Araba Satıcısı Haberleri

Araba sahipleri dikkat! Araç başına 10 bin lirayı buldu! Düşük fiyat için…

Son dakika haberine göre Otomobil fiyatları tavan yapınca yükselen araç fiyatlarına paralel kasko ücretleri de son günlerde oldukça yükseldi. Yüzde 100’ün üzerinde artış olduğunu söyleyip şikayet eden otomobil sahiplerinin sayısı her geçen gün artıyor. Bu maliyeti düşürmenin ise bazı önemli noktaları var. İşte bütçenize göre tercih edebileceğiniz alternatif kasko seçenekleri...

Finans 11-02-22 07:16

Araç kredilerinin faizleri yeniden düzenlendi! İşte 2021 yılının en çok satan sıfır arabaları

Yaz aylarının gelmesi ile çeşitli araç firmaları kampanya yaparken, araç satın alacaklara diğer bir müjde ise bankacılık düzenleme kurumundan geldi. Sıfır araç almak isteyen vatandaşlar peş peşe gelen bu müjdelerin ardından 2021 yılının en çok tercih edilen otomobillerini araştırmaya başladı. İşte İşte 2021 yılının en çok satan sıfır arabaları ve fiyatları...

Finans 01-07-21 14:30

Araç sahipleri için önemli karar! O maddeler kanundan çıkarıldı

AK Parti'nin önergeleriyle motorlu araçlar zorunlu mali sorumluluk sigortası kapsamındaki tazminat hesaplamalarında düzenleme yapan iki madde kanun teklifinden çıkarıldı. Türkiye Sigorta Birliği (TSB) açıklamada bulundu.

Finans 21-05-21 08:37

Eskişehir’de yaşayan kaplumbağa araba koleksiyoncusu görenlerini şaşırttı

Yıllardır model araba koleksiyonu yapan Yaşar Yastıkçı, 70’li yılların gözdesi kaplumbağa model arabaların jant kapağından kontak anahtarlarına kadar birçok parçasını toplayarak biriktiriyor.

Trend 21-04-21 10:31

Renault Trafic ve Panelvan fiyatları ne kadar? Panelvan ve kamyonetlerin fiyat listesi açıklandı

Renault Trafic ve Panelvan fiyatları belli oldu. Araba severler yeni Renault Trafic ve Panelvan fiyatları ne kadar? sorusuna yanıt arıyor. Diğer yandan, kamyonet almayı planlayanlar Renault Panelvan ve kamyonetlerin fiyatları hakkında araştırmalar yapıyor.Peki, 2021 Renault araba fiyatları ne kadar? İşte, Renault Trafic ve Panelvan 2021 fiyatları!

Haber 10-03-21 21:31

2022 Range Rover Evoque LWB kamuflajlı yakalandı

Casus fotoğrafçılar, 2022 Range Rover Evoque LWB’yi Kuzey Avrupa'da ki soğuk hava testlerinden geçerken yakaladılar. Uzun aks mesafeli Range Rover Evoque üzerinde çalışmalar hala devam ediyor .

Haber 12-02-21 09:26

Pert kayıtlı arabalara ilgi arttı! Ağır hasar kayıtlı araba alınır mı? nelere dikkat edilmeli?

Covid-19 sürecinin başladığı günden itibaren sıfır otomobil üretimi neredeyse durma noktasına geldi. Bu doğrultuda ikinci el pazarı fazlasıyla ilgi gördü. Artan ilgi sebebiyle ikinci el fiyatları da tavan yaptı. Araba alacaklar ise bu sefer ağır hasarlı ve pert kayıtlı arabalara yöneldi. Pert kayıtlı arabalara ilgi arttı! Ağır hasar kayıtlı araba alınır mı? nelere dikkat edilmeli?

Haber 31-12-20 09:53

NBA Yıldızı Shaquille O'neal'ın Ferrari F355 Spider'ı satılıyor!

Yeteri kadar bir sermayeye sahipseniz, en dikkat çekici markalardan bile size özel otomobiller üretmesini bekleyebilirsiniz. İşte bu istek üzerine üretilen modellerden biri Ferrari F355 Spider! Peki sahibi kim? Size Shaquille O'Neal desek ?

Haber 25-12-20 17:25

Hasar kaydı sorgulama nasıl yapılır? E- devlet üzerinden hasar kaydı sorgulama adımları neler? İnternetten hasar kaydı sorgulama nasıl yapılır?

İkinci el araba alırken en önemli konulardan birisi de hasar kaydı sorgulamasıdır. Hasar kaydı sorgulama nasıl yapılır? Plakadan hasar sorgulamak doğru mudur? En güvenilir araba hasar kaydı sorgulaması neresidir? İşte tüm detaylar...

Haber 23-12-20 16:08

2. el araba alırken nelere dikkat edilmeli?

2. el araba almak son dönemde fazlasıyla zorlaştı. Sıfır araba pazarında üretimin Covid-19 salgını sebebiyle durma noktasına gelmesi, kullanılmış otomobillerin fiyatların tavan yapmasına sebep oldu. Pazardaki bu fiyat dalgalanması tüketiciyi zora sokuyor. Peki araba almak bu kadar zorken, ikinci el araba alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor?

Haber 23-12-20 16:00