Halka Arz Haberleri

Bülbüloğlu halka arz oransal mı, eşit mi? Bülbüloğlu halka arz başvuruları hangi bankalarda var, kaç lot verir?

Bülbüloğlu halka arz talep toplama 26 Ocak 2023 Perşembe günü itibarıyla başlıyor. Payların tümü satılınca BVSAN bist kodlu halka arzın büyüklüğü 356 milyon 500 bin lirayı görecek. Birçok kişi internette konuya dair araştırma yapıyor. Peki, Bülbüloğlu halka arz oransal mı, eşit mi? Bülbüloğlu halka arz başvuruları hangi bankalarda var, kaç lot verir? İşte detaylar...

Finans 26-01-23 09:39

Maçkolik ne zaman işlem görecek? Maçkolik halka arz sonuçları ne zaman? Halka arz büyüklüğü 323 milyon TL!

Maçkolik talep toplama işlemleri 19-20 Ocak 2023 tarihlerinde tamamlandı. Maçkolik talep toplama işleminin tamamlanmasının ardından, sonuçlar beklenmeye başlandı. Şirket payları eşit dağıtım yöntemiyle satışa sunulurken MACKO Bist koduyla işlem görecek hisselerin halka arz fiyatının 38 TL olacağı açıklanmıştı. Peki Maçkolik ne zaman işlem görecek?

Finans 23-01-23 14:11

Astor ne zaman işlem görecek? Astor halka arz eşit mi oransal mı? Kaç lot veriyor?

Astor halka arz başvurusu Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylandı. Astor enerji, TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla alınacak. Hissenin 12,50 TL'den halka arz olması bekleniyor. Peki Astor ne zaman işlem görecek? Astor halka arz eşit mi oransal mı? Kaç lot veriyor? İşte detaylar...

Finans 13-01-23 15:11

TNZTP halka arz ne zaman? TNZTP (Tınaztepe Tapdi Oksijen) hisse ne kadar, eşit mi oransal mı?

Borsa yatırımcıları, halka arz süreci başlayan TNZTP (Tınaztepe Tapdi Oksijen) hakkında detayları araştırıyor. TNZTP'nin halka arzında 28,000,000 lot pay edilmesi bekleniyor. Peki TNZTP halka arz ne zaman? TNZTP (Tınaztepe Tapdi Oksijen) hisse ne kadar, eşit mi oransal mı? İşte detaylar...

Finans 06-01-23 13:34

ASTOR halka arz ne zaman, borsada ne zaman işlem görecek? İşte ASTOR ENERJİ halka arz hisse kodu ve fiyatı!

Barem Ambalaj halka arzın ne zaman gerçekleşeceği merak konusu oldu. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından onaylanan Barem Ambalaj halka arz ilan ediliyor. Bu gelişme sonrası halka arz tarihi, ne zaman işlem göreceği, hisse kodu ve fiyatı gibi ayrıntılar arama motorlarında sorgulanmaya başlandı. Peki, Astor halka arz ne zaman? Astor Enerji halka arz hisse kodu, fiyatı nedir? İşlemler eşit mi, oransal mı? İşte ayrıntılar...

Finans 29-12-22 11:42

SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri halka arz fiyatı kaç TL? SDT Savunma halka arz ne zaman?

Türk savunma sanayisi şirketi SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri AŞ, Borsa İstanbul ve SPK denetimlerinin ardından 22 Aralık itibarıyla halka arz onayını aldı. SDT Savunma halka arz kapsamında talep toplamaya da başladı. SDT Savunma halka arz işlemi hakkında tüm detayları sizler için derledik..

Finans 29-12-22 10:55

Özsu halka arz ne zaman? Özsu balık ne zaman işlem görecek?

Özsü Halka arzının ne zaman olacağı yatırımcılar ve piyasa takipçileri tarafından araştırılmaya başlandı. Özsu Balık halka arz işlemleri sonrası mevcut sermaye 60 milyon TL’ye çıkacak. Peki Özsu halka arz ne zaman? Özsu balık ne zaman işlem görecek? İşte merak edilenler...

Finans 23-11-22 14:33

Alfa Solar halka arz sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Alfa Solar ne zaman borsada işlem görecek?

Yatırımcılar Alfa Solar halka arz hakkında detayları araştırmaya başladı. Halka arza hazırlanan Alfa Solar Enerji CEO'su Hüseyin Karabaş, "Halka arzdan elde ettiğimiz gelirle de bize değer katacak yatırım fırsatları fonlayabileceğiz." ifadelerini kullandı. Peki Alfa Solar halka arz sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Alfa Solar ne zaman borsada işlem görecek? İşte ayrıntılar...

Finans 14-11-22 22:19

Milyonlarca kişi takip ediyor! Maçkolik için flaş karar

Sporseverlerin yakından takip ettiği canlı skor ve haber sitesi Maçkolik için flaş bir karar alındı. Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. (HDFGS) tarafından bugün Kamuyu Aydınlatma Kurumuna yapılan açıklamada pay sahibi olduğu Maçkolik’in halka arz için SPK’ye başvuruda bulunduğunu duyurdu.

Finans 26-09-22 15:29

Borsa İstanbul'da gong Aztek Teknoloji için çaldı

Aztek Teknoloji, halka arz büyüklüğünün 29 katına ulaşan 7,92 milyar TL’lik talep ile bu yıl gerçekleştirilen halka arzlar içerisinde en yüksek talep rakamına ulaşarak rekora imza attı - Borsa İstanbul AŞ Genel Müdürü Korkmaz Ergun: - "Aztek Teknoloji bu halka arzda, 272,5 milyon TL halka arz tutarı ve 200 bin yatırımcıya yapılan satışla başarılı bir halka arz gerçekleştirmiştir"

Yurthaber 17-08-22 13:57

Barem Ambalaj halka arz ne zaman 2022? Barem Ambalaj halka arz hisse kodu, fiyatı nedir? İşlemler eşit mi, oransal mı?

Barem Ambalaj halka arz konusu ilgiyle takip ediliyor. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından onaylanan Barem Ambalaj halka arz ilan ediliyor. Bu gelişme sonrası halka arz tarihi, ne zaman işlem göreceği, hisse kodu ve fiyatı merak konusu oldu. Peki Barem Ambalaj halka arz işlemleri ne zaman? Barem Ambalaj halka arz hisse kodu, fiyatı nedir? İşlemler eşit mi, oransal mı? İşte tüm detaylar...

Finans 01-08-22 11:12

OBASE halka arz ne zaman? OBASE halka arz fiyatı ve hisse kodu nedir?

OBASE halka arzın ne zaman gerçekleşeceği merak ediliyor. Yazılım ve Teknoloji Geliştirme Şirketi OBASE'nin halka arzı Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylandı. Gelişme sonrası halka arz fiyatı ve hisse kodu da merak konusu oldu. Peki OBASE halka arz ne zaman? İşte OBASE halka arz fiyatı ve hisse kodu!

Finans 29-07-22 09:02

OBASE Borsa'da satış yolu ile halka arz oluyor

Yazılım ve Teknoloji Geliştirme Şirketi OBASE’in paylarının halka arzına ilişkin izahname 21 Temmuz 2022 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylanarak, 22 Temmuz 2022 tarihinde KAP’ta yayımlandı. Borsa’da Satış yolu ile gerçekleştirilecek halka arzda tüm yatırımcılar için “Eşit Dağıtım” yöntemi uygulanacak. OBASE için, 28-29 Temmuz tarihlerinde iki gün süreyle talep toplanacak.

Haber 27-07-22 18:36

Borsa İstanbul'da gong Kocaer Çelik için çaldı

Borsa İstanbul AŞ Genel Müdürü Korkmaz Ergun: - "Kocaer Çelik, Borsa'mızda bu yıl halka açılan 23. şirketimiz oldu. Böylece 2022'nin ilk yarısında 23 şirketin halka arzını gerçekleştirmiş olduk ve 10 milyar TL'nin üzerinde bir halka arz tutarına ulaştık" - QNB Finansinvest Genel Müdürü Pamir Karagöz: - "2022'nin en büyük halka arzını gerçekleştirmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz"

Yurthaber 30-06-22 11:38

Rubenis Tekstil halka arzı kapsamında talep toplanmaya başlandı

Bugün başlanan talep toplama işlemi, yarın sona erecek - Rubenis Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Osman İpek: - "Şu anda ham kumaş üretiyoruz. Tarladan gelen pamukları ipliğe, ipliği de ham kumaşa dönüştürüyoruz. Şimdi ise boyalı kumaşla ilgili bir fabrika çalışmamız var"

Yurthaber 29-06-22 10:22

SPK'den Rubenis Tekstil ve Kiler Holding'in halka arzına onay

SPK'den Rubenis Tekstil ve Kiler Holding'in halka arzına onay

Yurthaber 23-06-22 21:03

Halka arzlar dünyada yavaşlarken Türkiye'de arttı

Türkiye'de 2021'in ilk 3 ayında 4 şirketin halka arzı tamamlanırken, bu yılın aynı döneminde 11 şirketin halka arzı gerçekleştirildi - Geçen yılın ilk çeyreğinde 917 milyon lira olan halka arz büyüklüğü, 2022'nin aynı döneminde 3 milyar 850 milyon lira oldu

Yurthaber 17-06-22 10:47

BMS hisse ne zaman işlem görecek? BMS Tel halka arz sonuçları belli oldu mu?

BMS halka arz sonuçları belli oldu mu? BMS hisse ne zaman işlem görecek? 22 Nisan’da sona eren halka arz talep toplama sürecinin ardından hisselerin ne zaman işlem göreceği merak edilmeye başlandı. 21-22 Nisan tarihlerinde toplanan taleplerin ardından yatırımcılar BMS halka arz sonuçları hakkında araştırma yapıyor. Peki; BMS Tel hisse ne zaman işlem görecek?

Haber 23-04-22 10:41

BMS halka arz hangi bankalarda? BMS halka arz eşit mi oransal mı? BMS hisse fiyatı ne kadar?

BMS halka arz eşit mi oransal mı? BMS halka arz hisse fiyatı ne kadar? BMS hisse kodu nedir? BMS halka arz işlemi başladı. 21-22 Nisan tarihlerinde talep toplama süreci tamamlanacak ve şirketin hisseleri yeniden işlem görmeye başlayacak. Peki; BMS halka arz eşit mi oransal mı? BMS halka arz hisse fiyatı ne kadar?

Haber 22-04-22 10:29

Suwen halka arz sonuçları nasıl? Suwen hisse ne zaman işlem görecek?

Suwen halka arz sonuçları belli oldu. Suwen hisse ne zaman işlem görecek, hisse kodu nedir? Suwen halka arz işlemi 13-15 Nisan tarihlerinde tamamlandı. Borsa İstanbul'un yeni üyelerinden Suwen halka arzında sonuçlar duyuruldu. Halka arzda, toplam 71 bin 659 yatırımcıdan, halka arz edilen payların 3,52 katına denk gelen 1,49 milyar TL nominal değerli pay talebi geldi.

Finans 18-04-22 10:52

Consus Enerji halka arz oluyor

Consus Enerji Genel Müdürü Atay Arpacıoğulları: - "Yenilenebilir enerji ile özellikle ihracatçı firmalarımızın, önümüzdeki dönemde uygulamaya geçecek olan sınır vergilerinden etkilenmeden, işlerine rekabetçi bir şekilde devam etmelerine olanak sağlamayı amaçlıyoruz"

Yurthaber 08-04-22 12:05

Araç kiralama şirketinden halka arz kararı! Lider Filo hisselerinde fiyat belli oldu

Operasyonel araç kiralama sektörünün öncü markası Lider Filo halka arz oluyor. Talepler 29-30 Mart tarihlerinde toplanacak. Şirket hisse başına 18,65 TL fiyat ile halka arz edilecek. Sağlanan yeni kaynak daha hızlı büyümede kullanılacak.

Finans 29-03-22 11:49

Hitit Bilgisayar, halka arzını başarıyla tamamladı

Halka arz için her bir nominal değerli nihai pay fiyatı 12,25 TL olarak belirlenirken, ihraçta halka arz büyüklüğü 431 milyon TL olarak gerçekleşti

Yurthaber 28-02-22 13:06

Hitit, havacılık sektöründe yeni pazarlarda büyümeyi hedefliyor

Hitit Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Nur Gökman: - "Halka arzla birlikte yeni bir dönemin eşiğindeyiz. Amacımız, yeni yatırımlarla havacılık sektörüne ilave yenilikler getirerek ve tanınırlığımızı artırarak yeni pazarlarda yatırımcılarımızı da yanımıza alarak daha da büyümek"

Yurthaber 21-02-22 15:35

Hitit Bilgisayar Hizmetleri halka arz için talep toplayacak

Paylarının yüzde 27,6’sının halka arzı için 23-24-25 Şubat'ta ÜNLÜ Menkul Değerler AŞ liderliğinde talep toplayacak şirketin halka arz fiyat aralığı 11,50-12,50 TL olarak belirlendi

Yurthaber 19-02-22 13:33

Reddit halka arz yolunda büyük bir adım attı

Bir basın açıklamasında şirket, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na halka arza ilişkin bir taslak kayıt beyanını gizli olarak sunduğunu açıkladı.

Haber 17-12-21 14:05

Pasifik GYO halka arzı ne zaman, hisse fiyatı nedir? Pasifik GYO ne zaman borsada işlem görecek?

Gayrimenkul sektöründe tanınmış firmalardan olan Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nin halka arz sürecinin detayları merak ediliyor. Pasifik GYO, talep toplamada 1,1 milyar TL'lik büyüklüğe ulaşmıştı. Peki Pasifik GYO halka arzı ne zaman, borsada ne zaman işlem görecek? İşte detaylar...

Finans 15-12-21 13:22

Mobiltel’in halka arzına 3 kat talep geldi!

Mobil telefon ve akıllı cihazlar sektörünün öncü şirketlerinden Mobiltel 18-19 Kasım tarihleri arasında çıktığı halka arzı 3 kat taleple tamamladı. Halka arz fiyatının 1,60 TL olduğu ihraçta halka arz büyüklüğü 332.800.00 TL olurken, halka arza katılım sağlayan yatırımcı sayısı 34.091 olarak gerçekleşti. İhraç sonrası şirketin halka açıklık oranı ise yüzde 20,29 oldu.

Finans 22-11-21 13:44

Mia Teknoloji ne zaman işlem görecek? Mia Teknoloji halka arz sonuçları belli oldu mu?

Mia Teknoloji halka arz işlemi sonrası ne zaman borsada işlem göreceği araştırılıyor. Mia Teknoloji halka arz sürecinde talep toplama işlemleri dün itibariyle sona erdi. Peki Mia Teknoloji ne zaman işlem görecek? Mia Teknoloji halka arz sonuçları belli oldu mu? İşte merak edilenler...

Finans 17-11-21 14:13

Mobiltel halka arz oluyor! İşte hisse fiyatı

Türkiye’de 33 milyar lirayı aşan mobil telefon ve akıllı cihazlar sektörünün kurumsal tecrübesi en yüksek, köklü ve öncü şirketlerinden Mobiltel, şirket paylarının yüzde 20,29’luk bölümünü halka arz edecek. 18-19 Kasım tarihleri arasında “Sabit Fiyatla Talep Toplama” yöntemiyle ihraç edilecek Mobiltel payları 1,60 TL’den satılacak.

Finans 16-11-21 14:09

Mia Teknoloji halka arz ne zaman? Mia Teknoloji halka arz ne zaman işlem görecek?

Mia Teknoloji halka arz oluyor. Mia Teknoloji halka arz sürecinde talep toplama işlemleri devam ederken, ne zaman borsada işlem göreceği de merak konusu oldu. Peki Mia Teknoloji halka arz ne zaman? Mia Teknoloji halka arz ne zaman işlem görecek? İşte ayrıntılar...

Finans 16-11-21 13:05

Mobiltel, halka arz için 18-19 Kasım’da talep toplamaya çıkacak

Mobiltel'in her bir hissesi 1,60 liradan satışa sunulacak - Mobiltel Genel Müdürü Yücel Kubanç: - "Halka arzdan alacağımız güçle sürdürülebilir sağlıklı büyümemizi devam ettirerek mobil telefon ve akıllı cihazlar pazarındaki payımızı artırmaya odaklanacağız"

Yurthaber 13-11-21 12:39

ULUFA halka arz hangi bankalar? Ulusal Faktoring ne zaman halka arz olacak?

Ulusal Faktoring halka arz olacağını açıkladı. Ulusal Faktroring’in halka arz hisse kodu, fiyatı, talep toplama tarihleri bildirildi. 20 yılı geride bırakan Ulusal Faktoring’in toplam 41 milyon TL nominal değerli, sermayenin yüzde 30,71'ine denk gelen payların halka arz edilmesinin planlandığı belirtildi.

Finans 05-11-21 10:04

SPK'den Elite Naturel Organik Gıda ve İşbir Sentetik'in halka arzına onay

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), dün akşam yayımlanan bültende Elite Naturel Organik Gıda ve İşbir Sentetik'in halka arzına onay verdi. Öte yandan SPK, Fina Enerji Holding'in yurtdışında 150 milyon dolar tutarında tahvil ihraç etmesine izin verdi. Gimat Mağazacılık'ın hisselerinin Borsa İstanbul alt pazarda işlem görmesi için hazırlanan izahnameyi onayladı.

Finans 05-11-21 09:20

İHA halka arz hisse fiyatı ne kadar? İHA ne zaman işlem görecek, sonuçlandı mı?

İHA halka arzının ne zaman sonuçlanacağı merak ediliyordu. Sermaya Piyasası Kurulu (SPK) tarafından başvurusu onaylanan İhlas Haber Ajansı'nın halka arzı sonuçlandı ve 26-27 Ekim tarihlerinde talep toplayan İHA'nın hisselerine gelen talep geldiği belli oldu. İşte detaylar...

Finans 03-11-21 12:36

Elite Naturel onay aldı, halka arza gidiyor

Son dönemlerde borsada işlem gören şirket sayısında gözle görülür bir artış oldu. İçecek sektöründe yer alan Elite Naturel, SPK'dan halka arz için onay aldı.

Finans 02-11-21 11:38

Doğu Aras Enerji Yatırımları halka arza gidiyor

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Doğu Aras Enerji Yatırımları'nın halka arzına izin verdi. Doğu Aras Enerji'in hisse satış fiyatı ise 110 lira olacak.

Finans 28-10-21 08:10

Borsa İstanbul'da gong Hedef Holding için çaldı! İşte HEDEF'in ilk fiyatı

Finans, teknoloji, sağlık gibi birçok alanda yatırımları bulunan Türkiye’nin önde gelen yatırım grubu Hedef Holding'in talep toplama sürecinde sona gelindi. Hedef Holding hisseleri, Borsa İstanbul'da düzenlenen gong töreni ile Ana Pazar’da işlem görmeye başladı. Hedef Holding BIST'te 'HEDEF' adıyla 2,15 lira seviyelerinden işlem görüyor.

Finans 22-10-21 14:12

Ulusal Faktöring'in halka arzına onay geldi

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Ulusal Faktöring'in halka arzına izin verdi. Talep olması halinde 7.5 milyon liraya kadar ek hisse satışı yapılabilecek.

Finans 22-10-21 10:23

Anatolia Geneworks’un halka arzında 9,75 kat talep toplandı! İşte Borsa İstanbul'da işlem görme tarihi

Biyoteknoloji şirketi Anatolia Geneworks’un 14–15 Ekim tarihlerinde Ak Yatırım liderliğinde 30 aracı kurumdan oluşan geniş kapsamlı konsorsiyum aracılığı ile gerçekleştirilen halka arzında 9,75 kat talep toplandığı açıklandı. Ek satış hariç, satışa sunulan toplam 20.000.000 lira nominal değerli paylara 113 bin 032 yatırımcıdan 9,75 kat talep gelen arzda, pay başına fiyat, 22,50 lira olarak belirlendi.

Finans 18-10-21 16:58

Hedef Holding cuma günü Borsa İstanbul'da işlem görecek

Hedef Holding'den yapılan açıklamaya göre, İnfo Yatırım liderliğinde 23 aracı kurumdan oluşan konsorsiyum tarafından 14-15 Ekim'de 1,96 TL fiyattan talep toplanan Hedef Holding'in halka arzına yatırımcılardan yaklaşık 6 kat talep geldi.

Finans 18-10-21 15:50

Gelecek Varlık Yönetimi halka arz ne zaman? Gelecek Varlık Yönetimi halka arz oluyor!

Fiba Grubu şirketlerinden olan Gelecek Varlık'ın talep toplama tarihi açıklandı. Halka arz olan Gelecek Varlık'ın halka arz olacağı tarih ve hisse fiyatı gibi detaylar merak ediliyor. Peki Gelecek Varlık Yönetimi halka arz ne zaman? İşte ayrıntılar...

Finans 14-10-21 20:29

SPK'dan 3 şirketin halka arzına onay verdi! İşte hisse fiyat aralığı

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Hedef Holding AŞ, Gelecek Varlık Yönetimi AŞ, Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Araştırma Geliştirme Sanayi ve Ticaret AŞ'nin halka arz başvurusunu onayladı. İşte hisse fiyat aralığı ve SPK'nın haftalık bülteni...

Finans 08-10-21 09:00

Bu yıl 38 şirket halka arz oldu, yıl sonuna kadar rakamların yükselmesini bekliyoruz

Borsa İstanbul (BIST) Genel Müdürü Korkmaz Ergun, Finansın Geleceği toplantısında yaptığı konuşmada, "Bu yıl 38 şirket halka arz oldu, yıl sonuna kadar rakamların yükselmesini bekliyoruz" açıklaması yaptı.

Finans 28-09-21 11:40

Margün Enerji, borsada satış yöntemiyle gerçekleşen en büyük halka arzı tamamladı

Margün Enerji, borsada satış yöntemiyle gerçekleşen en büyük halka arzı tamamladı

Yurthaber 24-09-21 10:02

Margün Enerji borsada ne zaman işlem görecek? İşte halka arz hisse fiyatı ve borsa kodu!

SPK’nin onayıyla birlikte Margün Enerji’nin halka arz bilgileriyle ilgili detaylar belli oldu. 22-23 Eylül tarihlerinde talep toplanacak. Yakın zamanda borsada işlem görmesi beklenen Margün Enerji’nin sermayesinin 310 milyon Türk lirasından 410 milyon Türk lirasına artırılması ve halka açılma başvurusu, SPK tarafından onaylanmıştı.

Finans 23-09-21 08:52

Europap Tezol Kağıt'ın halka arzı sonuçlandı! 30 kat fazla talep geldi

Temizlik kağıtları sektörü üreticilerinden Europap Tezol Kağıt'ın halka arzı tamamlandı. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Europap Tezol Kağıt'ın halka arzı büyük başarıyla tamamlandı. DenizYatırım liderliğinde 33 kurumdan oluşan konsorsiyum aracılığı ile 8-9-10 Eylül'de pay başına 13,87 TL fiyattan talep toplayan şirketin arzına yatırımcılardan 30 kat talep geldi.

Finans 13-09-21 12:01

Europap Tezol Kağıt, DenizYatırım liderliğinde 8-9-10 Eylül’de talep toplayacak

Pay başına 13,87 TL fiyatla talep toplanacak olan Europap Tezol Kağıt’ın arzında, ek satış hakkının tamamının kullanılması halinde halka açıklık oranı yüzde 24, halka arz büyüklüğü ise 333 milyon TL olacak

Yurthaber 04-09-21 10:19

SPK üç şirketin halka arzına onay verdi

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından yapılan açıklamada, üç şirketin halka arzına onay verildiği belirtildi.

Finans 20-08-21 16:33