Devlet Bahçeli Haberleri Ve Son Dakika Devlet Bahçeli Haberleri

Devlet Bahçeli Haberleri Ve Son Dakika Devlet Bahçeli Haberleri

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı olan Devlet Bahçeli, 4 Ocak 1948 yılında Osmaniye’de doğdu. Eğitim hayatına Osmaniye’de başlayıp İstanbul’da devam etti. Lise yıllarında okumaya başladığı milliyetçi kitaplardan etkilenerek, Alparslan Türkeş’in Cumhuriyetçi Köylü Millet Partisi seminerlerine katılmaya başladı. Böylece milliyetçi kişiliği oluşmaya başladı. Ankara İktisadi ve Ticari Bilimler Akademisinde üniversite eğitimini tamamladı. Ülkü ocağı kurucusu ve yöneticisi olarak görev yaptı. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Politikasında Ana Bilim Dalı’nda 1987 yılına kadar öğretim üyeliği yaptı. MHP Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in isteği üzerine görevinden istifa ederek ülkü ocaklarına katıldı. Alparslan Türkeş’in vefatı üzerine MHP genel başkanı oldu. Siyasi ve akademik hayatının yanı sıra Bahçeli kitaplarda yazmıştır.

Devlet Bahçeli Haberleri

Türkmeneli Partisi Genel Başkanı'ndan Bahçeli'ye ziyaret: Göçler bizi olumsuz etkiliyor

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Türkmeneli Partisi Genel Başkanı Riyaz Sarıkahya, görüşme gerçekleştirdi. Sarıkahya, Türkmeneli bölgesinde yaşanan göçlerin Türkmenleri milli güvenlikleri açısından olumsuz yönde etkilediğini vurguladı. Bahçeli de, MHP’nin yapısı ve fikriyatı gereği bundan da sonra Türkmeneli Türklerinin dert ve problemleri ile ilgili olmaya devam edeceklerini, Türkmenler arası herhangi bir mezhep ve bölge ayrımının kabul edilemeyeceğini dile getirdi.

Haber 06-08-22 13:01

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Bahçeli ile telefonda görüştü

İstanbul'da yapılan Tahıl Sevkiyatı Anlaşması sonrası MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla aradı. Bahçeli, tahıl sevkiyatı sürecinde ortaya koyduğu gayret için Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tebrik etti.

Haber 22-07-22 20:38

Disipline sevk edildikten sonra MHP'den istifa etmişti! Bahçeli'den Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'a davet geldi

MHP Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy, enflasyon konusunda yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çektikten sonra parti içinde disiplin kuruluna sevk edilmiş, daha sonra ise istifa etmişti. MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, Ersoy'a Bahçeli tarafından yapılan daveti açıkladı.

Haber 14-07-22 16:13

Bahçeli'ye hediye edilen haritaya tepkiler artıyor! Almanya söz aldı: Kabul edilemez

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye Ülkü Ocakları tarafından hediye edilen, birçok Yunan adasının Türkiye'ye ait gösterildiği harita Yunan kamuoyunu ve basınını ayağa kaldırmış, Başbakan Kiryakos Miçotakis de tepkisini sert sözlerle dile getirmişti. Almanya'nın Yunanistan Büyükelçisi Ernst Reichel tartışmaya dahil olarak "Almanya'nın tutumu net" dedi.

Haber 12-07-22 15:18

Son dakika! Devlet Bahçeli'den dörtlü zirve açıklaması: Milli bir başarıdır

Son dakika haberi: MHP lideri Devlet Bahçeli dün akşam saatlerinde Türkiye, Finlandiya ve İsveç Dışişleri Bakanlarının imzasıyla yürürlüğe giren mutabakatla ilgili, "Türkiyemiz Madrid'de istediğini almıştır" ifadelerini kullandı.

Haber 29-06-22 17:34

İl sayısı 100'e mi çıkıyor? AK Partili ismin sözleri sonrası gündem hareketlendi! Sosyal medyadan son noktayı koydu

Bitlis’in Ahlat ilçesindeki “Kültürel Etkileşim ve “Yöresel Yemekler ile Zanaatkar Eller Ahlat’ta” etkinliklerine katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, "MHP lideri Devlet Bahçelinin önerisi ve Cumhurbaşkanımızın beraber verecekleri kararla Türkiye’nin şehir sayısının 100’e çıkacağı bir zamanda inşallah Ahlat’ımızı da bu şehirler arasına alacağız" dedi. Bu açıklamanın ardında herkes 'il sayısı 100'e mi çıkıyor?' sorusunu sorarken Demiröz tartışmalara son noktayı koydu.

Haber 25-06-22 23:01

Saat 23.30'u işaret etmişti: Ahmet Davutoğlu, Devlet Bahçeli'ye seslendi! Sizin probleminiz yalnızlık

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, sosyal medya üzerinden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye seslendi. Saat 23.30'da Youtube'dan video yayınlayan Davutoğlu, Devlet Bahçeli'ye kastederek, "Sizin psikolojik sıhhatiniz konusunda ciddi şekilde kaygılıyım. Sizin probleminiz yalnızlık" ifadelerini kullandı.

Haber 16-06-22 00:04

Son dakika: Bahçeli'den Erdoğan'a tebrik, Yunanistan'a çok sert çıkış! Aklını başına almayanın aklını almak bizim için çocuk oyuncağı

Son dakika haberi: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, başkentteki sel felaketiyle ilgili tepkisini "Hem Ankara hem İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanları sel taşkınlarını, doğal olayları vurgun yemişçesine seyretmiştir" sözleriyle dile getirdi. Bahçeli ayrıca polise yumruk atan BDP'li milletvekili Saliha Aydemir için "Dokunulmazlığı süratle kaldırılmalıdır" dedi. Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı adaylığını açıklaması üzerine tebrik eden Bahçeli, Yunanistan'a sert sözlerle tepki gösterdi.

Haber 14-06-22 10:47

SON DAKİKA | Ankara'da sürpriz zirve! Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP lideri Devlet Bahçeli ile görüştü

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde görüştü. Kritik görüşme yaklaşık 1 saat sürdü.

Haber 07-06-22 15:14

Son dakika: Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na 'Selahattin Demirtaş' tepkisi! 'İnsanlık mıdır?'

Son dakika haberi: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Selahattin Demirtaş üzerinden sert tepki gösterdi. "Demirtaş'a sahip çıkmanın insanlık görevi olduğunu söyleyen CHP Genel Başkanı bize söylesin, bunu söylemek insanlık mıdır?" diye soran Bahçeli öte yandan "Bu vatanı almak için projeler hazırlayanların bizim bedenlerimizi çiğnemekten başka çareleri yoktur" diye konuştu.

Haber 04-06-22 14:36

Devlet Bahçeli'den '57. Alay' çıkışı! 'İhtiyaç hasıl olursa...'

MHP lideri Devlet Bahçeli, 'Ülkücü Şehitleri Anma Günü' programında konuştu. Bahçeli, "Milliyetçi-Ülkücü Hareket ihtiyaç hasıl olursa, karanlık emeller bir kez daha sahneye çıkarsa, bilinmelidir ki; mazisindeki emsalsiz fedakarlıkları tekrarlamaya, Türk milletinin geri dönmeyi düşünmeyen 57’inci Alayı olmaya hazırdır, buna da yeminlidir" ifadelerini kullandı.

Haber 27-05-22 16:22

Son dakika: MHP lideri Bahçeli'den İçişleri Bakanlığı önüne giden Ümit Özdağ'a zehir zemberek sözler! 'Su katılmamış edepsizliktir'

Son dakika haberi: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP'ye hem cumhurbaşkanı adaylığı hem de İmamoğlu'nun Karadeniz turu üzerinden sert sözlerle yüklendi. MHP lideri geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanlığı önüne gitmesiyle Bakan Soylu ile aralarında sert bir tartışma yaşanan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ için de Hükümeti parmak sallayarak tehdit etmek utanç verici bir alçalma halidir. Bakanlığın önüne gelen Türkiye'nin önünü kesmek isteyenlerdir" dedi.

Haber 10-05-22 10:42

Bahçeli'den dikkat çeken ifadeler: Vatan, millet ve devletten taviz verilmeyecektir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türk milliyetçileri, geçmişten aldıkları güç ve vazgeçilmeyecek ilkeleriyle, milletimizin rızası olmadan yapılacak her türlü gayri meşru müdahaleye dün olduğu gibi bugünde, yarında cesaretle karşı durmaya devam edecektir. Vatan, millet ve devletten taviz verilmeyecektir" açıklamasını yaptı.

Haber 02-05-22 18:26

Son dakika: MHP lideri Devlet Bahçeli'den flaş 'altılı masa' iddiası! 'Birbirlerine tuzak kuruyorlar'

Son dakika haberi: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 6 muhalefet partisinin bir araya gelmelerini eleştirerek "Birbirlerine kazık atıyorlar, tuzak kuruyorlar, sonra dönüp gönüllerini almaya çalışıyorlar" dedi. HDP Milletvekili Garo Paylan'ın TBMM'ye 24 Nisan'da 1915 olaylarıyla ilgili sunduğu yasa teklifi de Bahçeli'nin sert tepki gösterdiği gündem konuları arasındaydı.

Haber 26-04-22 10:56

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Devlet Bahçeli'yle iftar yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile iftarda bir araya geldi. İftar, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Özbek Otağı'nda gerçekleştirildi.

Haber 19-04-22 20:30

Bahçeli: Düzensiz göç adı konmamış bir istiladır

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli "Düzensiz göç adı konmamış bir istiladır.

Haber 19-04-22 13:50

Son dakika: MHP Genel Başkanı Bahçeli'den 'sığınmacı' mesajı: Mecburuz

Son dakika haberi: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli açıklamalarda bulundu. Konuşmasında sığınmacı ve göçmen sorununa değinen Bahçeli, "Stratejik akılla ve milli çıkarlarımızla muvafık halde analiz etmek, tedbir geliştirmek mecburiyetindeyiz." ifadesini kullandı.

Haber 19-04-22 10:57

SON DAKİKA | MHP'li iki isim Bakan olacak iddiası! Ankara kulisleri hareketlendi: Kabine değişikliği...

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde değişiklik yapılacağı haberi Ankara kulislerinde konuşulurken, çok konuşulacak yeni bir iddia gündeme geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, MHP’den bazı isimlerin kabinede yer almasını istediği belirtilirken, bu çerçevede MHP içerisinden iki ismin kabineye atanabileceği ifade edildi. Hangi MHP'li isimlerin bakanlık için düşünüldüğü ise merak konusu oldu.

Haber 15-04-22 10:12

Bahçeli'den şeker stoku tartışmalarına ilişkin flaş açıklamalar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli Türkiye'de şeker fiyatlarındaki artışın gerçeği yansıtmadığını söyleyerek stokçulara sert tepki gösterdi. Bahçeli ayrıca Türkiye'nin şeker ihtiyacını açıklayarak Türkiye'de şeker fazlası olduğunu ifade etti.

Haber 29-03-22 11:21

Kılıçdaroğlu'nun 'seçim barajı' sözlerine Bahçeli'den tepki! 'Fazla merak iyi değildir'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Antalya'da Belediye Başkanları Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. Bahçeli konuşmasında MHP'nin 5 ayaklı stratejisine değinirken CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun "Sen barajı geçemeyince nereye yüzeceksin" sözüne de yanıt verdi.

Haber 26-03-22 11:58

TBMM'de gerginlik: HDP'li Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun sözleri tartışmaya neden oldu! 'Vekillerin bagajlarını aratacağına...'

TBMM Genel Kurulu'nda, HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun, TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yönelik sözleri tartışmaya neden oldu. Milletvekilliğinin düşürülmesiyle ilgili ilgili konuşan Gergerlioğlu, "Sayın Şentop'a buradan hatırlatıyorum. Vekillerin bagajlarını aratacağına masandaki Anayasa kitapçığına baksaydın, o Anayasa kitapçığına" dedi. Gergerlioğlu'nun sözleri, AK Parti ve MHP'li milletvekillerinin tepkisini çekti. İşte detaylar!

Haber 17-03-22 18:40

Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na tepki! 'Önce sorularımın cevabını anlatsın'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ukrayna-Rusya savaşına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Savaş sürecinde Türkiye'nin adımlarını ve konumunu değerlendiren Bahçeli "Türkiye barış yolunda çok önemli bir adım atmıştır" dedi. Bahçeli CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu Diyarbakır ziyaretinin zamanlaması nedeniyle eleştirirken "Ben de Twitter’dan 5 tane soru sordum. Bunların cevabını önce 6’lı masaya anlatsın, sonra Türk milletine anlatsın" dedi.

Haber 12-03-22 13:46

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Beştepe'de Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde görüştü. Görüşme yaklaşık 1 saat sürdü.

Haber 03-03-22 15:23

Son dakika: MHP lideri Bahçeli'den Batı'ya sert tepki: Ukrayna'yı Rusya'nın kucağına teslim ettiler

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında Rusya'nın Ukrayna'yı işgali hakkında açıklamalarda bulundu. Rusya-Ukrayna savaşında Batılı ülkeleri sorumlu tutan Bahçeli yaptırımların Rusya'nın işgalini durdurmadığını söyleyerek "Batı durumu kurtardığını zannetmiş, Ukrayna'yı Rusya'nın kucağına teslim etmiştir" dedi. Bahçeli ayrıca 6 muhalefet partisinin Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem metnini de eleştirdi.

Haber 03-03-22 10:49

Devlet Bahçeli partisinin il başkanları toplantısı katıldı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde süren partisinin il başkanları toplantısının kapanış oturumuna katıldı.

Haber 13-02-22 13:11

Son dakika: Devlet Bahçeli'den net mesaj: Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır

Son dakika haberine göre MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Erdoğan'ın adaylığının önünde herhangi bir engel olmadığını belirterek, "Bizim Cumhurbaşkanı adayımız nettir, o da Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır." dedi.

Haber 07-02-22 09:10

SON DAKİKA | Ankara'da sürpriz görüşme! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP lideri Bahçeli bir araya geldi

Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bir araya geldi. MHP liderini evinde ziyaret eden Erdoğan, Bahçeli'ye bir de doğum günü hediyesi verdi.

Haber 05-01-22 12:46

Dervişoğlu'ndan Devlet Bahçeli'ye sert sözler: Bunu iktidar partisine yapabilir ama Millet İttifakı'na yapamaz

İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının belirlenmediği yolundaki eleştirisine yanıt verdi. Dervişoğlu yaptığı açıklamada "Sayın Devlet Bahçeli, kendi partisinden bir cumhurbaşkanı adayı çıkmayınca, görülen ve anlaşılan odur ki başka partilerin adaylarını belirleme gayreti içindedir. Bunu iktidar partisine yapabilir ama Millet İttifakı'na yapamaz." dedi.

Haber 30-12-21 15:15

Devlet Bahçeli Bundan sonra dikkat etsin demişti! Mansur Yavaş'tan MHP liderine yanıt

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, başta Devlet Bahçeli olmak üzere MHP'den kendisi hakkında art arda yapılan sert açıklamalara yanıt verdi.

Haber 03-12-21 09:46

MHP'li Semih Yalçın: Mansur Yavaş artık hasmımızdır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da Alparslan Türkeş'i anma toplantısında çıkan olaylar üzerinden Mansur Yavaş'ı eleştirerek "Bundan sonra Mansur Bey dikkat etsin" demişti. Bahçeli'nin Yavaş'a yönelik sözlerine muhalefetten gelen tepkiler devam ederken, tartışmalara Bahçeli'nin yardımcısı Semih Yalçın da katılarak, "Mansur Yavaş artık hasmımızdır ve Ülkücü Hareketin nefesi ensesindedir" dedi.

Haber 02-12-21 09:05

Özhaseki: Allah, Devlet Bey’den de razı olsun; dimdik duruyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti hükümetini yıkmaya karşın içte ve dışta tüm kesimin kendilerine karşı birleştiğini ifade ederek, “Allah Devlet Bey’den de razı olsun, dimdik duruyor. Çünkü onun kaygılarıyla bizim kaygılarımız aynı kaygılar” dedi.

Haber 24-11-21 19:56

Akşener'den yüzde 50+1 açıklaması

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Yüzde 50+1 tartışması hakkında ne düşünüyorsunuz?" sorusuna yanıt olarak, "O sorunun muhatabı Sayın Bahçeli. Bu kadar..." ifadelerini kullandı.

Haber 21-11-21 19:47

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Devlet Bahçeli'den sürpriz görüşme

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 14.00’de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geldi. Görüşme yaklaşık 45 dakika sürdü.

Haber 17-11-21 13:53

Kürşat Yılmaz'dan Devlet Bahçeli'ye ziyaret

Yeniden yargılama sonrası geçtiğimiz günlerde tahliye edilen yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Kürşat Yılmaz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye ziyarette bulundu.

Haber 03-11-21 16:52

Sorosçu ne demek? George Soros kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin "Osman Kavala sorosçudur" sözlerinin ardından "sorosçu" kelimesinin anlamı ve George Soros'un kim olduğu merak konusu oldu. ABD'li iş adamı George Soros, Açık Toplum Vakfı'nın kurucusudur. Soros daha öncelerde, Türkiye'deki faaliyetlerini sonlandıracağını açıklamıştı. İşte merak edilenler...

Haber 19-10-21 19:42

Ali Babacan'dan Devlet Bahçeli'ye yanıt: 18 yaşından küçükleri ekranlardan uzak tutmak lazım

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kendisine yönelik sözlerine yanıt vererek "Sayın Bahçeli konuşurken 18 yaşından küçükleri ekran başından uzak tutmak lazım. Hakaretlerine cevap vermeyeceğiz" diye konuştu.

Haber 19-10-21 15:00

İmamoğlu'ndan Bahçeli'nin sözlerine yanıt

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, kendisine tepki gösteren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sözlerine yanıt verdi.

Haber 19-10-21 14:00

Boğaziçi Üniversitesindeki olaylar sonrası Prof. Dr. Naci İnci'den ilk açıklama

Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Naci İnci, üniversitedeki eylemlere ilişkin olarak "İfade özgürlüğü değil zorbalık" açıklamasını yaptı.

Haber 10-10-21 08:40

Vedat Milor'un 'bölücü kebapçılar' göndermesi olay oldu! Devlet Bahçeli'nini danışmanı tepki gösterdi

Vedat Milor, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "Bölücü kebapçıların işsizlikte payı vardır" açıklamasına göndermede bulundu. Milor'un 'bölücü kebapçılar' paylaşımı sosyal medyada olay olurken, MHP liderinin basın danışmanı Yıldıray Çiçek'ten Milor'a tepki geldi.

Haber 06-10-21 09:42

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bahçeli'ye taziye telefonu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile telefonda görüşerek, Bartın teşkilatını taşıyan aracın kaza yapması sonucu hayatını kaybedenler için taziyelerini iletti.

Haber 03-10-21 21:35

Son Dakika: MHP lideri Bahçeli'den laiklik çıkışı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Camilerimizin, mescitlerimizin, cemevlerimizin sahte anlaşmazlıkların ve sanal ihtilafların merkez üssü haline getirilmesi ağır bir vebaldir" açıklamasını yaptı. Bahçeli, "Bilinmelidir ki, ne dinimize laf söyletiriz, ne de Cumhuriyet’in Laiklik sütununu kırdırırız" dedi.

Haber 14-09-21 16:20

MHP lideri Devlet Bahçeli'den sert sözler: Bir avuç gafil ve kendini bilmez

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Bahçeli, "Çürümüş Bizans ve haçlı emellerini canlı tutmak için kılıktan kılığa girenler Ötüken dimağını susturmaya, Söğüt çağrısını bastırmaya çalışan bir avuç gafil ve kendini bilmezdir. Müfteri ve münafık diller ne söylerse söylesin, faziletsiz bedenlerde Fatih şanının izi bulunamaz." dedi.

Haber 11-09-21 16:20

Bahçeli'nin taklidini yapan Yunus Yuva sessizliğini bozdu

Adana'da yaptığı Devlet Bahçeli taklidiyle sosyal medyada eleştirilen kanser hastası komedyen Yunus Yuva, "Genel başkanımızın bana karşı ayrı bir sevgisi, benim de ona karşı ayrı bir sevgim var. Manevi oğluyum diyebilirim. Ben ülkücü bir komedyenim. Kötü söz sahibinindir" dedi.

Haber 06-09-21 13:39

Erdoğan ve Bahçeli'den Siyasi Partiler ve Seçim Yasasıyla ilgili talimat

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Siyasi Partiler ve Seçim Yasasıyla ilgili verdikleri talimat ortaya çıktı. İki liderin Cumhur İttifakı'nın korunması yönünde talimat verdiği aktarıldı.

Haber 06-09-21 09:08

Devlet Bahçeli'den Müge Anlı'ya mesaj! Canlı yayında okudu

Yeni yayın döneminin başlamasıyla tebrik alan sunucu Müge Anlı, canlı yayında MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin kendisine gönderdiği mesajı okudu.

Magazin 31-08-21 13:45

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bahçeli'nin YKS barajı düşürülsün açıklaması sonrası YÖK harekete geçti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, geçtiğimiz hafta katıldığı programda, üniversite sınavındaki barajın düşürülmesine yönelik açıklamasına MHP lideri Devlet Bahçeli'den destek geldi. Peş peşe gelen açıklamalar sonrası YÖK konuyla ilgili harekete geçti.

Haber 10-08-21 14:26

YKS (TYT, AYT) baraj puanı düşecek mi? Bahçeli'den flaş çağrı!

Üniversite barajının düşürülüp düşürülmeyeceği merak ediliyor. YKS tercihleri önceki günlerde başlamıştı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli YKS baraj puanları ile ilgili flaş bir açıklama yaptı. Bahçeli'nin açıklaması sonrası baraj puanında değişim olup olmayacağı araştırılıyor. Peki YKS (TYT, AYT) baraj puanı düşecek mi? İşte Bahçeli'nin flaş çağrısı ve ayrıntılar...

Haber 09-08-21 15:36

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Devlet Bahçeli'ye evinde ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi evinde ziyaret etti. Görüşme 50 dakika sürdü.

Haber 04-08-21 18:08

Bahçeli'den Kıbrıs mesajı: Ok yaydan çıkmış, artık geriye dönüş yolu kapanmıştır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli "1974 Kıbrıs Barış Harekatı’nın siyasi ve stratejik sonucu 47 yıl sonra vasat bulmuş, Kıbrıs Türk devleti ufukta görünmüştür. Ok yaydan çıkmış, artık geriye dönüş yolu kapanmıştır." açıklamasını yaptı.

Haber 26-07-21 14:46