Derya Baykal Haberleri Ve Son Dakika Derya Baykal Haberleri

Derya Baykal Haberleri Ve Son Dakika Derya Baykal Haberleri

Oyuncu Derya Baykal, 1 Şubat 1957 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Konservatuvar eğitimi almasının ardından sunuculuk, seslendirme sanatçılığı gibi farklı meslekler yaptı. Kariyerinin başlangıcı TRT Ankara Radyosu ve Devlet Tiyatroları oldu. Buralarda uzun yıllar görev aldıktan sonra televizyonlarda da izleyici karşısına çıkmaya başladı. İzleyenler Derya Baykal'ı, sunduğu gündüz kuşağı programları ile tanıdı. Oyunculuğu sayesinde ise pek çok değerli ödüle layık görüldü. Oynadığı tiyatro oyunları arasında Düşüş, Yasak Defter: Alba De Cespedes, Çıkmaz, Türkmen Düğünü: Ali Yürük gibi oyunlar yer aldı. Ekranlarda ise Deryalı Günler, Derya'nın Dünyası, Derya Baykal'la Gülümse gibi programları sundu. Avni Dilligil En İyi Kadın Oyuncu, Sanat Kurumu Yılın Kadın Oyuncusu gibi ödüllere sahip Baykal'ın aynı zamanda 3 çocuğu var.

Derya Baykal Haberleri

Derya Baykal'dan eski eşi Ferhan Şensoy'a duygusal veda: Ateşlerde yansınlar bizi ayrı koyanlar

1988 yılında Ferhan Şensoy ile nikah masasına oturan, 2004 yılında ise anlaşmalı bir şekilde boşanan Derya Baykal, eski eşi ve kızlarının babası Ferhan Şensoy'a bugün bir kez daha veda etti.

Magazin 04-09-21 16:03

Sermiyan Midyat kimdir? Sermiyan Midyat kaç yaşında ve nereli?

Sermiyan Midyat; oyuncu, yönetmen ve aynı zamanda senaristtir. Senaryosunu kendi yazdığı filmlerde de oynamıştır. Magazin gündeminde sıklıkla yer alan Sermiyan Midyat, birçok kişi tarafından merak ediliyor. Sosyal medya paylaşımları ile sürekli gündemde kendine yer bulan Midyat, birçok dizi ve filmde rol almıştır. Peki başarılı oyuncu Sermiyan Midyat kimdir?

Magazin 11-06-21 01:45

Derya Şensoy'a annesi ve ablasından sürpriz

Derya Şensoy yeni yaşını annesi ve ablasıyla kutladı. Derya Şensoy'un annesi Derya Baykal kızlarıyla olan pozlarını paylaştı.

Magazin 09-02-21 12:22

Sanat dünyasında Dallas’ı aratmayacak akrabalıklar!

Pırıltı hayatları ve kazandıkları paralarda adlarından sıklıkla söz ettiren ünlü isimlerin hiç bilmediğiniz pembe dizileri tahtından edecek akrabalık bağları! Soyadı benzerliğinden akraba olduğu düşünülen ünlü isimlerin aksine gerçekte akraba olanları sizler için derledik. Kimilerinin arasında kan bağı bulunurken kimileri yaptıkları evlilikler sonucunda akraba oldular. Bu listede yok yok! Kayınvalide-damat, elti, kayınbirader, kayınço, kardeş, kuzen, dede-torun…

Trend 10-07-20 15:30

'Kız vermek kötüymüş'

Geçtiğimiz günlerde aile arasında gerçekleşen törenle kızını Cem Öğet’le nişanlandıran Derya Baykal, "Kız vermek çok kötü bir şeymiş" dedi.

Magazin 31-03-18 12:40

Derya Baykal: 'Seren Serengil mahkemenin keyfini sürecek'

Derya Baykal, Seren Serengil'in kızıyla ilgili söylediklerine canlı yayından yanıt verdi. Duymayan Kalmasın'ın sunucusu Seren Serengil, 14 Haziran tarihli bölümde Derya Şensoy'un sevgilisini kullandığını iddia etmişti. İşte Derya Baykal'ın Seren Serengil'e yönelik sözleri.

Magazin 15-06-17 14:27

Derya Şensoy'dan iddialı pozlar

Derya Şensoy, sosyal medya hesabından bir dergi için yapılan çekimden pozlarını paylaştı.

Magazin 06-04-17 16:16

'Ben artık dayanamıyorum' diyerek gözyaşlarına boğuldu

teve2 kanalında yayınlanan Derya Baykal'ın sunuculuğunu yaptığı ilgi ile takip edilen programı "Derya Baykal'la Gülümse" de bugün hüzünlü dakikalar yaşandı.

Magazin 13-12-16 03:35

Canan Karatay canlı yayında gözyaşlarını tutamadı

Prof. Dr. Canan Karatay Teve2 ekranlarında yayınlanan Derya Baykal'la Gülümse programına konuk oldu.

Magazin 24-11-16 21:06

Ferhan Şensoy ve Elif Durdu 2014 yılında evlenmiş

65 yaşındaki usta tiyatrocu Ferhan Şensoy'un 12 yıl önce 'Beni Ben mi Delirttim?' tiyatro oyununda rol arkadaşı Elif Durdu ile evlendiği iddia edilmişti. Şensoy da iddialar üzerine 'Kimseyi ilgilendirmez' diyerek konuyu kapatmıştı.

Magazin 19-07-16 12:05

Derya Şensoy böyle zayıflamış

15 kilo veren Derya Şensoy sırrını açıkladı...

Magazin 12-03-14 16:46