Iski Haberleri Ve Son Dakika Iski Haberleri

Iski Haberleri Ve Son Dakika Iski Haberleri

İSKİ ya da açık adıyla İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi, bir İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşudur. 1981 yılında kurulan İSKi 1984 yılında belediyenin himayesine alınmıştır. Özetle İSKİ’nin görevi İstanbul kenti için içme suyu temin etmek; atık suları toplamak, arıtmak ve uzaklaştırmak; su havzalarını korumak ve dereleri ıslah etmektir. İSKİ’nin yönetiminde İstanbul’un farklı yerlerinde arıtma tesisleri bulunmaktadır. 2020 itibari ile İSKİ personel sayısı 7000’e yakındır ve bütçesi de 7 milyar 776 milyon TL’dir.

İski̇ Haberleri

İSKİ baraj doluluk oranı son dakika! İstanbul'da baraj doluluk oranı yüzde kaç oldu? Baraj doluluk oranı nereden öğrenilir?

İSKİ baraj doluluk oranı hakkında araştırmalar yoğunlaştı. Yağışların artması ile birlikte barajlardaki su miktarı merak ediliyor. İSKİ verilerine göre, 11 Kasım'da yüzde 16,18 seviyelerine kadar gerileyen barajlardaki doluluk oranı, son günlerdeki yağışların ardından tekrar yükselişe geçti. Peki, baraj doluluk oranı yüzde kaç oldu? Baraj doluluk oranı nereden öğrenilir? İşte konuya dair tüm ayrıntılar...

Haber 23-11-23 13:15

İSTANBUL SU ZAMMI SON DAKİKA: Suya zammı geldi, yeni tarife ne oldu? İşte İSKİ yeni zam tarifesi

İstanbul su zammı hakkında araştırmalar hız kazandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi su fiyatlarına yeniden zam yaptı. İBB, bugünden itibaren devreye girecek zammın oranını yüzde 15 olarak belirledi. Bu kapsamda suya zammı geldi, yeni tarife ne oldu? İSKİ suya ne kadar zam yaptı? gibi soruların yanıtları araştırılmaya başlandı. İşte konuya dair tüm merak edilenler...

Finans 22-11-23 16:47

İstanbul'da etkili olan sağanak barajlara yaradı

İstanbul'a su sağlayan barajlar son yağışlarda 11 milyon 931 bin metreküp su alırken, doluluk oranı da yüzde 17,08'e çıktı.

Yurthaber 14-11-23 11:46

Su faturasını yarı yarıya düşürmek mümkün! Bu yöntemler vatandaşın cebini bir nebze olsun rahatlatacak

Yükselen enflasyon ve gelen zamlar bütçeyi zorlayabiliyor. Ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen kişiler fatura tasarruf yöntemlerine dikkat ederek giderlerini bir nebze olsun azaltabilir. Su faturasını düşürmek için etkili yöntemler arıyorsanız aşağıdaki tüyoları deneyebilirsiniz.

Kadin 12-11-23 16:22

Kadıköy’de İSKİ’ye ait su borusu patladı

Kadıköy’de İSKİ’ye ait su borusu patladı

Yurthaber 02-11-23 07:19

İSKİ'den kentteki su kesintisi ve musluklardan çamurlu su akmasına ilişkin açıklama:

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kuruluşu İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), Ümraniye'de geniş bir bölgeyi etkileyen vana arızasına yönelik çalışmadan dolayı şebekeye verilen suda kısa süreli renk değişimi yaşandığını bildirdi.

Yurthaber 11-09-23 07:01

Abonelikleri durdurulmuştu! İSKİ'den açıklama geldi: 'İstenen seviyeye ulaşana kadar devam edecek'

İSKİ, su tüketimi tasarruf tedbirleri kapsamında, İstanbul'daki bahçe ve peyzaj sulama aboneliklerini geçici olarak durdurma kararı almıştı. İSKİ’den yapılan yazılı açıklamada son dönemlerde bahçe ve peyzaj sulama abonelerinin aylık ortalama su tüketimlerinin 8 katına çıktığına değinildi. Açıklamada, kararın nedenine ilişkin "16 milyon İstanbullunun susuz kalmaması, abonelerin öncelikle içme ve kullanma suyu ihtiyacının karşılanması" gerekçe gösterildi.

Haber 30-08-23 12:05

İstanbul barajlarında kritik seviye! Doluluk yüzde 30'un altına düştü: Tehlike sınırını geçti, su kesintileri kapıda

Marmara Bölgesi'nde bu yıl yağışların azalmasıyla birlikte İstanbul'a su sağlayan barajlardaki doluluk oranları yaklaşık 3 yıldan sonra yüzde 30'un altına düştü. Kente su sağlayan barajlardaki su seviyesi son 3 yılın en düşük seviyesine inerken doluluk oranı 2 Kasım 2020'de 29,79 olarak ölçülmüştü. İstanbul'un iki aydan az suyunun kaldığını belirten meteoroloji mühendisi Güven Özdemir "Barajlardaki su seviyesi artık tehlike sınırını geçti. Su kesintileri kapıda." dedi.

Haber 29-08-23 19:43

Şişli'de İSKİ'nin çalışması sırasında su borusu patladı

Şişli'de, İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) ekibinin çalışması sırasında su borusu patladı.

Yurthaber 29-08-23 07:54

İSKİ'den abonelerine dikkat çeken su tasarrufu çağrısı

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), kentte olağanüstü kuraklık yaşandığını belirterek nedeniyle abonelerine su tasarrufu yapmaları konusunda uyardı.

Haber 26-08-23 19:06

Doluluk oranı yüzde 33'e düştü! Uyarı geldi: Banyodan 1 dakika erken çıkın

İstanbullular dikkat! Büyükşehir Belediyesi barajlardaki doluluk oranının yüzde 33'lere düşmesinin ardından vatandaşlara su tasarrufuyla ilgili uyarıda bulundu. "Banyoda geçirdiğiniz süreyi 1 dakika kısaltın" denilen uyarıda el yüz yıkarken, duş alırken, çamaşır ve bulaşık yıkarken, sebze ve meyveleri temizlerken nasıl tasarrufta bulunacağı belirtildi.

Haber 16-08-23 18:12

İstanbul'un barajları alarm veriyor! Son 9 yılın en düşük seviyesi

Yağışların az olması ve yüksek sıcaklık nedeniyle İstanbul'daki barajların doluluk oranları düşmeye devam ediyor. İstanbul'a su sağlayan 10 barajın 6'sında su seviyesi yüzde 20'nin altına, genel doluluk ise 33,58'e düştü. İSKİ verilerine göre doluluk oranları son 9 yılın aynı dönemine göre en düşük oran olarak kayıtlara geçti.

Haber 15-08-23 16:25

İstanbul'da büyük su kesintisi! O ilçe 20 saat boyunca susuz kalacak! İşte 15 Ağustos 2023 İSKİ su kesinti listesi...

İstanbul'da su kesintisi yaşanacak ilçeler İSKİ tarafından yapılan son dakika açıklaması ile belli oldu. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) su kesintisi yapılacak ilçedeki vatandaşlara gönderdiği kısa mesaj (SMS) ile uyarıda bulundu. Yayımlanan duyuruya göre; bugün saat 10.00'dan 16 Ağustos Çarşamba günü saat 06.00'ya dek su verilmeyecek. Peki, İstanbul'da sular ne zaman gelecek, hangi ilçelerde kesinti olacak? İşte detaylar...

Haber 15-08-23 07:46

İstanbul'da barajlar alarm veriyor! Doluluk oranı yüzde 35'in altına düştü

İstanbul'a su sağlayan barajlardaki doluluk oranı, son 10 günde yüzde 2,41 azalarak yüzde 34,54 olarak ölçüldü. İstanbul'da günlük su tüketimi ise, dün itibarıyla 3 milyon 229 bin metreküp olarak gerçekleşti.

Haber 11-08-23 18:18

İstanbul’da kuraklık önlemi! İSKİ, suya zam için tarih verdi: Her eve ‘perlatör’ dağıtılacak

İSKİ, kentte yaşanan kuraklığa karşı tüketimi yüksek abonelerden başlayarak musluklara su aparatı takılacağını duyurdu. İSKİ Genel Müdür Yardımcısı Bülent Solmaz, "Tüketimi yüksek olan abonelerimizden başlayarak, ücretsiz olarak dağıtıyoruz, montajı da arkadaşlarımız tarafından yapılıyor" dedi. Solmaz, ayrıca Eylül ayında İstanbul’da suya zam için talepte bulunacaklarını dile getirdi.

Finans 05-08-23 11:46

İstanbul'un barajları alarm veriyor! İSKİ açıkladı, 10 barajın toplam doluluk oranı...

Sıcakların etkisiyle birlikte İstanbul'un ihtiyacını karşılayan 10 barajdaki doluluk oranı son yılların en düşük seviyesine geriledi. İSKİ verilerine göre 10 barajın toplam doluluk oranı yüzde 36,71'e düştü. Prof. Dr. Halim Orta, İstanbul'un barajlarının doluluk oranının normalde yüzde 60'ların üzerinde olması gerektiğini belirterek, "Bunlar sadece içme ve kullanma suyu olarak yeterli olabilecek mi? Bizlere yetecek mi bu da bilinmeyen bir konu" dedi.

Haber 02-08-23 10:02

İstanbul'da o ilçeler susuz kalacak! İSKİ açıkladı, önleminizi hemen alın! Beyoğlu, Esenler, Kadıköy, Sarıyer, Tuzla, Üsküdar...

İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler, 25 Temmuz 2023 Salı günü İSKİ (İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü) tarafından açıklandı. Böylelikle "Sular ne zaman gelecek?" sorusu yanıt bulmuş oldu. Açıklamada yer alan Beyoğlu, Esenler, Kadıköy, Sarıyer, Tuzla, Üsküdar detayı dikkat çekti. İşte, 24 Temmuz 2023 Salı günü İstanbul'da su kesintisi listesi olan ilçeler listesi...

Haber 25-07-23 08:29

İstanbul'da su tüketiminde tarihi rekor! İSKİ'den kritik çağrı geldi

Çöl sıcaklarının yaşandığı İstanbul’da günlük su tüketim miktarı, 3 milyon 550 bin 435 metreküpe ulaşırken, barajlardaki doluluk oranı yüzde 40’a kadar indi. İSKİ, tüm zamanların en yüksek su tüketim rekorunun kırıldığını açıklayarak vatandaşları tasarruf yapmaya çağırdı. İşte detaylar...

Haber 17-07-23 10:25

İstanbul barajları alarm veriyor: Rakamlar kritik seviyelere geriledi... Oralarda artık keçiler ve koyunlar otluyor!

İstanbul'a su sağlayan barajlardaki doluluk oranları hızlı bir şekilde düşmeye devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) verilerine göre, bu yıl yağışların ardından yüzde 49,66'ya yükselen barajlardaki su seviyesi, yaz mevsimine girilmesiyle yüzde 45.42'ye düştü. İşte haberin detayları...

Haber 22-06-23 19:51

İSKİ skandalının aktörü Ergun Göknel hayatını kaybetti

İSKİ’nin eski Genel Müdür Ergun Göknel hayatını kaybetti. Göknel, İSKİ'deki yolsuzluk skandalı ile ilgili yargılandığı davada 5 yıl hapis yatmıştı.

Haber 05-06-23 15:50

İSKİ su borcu yapılandırma nasıl yapılır? İstanbul İSKİ borç yapılandırma son tarih ne zaman? Yüzde 90 indirim, 48 ay taksit

İSKİ su borcu yapılandırma işlemi ile ilgili araştırmalar hız kazandı. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nden yapılan açıklamaya göre gecikme zammı cezalarına da büyük indirim uygulanacak. Yüzde 90 oranında gecikme zammı indiriminden ya da 48 ay taksit imkanından faydalanmak isteyenler internette konuya ilişkin sorgulama yapıyor. Peki, İSKİ su borcu yapılandırma nasıl yapılır? İstanbul İSKİ borç yapılandırma son tarih ne zaman?

Finans 21-05-23 14:23

İstanbul'da barajların doluluk oranı yüzde 44,38 olarak ölçüldü

İstanbul'a su sağlayan barajlardaki doluluk oranı, son günlerdeki yağışlarla birlikte yükselerek yüzde 44,38 olarak ölçüldü.

Yurthaber 13-04-23 10:39

İstanbul'un barajları alarm veriyordu! Son yağışlar yüzleri güldürdü, İSKİ verilerine göre...

Kuraklık ve yeteri kadar yağış alamayan İstanbul'da barajlar alarm vermeye başlamıştı. Yüzde 28'lere kadar inen barajlardaki doluluk oranı son yağışlarla birlikte yüzleri güldürdü. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) verilerine göre barajlardaki doluluk oranı yüzde 44,38 seviyesine yükseldi.

Haber 13-04-23 10:30

İSKİ'den Sazlıdere Barajı açıklaması: Atık maddenin baraj gölümüzdeki suya karışması söz konusu değildir

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), Sazlıdere Barajı bölgesine dökülen atık maddenin baraj gölündeki suya karışmasının söz konusu olmadığını bildirdi. İSKİ'den yapılan açıklamada, Sazlıdere Barajı sınırları içerisinde göl kenarına kimliği tespit edilemeyen kişiler tarafından alüminyum demir cüruf malzeme döküldüğünün tespit edildiği belirtildi.

Haber 05-04-23 19:44

İstanbul'da barajların doluluk oranı yüzde 35,42 oldu

İstanbul'a su sağlayan barajlardaki doluluk oranı, son 9 yılın 9 mart tarihli ölçümleri baz alındığında en düşük seviyesinde kaydedilerek yüzde 35,42 oldu.

Yurthaber 09-03-23 11:00

Kartal'da rögardan taşan sular caddeyi kapladı

Kartal'da rögardan taşan suların caddeyi kaplaması sonucu araçlar güçlükle ilerledi.

Yurthaber 03-03-23 07:59

İstanbul’da deprem korkusu devam ederken yeni tehlike! Böyle devam ederse çok büyük bir sorun olacak

Kuraklık kabusu bu sene özellikle İstanbul’da vatandaşları korkutmaya başladı. İSKİ, ‘bu yazı problemsiz atlatacağımızı hesaplıyoruz’ açıklamasını yaparken uzmanlar büyük bir su sorununun oluşabileceği konusunda uyardı. Boğaziçi Üniversitesi İklim Politikaları Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Levent Kurnaz, ‘Böyle devam ederse İstanbul'un çok büyük bir su sorunu olacak’ dedi.

Haber 01-03-23 12:27

İstanbul'da büyük su kesintisi! 9 ilçede 18 saat sular akmayacak! İşte 25 Ocak 2023 İSKİ su kesinti listesi

İstanbul'da büyük bir su kesintisi yaşanıyor. İSKİ'den yapılan açıklamada İstanbul'da 9 ilçede 18 saat su kesintisi yaşanacak. İyileştirme çalışmaları nedeniyle hanelere su verilemeyecek. İstanbul'un bazı ilçelerinde İSKİ planlı bakım ve onarım çalışmaları yapacak. Su kesintisi açıklaması sonrasında vatandaşlar kapsamında kesintilerle ilgili araştırmalarını sıklaştırdı. Peki İstanbul'da sular ne zaman gelecek, hangi ilçelerde kesinti olacak? İşte detaylar...

Haber 25-01-23 12:35

İstanbul barajları alarm veriyor! Doluluk oranı yüzde 30'un altına düştü

Marmara Bölgesi'nde yağışların azalmasıyla İstanbul'a su sağlayan barajlardaki doluluk oranı yüzde 30'un altına düştü. Son 10 yılın en düşük baraj doluluk oranı bu sene yüzde 29,96 ile ocak ayında yaşandı.

Haber 23-01-23 14:28

'İstanbul'un 3,5 aylık suyu kaldı' iddiası gündem oldu! İSKİ'den açıklama geldi

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), 'İstanbul'un 3,5 aylık su rezervi bulunduğu' iddialarına yanıt verdi. İSKİ, söz konusu iddiaları yalanlarken, İstanbul'da kısa dönemde bir su problemi yaşanmayacağını belirtti.

Haber 10-01-23 11:53

GRAFİKLİ - İstanbul'un barajlarında su seviyesi yüzde 32,25 olarak ölçüldü

İstanbul'a su sağlayan barajlardaki doluluk oranı yüzde 32,25 ile son zamanların en düşük seviyesinde seyrediyor.

Yurthaber 06-01-23 11:07

İstanbul'da 4 ilçede su kesintisi

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), ana ishale hattında ani gelişen arıza nedeniyle Fatih, Bayrampaşa, Eyüpsultan ve Zeytinburnu ilçelerinin bazı mahallerinde sabah 07.00'ye kadar su kesintisi yaşanacağını duyurdu.

Yurthaber 27-12-22 07:44

İstanbul'da 4 ilçede su kesintisi! İSKİ'den açıklama geldi

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), ana ishale hattında ani gelişen arıza nedeniyle Fatih, Bayrampaşa, Eyüpsultan ve Zeytinburnu ilçelerinin bazı mahallerinde sabah 07.00'ye kadar su kesintisi yaşanacağını duyurdu.

Haber 26-12-22 23:10

İSKİ çalışma saatleri nedir? İSKİ vezne saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Açılımı İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi olan İSKİ'nin çalışma saatlerinin sıkça araştırıldığı söylenebilir. Bu bağlamda İSKİ'nin hafta içi hangi saatlerde hizmet sunduğunun belirtilmesi gerekir. Bunun yanı sıra birçok ilçede hizmet sunan İSKİ şubelerinin hafta sonu açık olup olmadığına yanıt arayan kişiler oldukça fazladır. Haftanın belirli günleri çalışan İSKİ vezne çalışma saatleri nedir?

Haber 09-12-22 16:50

İstanbul'da suya zam mı geldi, yüzde kaç zam yapıldı? İBB Meclisi'nden zam kararı!

İstanbul'da suya zam geldiği yönünde basında yer alan haberler sonrası birçok vatandaş konuya ilişkin yaptıkları araştırmalara hız verdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi’nde, İSKİ su fiyatlarına zam yapılması kararı alındı. Bunun ardından zammın tutarı, İstanbullular tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, İstanbul'da suya zam mı geldi, yüzde kaç zam yapıldı?

Finans 25-11-22 07:29

Pendik'te kanalizasyon çalışması sırasında insan kemiği bulundu

İstanbul Pendik'te kanalizasyon çalışması yapan İSKİ ekipleri insan kemiği buldu.

Yurthaber 15-11-22 15:10

İstanbul'un barajlarında tehlike çanları çalıyor! İSKİ'den tasarruf çağrısı

İstanbul'un barajları alarm vermeye başladı. Eylül ve Ekim'de beklenen yağışın gelmemesi sonrasında İstanbul'un barajlarında su oranı yüzde 50'nin altına düştü. İSKİ'den su tasarrufu çağrısı gelirken İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Meteoroloji Mühendisliği Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Deniz Demirhan, "Yağışları, kentin belli bölgelerindeki su toplama haznelerinde barındırarak toplamamız gerekiyor" dedi.

Haber 03-11-22 11:34

İSTANBUL'DA SU KESİNTİSİ OLAN İLÇELER 1 KASIM 2022! Sular ne zaman gelecek? İSKİ su kesintisi listesi!

Sular ne zaman gelecek, sorusunun yanıtı ve İSKİ tarafından yayımlanan su kesintisi listesi 1 Kasım 2022 Salı günü İstanbul'da yaşayan vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Su kesintisi sorunu yaşayan birçok kişi arama motorlarında konuya ilişkin sorgulama yapıyor. Peki, 1 Kasım sular ne zaman gelecek? İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler nereler? İşte 1 Kasım 2022 Salı günü İSKİ'den yapılan su kesintisi açıklaması...

Haber 01-11-22 07:14

İSKİ'den İstanbullulara su tasarrufu uyarısı: Vanaları biraz kısın

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), kentte kısa vadede susuzluk problemi yaşanmasının öngörülmediğini ancak barajların doluluk oranı ne olursa olsun küresel iklim değişikliğinin etkilerinden korunabilmek adına su tasarrufunda bulunmak gerektiğini bildirdi. Açıklamada, "Musluklarınızın altında bulunan vanaları bir miktar kısın veya musluk başlıklarınıza perlatör takın. Akan su da yüzde 50 tasarruf sağlayın" denildi.

Haber 31-10-22 16:15

İSKİ SU KESİNTİSİ LİSTESİ 31 EKİM 2022! Sular ne zaman gelecek? 31 Ekim 2022 İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler...

İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler listesi ve İSKİ'den yapılan açıklamanın detayları 31 Ekim 2022 Pazartesi günü vatandaşlar tarafından merak edildi. Birçok kişi, arıza ve bakım çalışmaları nedeniyle yaşanacak kesintiye ilişkin arama motorlarında sorgulama yapmaya devam ediyor. Açıklamada; Beykoz, Tuzla, Maltepe, Silivri, Küçükçekmece ve Esenler'e ilişkin detaylar dikkat çekti. Peki, 31 Ekim 2022 Pazartesi günü sular ne zaman gelecek? İşte 31 Ekim 2022 İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler...

Haber 31-10-22 14:59

Sular ne zaman gelecek? 28 Ekim İstanbul ilçelerinde su kesintisi ne zaman bitecek? İSKİ'den açıklama

Zaman zaman meydana gelen teknik aksaklık sebebiyle bazı illerde su kesintisi oluyor. Vatandaşlar, 28 Ekim su kesintisinin ne zaman biteceğini arama motorlarından araştırmaya başladı. Peki sular ne zaman gelecek? 28 Ekim İstanbul ilçelerinde su kesintisi ne zaman bitecek? İşte merak edilenler...

Haber 28-10-22 09:33

İSKİ SU KESİNTİSİ LİSTESİ 27 EKİM 2022! Sular ne zaman gelecek? 27 Ekim 2022 İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler!

İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler ve 27 Ekim 2022 Perşembe günü İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İSKİ) tarafından yapılan 'arıza ve bakım çalışmaları' açıklaması megakent İstanbul'da yaşayan vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Su kesintisi sorunu yaşayan kişiler arama motorlarında su kesintisi listesi ile ilgili sorgulama yapıyor. Peki, sular ne zaman gelecek? İşte İSKİ'den yapılan açıklama ve 27 Ekim 2022 Perşembe günü İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler...

Haber 27-10-22 07:10

Sular ne zaman gelecek? İSKİ açıkladı! 26 Ekim 2022 İstanbul su kesintisi listesi

İSKİ su kesintisi listesi 26 Ekim 2022 Çarşamba günü İstanbullular tarafından merak konusu oldu. Sular ne zaman gelecek sorusu, İSKİ'den arıza ve bakım çalışmalarına ilişkin yapılan açıklama ile yanıt buldu. Peki, Sular ne zaman gelecek? İSKİ'den yapılan açıklamanın ayrıntılarına ve 26 Ekim 2022 Çarşamba günü İstanbul'da su kesintisi listesi olan ilçeler listesine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Haber 26-10-22 06:55

İSTANBUL'DA SU KESİNTİSİ OLAN İLÇELER 25 EKİM 2022! Sular ne zaman gelecek? İSKİ su kesintisi listesi!

Sular ne zaman gelecek, sorusunun yanıtı ve İSKİ su kesintisi listesi 25 Ekim 2022 Salı günü İstanbul'da yaşayan vatandaşlar tarafından internette araştırılıyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nden (İSKİ) 25 Ekim Salı günü açıklama yapıldı. Peki, 25 Ekim sular ne zaman gelecek? İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler nereler? İşte 25 Ekim 2022 Salı günü İSKİ'den yapılan su kesintisi açıklaması...

Haber 25-10-22 07:09

Sular ne zaman gelecek? 22 Ekim 2022 İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler nereler? İSKİ su kesintisi açıklaması!

Sular ne zaman gelecek, sorusunun yanıtı ve İSKİ tarafından yayımlanan İstanbul'da su kesintisi listesi 22 Ekim2022 Cumartesi günü vatandaşlar tarafından merak edildi. İstanbul'da su kesintisi sorunu yaşayan birçok kişi arama motorolarında sorgulama yapıyor. Peki, 22 Ekim sular ne zaman gelecek? İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler nereler? İşte 22 Ekim 2022 Cumartesi günü İSKİ'den yapılan su kesintisi açıklaması...

Haber 22-10-22 09:10

İSKİ SU KESİNTİSİ LİSTESİ 21 EKİM 2022! İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İSKİ açıkladı: İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler...

İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler merak konusu olurken, 21 Ekim 2022 Cuma günü "Sular ne zaman gelecek?" sorusunun yanıtını öğrenmek isteyen kişiler İSKİ'den yapılan açıklamaya ulaşmak için internette araştırma yapıyor. İSKİ arıza ve bakım çalışmaları nedeniyle yaşanacak su kesintisi bilgilerini paylaştı. Açıklamada Silivri detayı dikkat çekti. Peki, 21 Ekim sular ne zaman gelecek? İşte 21 Ekim 2022 Cuma günü İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler...

Haber 21-10-22 07:00

İSTANBUL'DA SU KESİNTİSİ 20 EKİM 2022! Sular ne zaman gelecek? 20 Ekim 2022 İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler!

Sular ne zaman gelecek, sorusunun yanıtı merak konusu olurken, İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler listesi İSKİ tarafından 20 Ekim 2022 Perşembe günü güncellendi. İSKİ'den Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası'nda arıza ve bakım çalışmalarına ilişkin yapılan açıklama merak konusu oldu. İSKİ'den yapılan yazılı açıklamada Eyüpsultan detayı dikkat çekti. Peki sular ne zaman gelecek? İşte 20 Ekim 2022 Perşembe günü İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler...

Haber 20-10-22 08:53

İSTANBUL'DA 3 İLÇEDE SU KESİNTİSİ! 15 Ekim 2022 İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İSKİ açıkladı: İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler...

Sular ne zaman gelecek, sorusunun yanıtı merak konusu olurken İSKİ ,15 Ekim 2022 Cumartesi günü su kesintisi listesini internet sitesi üzerinden paylaştı. İSKİ tarafından yapılan duyuruda Bağcılar, Silivri ve Tuzla detayı dikkat çekti. İSKİ'den yapılan açıklamada, arıza ve bakım çalışmaları nedeniyle birkaç noktada kesinti olacağı ifade edildi. Peki, 15 Ekim İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İşte 15 Ekim 2022 Cumartesi günü İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler...

Haber 15-10-22 11:10

İSTANBUL'DA 7 İLÇEDE SU KESİNTİSİ! 14 Ekim 2022 İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İSKİ açıkladı: İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler...

Sular ne zaman gelecek, sorusunun yanıtı merak konusu olurken İSKİ 14 Ekim 2022 Cuma günü su kesintisi listesine internet sitesinde yer verdi. İSKİ'den arıza ve bakım çalışmaları nedeniyle gerçekleşecek kesintilere ilişkin yapılan açıklama merak konusu oldu. Duyuruda; Avcılar, Büyükçekmece, Bakırköy, Bağcılar, Esenyurt, Eyüpsultan ve Tuzla'ya ilişkin detaylar dikkat çekti. Peki, 14 Ekim İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İşte 14 Ekim 2022 Cuma günü İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler...

Haber 14-10-22 14:49