Margaret Thatcher Haberleri

Tarihin akışını değiştiren ünlü isimlerin uyku alışkanlıkları sizleri şaşırtacak

Başarının sırrı sadece çok çalışmakla sınırlı değildir. Aslında başarının temelinde günlük uyku saati de etkili olur. Kendi alanında zirveye ulaşmış isimler uyku alışkanları başarının formülünü sizlere sunar. Zengin ve ünlü insanların şaşırtıcı uyku alışkanlıklarını sizler için araştırdık. İşte tarihe yön veren ünlü isimlerin ilginç uyku düzenleri...

Trend

İnsanlık tarihin akışını değiştiren 10 kadın!

Devletlere yön veren, tek bir sözüyle imparatorlukları titreten, yaptıkları buluşlarla dünyayı güzelleştiren kadınlar, yüzyıllardır tarihin akışını değiştiriyor.

Trend

Thatcher'ın heykeli doğduğu kasabaya dikilecek

İngiltere'nin eski başbakanlarından Margaret Thatcher'ın heykelinin daha önce planlandığı şekilde Parlamento Meydanı'na değil, Thatcher'ın doğduğu kasaba Grantham’a dikilmesi kararlaştırıldı

Haber

Newton'un elma ağacı tarihe meydan okuyor

İngiliz bilim adamı Sir Isaac Newton'un yer çekimi kanunlarını keşfetmesine yardımcı olan Kent Çiçeği ağacını, her yıl yüzlerce kişi ziyaret ediyor - Asırlık ağaç, 2002'de İngiltere Ağaç Konseyi tarafından milli miras ilan edildi

Haber

Margaret Thatcher

Margaret Thatcher Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Margaret Thatcher Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Özal-Thatcher görüşmesinin tutanakları 27 yıl sonra açıklandı

8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal ile benzer ekonomik politikayı ülkesinde uygulayan "Demir Leydi" lakaplı İngiltere'nin ilk kadın Başbakanı Margaret Thatcher arasındaki görüşme 27 yıl sonra ortaya çıktı.

Haber

Osmanlı'yı da parçalayan kırmızı çanta!

İngiliz Başbakan David Cameron'un elindeki kırmızı çanta Osmanlı'yı parçalama projesi toplantılarında görülmüştü.

Haber

Thatcher’in cenazesi 1.2 milyon sterlin

İngiltere'nin eski başbakanlarından 'Demir Lady' lakaplı Margaret Thatcher'ın cenaze töreninin devlete 1,2 milyon sterline mal olduğu açıklandı.

Haber

Dışişleri Bakanlığı Boston saldırısını kınadı

Dışişleri Bakanlığı, ABD’nin Boston kentinden meydana gelen bombalı saldırıdan duyulan üzüntüyü paylaşarak, saldırıyı kınadı.

Haber

Margaret Thatcher'a veda

İngiltere'nin ilk kadın başbakanı Barones Margaret Thatcher bugün son yolculuğuna uğurlandı.

Haber

Thatcher'ın cenazesi Westmınster'a ulaştı

İngiltere’nin eski Başbakanı Margaret Thatcher’ın cenazesi yarın yapılacak resmi devlet töreni öncesi Wesminster’a ulaştı.

Haber

Demir Leydi'nin cenaze töreni yarın

İngiltere’nin geçen hafta vefat eden eski başbakanı Margaret Thatcher’ın cenaze töreni yarın St. Paul Katedrali’nde yapılacak.

Haber

Thatcher'ın ölümünü Trafalgar'da kutladılar

Ülkenin dört bir yanından gelen Thatcher karşıtları Trafalgar meydanında toplandı

Haber

Thatcher Özalcı mıydı?

İngiltere'nin eski Başbakanı Thatcher, izlediği politikalar ile dönemin Türkiye Başbakanı Özal'ın politikaları arasında benzerlik kurulmasını "iltifat" olarak kabul ediyordu.

Haber

Thatcher'ın vefatı o şarkıyı zirveye taşıdı

"Ding dong, cadı öldü" isimli şarkı Amazon'da zirveye yerleşti

Haber

Kılıçdaroğlu'ndan Thatcher ailesine taziye

CHP Genel Başkan Kılıçdaroğlu, İngiltere'nin "Demir Leydi" lakaplı ilk kadın Başbakanı Margaret Thatcher'in ailesine taziye ve sabır diledi.

Haber

Margaret Thatcher vefat etti

'Demir Leydi' lakaplı eski İngiltere Başbakanı Thatcher 88 yaşındaydı.

Haber

Demir Leydi artık kimseyi tanımıyor

İngiltere’nin "Demir Leydi" olarak tanınan eski Başbakanı 87 yaşındaki Margaret Thatcher’in artık yakın arkadaşlarını bile tanıyamadığı belirtildi.

Haber

O'nu yıllardır gören olmamıştı

Bir zamanlar dünyanın en güçlü kadınlarından olan İngiltere eski Başbakanı Margaret Thatcher’ın bugün çekilen fotoğrafları yayınlandı.

Haber