Devrim Yakut Haberleri

Camdaki Kız'ın Hayri'si sonunda görüldü! İşte Cihangir Ceyhan'ın dizi imajı

Başrolünde Burcu Biricik'in olduğu 'Camdaki Kız'ın merakla beklenen 12'nci bölüm ikinci fragmanı yayınlandı. Dizinin gizemli karakteri Hayri'nin ise kim olduğu ortaya çıktı.

Magazin 21-09-21 09:05

Camdaki Kız yeni sezonu açıyor! Nalan ve Sedat yeni hayatlarına başlıyor! İşte Camdaki Kız 10. bölüm fragmanı ve konusu

Başrollerini Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Nur Sürer’in paylaştığı Camdaki Kız dizisi 2. sezonuyla ekranlara dönüyor. Camdaki Kız 10. yeni bölümüyle 9 Eylül Perşembe akşamı seyirci karşısına çıkacak. Nalan ve Sedat düğünlerinin ardından yeni hayatlarına adım atıyor. Ancak yeni bir yolculuğa çıkan Nalan'ı zor günler bekliyor. Nalan bu hayata alışmaya çalışırken bir taraftan Sedat diğer taraftan da Feride'nin sorunlarıyla uğraşıyor. İşte Camdaki Kız 10. bölüm fragmanı ve özeti.

Magazin 09-09-21 01:28

Camdaki Kız yeni sezonda Nalan'ı zor günler bekliyor! Camdaki Kız 10. bölümden 2. fragman yayınlandı

Başrollerini Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Nur Sürer’in paylaştığı Camdaki Kız dizisi 2. sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Camdaki Kız'ın 10. yeni bölümünden 2. fragman da yayınlandı. Yeni hayatında yeni bir yolculuğa çıkan Nalan'ı zor günler bekliyor. Sedat ile evlenen Nalan yeni hayat yolculuğuna çıkmıştır. Nalan bu hayata alışmaya çalışırken bir taraftan Sedat diğer taraftan da Feride'nin sorunlarıyla uğraşacaktır.

Magazin 07-09-21 00:47

Camdaki Kız 10. bölüm fragmanı! Uçkuruna düşkün bir alçak

Camdaki Kız 10. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen yeni fragmana Sedat’ın annesi Gülcihan rolünde izleyici karşısına çıkan Devrim Yakut’un sözleri damga vurdu. Camdaki Kız 2. sezonuyla 9 Eylül Perşembe akşamı ekranlarda olacak.

Magazin 02-09-21 23:36

Devrim Yakut

Devrim Yakut Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Devrim Yakut Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Camdaki Kız 10. bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Camdaki Kız’ın yeni sezonunun başlama tarihi

Başrollerini Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Nur Sürer’in paylaştığı Camdaki Kız dizisinin yeni sezonundan ilk fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu. Camdaki Kız yeni bölümü 9 Eylül perşembe günü ekranlarda olacak.

Magazin 30-08-21 22:33

Camdaki Kız'ın 'Muzo'su Enis Arıkan'dan soyunma itirafı!

'Camdaki Kız' dizisinin oyuncuları Cihangir'de bir mekanda düzenlenen yemekte bir araya geldi. Aralarında Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Hande Ataizi, Tuğrul Tülek, Selma Ergeç, Tamer Levent ve Enis Arıkan'ın da olduğu çok sayıda oyuncu yemeğe katıldı. Camdaki Kız'ın Muzo'su Enis Arıkan soyunma itirafıyla geceye damga vurdu.

Magazin 11-06-21 14:05

Camdaki Kız sezon finalinde Sedat ve Nalan evlendi! Düğün gecesi Nalan'a annesi Feride'den büyük şok! Camdaki Kız'da Hayri kim?

Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız 9. bölümüyle sezon finali yaptı. Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerde oynadığı Camdaki Kız'ın sezon finali bölümüne Nalan ve Sedat'ın düğünü damga vurdu. Düğünde Sedat'ın peşini bırakmayan Cana onu zorla öptü. İkiliyi gören Feride ise Cana'dan hesap sordu. Düğünün ardından ise Sedat'la odaya geçen Nalan büyük korku yaşayarak annesinin yanına koştu. Ancak Feride, Nalan'a kapıyı kapattı. Ağlayan Nalan'a ise Hayri isimli biri destek oldu.

Magazin 11-06-21 01:35

Camdaki Kız oyuncularından sezon finali şarkısı! Burcu Biricik paylaştı

Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız 9. bölümüyle sezon finali yaptı. Camdaki Kız'ın oyuncuları son set gününde 'Elbet bir gün buluşacağız' şarkısını seslendirdiler. Dizinin Nalan'ı Burcu Biricik ise o anların videosunu "Camdan sesler korosu" notuyla paylaştı.

Magazin 10-06-21 21:06

Camdaki Kız neden sezon finali yapıyor? Camdaki Kız'ın yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız adlı eserinden uyarlanan dizi Kanal D ekranlarında 8 bölüm yayınlanmıştı. Kanal D ekranlarında fırtınalar estiren Camdaki Kız 9. bölümü ile sezon finali yapma kararı aldı. Dizinin sevenleri Camdaki Kız’ın neden bu kadar erken sezon finali yaptığını merak ediyor.

Magazin 10-06-21 17:11

Camdaki Kız dizisi ekibi başarısını kutladı

Kanal D’nin sezonun sonuna doğru yayına aldığı ve büyük başarı yakaladığı Camdaki Kız dizisi sürpriz bir şekilde 9. bölümle sezon finali yapıyor. Camdaki Kız ekibi sezon finali çekimlerinde başarısını kutladı.

Magazin 10-06-21 13:44

Camdaki Kız 9. bölüm sezon finalinden 2. fragman yayınlandı! Nalan ve Sedat evleniyor mu? Düğünde Cana şoku

Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız 9. bölümüyle sezon finali yapıyor. Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerde oynadığı Camdaki Kız'ın sezon finali bölümünden yeni fragman yayınlandı. Camdaki Kız'ın sezon finalinde Nalan ve Sedat sonunda evleniyor. Ancak düğün bile olsa Cana Sedat'ın peşini bırakmıyor. Cana, düğün günü Sedat'la öpüşüyor. Cana'nın karşısına çıkan Feride engeli bütün olayları değiştiriyor.

Magazin 09-06-21 02:11

Camdaki Kız 8. son bölüm final sahnesi! Cana'dan Feride'ye yasak aşk itirafı!

Kanal D'de ekrana gelen Camdaki Kız dizisi 8. son bölümüyle seyirciyle buluştu. Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerde oynadığı Camdaki Kız'ın son bölüm finaline yasak aşk itirafı damga vurdu. Cana, Sedat'la ilişkisinin doğru olduğunu ve 7 yıldır Sedat'la birlikte olduğunu Feride'ye itiraf etti. Feride ise kızı Nalan'la evlenmek üzere olan Sedat'ın ilişkisini duyunca büyük şok yaşadı.

Magazin 04-06-21 02:41

Camdaki Kız 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Sen artık benim en kıymetlimsin

Camdaki Kız 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Fragmanda Sedat'ın, Nalana: "Sen artık benim en kıymetlimsin" dediği duyuluyor. Feride ise Cana'ya bir şey söyleyeceğini ifade ediyor. İşte Camdaki Kız 8. bölüm 2. fragmanı...

Magazin 03-06-21 17:31

Camdaki Kız 8. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Cana, Feride'ye ne söyleyecek?

Kanal D'de ekrana gelen Camdaki Kız dizisinin 8. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerde oynadığı Camdaki Kız'ın yeni bölüm fragmanında Cana, Nalan'la yakınlaşmaya çalışıyor. Ancak Sedat ve Koroğlu Ailesi Cana'nın karşısına geçiyor. Sedat ve Nalan evlenecekleri için mutlu olurken onları kötü bir sürpriz bekler. Cana, Feride'ye ne söyleyecek?

Magazin 31-05-21 21:35

Camdaki Kız 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Nalan'dan Muzo'yu şaşırtan aşk itirafı! Camdaki Kız 7. son bölümde neler oldu?

Kanal D'de ekrana gelen Camdaki Kız dizisi 7. bölümüyle seyirciyle buluştu. Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerde oynadığı Camdaki Kız'ın son bölümünde, annesi Feride'nin yaptıklarına dayamayan bayıldı. O anda odaya giren Muzo ise Nalan'ı kucakladı. Camdaki Kız'ın 8. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Fragmanda Nalan, Muzo'ya Sedat'a aşık olduğunu itiraf ediyor. Muzo ise Rafet'e düğünü hızlandırması gerektiğini söylüyor.

Magazin 28-05-21 02:28

Camdaki Kız dizisinin Nalan'ı Burcu Biricik'ten kamera arkası paylaşımı! Bu kez yüzleri gülüyor

Camdaki Kız dizisinin Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik kamera arkasında çekilen fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Kanal D ekranlarında yayınlandığı ilk bölümden itibaren çok konuşulan Camdaki Kız dizisi izleyenler tarafından ilgi ile takip ediliyor. Sevilen oyuncuların yer aldığı o kareye kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yapıldı. İşte, ayrıntılar...

Magazin 22-05-21 01:13

Camdaki Kız 7. yeni bölüm fragmanında dehşete düşüren şiddet sahnesi! Feride kızı Nalan'ı dövüyor

Kanal D'de ekrana gelen Camdaki Kız dizisinin 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Camdaki Kız'da Nalan'ı Sedat ile öpüşürken gören Feride çılgına dönüyor. Kızı Nalan'ı cezalandıran Feride ise yaptıklarıyla dehşete düşürüyor. Sınırı aşan Feride, "Adımın bir daha kirlenmesine izin vermem" diyerek kızı Nalan'a adeta işkence yapıyor. Nalan'a şiddet uygulayan Feride, kızının hayatını da tehlikeye atıyor.

Magazin 21-05-21 01:44

Camdaki Kız 6. son bölüme damga vuran Nalan ve Sedat'ın öpüşme sahnesi! Feride'ye yakalandılar

Kanal D'de ekrana gelen Camdaki Kız dizisi, ekrana verdiği bir haftalık aranın ardından 6. son bölümüyle seyirciyle buluştu. Burcu Biricik'in başrolde oynadığı Camdaki Kız'ın son bölümünde Sedat, Nalan'a yıldırım nikahı ile evlenmeyi teklif etti. Sedat ve Nalan, aşkın büyüsüne kapıldı ve birbirlerini tekrar öptüler. Sedat ve Nalan'ın öpüştüğü anları ise gören Feride ise büyük bir şok yaşadı.

Magazin 21-05-21 00:33

Camdaki Kız 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Nalan ve Sedat öpüşüyor! Camdaki Kız'da sürpriz evlilik teklifi

Kanal D'de ekrana gelen Camdaki Kız dizisinin 6. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı. Camdaki Kız'ın yeni bölüm fragmanında Sedat ve Nalan arasında sürpriz öpüşme sahnesi dikkat çekiyor. Sedat, Nalan'a yıldırım nikahı ile evlenmeyi teklif ediyor. Bu teklif karşısında Nalan'ın cevabı ne olacak? İşte Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı ve özeti.

Magazin 17-05-21 23:29

Camdaki Kız bu hafta neden yok? Final mi yaptı? Yeni bölüm ne zaman?

Soluksuz izlenen Camdaki Kız dizisinin yeni bölümü bu hafta ekranlarda olmayacak. Geçtiğimiz hafta 5. bölümü yayınlanan dizinin yeni bölümünün Perşembe akşamı yayınlanması beklenirken, Camdaki Kız dizisinin final yapıp yapmadığı da merak konusu oldu.

Magazin 13-05-21 10:38

Camdaki Kız 6. bölüm fragmanı yayınlandı! Sedat ve Nalan'dan sürpriz hamle! Camdaki Kız yeni bölüm ne zaman?

Kanal D'de ekrana gelen Camdaki Kız dizisinin 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekrana bir hafta ara verecek olan Camdaki Kız'ın yeni bölümünde Sedat ve Nalan'dan sürpriz hamle gelecek. Sedat ve Nalan yakınlaşmaya başlıyor. Çıktıkları bir yemek Nalan için dönüm noktası oluyor. Feride'nin endişeleri gerçek gerçekleşecek mi? Nalan ve Sedat ilişkisi nasıl bir ivme kazanacak? İşte Camdaki Kız dizisi 6. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

Magazin 12-05-21 23:33

Camdaki Kız 5. son bölüme damga vuran Nalan ve Sedat sahnesi! Camdaki Kız'da aşklarını ilan ettiler

Kanal D'de ekrana gelen Camdaki Kız dizisi 4. son bölümüyle seyirciyle buluştu. Burcu Biricik'in başrolde oynadığı Camdaki Kız'ın son bölümünde Sedat'ın geçirdiği kaza her şeyin seyrini değiştirdi. Sedat babası tarafından evlatlıktan reddedildi. Yeni bir hayat kurmak istediği Cana'dan da olumsuz yanıt alan Sedat, Cana defterini kapattı. Sedat, Nalan'la birlikte olmaya ve bir hayat paylaşmaya karar verdi. Nalan ve Sedat, aşklarını herkese ilan etti.

Magazin 07-05-21 01:07

Camdaki Kız dizisinin konusu nedir? Camdaki Kız dizisinin oyuncuları kimlerdir?

Sevilen dizi Camdaki Kız yeni bölümü ile bu akşam Kanal D ekranlarında izleyenlerin karşısına çıkacak. Yayınlandığı günden itibaren beğeni ile takip edilen Camdaki Kız dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu araştırılıyor. İşte, ayrıntılar...

Magazin 06-05-21 20:34

Camdaki Kız 5. bölüm fragmanı yayında! Nalan, Sedat’ı terk edince ortalık karışıyor

Camdaki Kız 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Muzaffer’in planı ailenin istediği gibi gitmedi. Nalan, Sedat’la Cana arasındaki yakınlığı anlayınca yüzüğü bırakıp arkasına bakmadan gidince ortalık karışır.

Magazin 30-04-21 23:19

Camdaki Kız dizisine Enis Arıkan Muzo rolüyle damga vurdu! Yeni rolüyle hayranlarını şaşırttı

Kanal D'nin iddialı dizisi Camdaki Kız 3. bölümüyle ekrana geldi. Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun oynadığı Camdaki Kız'da Sedat ve Cana'nın gizli buluşması ifşa olunca ortalık karıştı. Evdeki kavgayı duyan Muzo ise sonunda odasından çıktı. Diziye yeni katılan ünlü oyuncu Enis Arıkan'ın canlandırdığı Muzo karakteri son bölüme damga vurdu. Uzun süre sonra bir dramada rol alan Enis Arıkan ise Muzo karakteriyle hayranlarını şaşırttı.

Magazin 22-04-21 23:43

Camdaki Kız 3. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Enis Arıkan Muzo rolüyle Camdaki Kız'a katıldı!

Camdaki Kız dizisinin 3. bölümünden 2. fragman yayınlandı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız'ın yeni bölümünde, Sedat ve Cana'nın gizli buluşması ifşa olunca ortalık karışıyor. Evdeki kavgayı duyan Muzo ise sonunda odasından çıkıyor. Camdaki Kız'da Muzo karakterine ise diziye yeni katılan Enis Arıkan canlandırıyor.

Magazin 19-04-21 01:16

Camdaki Kız dizisi 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Camdaki Kız'da Sedat ve Cana yakalanıyor! Nalan zor durumda

Camdaki Kız dizisinin 3. bölümünden ilk fragman yayınlandı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız'ın yeni bölümünde, Sedat ve Cana'nın gizli buluşması ifşa oluyor. Diğer taraftan Nalan, annesi Feride'nin baskılarına boyun eğmeye devam ediyor. Sedat ile Nalan'ın görüşmesinden hoşlanmayan Feride'nin yaptıkları Nalan'ı zor duruma sokuyor. Annesinin çocukluğundan beri yaptıkları artık dayanılmaz bir hal alıyor.

Magazin 16-04-21 01:12

Camdaki Kız 2. bölüm 3. fragmanı yayınlandı! Camdaki Kız'da Sedat ve Nalan nişanlanıyor!

Kanal D'nin yeni dizisi Camdaki Kız'ın 2. bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız'ın yeni bölümünde, evlilik hazırlığı yapan Nalan, annesinin gazabından kurtulamıyor. Sedat'ın evlilik teklif etmesinden sonra düğün hazırlıkları başlıyor ve çift nişanlanıyor. Sedat'ın Nalan'a olan sürprizi ise Feride tarafından gölgeleniyor. İşte Camdaki Kız 2. bölümden yeni fragman.

Magazin 15-04-21 02:36

Camdaki Kız 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Camdaki Kız'da Sedat, Nalan'a evlilik teklifi yapıyor!

Kanal D'nin yeni dizisi Camdaki Kız'ın 2. bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız'ın yeni bölümünde Sedat'ın bütün ailesi Nalan'ı çok beğenmiştir. Sedat zaman kaybetmeden Nalan'a evlenme teklif eder. Ancak evlenme teklif etmesine rağmen Cana ile de halen görüşmektedir.

Magazin 13-04-21 01:41

Devrim Yakut kimdir, nereli, kaç yaşında? Devrim Yakut evli mi? İşte Camdaki Kız Gülcihan karakterini canlandıran Devrim Yakut biyografisi...

Düğün Dernek, Kelebeğin Rüyası ve Ekşi Elmalar gibi çok sevilen projelerde rol alan Devrim Yakut, şimdi de Kanal D'de yayınlanacak olan Camdaki Kız dizisinde Gülcihan karakterini canlandıracak. Pek çok yapımda yer alan başarılı oyuncu Devrim Yakut’un hayat hikayesi pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Peki son olarak 2021 yılında Exxen'de yayınlanan Şeref Bey dizisinde yer alan Devrim Yakut kimdir? Devrim Yakut kaç yaşında ve nereli? Devrim Yakut evli mi? İşte yanıtı...

Magazin 08-04-21 13:38

Camdaki Kız nerede çekildi? İşte Camdaki Kız dizisinin oyuncuları ve karakterleri...

İlk bölümü ile 8 Nisan Perşembe akşamı seyircilerin beğenisine sunulacak olan Camdaki Kız dizisi hakkında birçok merak edilen konu oldu. Dizinin oyuncuları ve konusu merak edilirken dizi hakkında en çok merak edilen konulardan biri de dizinin çekim yerleri oldu. Yayınlanmış olan fragmanını izleyen izleyiciler dizinin çekim yerlerini merak edip araştırmaya başladı. Peki Camdaki Kız nerede çekildi? İşte Camdaki Kız dizisinin oyuncuları ve karakterleri.

Magazin 08-04-21 12:21

Camdaki Kız başlıyor | Camdaki saat kaçta, hangi kanalda? Camdaki Kız ne zaman başlıyor?

Camdaki Kız, çekimlerinin başladığı ilk günden beri gündeme gelmiş ve izleyiciler tarafından oldukça merak edilmişti. Başrollerinde Kırmızı Oda dizisinin Boncuk’u Burcu Biricik ve kısa süreli rol arkadaşı olan Feyyaz Şerifoğlu’nun yer aldığı Camdaki Kız dizisinin ilk fragmanı yayınlanmış ve yayın tarihi de geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Buna göre Camdaki Kız dizisi ilk bölümü ile 8 Nisan Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

Magazin 08-04-21 11:49

Camdaki Kız dizisi ne zaman başlıyor? Camdaki Kız dizisi konusu ve oyuncuları

Camdaki Kız dizisi, Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek hayat hikayesine dayanan romanından uyarlanan Camdaki Kız, fragmanın yayınlanmasından sonra birçok izleyicinin merakla beklediği dizilerden biri haline geldi. Camdaki Kız dizisinin başrollerinde, yine Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlama olan Kırmızı Oda dizisindeki Boncuk karakterine hayat veren Burcu Biricik yer alıyor.

Magazin 06-04-21 10:16

Camdaki Kız dizisi oyuncuları Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'ndan yeni pozlar! Camdaki Kız ne zaman başlıyor? İşte yayın tarihi, konusu ve oyuncu kadrosu

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan, Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisinin 1. bölümünden yeni fragman yayınlandı. Daha önce Kırmızı Oda dizisinde birlikte rol alan Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu, Camdaki Kız'da başrollerde oynayacak. İkiliden yeni fotoğraflar geldi. Camdaki Kız dizisinin yayın tarihi de açıklandı. Peki Camdaki Kız dizisi konusu nedir? İşte Camdaki Kız oyuncu kadrosu ve fragmanı.

Magazin 06-04-21 02:45

Camdaki Kız dizisi ne zaman başlayacak? Dizinin yayın tarihinde değişiklik

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Camdaki Kız dizisi heyecanla bekleniyor. Son zamanlarda oldukça popüler olan Gülseren Budayıcıoğlu'nın kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisinin yayın tarihi değişti. Diziyi merakla bekleyenler ise arama motorları üzerinden Camdaki Kız dizisi ne zaman başlayacak? sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte, detaylar...

Magazin 27-03-21 19:07

Camdaki Kız dizisinden ikinci fragman geldi

Kanal D’nin, merakla beklenen Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisinden ikinci fragman yayınlandı. Camdaki Kız dizisinde başrolü Burcu Biricik üstlenirken ona birbirinden başarılı bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor. Camdaki Kız dizisinin ilk bölümü 8 Nisan tarihinde yayınlanacak.

Magazin 27-03-21 00:26


Payitaht Abdülhamid dizisinin 144. bölüm fragmanı yayınlandı! Abdülhamid’e telefon geliyor

TRT’nin sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid’in 144. yeni bölümünde; Selim Paşa’nın kaybolduğunu öğrenen Abdülhamid’e telefon geliyor. Mahmud Paşa, Abdülhamid’i tehdit ederek devleti olumsuz kararlar almaya zorlar. İşte Payitaht Abdülhamid’in son bölümüne dair bilgiler…

Magazin 26-03-21 13:03

Camdaki Kız dizisi 1. bölüm fragmanı yayınlandı! Camdaki Kız ne zaman başlıyor? İşte yayın tarihi, konusu ve oyuncu kadrosu

Kanal D’nin, merakla beklenen Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisinin 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Burcu Biricik, gerçek bir aşk hikayesinin anlatılacağı dizide Camdaki Kız'ın ana karakteri Nalan’ı canlandıracak. Camdaki Kız dizisinin yayın tarihi de açıklandı. Peki Camdaki Kız dizisi konusu nedir? İşte Camdaki Kız oyuncu kadrosu ve fragmanı.

Magazin 24-03-21 21:44

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? filmi nasıl izlenir? Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? oyuncuları...

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? oyunu filme uyarlandı. Yılmaz Erdoğan'ın en beğenilen oyunlarından biri olan Sen Hiç Ateşe Böceği Gördün mü? filmi 9 Nisan'da Netflix'te yayınlanacak. Filmi merakla bekleyenler ise Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? konusu ve oyuncu kadrosu hakkında arama motorları üzerinden araştırma yapıyor. İşte, ayrıntılar...

Magazin 22-03-21 23:55

Camdaki Kız dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği iddialı yapımı Camdaki Kız’ın afişi yayınlandı. Burcu Biricik’in Nalan karakteriyle izleyiciyi büyüleyeceği Camdaki Kız, 1 Nisan Perşembe akşamı Kanal D’de başlıyor.

Magazin 22-03-21 11:26

İşte Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitapları | Hangi diziler kitaplarından uyarlandı?

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitapları, günümüzde birçok dizi tarafından senaryo hâline getirildi. Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız gibi birçok dizi, Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitaplarından uyarlandı.

Magazin 11-03-21 12:13

Devrim Yakut kaç yaşında, nereli ve evli mi? İşte hayat hikayesi!

Kelebeğin Rüyası ve Ekşi Elmalar gibi büyük filmlerde rol alan Devrim Yakut, vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Birçok yapımda yer alan başarılı oyuncu Devrim Yakut’un hayat hikayesi ile pek çok kişi tarafından merak ediliyor. En son 2020 yılında vizyona giren Bamsı Beyrek sinema filminde yer alan Devrim Yakut kimdir? Devrim Yakut kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde…

Magazin 11-03-21 11:58

İşte Camdaki Kız dizisinin ilk fragmanı | Nalan'ın gerçek aşk hikayesi

Yakında Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Camdaki Kız dizisinin ilk fragmanı dün akşam yayınlandı. İzleyiciler merakla Camdaki Kız dizisi fragmanını araştırmaya koyuldu. Peki Camdaki Kız dizisi konusu ne? İşte Camdaki Kız fragmanı ve dizi hakkında detaylar...

Magazin 11-03-21 11:42

Camdaki Kız'dan ilk fragman yayınlandı! İşte Burcu Biricik'in yeni dizisi Camdaki Kız'ın konusu ve oyuncu kadrosu

Kanal D’nin, merakla beklenen Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisinden ilk fragman yayınlandı. Camdaki Kız ana karakteri Nalan’ı canlandıracak olan Burcu Biricik, gerçek bir aşk hikayesinin anlatılacağı dizide başrol oyuncu olarak seyirci karşısına çıkacak. Peki Camdaki Kız dizisi konusu nedir? İşte Camdaki Kız oyuncu kadrosu ve fragmanı.

Magazin 10-03-21 23:04

Camdaki Kız 'kayıt' dedi! İşte ilk kareler...

Kanal D’nin, merakla beklenen Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan Camdaki Kız'ın ekibi ön hazırlıkların ardından sete çıktı.

Magazin 08-03-21 09:54

Camdaki Kız dizisi Devrim Yakut kimdir? Devrim Yakut biyografisi

Yakın süreçte Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Camdaki Kız dizisi, dizi severler tarafından merakla araştırılmaya başlandı. Peki Camdaki Kız dizisinde rol alan Devrim Yakut kimdir? Camdaki Kız'da rol alacak olan Devrim Yakut filmleri, Devrem Yakut nereli, kaç yaşında ve eşi kim? İşte tüm detaylar...

Magazin 07-03-21 16:51

Camdaki Kız dizisi hangi kitaptan uyarlandı? Camdaki Kız dizisinin konusu ne?

Son dönemlerin en çok konuşulan dizilerinden "Masumlar Apartmanı", "Kırmızı Oda", "Doğduğun Ev Kaderindir" yapımları Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserlerinden uyarlandı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun yazdığı bir kitap daha dizi oluyor! Camdaki Kız dizisi, Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı eserinden televizyon ekranlarına uyarlanıyor.

Magazin 07-03-21 16:06

Camdaki Kız dizisinin kadrosu belli oldu! Camdaki Kız dizisi oyuncuları kimdir, nerelidir?

Kanal D ekranlarında yakında başlayacak olan yeni dizi Camdaki Kız birçok kişi tarafından merak ediliyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli kitabından uyarlanan dizinin kadrosu belli oldu. Burcu Biricik, Hande Ataizi, Feyyaz Şerifoğlu gibi isimlerin yer aldığı yapımın kadrosu belli oldu. Peki Camdaki Kız dizisi oyuncuları kimdir, nerelidir?

Magazin 04-03-21 09:58

Camdaki Kız dizisinin kadrosu belli oldu! Burcu Biricik'in dizisi Camdaki Kız'ın konusu nedir?

Kanal D’nin yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği yeni ve iddialı dizisi Camdaki Kız’ın kadrosu belli oldu. Hazırlıklara başlayan ekip, geçtiğimiz gün okuma provasında bir araya geldi. Son olarak Kırmızı Oda'da Boncuk karakterini canlandıran ünlü oyuncu Burcu Biricik, Camdaki Kız dizisiyle ekranlara dönecek.

Magazin 03-03-21 21:55