Iskra Lawrence Haberleri Ve Son Dakika Iskra Lawrence Haberleri

Iskra Lawrence Haberleri Ve Son Dakika Iskra Lawrence Haberleri

Tam adı Iskra Arabella Lawrence olan İngiliz model, 11 Eylül 1990 yılında İngiltere’de doğmuştur. Büyük beden model olarak moda dünyasında tanınan Lawrence, uzun süre zayıflamaya çalışıp başarılı olamayınca kendisiyke barışık bir hayat sürmeye karar vermiştir.

Iskra Lawrence Haberleri

Photoshop'tan çok sıkıldım diyerek paylaştı! Kıvrımlı model Iskra Lawrence yine adından söz ettirdi

Moda dünyasına kendini kabul ettirmiş bir isim olan Iskra Lawrence yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelmeyi başarıyor. Ünlü model son paylaşımıyla da adından söz ettirdi. Nar çiçeği mayosuyla verdiği pozlarını Instagram hesabından paylaşan modele hayranlarından yorum yağdı.

Magazin 18-03-2024 10:58

Kıvrımlı model Iskra Lawrence her yerden dekolte verdi! Bedeniyle barışık olduğunu her zaman söylüyordu...

Moda dünyasına kendini kabul ettirmiş bir isim olan Iskra Lawrence son paylaşımıyla gündem oldu. Pembe dekolteli bir elbise giyen Model, pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Magazin 28-02-2024 16:30

Kıvrımlı model Sevgililer Günü için aldığı iç çamaşırlarını giydi! Fiyonk bu kadar mı güzel durur

Kıvrımlı modeller arasında yer alan Iskra Lawrence yine adından söz ettirdi. Büyük beden model olarak tanınan güzel isim Sevgililer Günü için aldığı iç çamaşırlarının reklamını yaparken sütyeninin detayı dikkat çekti.

Magazin 31-01-2024 14:47

Iskra Lawrence kalçalarını paylaştı! Bu sana ne ifade ediyor?

Büyük beden model Iskra Lawrence, uzun yıllardır beden olumlama akımının en önemli sözcülerinden biri. Sosyal medyada iddialı pozlarını paylaşan ünlü model bu sefer kalça pozuyla adından söz ettirdi.

Magazin 15-01-2024 08:41

Iskra Lawrence

Iskra Lawrence Hakkındaki Haberler Mynet'te. Iskra Lawrence Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Kıvrımları sayesinde ünlü oldu! Iskra Lawrence itirafıyla dikkat çekti

Geçmişte model olmak için kapısını çaldığı ajanslardan geri çevrilen büyük beden model, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla takipçilerinin dikkatini çekiyor. Kıvrımlarını sergileyen model son olarak itirafıyla dikkat çekti.

Magazin 04-01-2024 10:04

Iskra Lawrence kutudan çıkan iç çamaşırlarını tek tek giydi!

Kıvrımlı Model Ashley Graham ile birlikte bedensel pozitivizm akımının öncülerinden biri olarak kabul edilen Iskra Lawrence sosyal medyada farklı kombinlerini sergilemeyi son dönem çok seviyor. Model son olarak kutudan çıkan iç çamaşırlarını giyerek kıvrımlarını sergiledi.

Magazin 26-12-2023 13:38

Kıvrımlı model iç çamaşırlarıyla mutfağa girdi! 2016 yılındaki haliyle şimdiki halini karşılaştırdı

Beden olumlama hareketinin öncülerinden Iskra Lawrence son dönemde iç çamaşırlı pozlarıyla dikkat çekiyor. Kıvrımlı model bu sefer iç çamaşırlarıyla mutfağa girdi ve bununla da yetinmeyip eski pozlarıyla şimdiki halini kıyasladı.

Magazin 01-12-2023 09:25

Sütyensiz hallerini paylaşıp çözümünü gösterdi! Iskra Lawrence yine adından söz ettirdi

Sıfır beden modelliğe meydan okuyan ve büyük beden modeller arasında önce olan Iskra Lawrence sosyal medyada sütyen yerine nasıl bir çözüm bulduğunu gösterdi. Kıvrımlı model önce sütyensiz hallerini göstererek dikkat çekti.

Magazin 23-11-2023 15:01

Iskra Lawrence bu sefer reklam için soyundu! İç çamaşırlı pozlarıyla olay oldu

Iskra Lawrence, sıfır beden çılgınlığının yaşandığı moda dünyasında kendini kabul ettirmiş bir isim. Kendiyle barışık olduğunu her daim gösteren kıvrımlı model son olarak iç çamaşırlarıyla poz vererek dikkat çekti.

Magazin 20-11-2023 14:26

Şeffaf giyip göğüslerini elleriyle kapadı! Kıvrımlı model Iskra Lawrence'den olay pozlar

Bedensel pozitivizm akımının öncülerinden biri olarak kabul edilen Iskra Lawrence sosyal medyada kıvrımlarını sergilemeye devam ediyor. Kusursuz görünme algısını yıkan güzel model transparan bluzuyla verdiği pozlarla olay oldu.

Magazin 23-10-2023 08:39

Büyük beden olduğu için geri çevrilmişti! Kıvrımlı model Iskra Lawrence podyumda...

Geçmişte model olmak için kapısını çaldığı bütün ajanslardan geri çevrilen büyük beden model Iskra Lawrence; bir iç çamaşırı markası için podyuma çıktı. Kıvrımlı model kendinizi geri çevirenlere adeta "Kaybettiğinizi dönün bir bakın" der gibiydi.

Magazin 11-09-2023 09:29

Kıvrımlı model Iskra Lawrance o paylaşımıyla tepki çekince özür diledi

'Vücut olumlaması' yaparak hayranlarını gönlünü kazanan model Iskra Lawrance 'selülit' kremi için reklamı yapınca tepki çekti. Kıvrımlı modelin paylaşımına hayranları çok kızdı.

Magazin 10-07-2023 15:44

Kıvrımlı model Iskra Lawrence elbisenin içine girmek için çok çabaladı! Sonunda seksi ama...

İngiliz model Iskra Lawrence uzun yıllardır beden olumlama akımının en önemli sözcülerinden biri. Son günlerde kombinlerini ve hazırlanma sürecini sosyal medyada paylaşan kıvrımlı model beyaz elbisesinin içine girmek için çok çabaladı.

Magazin 30-06-2023 09:40

Kıvrımlı model Iskra Lawrence tanga mayosunu kamera karşısında giyince...

Bedensel pozitivizm akımının öncülerinden biri olarak kabul edilen Iskra Lawrence son dönemde pozlarıyla dikkat çeken bir isim. Son olarak Miami'ye tatili giden kıvrımlı model mayosunu reklam için kamera karşısında giyince olay oldu.

Magazin 18-06-2023 09:52

Bir giydi bir çıkardı! Kıvrımlı model Iskra Lawrence iç çamaşırlarını sergiledi

Kıvrımlı Model Ashley Graham ile birlikte bedensel pozitivizm akımının öncülerinden biri olarak kabul edilen Iskra Lawrence sosyal medyada iç çamaşırlarını bir giydi bir çıkardı. Kıvrımlı modelin pozları sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 02-06-2023 07:15

Büyük beden model Iskra Lawrence tanga bikinisini giyip kıvrımlarını sergiledi

Beden pozitifliğini savunucusu Iskra Lawrence Onlyfans'a girerek herkesi şaşırtmıştı. Sosyal medya fenomeni ve kıvrımlı model Iskra Lawrence son olarak tanga bikinisini giyip poz verdi.

Magazin 09-04-2023 10:46

Kadınların sütyenden kurtulmaları gerektiğini söylemişti! Iskra Lawrence iç çamaşırlarını giyip kıvrımlarını sergiledi

Büyük beden modeller arasında öne çıkan isimlerden biri de Iskra Lawrence... Sıfır beden konusundaki duruşuyla tanınan model geçtiğimiz dönemlerde iddialı pozlara imza atmıştı. Kadınlarda meme uçunun tabu olmaktan çıkması gerektiğini söyleyen Iskra Lawrence son olarak dantelli iç çamaşırlarıyla kıvrımlarını sergiledi.

Magazin 04-08-2022 09:24

Sosyal medya fenomeni Iskra Lawrence, kilo eleştirilerine sert yanıt verdi! Değişimiyle herkesi şaşırttı

Sosyal medya fenomeni Iskra Lawrence, kilo aldığına yönelik olarak yapılan eleştirilere cevap verdi. İnsanların sadece dış görünüşü üzerinden değerlendirilmesinin büyük bir yozlaşma örneği olduğunu ifade eden Lawrence, yıllar içinde değişimini gösterdi ve kendisinde en sevdiği kişilik özelliklerini anlattı.

Trend 05-01-2022 14:53

Iskra Lawrence’dan sansasyonel fotoğraf! 13 aylık oğluyla üstsüz poz verdi

Kıvrımlı model Iskra Lawrence, Instagram hesabından paylaştığı son fotoğrafıyla olay yarattı. Ünlü model, 13 aylık oğluyla birlikte verdiği pozda photoshop ve airbrushing hakkındaki yanılgıları vurgulamak istediğini söyledi.

Magazin 11-05-2021 10:24

Büyük beden model Iskra Lawrence'ın fermuarı kapanmadı!

Geçmişte model olmak için kapısını çaldığı bütün ajanslardan geri çevrilen büyük beden model, Iskra Lawrence; sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla çok konuşuldu.

Magazin 20-11-2020 14:05

Doğum yapan Iskra Lawrence formunu korumak için tırmandı

Geçtiğimiz haziran ayında anne olan model Iskra Lawrence, önceki gün New York'taki kırsal bir alanda egzersiz yaparken görüntülendi. Lawrence, neşeli halleriyle dikkat çekti.

Magazin 03-09-2020 09:44

Iskra Lawrence, suda doğum yaptığı anlarını paylaştı

Suda doğum yapan 29 yaşındaki dünyaca ünlü büyük beden model Iskra Lawrence, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Magazin 24-06-2020 16:14

Iskra Lawrence hamile! 'Artık sadece ikimiz değiliz'

Kıvrımlı hatlarıyla moda dünyasında ezber bozan ve sık sık photoshopsuz paylaşımlarıyla kadınlara ilham olan Iskra Lawrence hamile olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu.

Magazin 06-11-2019 10:35

Kıvrımlı model Iskra Lawrence'dan şaşırtan itiraf

Kıvrımlı model Iskra Lawrence samimi itirafıyla yine gündem oldu. Lawrence "Kilolarımdan kurtulmak uğruna anne- babamın kredi kartlarını izinsiz kullandım" dedi.

Magazin 29-04-2019 14:06

Tatil bitti eve döndü!

Geçen haftayı tatilde geçiren ünlü model gece gezmelerine başladı.

Magazin 16-04-2019 14:58

Iskra Lawrence: Sevgilim yüzünden tacize uğradım

Instagram sayesinde üne kavuşan kıvrımlı model Iskra Lawrence, sevgilisi yüzünden hiç beklemediği eleştirilere ve saldırılara maruz kaldığını açıkladı.

Magazin 04-02-2019 16:45

Iskra Lawrence aşık oldu, ilan etti

Sosyal medyada her paylaşımıyla ses getiren kıvrımlı model Iskra Lawrence aşkını yine sosyal medyadan ilan etti.

Magazin 22-01-2019 13:41

Iskra Lawrence yuvarlak hatlarını sergilemekten çekinmiyor

Sosyal medya sayesinde ünlenen büyük beden model Iskra Lawrence, Instagram paylaşımıyla yine dikkatleri üzerine çekti.

Magazin 28-12-2018 10:42

Iskra Lawrence derin yırtmacıyla olay oldu

Dünyanın en çok kazanan büyük beden modelleri arasında gösterilen 28 yaşındaki Iskra Lawrence, yırtmaçlı elbisesiyle sosyal medya sayfasından takipçileriyle bir video paylaştı.

Magazin 21-12-2018 10:51

Iskra Lawrence elinde telefonla denize girdi

Büyük beden modeller arasında en çok bilinen ve konuşulan modellerden Iskra Lawrence, sevgilisiyle görüntülü konuştuğu cep telefonunu denizde bile elinden bırakmadı.

Magazin 10-12-2018 14:58

Iskra Lawrence takipçisine ayar verdi

Büyük beden modeller arasında en çok aranan isimlerden olan Iskra Lawrence, kendisine eleştiride bulunan bir takipçisine ayar verdi.

Magazin 28-11-2018 14:21

Iskra Lawrence şovunu yaptı!

Iskra Lawrence, en çok kazanan büyük beden modeller arasında yer alıyor. Büyük beden manken Iskra Lawrence, bir bikini markası için objektiflere poz verdi.

Magazin 27-11-2018 09:56

Iskra Lawrence'ın hamburger keyfi

Moda dünyasında büyük bedenin sözcülerinden biri olan model Iskra Lawrence hamburgerli paylaşımı olay oldu.

Magazin 09-10-2018 10:44

'Büyük beden' mankenden seksi paylaşım!

Büyük beden model Iskra Lawrence, paylaşımlarıyla sosyal medyada olay oldu.

Magazin 30-08-2018 11:59

Büyük beden model Iskra Lawrence: Göğüs uçları tabu olmaktan çıkmalı

Instagram pozlarıyla adını duyuran sonra da en büyük hayali olan moda dünyasına adım atan büyük beden modeli Iskra Lawrence, meme uçlarının gözükmesinin utanılacak bir şey olmadığını söyleyerek kadınlara sütyen giymeme çağrısı yapıyor...

Kadin 04-08-2018 14:37

Iskra Lawrence kimseyi umursamıyor!

Sosyal medya sayesinde ünlenen büyük beden model Iskra Lawrence plajda böyle görüntülendi.

Magazin 13-07-2018 10:17

Tek bir Instagram yorumuyla model oldu

Sosyal medyanın sıradan insanları ünlü yapma potansiyeli her geçen gün artıyor.

Magazin 12-04-2018 15:43

'Gerçek olan vücut seksidir'

Ünlü model Iskra Lawrence, Instagram'daki son paylaşımıyla yine bedeniyle barışık olma mesajı verdi

Magazin 02-03-2017 11:47

Büyük beden model Iskra Lawrence metroda soyundu

"Süper model Gigi Hadid'in büyük beden versiyonu" olarak lanse edilen ve pek çok markanın reklam yüzü olan Iskra Lawrence, New York metrosunda soyunarak dikkat çekici bir eylem gerçekleştirdi.

Magazin 22-11-2016 22:27