Kişisel Gelişim Haberleri

Okurların favorisi en iyi kişisel gelişim kitapları 2023

İnsan ilişkileri, hayatta rota belirleme, gelecek korkusu ve kaygılar gibi çeşitli problemler söz konusu olduğunda kişisel gelişim kitapları öne çıkıyor. İnsanın kendisini anlamlandırıp yaşantısını şekillendirmeye yardımcı olan kişisel gelişim kitapları, yarınlara umutla bakılması konusunda önemli bir rol oynuyor. Gelin, en başarılı kişisel gelişim kitaplarını beraber inceleyelim.

Haber 01-03-23 16:32

Onlarca öğrenci kapıda kaldı! Yönetim Whatsapp üzerinden mesajla kapatıldığını duyurdu, veliler isyan etti: Bu dolandırıcılığa giriyor

Veliler Whatsapp üzerinden aldıkları mesajla şaşkına döndü, kurs yönetimi mesajda "elektrik kaçağı" nedeniyle eğitime ara verildiğini söylüyordu. Ancak veliler ertesi gün daha büyük bir şok yaşadı, yeni mesajda 10 yıldır eğitim veren kurumun haczedildiği belirtilirken "bazı velilerin aylardır ödeme yapmadığı" savunuluyordu. Öğrenciler kapıda kalırken dolandırıcılık mağduru olduğunu öne süren 62 veli kursun önüne giderek isyan ederek "Bize güven verdiler" dedi.

Haber 12-12-22 15:05

Amazon'da bu ayın en çok satılan kişisel gelişim kitapları

Boş zamanları değerlendirmenin en faydalı yollarından biri, hiç kuşkusuz kitap okumak. Her yaştan insanın sahip olabileceği bu hobi, okunulan kitabın türüne göre de bambaşka faydalar sağlar. Kişisel gelişim kitapları hem okuma hobiniz için harika seçenekler arasında yer alır hem yaşadığınız problemlerin çözümüne yardımcı olur. Son zamanlarda fazlasıyla popüler olan ve Amazon'un çok satanlar listesine giren kişisel gelişim kitaplarına göz atmaya ne dersiniz?

Haber 17-08-22 15:25

Bedenle birlikte ruh da gelişmeli

Kişisel Gelişim ve İletişim Uzmanı Nail Uslu, insan hayatında aslolanın mutluluğu yakalamak olduğunu; akıl, beden ve ruhtan müteşekkil bir varlık olan insanın bedenini geliştirirken ruhunu da aynı doğrultuda geliştiremezse mutluluğu yakalamasının mümkün olmadığını söyledi.

Haber 23-04-05 16:58

Kişisel Gelişim

Kisisel Gelisim Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kisisel Gelisim Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.