Emniyet Kemeri Haberleri

Otomobilde korkunç olay! Emniyet kemeriyle boğularak hayatını kaybetmişti, sevgilisi için istenen ceza belli oldu

İzmir Karabağlar'da sevgilisi olduğu iddia edilen evli 1 çocuk babası Hakkı Öz'ün emniyet kemeriyle boğularak ölümüyle ilgili gözaltına alınan Buket Ç. için istenen ceza belli oldu. Dehşete düşüren olayın detaylarını mahkemede anlatan Buket Ç., "Kemerden kendisini kurtaramadı. Benim çabalarım da yetersiz kaldı. Yardım istemek için gittiğim sırada da polisler beni aldı. Hakkı'nın öldüğünü onlardan öğrendim" diye konuştu.

Haber 15-09-22 11:50

Trafikte yeni dönem! Yeni kurallar Resmi Gazete'de: Herkesi ilgilendiriyor

Gerek yaya olarak gerekse taşıtla trafiğe çıkarken artık daha dikkatli olmak gerekiyor. Zira birçok kural değişti, kimi yeni kurallar getirildi. Yeni düzenleme ile değişenler arasında emniyet kemeri takma zorunluluğu, motosiklet sürücüleri için gözlük takma kuralı, motosiklet ve scooter sürerken fosforlu yelek giyme gibi kurallar yer alıyor.

Haber 18-08-22 09:50

Emniyet kemeri takmadığı için ceza yiyen taksici 'pes' dedirtti: Biraz sonra yeniden çıkaracağım

Şişli'de sivil trafik ekipleri, taksilere yönelik denetim gerçekleştirdi. Denetimler kapsamında taksiler tek tek durduruldu. Denetimde emniyet kemeri takılı olmadığı için ceza yazılan şoförün söyledikleri ise dikkat çekti. Şoför, "Biraz sonra emniyet kemerini yeniden çıkaracağım. Çok sıcak. Takamıyorum" dedi.

Haber 17-08-22 14:26

Muğla'da jandarmadan simülatörlü trafik eğitimi

Muğla'da jandarmadan simülatörlü trafik eğitimi

Yurthaber 03-08-22 12:18

Emniyet Kemeri

Emniyet Kemeri Hakkındaki Haberler Mynet'te. Emniyet Kemeri Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.