Binbir Gece Dizisi Haberleri

MasterChef Dilara Kavadar sütyensiz ayna pozlarıyla yaktı geçti!

MasterChef Türkiye 2022 sezonunun elemelerinde yer alan Dilara Kavadar, güzelliğiyle herkesin dikkatini çekmişti. Türkiye'de rekorlar kıran Binbir Gece dizisinde de yer aldığı öğrenilen güzel yıldız, son paylaşımıyla büyüledi. Dilara Kavadar'ın derin göğüs dekolteli sütyensiz pozları adeta nefes kesti.

Magazin 06-08-22 12:28

MasterChef Dilara Kavadar bakın kimmiş! Meğerse rekorlar kıran Binbir Gece dizisinde oynamış...

MasterChef Türkiye 2022'nin elemelerine katılan Dilara Kavadar, güzelliği ve sempatikliğiyle dikkat çeken isimler arasında yer aldı. Birçok sosyal medya kullanıcısına simasıyla tanıdık gelen Dilara Kavadar hakkında sosyal medyada yorumlar yapıldı. Kavadar meğerse daha önce ekranlarda gördüğümüz isimler arasında yer alıyormuş. Dilara Kavadar'ın Türkiye'de rekorlar kıran Binbir Gece dizisinde Nilüfer karakterine hayat verdiği ortaya çıkınca ise herkes şoke oldu.

Magazin 21-07-22 12:17

Bergüzar Korel dizileri: Binbir Gece’den Vatanım Sensin’e uzanan bir yolculuk!

2006-2009 yılları arasında Binbir Gece dizisinde canlandırdığı Şehrazat karakteriyle popülerleşmeye başlayan Bergüzar Korel, sonraki yıllarda ise seyircinin gönlünde taht kurmayı başardı. Binbir Gece dizisi ile unutulmaz arasına giren Bergüzar Korel bir süredir televizyon projelerinden uzak kalmayı tercih ediyor.

Trend 09-02-21 14:03

Binbir Gece dizisinin çekildiği yalı yerle bir oldu

İstanbul Boğazı’nda geminin çarptığı yalının Hekimbaşı Salih Efendi Yalısı olduğu ortaya çıktı. Geminin çarptığı yalı yerle bir olurken yalının 'Binbir Gece' dizisine ev sahipliği yaptığı da öğrenildi.

Magazin 07-04-18 18:22