Egzoz Haberleri

Komşuların gürültü kavgası cinayetle bitti! 1 kişi öldü 1 kişi yaralandı

Denizli'de komşusuyla gürültü nedeniyle tartışan adam dehşet saçtı. Motosikletin egzozundan çıkan yüksek ses nedeniyle oğlunu azarlayan komşusu İbrahim Kızılkaya'yı (67) tabancayla vurarak öldüren, olay yerinde bir kişinin de yaralanmasına neden olan Hasan Ersoy (30) tutuklandı.

Haber

Milyonlarca sürücüyü ilgilendiriyor, 282 binden fazla araç tekrar muayeneye çağrıldı, işte nedeni

Geçen yıl egzoz emisyon ölçümü yapılan 11 milyon 23 bin 923 araçtan 10 milyon 736 bin 648'inin ilk ölçümü olumlu sonuçlanırken, egzoz muayenesini geçemeyen 287 bin 275 aracın 282 bin 229'u muayene tekrarında uygunluk aldı.

Finans

Trabzon'da gürültülü egzoz nedeniyle 4 sürücüye toplam 16 bin 256 lira ceza

Trabzon'da, gürültülü egzoz kullanan 4 sürücüye, toplam 16 bin 256 lira ceza uygulandı.

Yurthaber

Trabzon'da gürültülü egzoz nedeniyle 16 sürücüye toplam 65 bin 24 lira ceza

Trabzon'da, gürültülü egzoz kullanan 16 sürücüye toplam 65 bin 24 lira ceza uygulandı.

Yurthaber

Egzoz

Egzoz Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Egzoz Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Trabzon'da gürültülü egzoz nedeniyle 3 sürücüye toplam 12 bin 192 lira ceza

Trabzon'un Akçaabat ilçesinde, gürültülü egzoz kullanan 3 sürücüye toplam 12 bin 192 lira ceza uygulandı.

Yurthaber

Egzoz muayene gecikme cezası ne kadar? Egzoz muayenesi yaptırmama cezası 2023

Trafikte seyir hâlindeyken uyulması gereken bazı kurallar vardır. Kurallar sadece sürücülerin yollarda ihlal ettikleri değil araçları ile ilgili bakımların zamanında yapılmasına göre de düzenlenmiştir. Bu düzenlemelerin ve ihlalleri hâlinde cezai yaptırımları bulunan kurallar trafikte olası riskleri ortadan kaldırmak amacı ile oluşturulmuştur.

Haber

32/3 trafik cezası nedir, ceza tutarı ne kadar? 32/3 trafik cezası maddesi ihlal konusu nedir, kimlere uygulanır?

Araçla trafiğe çıkan sürücülerin trafikte uyması gereken bazı kurallar vardır. Bu kurallar sürücülerin trafikte sorunsuz bir şekilde ulaşım sağlamasının yanı sıra can ve mal güvenlikleri için de önem arz etmektedir. Kuralları uyulmadığı tespit edildiği taktirde görevliler tarafından sürücülere ceza uygulanmaktadır. Trafik kuralları yalnızca can ve mal güvenliğini sağlamak için değil aynı zamanda araç sahiplerinin araçlarına yapmak istedikleri değişiklikleri de kapsar. 32/3 trafik cezası nedir?

Haber

Egzoz nasıl yazılır, egzoz yazımı nasıl olmalıdır? Egzoz mu egzos mu, TDK'ye göre doğru yazılışı nedir?

Yazım ve dil bilgisi kurallarına uyulabilmesi için sözcüklerin doğru yazılışlarının bilinmesi gerekir. Bunun için de temelde bir sözcüğü oluşturan seslerin doğru bir şekilde kavranması önemlidir. Kimi sözcüklerde ise benzer seslere yönelik yazım yanlışları yapılır. Örneğin egzozun yazılışında "s" harfinin mi yoksa "z" sesinin mi kullanıldığı sıklıkla karıştırılır. Peki, egzoz sözcüğünün doğru yazılışı nasıldır?

Egitim

Herkes için geçerli! Yanından geçerken bile dikkatli olun, kalp krizi riskini artırıyor

Kalp krizi aniden gelişerek tüm yaşamı etkileyebiliyor. Her yıl milyonlarca insan kalp krizi nedeniyle hayatını kaybediyor. Kalp krizine neden olan birçok etken bulunuyor. Hem hastalıklar hem de çevresel faktörler kalp krizi geçirme riskini artırabiliyor. Uzmanlar kalp krizinden korunmak için daha sağlıklı bir yaşam düzeni seçmenizi öneriyor.

Haber

Şeytanın aklına gelmez! Araçtan kaşla göz arasında kristal parça çaldılar

İstanbul'da benzerine az rastlanır türden bir hırsızlık olayı yaşandı. Bir kişi sürekli olarak otomobil kiralama uygulamasından araç kiraladı. Farklı günlerde toplamda 48 araç kiralayan şahıs, aracı park halinde bırakmadan önce uyanıklık ederek egzozdan kristal parçaları çaldı. 20 bin TL'lik parçaların çalındığının tespit edilmesinin ardından şahıs yakalanarak gözaltına alındı.

Haber

Edirne'de otomobil egzozu çaldıkları iddiasıyla 2 zanlı tutuklandı

Edirne'de otomobil egzozu çaldıkları iddiasıyla 2 zanlı tutuklandı

Yurthaber

Uygulama başladı! 2 bin 815 lira cezası var: Otomatik kesiliyor

Ölçüm yaptırmayan ve emisyon değerleri standartların üstünde olan araç sahiplerine önemli uyarı geldi. Egzoz Elektronik Denetleme Sistemi (EGEDES) ile egzoz gazı emisyon ölçümü yaptırmayan sürücülere, 2 bin 815 lira idari para cezası uygulanacağı bildirildi.

Finans

Egzoz dumanından görünmez oldular! Kayıtlara bakan şaşıp kaldı

Isparta'da kamyonetin egzozundan çıkan siyah duman, 3 kadını kısa süreliğine görünmez hale getirdi. Adeta duman bulutunun içinde görünmez olan kadınların yoğun dumandan etkilendiği öğrenildi. Sürücü ise, o anlarda hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam ettiğini görenler şaşırmadan edemedi.

Haber