Fitbit Haberleri

En çok satanlarda zirvede yer alan 2023'ün en iyi akıllı saat modelleri

Teknolojinin gelişmesiyle beraber kullanıcıların vazgeçilmezi hâline gelen akıllı saatler âdeta bir kişisel asistan görevi görüyor. Uyku takibinden spor aktivitelerine kadar gün boyu, kullanıcılarına tam destek sağlayan akıllı saatlerin birçok modeli bulunuyor. Gelin, yaşam kalitenizi artıracak, her beğeniye ve bütçeye uygun, 2023'ün en iyi akıllı saat modellerini hep beraber inceleyelim!

Haber 03-02-23 14:35

Fitbit Ionic kullanıcıları dikkat: Akıllı saatiniz geri çağrılıyor! Kullanmayı bırakın uyarısı yaptılar

Google'a ait akıllı saat üreticisi Fitbit, 2017'de tanıttığı ve 2020'de üretimini durdurduğu Fitbit Ionic model akıllı saatleri geri çağırdığını duyurdu. Fitbit'e göre Ionic modellerinin içindeki pil aşırı ısınabilir ve yanma tehlikesi oluşturabilir. Ayrıca Fitbit, "Bir Fitbit Ionic'iniz varsa, lütfen cihazınızı kullanmayı bırakın." ifadesini kullandı.

Haber 04-03-22 18:12

Fitbit horlamanızı da takip edecek

Fitbit, 2017’den beri cihazlarında uyku takibi sunuyor. Başından beri bu işlevsellik, uyku döngülerinizin dökümünü sağlamak için çoğunlukla kalp atış hızınızı ve hareketinizi ölçmeye odaklandı. Bununla birlikte, Fitbit yakında başka bir açıdan ne kadar iyi uyuduğunuzu ölçebilir.

Haber 31-05-21 09:39

Fitbit Luxe duyuruldu! İşte tasarımı ile dikkat çeken bilekliğin özellikleri ve fiyatı

Fitbit, yeni akıllı bileklik ürünü Fitbit Luxe'ü resmen duyurdu. Fitbit'in modayı yakından takip eden için tasarladığı söylenen lüks fitness takipçisi Fitbit Luxe, paslanmaz çelik bir gövdeye sahip.

Haber 20-04-21 12:09

Fitbit

Fitbit Hakkındaki Haberler Mynet'te. Fitbit Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Fitbit Luxe erkenden sızdırıldı

Fitbit geçen ay çocuklar için Ace 3 fitness bandını duyurdu. Tanıtacağı bir sonraki akıllı bandın adı ise bir Alman blog sitesi tarafından sızdırıldı.

Haber 19-04-21 09:39