Kemik Kanseri Haberleri

Kemik kanseri belirtileri: Kemik kanseri kendini nasıl belli eder?

Kemik kanseri vücudun kemik dokusunu etkileyen nadir ve potansiyel olarak ciddi bir kanser türüdür. Kemik kanseri vücudun kemik dokusunu etkiler ve genellikle ağrı, şişlik ve kemik kırıkları gibi belirtilerle kendini gösterir. Tedavi seçenekleri cerrahi müdahale, kemoterapi ve radyoterapiyi içerebilir ve erken teşhis önemlidir.

Haber 31-10-23 09:55

Bacağını kaybetme riski olan genç kız, 17 santimlik tümörden kurtularak ayağa kalktı

Kemik kanseri nedeniyle bacağını kaybetme riski olan 17 yaşındaki Seher Baykıt'ın dizindeki 17 santimlik tümör, Bilkent Şehir Hastanesinde yapılan operasyonla çıkarıldı.

Yurthaber 31-05-23 11:03

Kanseri yenen milli sporcunun hayatında pes etmek yok

Karaman'da, 12 yaşında yakalandığı kemik kanserini yenen Oturarak Voleybol Kadın Milli Takım sporcusu Şevval Çelik: "Kanseri yenebilmek için çok direndim. Üç ameliyatın ardından diz kapağımı aldılar ve ailemin de desteğiyle kanseri yendim. Voleybol oynayarak da hayata döndüm" - "Beden eğitim öğretmenim beni oturarak voleybol sporuna yönlendirdi, kendimi geliştirdim. Şu anda milli takımdayım, bu bana çok büyük gurur veriyor"

Yurthaber 20-08-22 11:05

Yolda düştü, kaldırıldığı hastanede kanser olduğunu öğrendi: Lavaboya gidemedim, duş alamadım

Üniversite son sınıftayken yolda düşünce canının çok yanması üzerine hastaneye kaldırılan Ceren Uçaryılmaz, bu tesadüfi durum sonrasında doktorların kendisine kanser teşhisi koyduğunu söyledi. Çok ağrıları olduğunu anlatan Uçaryılmaz, şimdi kanser hastalarına umut olacak çalışmalar yapıyor.

Haber 10-03-21 15:30

Kemik Kanseri

Kemik Kanseri Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kemik Kanseri Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

İpek'in annesi anlattı: Doktor gördüğünde bir gariplik olduğunu fark etmiş

İzmir'in Bayraklı ilçesinde yaşayan İpek Şimşek (16), halk arasında kemik kanseri olarak bilinen 'osteosarkom' hastalığı ile mücadele ediyor. Ayağa kalkıp okula gitmek isteyen İpek, Küba'da uygulandığı belirtilen kanser aşısını olabilmek için hayırseverlerden yardım ve destek bekliyor.

Trend 24-03-19 13:16

'Yüz rekonstrüksiyon ameliyatı hayatımı değiştirdi'

Kemik kanseri teşhisi konulan İngiliz Jen Taylor, girdiği 16 saatlik bir ameliyat sonrasında halen hayatta olduğuna inanmakta zorlanıyor.

Haber 28-09-18 10:25

Tunahan Uğur'u kaybettik

Kemik kanseri nedeniyle bir yıldan beri İzmir Behçet Uz Çocuk Hastanesi Onkoloji Bölümü'nde tedavi gören 12 yaşındaki Tunahan Uğur, hayatını kaybetti.

Haber 18-02-13 02:31

3 yıla bir ömür sığdırdı!

17 yaşında kemik kanserine yakalanan ve yalnızca 3 yıl ömrünün kaldığını öğrenen Alex, günlerini dolu dolu yaşadı.

Haber 22-07-11 08:52