Bariş Yarkadaş Haberleri Ve Son Dakika Bariş Yarkadaş Haberleri

Bariş Yarkadaş Haberleri Ve Son Dakika Bariş Yarkadaş Haberleri

Gazeteci ve bir dönem siyasetçi olan Barış Yarkadaş, 1974 yılında Kars’ta dünyaya gelmiştir. Ortaöğretime kadar Kars’ta yaşayan Yarkadaş, daha sonra ailesiyle birlikte İstanbul'a taşınmış ve lise eğitimini Sultanahmet Matbaa Meslek Lisesi’nde tamamlamıştır. Anadolu üniversitesinde Kamu Yönetimi, Marmara Üniversitesinde de Matbaacılık bölümünü okuyan gazeteci, pek çok farklı televizyon ve radyo kanalında çalışmıştır. Üniversite zamanlarında profesyonel olarak gazeteciliğe başlamış, Çağdaş Gazeteciler Derneğinde şube başkanlığı da yapmış ve başkanlığa iki defa seçilmiştir. 2015 yılında yapılan Türkiye genel seçimleri neticesinde, 25 ve 26. dönem İstanbul Milletvekili olarak da görev yapan Yarkadaş, “Hepsi Yaralar Sonuncusu Öldürür” ve “Aksaray’ın Sırları” isimli iki kitabın da yazarlığını yapmıştır.

Barış Yarkadaş Haberleri

Kılıçdaroğlu'nun danışmanı Daron Acemoğlu için çok konuşulacak '2018' iddiası: 'Erdoğan, davet etti'

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun danışmanı olan Prof. Dr. Daron Acemoğlu ismi gündem yarattı. Necmettin Batırel-Özgür Demirtaş polemiğinden sonra ortaya atılan yeni iddia dikkat çekti. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Acemoğlu'na 2018 yılında bakanlık teklifi yapıldığını belirten gazeteci Barış Yarkadaş, söz konusu teklifin eski Bakan Mehmet Şimşek tarafından iletildiğini söyledi.

Haber 06-12-22 07:54

Yarkadaş'ın gündem olan iddialarına ABB'den açıklama: Mansur Yavaş yönetiminde...

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında 'İYİ Partili vekil ABB'den 107 milyonluk ihale aldı' açıklamasıyla ses getiren gazeteci ve eski CHP Milletvekili Barış Yarkadaş'a Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden yanıt geldi. İhalelerin Türkiye'de ilk kez canlı yayında Ankara'da yapıldığı vurgulanan açıklamada "Mansur Yavaş yönetiminde kim olursa olsun açık ihalelere katılabilmektedir." denildi. Öte yandan yanıttaki eski ABB Başkanı Melih Gökçek detayı dikkat çekti.

Haber 09-09-22 16:20

İYİ Parti'den eski CHP Milletvekili Yarkadaş hakkında suç duyurusu

İYİ Parti'den eski CHP Milletvekili Yarkadaş hakkında suç duyurusu

Yurthaber 07-09-22 21:12

İYİ Parti'den Barış Yarkadaş hakkında suç duyurusu! O iddialara karşı harekete geçildi

İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, bir televizyon programında İYİ Parti'yle ilgili iddialarda bulunan Barış Yarkadaş hakkında 'Suçu Bildirmeme' ve 'İftira' suçlarından partisi adına suç duyurusunda bulundu.

Haber 07-09-22 20:23

Siyasette anket polemiği! Barış Yarkadaş'tan AK Parti'nin oy oranıyla ilgili flaş iddia: Mesleği bırakırım

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın paylaştığı son anket sonuçları gündem yarattı. CHP eski milletvekili ve gazeteci Barış Yarkadaş, Ünal'ın açıkladığı oy oranına tepki göstererek "AK Parti tek başına yüzde 44 alsın, burada söz veriyorum mesleği bırakırım" dedi.

Haber 29-01-21 10:18

Barış Yarkadaş'tan çarpıcı Muharrem İnce iddiası: 'İhraç' istemiyle dilekçe verildi

CHP eski milletvekili ve gazeteci Barış Yarkadaş, katıldığı bir televizyon programında ‘Memleket Hareketi’ adlı bir oluşum başlatan Muharrem İnce’yle ilgili bomba bir iddia ortaya attı. Yarkadaş, Yalova'da iki CHP üyesinin Muharrem İnce, kardeşi Hüseyin İnce ve görevden uzaklaştırılan belediye başkanı Vefa Salman hakkında ihraç istemiyle dilekçe verdiklerini söyledi.

Haber 02-09-20 15:34

Anıtkabir'de 'Recep Tayyip Erdoğan' sloganlarına İnce ve Yarkadaş'tan tepki

30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Anıtkabir'de düzenlenen törende 'Recep Tayyip Erdoğan' sloganları atıldı. CHP'li Muharrem İnce'den ve eski CHP Milletvekili Barış Yarkadaş'tan tepki geldi.

Haber 30-08-20 19:53

Tatil eleştirilerine Ekrem İmamoğlu'ndan yanıt: Benim tarzım bu!

CHP eski Milletvekili Barış Yarkadaş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun 'Erzurum'da kayak tatili' eleştirileriyle ilgili yakın bir çalışma arkadaşıyla konuştuğunu ve "Benim tarzım bu, toplum da buna alışacak, ben alışılageldik bir siyasetçi değilim" dediğini öne sürdü.

Haber 30-01-20 08:45

Canlı yayında olay yaratacak iddia: Kanal İstanbul kadın ve erkekleri kısırlaştıracak

Kanal İstanbul tartışmasında olay akıllara zarar bir noktaya geldi. Prof. Dr. Cemal Saydam'ın, Kanal İstanbul'dan çıkacak gazın kısırlaşmaya neden olacak iddiasını gazeteci Barış Yarkadaş Habertürk TV ekranında dile getirdi. Yarkadaş'ın açıklamalarına Yeni Şafak yazarı ve Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk 'Komik olma' diyerek tepki gösterdi.

Haber 16-01-20 11:05

Barış Yarkadaş ile Şamil Tayyar canlı yayında birbirine girdi: Ahlaksız da sensin soytarı da

Habertürk canlı yayınında AK Partili Şamil Tayyar ile CHP'li Barış Yarkadaş birbirine girdi. Hakaretlerin havada uçuşması nedeniyle program sunucusu Hülya Hökenek iki kez reklama gitmek zorunda kaldı.

Trend 19-10-19 08:45

Mete Yarar ve Barış Yarkadaş arasında canlı yayında sert tartışma

Habertürk TV'de yayınlanan ve Barış Pınarı Harekatı'nın konuşulduğu programa, CHP eski Milletvekili Barış Yarkadaş ve güvenlik uzmanı Mete Yarar'ın tartışması damga vurdu. Yarkadaş, Yarar'a, "AK Parti propagandası yapıyorsun sabahtan beri, gerçekleri anlatın gerçekleri" derken, Yarar ise Yarkadaş'a, "Şu üsluba bak. CHP’lisiniz ve başkasının siyasi kimliğini reddediyorsunuz, bravo. Sizin işinize gelmeyen her şey AK Parti’nin propagandası oluyor' şeklinde yanıt verdi.

Trend 17-10-19 11:00

Anayasa Mahkemesinden hak ihlali kararı

Yüksek Mahkeme, Barış Yarkadaş'ın sosyal medyadan paylaştığı habere erişimin engellenmesinde ifade ve basın özgürlüklerinin ihlal edildiğine hükmetti - Anayasa Mahkemesi, ihlalin sonuçlarının ortadan kaldırılması için yeniden yargılama yapılmasına da karar verdi

Haber 15-05-19 16:15

Canan Kaftancıoğlu'ndan Maltepe açıklaması

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu , Maltepe'deki yeniden oy sayımında, ilave terminaller ile yaptıkları sayımların iptal edilmesi ve bu terminallerin saydığı oyların yeniden sayılması kararına ilişkin açıklama yaptı.

Haber 14-04-19 23:44

Barış Yarkadaş'tan 'Maltepe' açıklaması: Kazananın olay çıkardığı nerede görülmüş

Eski CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, İstanbul’un Maltepe ilçesindeki oy sayımının, AK Parti'li ve MHP’lilerin sayım alanına topluca girmesi nedeniyle durdurulduğunu açıkladı. Oy sayımına bugün devam edilecek. Öte yandan Yarkadaş, Ekrem İmamoğlu'nun 13 bin 995 oyla önde olduğunu açıkladı.

Haber 13-04-19 03:27

Eski CHP Milletvekili Yarkadaş'a hapis cezası

Genel yayın yönetmeni olduğu internet sitesinde eski bakan Erdoğan Bayraktar hakkında yapılan bir haberde "gizliliğin ihlali" suçunu işlediği iddiasıyla yargılanan Barış Yarkadaş, 10 ay hapis cezasına çarptırıldı - Mahkeme, Yarkadaş'ın yeniden suç işlemeyeceği yönünde olumlu kanaate varıldığı gerekçesiyle hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi

Haber 07-02-19 13:13

Barış Yarkadaş Mustafa Sarıgül'ün DSP'ye geçiş tarihini canlı yayında açıkladı

Eski CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş katıldığı Habertürk canlı yayınında gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Yarkadaş, CHP'den istifa eden Mustafa Sarıgül ve Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar'ın DSP'ye katılacağını söylerken, Sarıgül'ün DSP rozetini cuma günü takacağını ifade etti.

Haber 29-01-19 09:43

Eren Erdem'den flaş karar! Açlık grevine başlıyor

Cezaevinde bulunan CHP PM üyesi Eren Erdem, yürütülen yargılamaya tepki nedeniyle açlık grevine başlama kararı aldı.

Haber 28-01-19 12:08

Barış Yarkadaş'tan flaş iddia: Okul müdürü bunu da yaptı... Mahrem görüntüler WhatsApp grubunda!

CHP İstanbul 26. Dönem Milletvekili Barış Yarkadaş'ın, Kadıköy Anadolu Lisesi ile ilgili iddiası gündeme bomba gibi düştü. Yarkadaş, okul müdürü Ali Fuat Güney'in, pansiyonda kalan öğrencilerin kendi aralarındaki şakalaşmalarını kaydettiğini ve ailelerinin de bulunduğu WhatsApp gruplarına gönderdiğini öne sürdü.

Haber 15-01-19 14:01

CHP'nin İzmir adayı Tunç Soyer oldu iddiası! (Tunç Soyer kimdir?)

CHP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı adayıyla ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Çarşamba günü İzmir adayının açıklanacağını belirten Eski CHP Milletvekili Barış Yarkadaş, aday gösterilecek ismin Tunç Soyer olduğunu iddia etti.

Haber 15-01-19 07:06

Binali Yıldırım, Barış Yarkadaş'tan tazminat kazandı

TBMM Başkanı Yıldırım, eski CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş'a açtığı davada, 10 bin lira manevi tazminat kazandı

Haber 10-01-19 16:39

Barış Yarkadaş: Eren Erdem'in babası, cezaevi önündeki konuşmadan sonra işten çıkarıldı

CHP eski milletvekili, gazeteci Barış Yarkadaş, Eren Erdem'in babası Hasan Erdem'in cezaevi önündeki konuşmasından sonra işinden çıkarıldığını yazdı.

Haber 08-01-19 14:24

Barış Yarkadaş'tan olay sözler: CHP yönetimine göre Muharrem İnce aday olsa, yerel seçim genel seçime dönüşecekti

Eski CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, katıldığı Seyr-i Sabah programında 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçime ilişkin hamleleri anlattı. Yarkadaş, 24 Haziran seçimlerinde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce'nin İstanbul adayı yapılmama sebeplerinden birinin yerel seçimlerin genel seçim havasına dönüşmemesi isteği olabileceğini söyledi.

Haber 19-12-18 17:13

TBMM Başkanı Yıldırım'ın, Yarkadaş'a açtığı tazminat davasında karar

TBMM Başkanı Yıldırım'ın, Cumhuriyet gazetesinde verdiği bir röportajda kişilik haklarına saldırıda bulunduğu gerekçesiyle eski CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş'a açtığı manevi tazminat davası karara bağlandı - Anadolu 15. Asliye Hukuk Mahkemesi, Yarkadaş'ın 20 bin lira manevi tazminat ödemesine karar verdi

Haber 13-12-18 14:04

Canlı yayında 'AK Parti adayları' diye isim isim açıkladı

CHP eski Milletvekili, gazeteci Barış Yarkadaş, AK Parti'nin İstanbul'da 39 ilçeden aday gösterileceğini öne sürdüğü isimleri canlı yayında açıkladı.

Haber 04-12-18 14:47

Barış Yarkadaş'tan Bilal Erdoğan ile ilgili gündem yaratacak İstanbul iddiası!

CHP İstanbul 26. dönem Milletvekili Barış Yarkadaş, Halk TV ekranlarında canlı olarak yayınlanan 'Tuba Emlek ve Mercek' isimli programda 'AK Parti kulislerinde konuşuluyor' diyerek Bilal Erdoğan ile ilgili gündem yaratacak bir iddiada bulundu.

Haber 04-12-18 14:47

CHP İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu mu? Canlı yayında flaş açıklamalar

Yerel seçim için geri sayım sürerken CHP'nin büyükşehir adayları henüz belirlenmedi. Ankara'da Mansur Yavaş ismi ön plana çıkarken, İstanbul adaylığı için Ekrem İmamoğlu konuşuluyor. Katıldığı canlı yayında İmamoğlu'nun adaylığıyla ilgili çarpıcı bilgiler paylaşan CHP'li Barış Yarkadaş, Cumartesi günü yapılacak görüşmeye dikkat çekti.

Haber 30-11-18 07:38

Cami imamı cemaati direnişe çağırdı ama yıkımı engelleyemedi!

İstanbul Üsküdar'daki Esentepe Cami, belediye ekipleri tarafından sabaha karşı yıkıldı. 4 yıl önce restorasyonu yapılan cami için dün yıkım kararı alınmış ancak cami imamının cemaati direnişe çağırmasıyla belediye ekipleri camiyi yıkamadan geri dönmüştü. Sabaha karşı yeniden bölgeye gelen ekipler, TOMA'lar ve polis ekipleri eşliğinde tarihi camiyi yıktı. Belediye cami yıkımıyla ilgili şu ana kadar herhangi bir resmi açıklama yapmadı.

Haber 04-10-18 09:38

Vakıf Katılım Bankası'nda da düşük kur olayı! Bankadan iki farklı açıklama

Halkbank'ın ardından Vakıf Katılım Bankası'nın da doları 4,571 liradan alıp 4,5888 liradan sattığı iddia edildi. Yaşanan olayı CHP'li Barış Yarkadaş Twitter hesabından duyurdu. Vakıf Katılım Bankası'ndan konuyla ilgili iki farklı açıklama geldi. Bir banka yetkilisi ilk açıklamada, kur fiyatlarındaki değişime sistem güncellenmesinin neden olduğunu söyledi. Sosyal medya üzerinden yapılan ikinci açıklamada ise bankanın kurumsal web sitesine siber saldırı gerçekleştiği belirtildi.

Finans 10-09-18 01:47

Süleyman Soylu hakkında gündem yaratacak iddia

Eski CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun adının AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için geçtiğini iddia etti. Yarkadaş, AK Parti'nin İstanbul'u kazanması için MHP'nin oylarına ihtiyaç duyduğunu da ekledi

Haber 29-08-18 13:53

CHP'de kurultay için kaç imza toplandı? Yeterli imza toplandı mı? Barış Yarkadaş imza sayısını açıkladı

CHP'de 'olağanüstü kurultay' için imza toplama süreci dün sona ererken, herkes 'CHP'de kurultay için kaç imza toplandı? Yeterli imza toplandı mı?' sorularına yanıt arıyor. CHP eski Milletvekili Barış Yarkadaş, canlı yayında yaptığı açıklamada toplanan imza sayısını duyurdu. Yarkadaş, 632 imzanın toplandığını iddia etti.

Haber 31-07-18 08:18

CHP'de kurultay çağrısına bir imza da Silivri Cezaevi'ndeki Eren Erdem'den

CHP'de kurultay çağrısına bir imza da Silivri Cezaevi'nden geldi. Cezaevinden bir not gönderen Eren Erdem, "Benim başım kel mi? Silivri'de kumpasla tutulurken değişim ve umudun anlamını çok daha iyi anladım. Değişim ve umut talebiyle benim imzamı da ekleyin. Umudu birlikte büyütmek için en kısa zamanda buluşmak üzere..." dedi.

Haber 19-07-18 16:18

CHP'den Levent Gültekin'e çağrı

Gazeteci Levent Gültekin, Muharrem İnce’nin 24 Haziran gecesinde seçim gecesi sarhoş olması nedeniyle canlı yayına çıkmadığını iddia etmişti. Gültekin o sözler nedeniyle özür diledi. Barış Yarkadaş'tan ise Gültekin'e 'Kaynağını açıkla' çağrısı geldi.

Haber 13-07-18 12:00

CHP eski milletvekili Barış Yarkadaş'tan dikkat çeken 24 Haziran sözleri

CHP eski milletvekili Barış Yarkadaş'tan 24 Haziran seçimleriyle ilgili dikkat çeken açıklamalar geldi. Seçim gecesi ve sonrasında yaşananlara değinen Yarkadaş, Parti Sözcüsü Bülent Tezcan'ın '50 bin sandıktan 24 Haziran'da veri alamadık' sözlerinin çok acı verici olduğunu belirtti.

Haber 06-07-18 21:02

24 Haziran seçimleri öncesi flaş iddia: Erdoğan MHP’yi sırtında taşımak istemiyor

24 Haziran seçimleri öncesi 'Cumhur ittifakı' hakkında çarpıcı değerlendirmelerde bulunan CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş 'RTE’nin yeni ittifak aradığı sır değil' ifadelerini kullandı.

Haber 10-06-18 08:34

CHP'li Barış Yarkadaş'ın babaannesi hayatını kaybetti! Ecevit'e 'Karaoğlan' lakabını vermişti

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş'ın babaannesi Şahzade Şahin, Kars'ta hayatını kaybetti. Şahin, Bülent Ecevit'e 'Karaoğlan' lakabını vermesiyle de tanınıyordu.

Haber 01-06-18 11:48

Muharrem İnce'nin ziyaret ettiği 'SoloTürk' pilotlarının gösterisi iptal edildi

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nin dekanı Alaattin Duran'ın görevden alınmasının ardından CHP'yi kızdıran bir olay daha yaşandı. Muharrem İnce ve ekibinin havaalanında tokalaşarak poz verdiği 'SoloTürk' pilotlarının yapacağı gösteri uçuşlarının da iptal edildiği iddia edildi. CHP'li Yarkadaş, "AKP, sadece Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Sn. Duran'ı değil, 19 Mayıs günü İnce'yle birlikte Samsun Havalimanı'nda gösteri uçuşundan dönerken karşılaştığımız Türk Yıldızları'nı da cezalandırdı"dedi

Haber 25-05-18 11:33

Eren Erdem ve Barış Yarkadaş'a şok! 24 Haziran Erken seçimi için hazırlanan CHP listesine giremediler!

CHP Sözcüsü Bülent Tezcan ve beraberindeki heyet milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti. CHP dün MYK'da 24 Haziran'da yapılacak seçimlere girecek Milletvekili listesini belirlemişti. Listede büyük sürpriz yaşandı. Eren Erdem ve Barış Yarkadaş'ın tekrar listeye alınacağı konuşuluyordu ancak beklenen olmadı. Ali Şeker ise İstanbul 2’nci bölge 8’nci sıradan listeye girdi.

Haber 21-05-18 17:17

'CHP'de aday gösterilmeyen isimler yeniden listede' iddiası

Son dakika haberine göre, CHP'de aday gösterilmedikleri belirtilen Eren Erdem, Barış Yarkadaş ve Ali Şeker'in yeniden listede yer aldıkları belirtildi. Öte yandan CHP milletvekili aday listesinin saat 16:15'te YSK'ya teslim edileceği öğrenildi.

Haber 21-05-18 13:42

CHP milletvekili aday listesinde büyük şok! İşte ilk tepkiler: Benim param falan yoktu, paralı ve halkın sorunlarından uzak adam lazımmış

CHP milletvekili adaylarını açıkladı, listeye girmesine kesin gözüyle bakılan bir çok isim ise çizik yedi. CHP aday listesine giremeyen o isimlerden ilk tepkiler gelmeye başladı. Barış Yarkadaş, 'Mücadeleye parlamento dışında devam edeceğiz' ifadesini kullanırken, Eren Erdem 'Birilerine yaranamadım' dedi. Ferit Demir'in attığı tweet ise büyük ses getirdi.

Haber 21-05-18 09:51

CHP’de aday gösterilmeyen isimlerden ilk tepki

CHP'nin 24 Haziran seçimleri için açıkladığı milletvekilliği listesinde kendisine yer bulamayan isimlerden ilk tepkiler geldi.

Haber 21-05-18 00:22

Bahçeli'nin 100 bin imzada FETÖ uyarısına CHP'den tepki

CHP İstanbul Milletvekili Yarkadaş: - "Bahçeli her siyasi rakibini çeşitli yollarla enterne etmeye çalışan, sahayı AKP ve MHP için boşaltma gayretine girişen bir siyasetçi haline geldi"

Haber 03-05-18 12:57

Ankara'yı sarsan 'dinleme' skandalı sonrası CHP'den olağanüstü toplantı çağrısı

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun telefonlarının dinlendiği iddialarıyla ilgili 'İçişleri Bakanı Soylu’nun telefonlarının yasadışı bir şekilde dinlendiğine ilişkin iddiaların üstü örtülemez ve hiçbir şey yokmuş gibi davranılamaz' diyerek, olağanüstü toplantı çağrısında bulundu.

Haber 12-04-18 15:39

Barış Yarkadaş'tan Şamil Tayyar için çok sert sözler

AK Parti milletvekili Şamil Tayyar'ın "Çok ciddi FETÖ borsası var. Milyon dolarlar dönüyor. Ben milletvekili olarak Cumhurbaşkanı'na söylediğim şeyleri iletemiyorum. Çok özel bir kayıt götürdüm, Cumhurbaşkanı'na. İzledi, çıldırdı." sözlerinin ardından CHP'li Barış Yarkadaş "Sesini çıkarana 'FETÖ'cü' damgası vuruluyor. AKP İlçe Başkanlıkları savcılık gibi çalışıyor." dedi." açıklamalarında bulundu

Haber 20-03-18 08:10

Binali Yıldırım'a çok ağır suçlama

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, Başbakan Binali Yıldırım ile eşi Semiha Yıldırım’ın İstanbul Kadıköy Fikirtepe kentsel dönüşüm alanındaki arsaları için özel sözleşmeler yapıldığını iddia etti. Yarkadaş, "Çevre ve Şehircilik Bakanlığı aynı sokaktaki hak sahibi vatandaşların arsalarının satılması için tebligat gönderdi" dedi.

Haber 07-03-18 07:30

“Sivil öldürmeye Etiler’den başlarız…” diyen Akit TV sunucusuna sosyal medyadan sert tepki geldi!

Akit TV’de ekrana gelen “Gün Başlıyor” programında, programında, sunucu Ahmet Keser kan donduran sözlere imza attı.

Haber 27-02-18 11:19

Yarkadaş: Cağaloğlu Anadolu Lisesi Müdürü sınıfları bastı, ‘soytarılar şerefsizler’ diye bağırdı

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, "Cağaloğlu Anadolu Lisesi Müdürü Necati Yener sınıfları basıp öğrencilere 'Soytarılar, şerefsizler' diye bağırdı. Müdürün görevden alınması ve derhal tedaviye gönderilmesi gerekiyor" dedi.

Haber 11-01-18 14:40

Meclis kürsüsünde 2018 bütçesini yırttı!

CHP İstanbul Milletvekili Gülay Yedekçi Meclis Genel Kurulu'nda 2018 yılı bütçesini yırtarak yere attı. Meclis Başkanvekili Pervin Buldan, Gülay Yedekçi'den yere attığı kağıtları toplamasını istedi. CHP milletvekilleri Mahmut Tanal, Barış Yarkadaş ve Musa Çam kağıt parçalarını yerden topladı.

Haber 15-12-17 20:30

Barış Yarkadaş açıkladı: Kılıçdaroğlu belgeleri nereden aldı?

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün grup toplantısında açıkladığı belgelerin nasıl elde edildiğini açıkladı. Yarkadaş, bazı medya kuruluşlarının Kılıçdaroğlu'nun açıkladığı belgelere 'sahte' demesine sert tepki gösterirken, "Yandaş medya kendi okurlarına saygı göstermiyor. AKP yönetimi de kendilerine oy verenlerin akıllarıyla alay ediyor. Efendim bu belgeler nereden geldi? Şimdi bu belgelerin nereden geldiğini gösteriyorum" dedi ve açıkladı...

Haber 29-11-17 14:00

CHP'li Namık Havutça'dan flaş iddia: Balıkesir Belediye Başkanı'nın eşi gözaltına alındı

Ahmet Edip Uğur, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa ederken yaptığı açıklamalar ile dikkat çekmişti. Uğur istifa konuşmasında 'Aileme kadar tehdit edildim' ifadesini kullanmış ve CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, AKP'li Edip Uğur tehdit edildiğini söyledi ve istifa etti. Balıkesir Cumhuriyet Başsavcılığı neyi bekliyor?" demişti. Uğur'la ilgili kritik bir iddiada da CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça'dan geldi."

Haber 01-11-17 09:53