Anons Haberleri

Anonsla işçi arıyorlardı! O ilçede büyük nüfus artışı... 'Göç verirken tersine göçü yaşar hale geldik'

İşsizlik problemini çözen ve anonsla işçi arayan Samsun’un kavak ilçesinde 2020’de 21 bin 154 olan ilçe nüfusu, 2023’te 26 bin 346’ya çıktı.

Finans 12-02-2024 17:33

İstanbul'da camiden 'kedi' anonsu: İmam vatandaşlara böyle seslendi! 'Annesi üzgündür, ağlamaktadır'

İstanbul'un Sultangazi ilçesinde çalındığı öne sürülen yavru kediler için camiden anons yapıldı. Cami imamı, anne kedinin üzgün olduğunu belirttiği vatandaşlara "Yavruları kim aldıysa annesinden ayırmasın" diyerek yavru kedilerin geri getirilmesi çağrısında bulundu.

Haber 08-10-2023 16:00

Belediye anonsunu duyan vatandaşlar büyük şaşkınlık yaşadı! DNA testi yaptırmak isteyenler...

Gündüz saatlerinde Artvin'de yaşanan olay kısa sürede gündem oldu. Borçka Belediyesi'nin yaptığı anons hem korkuttu hem şaşırttı. Köylüler dere kenarında insana ait bir ayak parçası buldu. Belediye anonsunda bunu duyan vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Aynı anons Kemalpaşa ve Hopa ilçeleri tarafından da yapıldı.

Haber 20-07-2023 17:02

Hava sıcaklıklarından bunalan vatandaşa belediyeden ilginç anons! “Güneşe ateş etmeyiniz”

Türkiye’nin geneli aşırı sıcakların etkisi altıdayken Adana’dan yapılan ilginç bir anons sosyal medyada gündem yarattı. Sıcak havalardan bunalan vatandaşlara Seyhan Belediyesi’nden “ Lütfen dışarı çıkmayınız, güneşe ateş etmeyiniz, kanallarda çimmeyiniz” uyarısı yapıldı.

Trend 15-07-2023 13:56

Anons

Anons Hakkındaki Haberler Mynet'te. Anons Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Depremin ilk anları polis telsizinde! Herkes acil durum konumuna geçsin

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremde Malatya'da yıkılan binalarla ilgili polis telsizinden yapılan anonslar yaşanan felaketin büyüklüğünü gösterdi. Telsizde, "Pırlanta Otel yanındaki binada bir şahıs kendi imkanlarımızla çıkardık. Beyanlarına göre çok sayıda vatandaş binanın altında olduğunu belirtiyor." anonsları yer aldı.

Haber 22-02-2023 18:13

Depremin ilk anları polis telsizinde konuşulanlar dehşete düşürdü: Binalar çöktü, dükkanlar yanıyor, patlamalar oluyor…

Türkiye Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinden gelen haberleri konuşmaya devam ederken çok çarpıcı bir haber daha geldi. Deprem günü Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, depremden hemen sonra yıkılan binalardaki durumu polis merkezine bildirdiği telsiz anonslarının ses kaydı ortaya çıktı. Anonslar sırasında alınan ses kaydında, çevredeki vatandaşların yaşadığı büyük panik de gözler önüne serildi. İşte o geceden polis telsizine yansıyanlar…

Haber 16-02-2023 14:04

Mersin'de erken uyarı sistemleri test edildi

Mersin'de erken uyarı sistemleri test edildi

Yurthaber 24-09-2022 14:24

Bakan Soylu'dan Gaziantep'te camilerden yapılan anonsa ilişkin açıklama:

"Vali Bey ile biraz önce konuştuk. Sokağa çıkma yasağı falan söz konusu değil. Sadece ufak bir uyarı söz konusu olacakmış, zannediyorum maksadını aşmış bir ilan yapılmış"

Yurthaber 17-08-2022 00:55

Suriye sınırındaki Karkamış'ta camilerden yapılan anons ile ilgili açıklama! Soruşturma başlatıldı

Gaziantep Valisi Davut Gül'den "camilerde yapılan anonslara" ilişkin açıklama geldi. Vali Gül yaptığı açıklamada, "Karkamış'ta camilerde yapılan anonslar maksadını aşmış olup sokağa çıkma yasağı gibi bir durum olmadığı gibi rutinin dışında bir durum da söz konusu değildir" ifadelerini kullandı. Öte yandan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan da konuyla ilgili açıklama geldi.

Haber 17-08-2022 00:52

Gaziantep Valisi Gül'den camilerde yapılan anonslara ilişkin açıklama:

"Karkamış'ta camilerde yapılan anonslar maksadını aşmış olup sokağa çıkma yasağı gibi bir durum olmadığı gibi rutinin dışında bir durum da söz konusu değildir"

Yurthaber 17-08-2022 00:45