Kristina Pimenova Haberleri

Dünyanın en güzel kız çocuğu Kristina Pimenova büyüdü, kocaman oldu! Son pozlarına beğeni yağdı

Çocuk yaşlardan beri modellik yapan ve henüz şöhretin başlarındayken dünyanın en güzel kız çocuğu seçilen Rus yıldız Kristina Pimenova şimdi de son haliyle gündem oldu. Büyüyüp kocaman genç bir kız olan Kristina Pimenova 18 yaşına girdi. Güzel model son pozlarıyla yine kendine hayran bıraktı.

Magazin 27-02-2024 15:52

Dünyanın en güzel kız çocuğu seçilmişti! Kristina Pimenova pozlarıyla gündem oldu

Dünyanın yaşayan en güzel kızı olarak adlandırılan ve küçük yaşlardan itibaren herkesin tanıdığı biri haline gelen Moskovalı model Kristina Pimenova şimdilerde sosyal medyadaki paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Her paylaşımı binlerce beğeni ve yorum alan ünlü isim güzelliğiyle adeta büyülüyor.

Magazin 16-11-2023 14:23

Dünyanın en güzel kızı Kristina Pimenova güzelliğiyle büyüledi! Pozuna beğeni yağdı

Henüz 9 yaşındayken dünyanın en güzel kızı seçilen Moskovalı model Kristina Pimenova sosyal medya hesabını aktif olarak kullanıyor. Güzelliği ile beğeni toplayan Pimenova 2 buçuk milyonu aşkın takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştığı pozlarıyla büyüledi.

Magazin 21-06-2023 14:47

Dünyanın en güzel kız çocuğu büyüdü! Son haline yorum yağdı!

Rus model Kristina Pimenova, 4 yaşındayken "Dünyadaki en güzel kız çocuk" olarak nitelendirilmişti. Şimdilerde 18 yaşına gelen Kristina Pimenova, yıllar içindeki değişimiyle sosyal medyanın dikkatini çekiyor. Instagram hesabında milyonlarca takipçisi bulunan Kristina Pimenova'nın paylaşımlarına beğeni ve yorumlar yağıyor.

Magazin 25-03-2023 11:47

Kristina Pimenova

Kristina Pimenova Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kristina Pimenova Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Dünyanın en güzel kızı Kristina Pimenova doğum günü pozuyla kendine hayran bıraktı

Dünyanın en güzel kızı seçilen Kristina Pimenova sosyal medya paylaşımlar ile kendinden söz ettiriyor. 9 yaşındayken dünyanın en güzel kızı seçilen Moskovalı model Kristina Pimenova 17 yaşına girdiğini doğum günü pozu ile duyurdu. Pimenova’nın fotoğrafı binlerce beğeni aldı.

Magazin 04-01-2023 16:18

Dünyanın en güzel kızı Kristina Pimenova yılbaşı pozuyla kendine hayran bıraktı

Henüz 9 yaşındayken dünyanın en güzel kızı seçilen Moskovalı model Kristina Pimenova 2 buçuk milyonu aşkın takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştığı yılbaşı pozuyla beğeni yağmuruna tutuldu.

Magazin 26-12-2022 11:05

Dünyada yaşayan en güzel kız çocuğu seçilmişti! Son haline bakın

2014 yılında dünyanın en güzel kız çocuğu seçilen Rus model Kristina Pimenova, son haliyle ağızları açık bıraktı. Yıllar içinde güzelliğine güzellik katan Kristina Pimenova, sosyal medyada büyük bir hayran kitlesine sahip. Şimdilerde 17 yaşında olan Moskovalı yıldızın 2 buçuk milyonu aşkın takipçisi mevcut. İşte Kristina Pimenova'nın son hali...

Magazin 30-09-2022 17:00

İşte dünyanın en güzel çocuğunun son hali

Rusya'da dünyanın en küçük mankeni olarak akıllarda yer eden Kristina Pimenova isimli kız çocuğu şimdilerde genç bir kız oldu.

Haber 31-05-2018 09:15

Dünyanın en güzel kızı büyüdü! İşte son hali

Dünyanın en güzel kız çocuğu Kristina Pimenova, büyüdü. Şimdilerde güzelliği sayesinde daha 13 yaşında pek çok ünlü markayı peşinden koşturuyor...

Haber 21-05-2018 13:59

Kristina Pimenova dünyanın en güzel kızı ve en genç süper modeli

Ailesinin de desteğiyle 9 yaşında süpermodellik mertebesine ulaşan Kristina Pimenova tartışmaların odağındaydı. 14 yaşına gelen dünyanın en güze kızı Kristina Pimenova'nın işte son hali...

Trend 01-12-2014 21:01