Beyaz Gömlek Haberleri

Duygu Özaslan'ın tarzını benimsemek isteyenler için gömlek önerileri

Sevilen influencerların başında gelen Duygu Özaslan, stiliyle birçok kişinin ilham kaynağı. Son dönemlerde pek çok davette boy gösteren Özaslan, sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor ve kombinlerini takipçileriyle paylaşıyor. Siz de Duygu Özaslan'ın paylaşımındaki beyaz gömleği çok beğendiyseniz gömleğin alternatif modellerine göz atmaya ne dersiniz?

Magazin 15-11-22 17:12

TikTok'ta paylaştı: Çok ucuz fiyata kaliteli görünmenizi sağlayacak kıyafet hileleri

Zaman geçtikçe hem yaşınız artması hem de modanın değişmesiyle birlikte tarzlarınızda değişimler yaşamış olabilirsiniz. Bazen eski kıyafetlerimize baktığımızda bunu nasıl giymiş diyerek şok olabiliyoruz. TikTok'ta bu tarz durumlardan kaçınmak için kaliteli görünmenizi sağlayacak kıyafet hileleri paylaşıldı.

Kadin 20-09-22 11:01

Üstünüzden çıkarmak istemeyeceğiniz yazlık kıyafet önerileri

Hemen herkesin giysi dolabında vazgeçemediği yaz boyunca giymekten asla bıkmadığı kıyafetler bulunuyor. Özellikle sıcakların etkisiyle rahat giysilere daha fazla ağırlık veriliyor. Bu nedenle bazı kıyafetler, sezon boyunca vazgeçilmez parçalar hâline geliyor. Tişörtten elbiseye, şorttan gömleklere kadar birçok ürün, hem şık hem konforlu bir stil sunuyor. Sizler için üstünüzden çıkarmak istemeyeceğiniz birbirinden güzel modelleri listeledik. İşte detaylar!

Kadin 30-08-22 15:43

Beyaz Gömlek

Beyaz Gömlek Hakkındaki Haberler Mynet'te. Beyaz Gömlek Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.