Çöp Kovası Haberleri

Ben bunu neden daha önce keşfetmemişim? diyeceğiniz birbirinden pratik mutfak gereçleri

Pratik cihazların sağladığı rahatlığın keyfini çıkarmak isteyenler buraya! Otomatik yemek karıştırıcıdan kuru gıda dağıtıcıya, elektrikli kahve öğütücüden çok işlevli sebze doğrayıcıya, sensörlü çöp kovasından hazneli buz küpü tepsisine mutfakta geçirdiğiniz vakti yarı yarıya azaltan harika ürünlerle tanışmaya hazır mısınız? İşte tamamı TikTok'ta viral olmuş, kullananların öve öve bitiremediği o ürünler!

Haber 30-11-22 23:51

Yok böyle bir düzen! Odasında çektiği video viral oldu

Sadece bir dakikada son derece dağınık olan odanızı o dağınık görüntüden kurtarabilir misiniz? "İmkânı yok." dediğinizi duyar gibiyiz. Yanılıyorsunuz, yaşam alanınızdaki dağınıklığı kısa sürede yok etmeye yarayacak minimal eşyalara ve mobilyalara sahipseniz, bu pekala mümkün! Nasıl mı? İşte detaylar!

Haber 14-09-22 16:28

Mutfakta geçirdiğiniz vakti keyifli hale getiren ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayan dolap kapağına takılan katlanır çöp kovası

Hayata kolaylık katan ürünleri kim sevmez ki? İşinizi hızlı bir şekilde bitirmenizi sağlayan, yaşamdan aldığınız keyfi ikiye katlayan… Siz de bizimle aynı fikirdeyseniz doğru adrestesiniz. Çok kullanışlı ve pratik bir ürünle tanışmaya hazır olun. Haydi, detaylara geçelim.

Haber 09-09-22 09:14

Kapıkule'de çöp kovasında 1 kilo 138 gram kokain bulundu

Kapıkule'de çöp kovasında 1 kilo 138 gram kokain bulundu

Yurthaber 25-08-22 14:08

Çöp Kovası

Çöp Kovası Hakkındaki Haberler Mynet'te. Çöp Kovası Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Çöp kutusundan gelen kötü kokulara son! Yaşam alanınıza hijyen getirecek...

Mutfak ve banyodaki çöp kutusundan gelen kötü kokulardan mı şikayetçisiniz? Çöp kutusunun kapağına, zaman zaman hijyenik olmadığını düşündüğünüz için dokunmak mı istemiyorsunuz? O hâlde bu önerimiz tam size göre: Bir kez kullananın bir daha vazgeçemediği sensörlü çöp kovalarıyla tanışma vakti! Haydi, detaylara geçelim.

Haber 25-08-22 12:38

Ordu'da inşaat ustası çöp kovasından fındık toplama makinesi yaptı

Yücel Arar: - "Bunu herkes yapabilir, istediği her yere götürebilir. Diğer fındık makinelerinin girmediği yerlere giriyor"

Yurthaber 22-08-22 11:05

Çöp kovasına yazdığı yazıyı görenler şaşkına döndü! Ordu'da esnafın ilginç çözümü her şeyi değiştirdi

Ordu'da esnaflık yapan Adem Sarı, belediyeden çöp kovası talebinde bulunarak etrafta yiyecek artıklarının birikmesini engellemek üzere bir adım attı. Talebi yerine geldikten sonra ise çöp kovasına ev çöplerinin atılması nedeniyle sinek ve koku sorunu oluştu. Sarı'nın bunun üzerine geliştirdiği çare yöntemi ise etkili olmanın yanı sıra görenleri de şaşkına çeviriyor.

Haber 30-07-22 10:30