İşportacı Haberleri

Diyarbakır'da işportacıdan zabıtalara bıçaklı saldırı!

Diyarbakır’da işportacının bıçaklı saldırısına uğrayan 2 zabıta yaralandı. Şüpheli gözaltına alınırken yaralılar ise ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Haber 01-02-22 16:59

İşportadan gözlük alanlar dikkat: Ciddi derecede problemlere yol açıyor

Güneşli günlerin vazgeçilmezlerinden biri olan güneş gözlüklerinin sahtelerine dikkat çeken Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Yusuf Yıldırım, "İşportada satılan güneş gözlüklerinin optik kalitesi düşük. Bu da ciddi derecede problemlere yol açıyor. İnsanların görme kalitesi azalıyor" dedi.

Haber 15-08-21 19:35

Yer: Bodrum sahili! Turistlere satmaya çalıştığı şey ise bir matkap!

Turizm beldelerinde turistlere rahatsızlık veren hanutçulardan sonra şimdi de sahilerde işportacılar türedi. Bodrum’da sahil kenarında güneşlenen turistlere matkap satmaya çalışan seyyar satıcılar görenleri şaşırttı.

Haber 31-03-18 16:44

Cemaat bu soruyu soruyor: Kim bu adam?

Dün "Fethullah Gülen" atkısı satmaya çalışan işportacı cemaati ayaklandırdı.

Haber 15-12-14 11:11

İşportada bakan oğlu

Mehmet Üçpınarlar, Ankara’nın sosyete pazarlarında işportacı.

Haber 23-06-14 04:45

Iğdır'da sokak ortasında pantolon denemesi

Iğdır'da bayramlık alışveriş yapan bir kişi işportacıda beğendiği pantolonu kabin olmadığı için hiç çekinmeden sokak ortasında soyunarak denedi.

Yurthaber 15-10-13 12:56

İzmir'de işportacılar zabıtaya saldırdı

İzmir'in Konak ilçesinde görev yapan zabıta ekipleri, seyyar işportacıların saldırısına uğradı. Olayda bir zabıta memuru hafif şekilde yaralandı.

Haber 23-01-13 00:03

İşportacılar zabıtalara saldırdı

İzmir’de, seyyar satıcılara yönelik denetim çalışmaları sırasında bir işportacı, demir çubukla zabıta memurlarına saldırdı.

Haber 13-06-12 12:25

Bu kez de Aksaray'ı birbirine kattılar

Dün Sultanahmet'i birbirine katan seyyar satıcıların bugünkü durağı Aksaray'dı.

Haber 26-01-12 17:57

İşportadan gözlük almayın

Yaz mevsimiyle birlikte rengarenk güneş gözlükleri işporta tezgahlarında yerini alırken, uzmanlar bu gözlüklerin kullanılmaması konusunda uyarıda bulunuyor. Türkiye Hastanesi Başhekimi ve Göz Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Nusret Baş, İHA muhabirine yaptığı açıklamada, güneşteki olumsuz ışınları tutan camların belirli testlerden geçerek güneş gözlüğü haline getirildiğini belirterek, bunların da yetkili mağazalardan satın alınabileceğini anlattı.

Haber 30-11-99 00:00