Barbekü Haberleri

Bir damlası bile çok tehlikeli! Sağlığınızı korumak için...

Yazın ısınan havalarla birlikte mangal ve barbekü yapma isteği artıyor. Mangalda ve barbeküde pişen etlerin tadı ayrı bir lezzete sahip olsa da sağlığınızı tehlike altına atabiliyor. Izgara yapılan etlerde kalan bir damla çiğ et suyu bile sağlığınızı büyük ölçüde etkiliyor.

Haber 05-07-22 07:07

Yaz aylarında bahçesinde ya da terasında vakit geçirmeyi sevenler için eşsiz sehpa modelleri

Artan hava sıcaklıkları ile bahçe veya teras keyfini doyasıya yaşamak istiyor olabilirsiniz. Yaz aylarında vaktinizin çoğunu bahçe ya da terasınızda geçirmeyi tercih ediyorsanız mobilya seçiminize özen göstermenizi tavsiye ederiz. Kendisi küçük olsa da işlevi büyük olan hem şık hem kullanışlı sehpa modellerini sizler için derledik. Bu şekilde bir sehpa ihtiyacınız varsa sizin için seçtiğimiz ürünlerden oluşan listemize mutlaka göz atmalısınız!

Haber 27-06-22 17:03

Hem doğal hem pratik: Et ve tavuk yemeklerinin lezzetini arşa çıkaran barbekü sosu tarifi

Güzel bir yemek, yanında servis edilen soslarla daha da lezzetli bir hale geliyor. Soslar, birbirinden farklı lezzetleriyle adeta ağızlarda şölen yaşatıyor. Bu enfes tatlardan biri de kesinlikle barbekü sosu! Özellikle et, tavuk ve kızarmış patatesin yanına çok yakışan bu muhteşem sosu evde hazırlamaya ne dersiniz?

Yemek 28-12-21 09:58

Barbekü

Barbekü Hakkındaki Haberler Mynet'te. Barbekü Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.