Işten Çıkarma Haberleri

Evde kilitli kaldı, saatlerce kimse ona dönmedi! İş yerinden gelen telefonla çıkarılacağını öğrenince...

Elazığ'da yaşayan Cebrail Altunbaş gece 02.00'de kapattığı kapısının açılmaması üzerine 11.00'deki mesaisine geç kaldı. Saatlerce yardım bekleyen Altunbaş'ın telefonlarına 6 saat boyunca kimse geri dönmedi. Çareyi jandarmayı aramakta bulan Altunbaş ailesi balkona uzatılan merdivenle evden tahliye edildi. Geç kaldığı için iş yerinden kovulacağını duyan talihsiz adam patronlarına seslendi. İşte detaylar...

Haber 23-11-22 23:20

Önce Twitter, sonra Meta şimdi de Amazon! Büyük şok yarattı... Bu haber, 10 bin kişiyi etkileyecek

Twitter'da büyük bir operasyona imza atıp çok sayıda kişiyi işten çıkardı... Twitter'dan sonra bir kötü haber de Facebook, WhatsApp ve Instagram'ın çatı kuruluşu Meta'dan geldi. Meta da 11 binden fazla çalışanıyla yollarını ayırdı. Son olarak bir kötü haber de ABD merkezli alışveriş devi Amazon’dan geldi. Amazon'un bu hafta büyük çaplı işten çıkarma planladığı bildirildi. Eğer bu plan gerçekleşirse, ABD’li şirketin 1994'teki kuruluşundan bu yana en büyük işten çıkarması olacak.

Haber 16-11-22 13:08

ABD basını yazdı! Amazon binlerce çalışanını işten çıkaracak

Dünyaca ünlü e-ticaret şirketi Amazon'la ilgili dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı. ABD basınındaki iddialara göre Amazon'un büyük çaplı bir işten çıkarma girişiminde olduğu bildirilerek, şirketin 10 bin kişiyi işten çıkarmaya hazırlandığı aktarıldı. Öte yandan, 9 Kasım’da Facebook, Instagram ve WhatsApp'ın sahibi Meta, 11 binden fazla çalışanını işten çıkaracağını duyurmuştu. Elon Musk'ın satın aldığı Twitter'da da, şirket çalışanlarının yüzde 50'sinin işine son verilmişti.

Finans 15-11-22 00:23

Kumluca Belediyesinde greve giden işçilerden bazıları işten çıkarıldı

Belediyenin açıklamasından: - "Çalışma barışını bozmaya yeltenen işçiler, hizmetin devamlılığının, çalışma barışının korunmasını amaçlayan idarece, disiplin hükümlerine aykırı hareketten dolayı işten el çektirilmişlerdir" - DİSK Akdeniz Bölge Başkanı Vedat Küçük: - "Belediye yönetimi sendikalı işçilere cephe aldı, işinden attı, sürgün etti. Anayasaya ve yasalarımıza karşı geldi, suç işledi"

Yurthaber 29-09-22 17:51

Işten Çıkarma

Işten Çıkarma Hakkındaki Haberler Mynet'te. Işten Çıkarma Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Snapchat çalışanlarının beşte birini işten çıkaracak

Snapchat, çalışanlarının yüzde 20'sini işten çıkarma ve bir dizi yeni projeyi rafa kaldırma kararı aldı. Geçen yılki kötü mali sonuçların ardından gelen yeniden yapılandırma kapsamında yaklaşık 1.200 çalışan işini kaybedecek.

Haber 31-08-22 23:46

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı şirketten çıkarılan işçilere ailelerinden destek

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı şirketten çıkarılan işçilere ailelerinden destek

Yurthaber 17-08-22 13:36

Adana'da işten çıkarılan şehit eşi hukuk mücadelesi verecek

Büyükşehir Belediyesine bağlı şirkette şoför olarak çalışırken işten çıkarılan Hatice Batırır: - "Dava açacağım, haklarımı arayacağım" - Adana Büyükşehir Belediyesi: - "Uyarıları ve belediye hiyerarşisini hiçe sayan bir personelimiz hakkında zorunlu standart prosedürü uyguladık"

Yurthaber 03-08-22 14:15

Çocuklarımızın fotoğrafını +18 sitelerde paylaşıyor Her satırı kan dondurucu! WhatsApp mesajları şoke etti

İstanbul’da her detayıyla dehşete düşüren şantaj olayında yeni gelişmeler yaşandı. İşten çıkarılınca şirket yöneticileri ve çocuklarının fotoğraflarını +18 sitelerde paylaştığı iddia edilen Havva G.'nin bu kez tehdit ettiği bir sağlık şirketinin yöneticisi Tuğçe Özant’ın evine silahlı saldırı düzenlettirdiği öne sürüldü. Korkunç olayda ortaya çıkan WhatsApp mesajları şoke etti. Özant, saldırıdan yarım saat önce şahsın “Asıl saldırı bundan sonra başlıyor” şeklinde mesajlar attığını söyledi.

Haber 02-08-22 16:57

Bakırköy Belediyesinde işten çıkarmalar protesto edildi

Bakırköy Belediyesinde işten çıkarmalar protesto edildi

Yurthaber 27-07-22 16:17