Macun Haberleri

Kış geldi, hastalıklar arttı! Aktardan, bağışıklığı güçlendirmenin yolları... Mutlaka bilmelisiniz!

Ocak ayının gelmesiyle beraber havalar iyice soğudu. Son haftalarda yaşanan gribal salgınla beraber hastalıktan korunma yolları da araştırılmaya başladı. Aktarlar, kış aylarında hastalıklara karşı bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyenlere ya da hastalığa yakalananlara bitki çayları veya macun karışımları tüketmelerini tavsiye ediyor.

Haber 10-01-2024 09:10

Babaannesinin evine diş fırçası götürmedi! Macun yerine protez diş yapıştırıcısı sürünce sosyal medyada gündem yarattı

Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntü kısa sürede kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Söz konusu görüntülerde ismi açıklanmayan bir kız babaannesinin evine diş fırçası götürmedi. Babaannesinin diş macununu kullanmak isteyen genç kız ilginç bir durum yaşadı. Çünkü diş macunu yerine dişlerine babaannesinin protez diş yapıştırıcısını sürdüğünü fark etmedi.

Trend 02-11-2023 07:53

Diş tartarı ve taşlarına son! Dişlerinizi inci gibi parlatmanın en etkili yolu

Ağız ve diş sağlığı hem görsel açıdan hem de rahat iletişim kurabilmek açısından büyük önem taşıyor. Diş üzerinde zaman içerisinde oluşan sararmalar, diş tartarı ve taşları kötü görünümlere yol açarak rahatsız edici olabiliyor. İşte diş tartarı ve sararmalarından kolayca kurtulabileceğiniz en etkili yöntemler...

Haber 24-08-2023 11:07

Uygun fiyatına rağmen tam anlamıyla hayat kurtarıcı olan ürün önerileri

Hayatı zorlaştıran ufak tefek birçok olayın aslında oldukça kolay bir çözümü var. Yapılması gereken doğru ürünü bulup onu doğru yerde kullanmak. "Ben böyle şeyleri nereden bulacağımı hiç bilmiyorum." diyorsanız harika bir liste ile karşınızdayız! Hem hayatınızı kolaylaştıracak hem uygun fiyatıyla bütçenizi zorlamayacak ürünleri keşfetmek için okumaya devam edin!

Haber 12-12-2022 18:33

Macun

Macun Hakkındaki Haberler Mynet'te. Macun Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Her evde bulunuyor! Diş tartarlarını ve taşlarını yok edecek çözümler

Ağız ve diş bakımı sadece hem görünüş hem de sağlık için büyük önem taşıyor. Diş bakımının aksatılması diş taşları olarak da bilinen diş tartarlarına sebep oluyor. Diş tartarından kurtulmak için çeşitli yöntemler aranıyor. Her evde bulunan temel malzemeler ile diş tartarlarını yok edebilirsiniz.

Haber 07-12-2022 08:40

Dişlerimizi yıllardır yanlış fırçalıyormuşuz! Bu yöntem diş çürüklerini önlüyor, dişleri bembeyaz yapıyor

Diş bakımı hem sağlık hem de görünüm için oldukça önem taşıyor. Kimse çürük ve bakımsız görünen dişlere sahip olmak istemiyor. Diş bakımında en sık kullanılan diş fırçalama dişlerimizin daha sağlıklı olmasını sağlıyor. Ancak uzmanlar diş fırçalamanın yanlış yapıldığını belirtiyor. İşte daha sağlıklı ve beyaz dişler için doğru fırçalama yöntemi...

Haber 20-09-2022 10:35