Bip Haberleri

Turkcell Süper Kupa’da maçın oyuncusu BiP ile seçilecek

BiP içerisinde görülebilecek bir anket ile yapılacak oylama sonucunda en çok beğenilen oyuncu, kupa seremonisinde ödül alacak

Yurthaber 27-07-22 14:56

BiP 2021'de yurt dışında 4,5 kat büyüdü

Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ataç Tansuğ: -"BiP, 2021 yılında uluslararası başarısını kanıtlayarak sadece Türkiye'de değil, dünyanın 192 ülkesinde hızlı ve güvenli iletişim deneyimi sunmaya devam etti"

Yurthaber 31-12-21 11:24

BiP’in kullanıcı sayısı bir gecede 2’ye katlandı

BiP, uluslararası uygulamalarda yaşanan kesinti süresince bir gecede aktif kullanıcı sayısını iki kat artırdı. Bu süreçte Türkiye’nin yanı sıra yurt dışından da platforma ilgi arttı. Yerli iletişim platformuna yeni katılan kullanıcıların yüzde 50’si Türkiye dışından gelen müşterilerden oluştu. Dün gece ile BiP’in toplam indirilme sayısı 87 milyonu aştı.

Haber 05-10-21 16:29

Bip, Telegram, Signal uygulamaları nasıl indirilir? Bip, Telegram ve Signal nereden indirilir?

Whatsapp'ta 4 Ekim saat 18.30 itibarıyla görülen erişim sorunu nedeniyle milyonlarca kullanıcı Whatsapp yerine kullanabileceği uygulamaları araştırmaya koyuldu. Whatsapp'ta dünya çapında görülen erişim sorunu sürüyor. Whatsapp yerine Telegram, Bip veya Signal kullanılabilir. İşte detaylar...

Haber 05-10-21 00:34

Bip

Bip Hakkındaki Haberler Mynet'te. Bip Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Türkiye, Kurban Bayramı'nda BiP'ten bayramlaştı

Turkcell'liler bayramda 2 milyar 174 milyon 316 bin 434 dakika konuşurken, bunun en büyük bölümü 508 milyon 409 bin 626 dakika ile bayramın birinci günü gerçekleşti

Yurthaber 25-07-21 10:58

Bayramlaşmanın dijital adresi BiP

Bayramlaşmanın dijital adresi BiP

Yurthaber 19-07-21 09:41

BiP'ten sesli ve görüntülü görüşme adımı

WhatsApp alternatifi uygulamalar arasında olan BiP, sesli ve grup görüntülü görüşmelerde desteklenen kişi sayısını 15'e çıkardı. BiP İletişim Teknolojileri ve Dijital Servisler Genel Müdürü Burak Akıncı, "Bayram öncesinde bir yeniliği daha hayata geçirerek grup görüntülü görüşme özelliğimizdeki katılımcı sayısını 15’e yükselttik. Böylece kullanıcılarımıza bir bayram hediyesi vermek istedik." ifadelerini kullandı.

Haber 12-07-21 12:11

Cumhurbaşkanlığı'ndan vatandaşlara WhatsApp uyarısı!

Cumhurbaşkanı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, WhatsApp’ın yeni gizlilik güncellemesini kabul eden vatandaşlara uyarılarda bulundu. Vatandaşların kişisel verilerini üçüncü taraflarla paylaşmaya zorlandığını ifade eden Koç, “Fotoğraf, video ve dosyalar sunuculardan silinmeyebilir" dedi.

Haber 18-05-21 14:02

BiP'ten yeni özellikleriyle mesajlaşma deneyimi

BiP İletişim Teknolojileri ve Dijital Servisler Genel Müdürü Burak Akıncı: - "Dünyanın 192 ülkesinde milyonlarca kullanıcıya sahip global bir uygulama olarak, rakiplerimizden yıllarca önce hayata geçirdiğimiz yenilikçi özelliklerimiz sayesinde dünya genelinde en hızlı büyüyen iletişim platformlarından biriyiz"

Yurthaber 10-04-21 10:23
BiP

BiP'in kullanımı kolaylaştırıldı

BiP İletişim Teknolojileri ve Dijital Servisler Genel Müdürü Burak Akıncı: - "Erişilebilirliğe yönelik hazırlanan uluslararası ilkeleri ve düzenlemeleri göz önünde bulundurarak tüm kullanıcılarımız için daha erişilebilir bir iletişim platformu olmak amacıyla geliştirmelerimizi aralıksız sürdürmeye devam edeceğiz”

Yurthaber 19-03-21 14:29

Yenilenen BiP milyonların tercihi oldu

Turkcell mühendislerince geliştirilen ve kullanıcı verileri Turkcell’in Türkiye’deki yüksek güvenlikli veri merkezlerinde korunan BiP’in indirime rakamı 74 milyona ulaştı - BiP İletişim Teknolojileri ve Dijital Servisler Genel Müdürü Burak Akıncı: - "Veri kullanım izni konusunda kullanıcılarına dayatma ve ayrımcılık yapmayan uygulamamız BiP operatör fark etmeksizin dünyanın 192 ülkesinde kullanılıyor ve daha çok tercih ediliyor"

Yurthaber 20-02-21 12:11

BiP nedir? BiP indirme işlemi nasıl yapılır, BiP bilgisayardan kullanılır mı?

BiP WhatsApp'ın yeni gizlilik sözleşmesi kararı sonrası, WhatsApp alternatifi mesajlaşma uygulamalarını arayıp soruşturan iOS ve Android kullanıcılarının gündemine gelmişti. Ancak kullanıcıların BiP hakkında merak ettiği birçok şey var. Örneğin; BiP kimin, BiP indirme işlemi nasıl yapılır? BiP bilgisayardan kullanılır mı? gibi...

Haber 15-02-21 14:39

Tartışmaların gölgesinde: İşte yeni yılın öne çıkan sosyal ağ uygulamaları!

Veri güvenliği, paylaşım kısıtlamaları gibi konularla sıkça gündeme gelen sosyal ağ uygulamaları, tartışmaların gölgesinde milyarlarca kullanıcıya hizmet vermeyi sürdürüyor.

Haber 12-02-21 13:50