Beykoz Belediyesi Haberleri

İstanbul'daki 8 ilçe belediyesi maaş ödemelerini TROY kartla yapacak

İstanbul'daki 8 ilçe belediyesi, personelin maaş kartlarının Bankalararası Kart Merkezince geliştirilen yerli kart TROY'a taşınması kararı aldı.

Yurthaber

Beykoz Belediyesi 4. Fotoğraf Yarışması başvuruları başladı

Beykoz Belediyesi 4. Fotoğraf Yarışması başvuruları başladı

Yurthaber

Hentbol: Erkekler Süper Kupa

Beykoz Belediyespor: 29 - Beşiktaş Yurtbay Seramik: 28 - Beykoz Belediyespor, tarihinde ilk kez bu kupayı kazandı

Yurthaber

Beykoz'dan gelen iddialar gündeme oturdu! İlçeye giriş çıkışlar kapatıldı mı? Belediyeden flaş açıklama

Beykoz'un Tokatköy Mahallesi'ndeki kentsel dönüşüm alanından gelen iddialar çok konuşuldu. Bazı haber sitelerinde ve sosyal medyada yer alan iddialara göre, yıkım alanları çevresi polislerle kuşatılmış ve olaylarda çok sayıda kişi gözaltına alınmıştı. Bölgeden gelen haberler sosyal medyada hızla yayılırken Beykoz Belediyesinden bahsi geçen iddialara yanıt geldi.

Haber

Beykoz Belediyesi

Beykoz Belediyesi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Beykoz Belediyesi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Beykoz Belediyesinden Tokatköy'deki kentsel dönüşüm çalışmalarına ilişkin iddialara yanıt:

"Kentsel dönüşüm yapılacak arazi belediyeye ait. Proje sonunda hem evler yenilenecek hem de hak sahipleri tapularına kavuşacak" - "Proje maliyetinin yaklaşık yüzde 80'i devlet tarafından karşılanacak. Belediye kendine ait olan arazideki hakkından vazgeçerek milyarlarca TL'lik bir gelirden de vazgeçmiş olacak"

Yurthaber

Bakan Kurum'dan müsilaj açıklaması! Tarih verdi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Marmara'daki müsilaj problemine ilişkin 3 senelik takvim belirlediklerini belirterek, "Ama ben inanıyorum ki önümüzdeki 1,5-2 yıl içinde bu takvim ile birlikte adımlarımızı atacağız, o azot ve fosfor seviyesinde, olması gereken seviyeyi yakalamak suretiyle Marmara'mızı eski haline getireceğimizi düşünüyorum." dedi.

Haber