Altın Tasarruf Sistemi Haberleri

Elinde altını olanlar dikkat! Yeni dönem bugün başlıyor

Yastık altı altınların ekonomiye kazandırılması amacıyla hayata geçirilen Altın Tasarruf Sistemi bugün uygulamaya giriyor.Yeni sistemle beraber vatandaşın doğrudan çeyrek hesabı açmalarına da yarından itibaren başlanacak.Altın Tasarruf Sistemi ile vatandaşlar Altın Depo Hesapları, Altın Katılım Hesapları, Çeyrek Hesap, Çeyrek Katılım Hesabı, Altın Dönüşümlü TL Mevduat, Altın Dönüşümlü TL Katılma Hesabı türlerini tercih edebilecek.

Finans 01-03-22 09:11

Altın Tasarruf Sistemi yarın başlıyor: İşte kazanç tablosu...

Altın Tasarruf Sistemi ile vatandaşlar 1 Mart’tan itibaren Altın Depo Hesapları, Altın Katılım Hesapları, Çeyrek Hesap, Çeyrek Katılım Hesabı, Altın Dönüşümlü TL Mevduat, Altın Dönüşümlü TL Katılma Hesabı türlerini tercih edebilecek. Bileziğini 81 ildeki kuyumculara götürenler çeyrek ya da gram altın alabilecek. Yatırımcıların altın dönüşümlü TL mevduat ve katılım mevduat hesabı açtırmaları halindeki senaryolar ise şöyle...

Finans 28-02-22 07:05

Elektrik faturası, altın mevduatı, vergi… Hepsi bu hafta belli olacak

Türkiye'yi önümüzdeki haftadan itibaren yoğun bir ekonomi gündemi beklerken gözler bir yandan büyüme, ihracat ve enflasyon gibi rakamlara bir yandan da Rusya'nın Ukrayna'ya saldırısının ekonomik yansımalarına çevrilecek. Elektrik tarifelerinde indirim bekleyen vatandaşlar ve esnafın gözü 1 Mart’ta olacak. Ayrıca Altın Tasarruf Sistemi uygulaması ile elektrikte yeni tarifenin de devreye girmesi bekleniyor.

Finans 26-02-22 13:47

Altın Tasarruf Sistemi

Altın Tasarruf Sistemi Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Altın Tasarruf Sistemi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.