Ataşehir Belediyesi Haberleri

Ataşehir Belediyesi’ne soruşturma: 31 şüpheli gözaltında

Ataşehir Belediyesi’nde ihaleye fesat karıştırıldığı gerekçesiyle başlatılan soruşturma çerçevesinde hakkında yakalama kararı verilen 33 şüpheliden 31’i gözaltına alındı.

Yurthaber 03-02-23 11:09

SON DAKİKA | Ataşehir Belediyesi'ne operasyon! 28 kişi gözaltına alındı

Son dakika haberi: Ataşehir Belediyesi'ne yönelik yürütülen iki farklı ihaleye fesat karıştırma soruşturması kapsamında aralarında üç belediye başkan yardımcısının da bulunduğu 28 kişi gözaltına alındı. 'Şüpheli' sıfatıyla Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin de ifadesine başvurulacağı öğrenildi.

Haber 03-02-23 10:28

Ataşehir Belediyesi işçilerinden sözleşme farkı tepkisi: Ücretlerimiz ödenene kadar iş bıraktık

Ataşehir Belediyesi’nde çalışan işçiler sözleşme farklarının 5 aydır ödenmediğini belirterek belediye önünde eylem yaptı. 2 bin 200 çalışanın geçen ay 15'inde almaları gereken maaşlarını 3 taksitle aldığını ifade eden işçiler, "30'unda ödenmesi gereken ücretlerimizi ödemedikleri için arkadaşlarımızla karar aldık ve iş bıraktık. Ücretlerimiz ödenene çalışmayacağız." ifadelerini kullandı.

Haber 02-12-22 23:39

Bir tomar parayı alıp çekmecesine koymuştu! Ataşehir Belediyesi'ndeki rüşvet iddialarından sonra görevden alındı

Ataşehir Belediyesi'ndeki rüşvet iddiaları sosyal medyanın gündemine oturdu. Belediye Ruhsat ve Denetim Müdürü S. Ö.'nün odadaki kişilerle konuşması sırasında aldığı bir tomar parayı çekmecesine koyduğu anlara ilişkin video tartışma yarattı. Ataşehir Belediyesi konuyla ilgili açıklama yaparak S. Ö.'nün görevden alındığını duyurdu. İddialarla ilgili çok yönlü soruşturma da başlatıldı.

Haber 10-11-22 13:03

Ataşehir Belediyesi

Ataşehir Belediyesi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ataşehir Belediyesi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

İstanbul Valiliği harekete geçti! İçişleri Bakanlığı'na Ataşehir Belediyesi için 'inceleme' talebi

İstanbul Valiliği, imar yolsuzluğu iddialarıyla ilgili CHP'li Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve sorumluluğu bulunan belediye çalışanları hakkında inceleme yapılması için İçişleri Bakanlığı'na başvurdu.

Haber 16-04-21 11:30