyor. Altın yorumları doğrultusunda İş Portföy Genel Müdür Yardımcısı Nilüfer Sezgin Geri Sayım programında değerlendirmelerini iletti. Peki, altın fiyatları yükseliyor mu düşüyor mu? Altın ne olacak? İşte detaylar...

Finans 12-08-2020 15:24

Altın fiyatları ne olur, tekrar düşer mi yoksa yükselir mi? İşte yabancı analistlerden altın yorumları!

Altının ons fiyatlarının geçtiğimiz hafta 2 bin doların üstüne çıkıp aniden yükselmesi heyecan yaratmıştı. Yeni haftaya aynı hareketlenmelerle fakat bu kez ons fiyatındaki yüksek düşüşle başlayan altın fiyatları ne olacak merak ediliyor. Yabancı analistlerin gözlemleriyle altın fiyatları düşer mi, uzun vadede altın fiyatları kar sağlar mı araştırmasını yaptık. Altın fiyatları neden düştü? Altın fiyatları ne olur, tekrar düşer mi? İşte yabancı analistlerden altın yorumu!

Finans 12-08-2020 11:59

Altın Fiyatları Neden Düştü

Altın Fiyatları Neden Düştü Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Altın Fiyatları Neden Düştü Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.