Fatma Büşra Ayaydın Haberleri

Kurtlar Vadisi'nin Selvi Çakır'ı Fatma Büşra Ayaydın tesettüre girmişti! İşte son hali

Kurtlar Vadisi dizisinde Çakır'ın kızı Selvi'yi canlandıran Fatma Büşra Ayaydın tesettüre girdi. TikTok ve Instagram hesabından paylaşım yapan Ayaydın sık sık tesettüre girmesiyle ilgili yaptığı açıklamaları paylaşıyor. Fatma Büşra Ayaydın son halini de takipçileriyle paylaştı.

Magazin 22-12-21 15:29

Kurtlar Vadisi'nde Çakır'ın kızı Selvi'yi oynuyordu! İşte Fatma Büşra Ayaydın'ın değişimi

Türk televizyon dizisi tarihine adını altın harflerle yazdıran Kurtlar Vadisi, karakterleriyle konuşulmaya devam ediyor. Bu karakterlerden biri de Çakır’ın kızı Selvi’yi oynayan Fatma Büşra Ayaydın. İşte başarılı oyuncunun yıllar içindeki değişimi…

Magazin 25-08-21 09:54

Kurtlar Vadisi'nde Çakır'ın kızını oynayan Fatma Büşra Ayaydın tesettüre girme sürecini anlattı! Oyunculuk yapıyorsun namaz ne alaka!

Kurtlar Vadisi dizisinde Çakır'ın kızı Selvi'yi oynayan Fatma Büşra Ayaydın, tesettüre girdi. YouTube'da katıldığı programda kapanma sürecini anlatan oyuncu, son oynadığı dizide "Oyunculuk yapıyorsun namaz ne alaka!" gibi tepkiler de aldığını açıkladı.

Magazin 20-08-21 09:17

Diğer Haber Etiketleri

Fatma Büşra Ayaydın

Fatma Büşra Ayaydın Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Fatma Büşra Ayaydın Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.