Mark Zuckerberg Haberleri Ve Son Dakika Mark Zuckerberg Haberleri

Mark Zuckerberg Haberleri Ve Son Dakika Mark Zuckerberg Haberleri

Mark Elliot Zuckerberg 14 Mayıs 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Zuckerberg diş hekimi olan babası ve psikolog annesinin tek çocuğudur. Lisedeki gösterdiği başarı ve başarılı notlarıyla ABD’nin en iyi üniversitelerinden olan Harvard üniversitesine girdi. Yahudi olarak yetiştirilmesine rağmen ateist olduğunu açıklamıştır.

İlk yılında, farklı bir fikir ile okuldaki en yakışıklı ve en güzel öğrencilerinin seçildiği facemash.com adlı siteyi kurdu. Sitede Hardvard’daki tüm öğrencilerin fotoğrafları yer alıyordu. Fakat bu kadar fotoğrafın hepsini bulmak için yapması gerekenin üniversitenin öğrencilerin bilgilerinin yer aldığı veri tabanına girmesi olduğunu düşündü ve bunu yaptı. Veri tabanını hacklediği ortaya çıkan Zuckerberg, disipline verilince okulu bıraktı. Harvard’lı öğrencileri internet üzerinde buluşturmak için ikinci sitesi olan Facebook‘u kurdu. Facebook, 18 ayda ABD’nin en büyük arkadaşlık sitelerinden biri haline geldi.

Mark Zuckerberg 2004 yılında Harvard Üniversitesi’nden girişimci arkadaşları ile Facebook‘u kurarak dünyanın en genç zengini oldu. 2010 itibariyle kişisel serveti 4 milyar Amerikan dolarıdır.

Zuckerberg 2004 yılında Harvard Üniversitesi'nden girişimci arkadaşları Dustin Moskovitz, Eduardo Saverin ve Chris Hughes ile şu anda CEO'su olduğu sosyal paylaşım sitesi Facebook'u kurarak dünyanın şu anki en genç zengini olmasıyla tanınıyor. 2011 itibariyle kişisel serveti 24 milyar Amerikan dolarıdır. 2010 yılında ise TIME dergisince Yılın Adamı seçilmişti.

Mark Zuckerberg Haberleri

Karşınızda sanal dünyadaki yeni Mark Zuckerberg! Önceki sert eleştiriler almıştı

Facebook'un mucidi olarak tanınan Meta CEO'su Mark Zuckerberg, yeni metaverse avatarını tanıttı. Meta'nın Connect 2022 etkinliği sırasında görücüye çıkan Mark Zuckerberg'in yeni avatarı, artık bacaklara sahip. Zuckerberg'in Instagram'da paylaştığı daha önceki avatarı sosyal medyada sert eleştiriler almıştı.

Haber 12-10-22 15:13

Mark Zuckerberg'i kızdıracak sızıntı: Bu fotoğraflardaki henüz çıkmamış Meta Quest Pro mu?

Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in CEO görevini üstlendiği Meta'nın yeni sanal gerçeklik (VR) başlığı 'Quest Pro' görünüşe bakılırsa daha tanıtılmadan sızdırıldı. Ortaya çıkan yeni görüntülerin Meta'nın henüz tanıtmadığı yeni VR başlığını gösterdiği iddia ediliyor. Peki görüntülerdeki cihaz gerçekten de Meta Quest Pro mu? İşte detaylar!

Haber 12-09-22 12:58

Gates, Musk, Zuckerberg ve Bezos tek bir bedende! İşte yapay zeka yapımı Jeflon Zuckergates

Bill Gates, Elon Musk, Mark Zuckerberg ve Jeff Bezos... Adını saydığımız tüm milyarderlerin en büyük ortak noktası teknoloji. Teknolojiye yön veren araçlardan biri olan yapay zeka ise, Gates, Musk, Zuckerberg ve Bezos'u tek bir bedende birleştirdi. Karşınızda Jeflon Zuckergates!

Haber 07-09-22 11:31

Sosyal medya dahisi Mark Zuckerberg, sosyal medya kullanıcılarını eleştirdi: Yalnızca tüketmek için değil

Facebook'un kurucusu olan sosyal medya dahisi Mark Zuckerberg, sosyal medya kullanıcılarını eleştirerek, sosyal medyanın boş boş gezinme yeri olmadığını ima etti. Zuckerberg'e göre, sosyal medya yalnızca içerik tüketmek için değil, insanlarla ilişkiler kurmak için kullanılması gereken bir yer.

Haber 05-09-22 17:48

Zuckerberg'den Biden itirafı! 'Yapmamamız gereken bir şeyi yaptık'

Sosyal medya platformu Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, 2020 seçimleri döneminde Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden hakkında çıkan bir haberi algoritmik olarak sansürlediklerini itiraf etti. Zuckerberg, "Bu kararın yanlış olduğunu bilmek beni çok rahatsız ediyor. Yapmamamız gereken bir şeyi yaptık, en kötüsü de bu" ifadesini kullandı.

Haber 26-08-22 21:03

Mark Zuckerberg evini 555 milyon TL'ye sattı

Facebook'un kurucusu ve Meta'nın CEO'su Mark Zuckerberg, San Francisco'daki evini rekor fiyata sattı. Zuckerberg'in malikanesi 31 milyon dolara (555 milyon TL) alıcı buldu.

Magazin 27-07-22 15:51

Elon Musk gibi milyarderleri yeme imkanı! İşte zenginleri yiyelim dondurmaları

“Eat The Rich” (Zenginleri yiyelim) adlı gezici bir sanat deneyi, müşterilerine en sevdikleri veya en çok yerdikleri milyarderleri dondurma formunda tüketme şansı veriyor. Bu sayede Jeff Bezos'u ısırabilir, Elon Musk'ı yiyebilir, Mark Zuckerberg'i çiğneyebilir, Jack'i yiyebilir ve Gates'i yutabilirsiniz. Birçok kişiyi şaşırtan Musk, Bezos, Zuckerberg ve Gates dondurmaları sosyal medyada ise büyük ilgi gördü.

Yemek 27-07-22 09:33

Bulmaca gibi gelişme! Meta adlı bir şirket, Facebook iken adını değiştiren Meta'ya dava açıyor: Nedeni ise Meta

Sosyal ağ şirketi Facebook ekim ayında adını Meta olarak değiştirmişti. Ancak Meta (veya Meta.is) isimli başka bir şirket, adını Meta olarak değiştiren Facebook'a dava açmaya karar verdi. Bulmaca çözüyormuş gibi hissettiren bu gelişmenin nedeni ise Mark Zuckerberg liderliğindeki Facebook'un Meta adını kullanması oldu.

Haber 20-07-22 09:45

Meta'nın 2 numarası Sheryl Sandberg görevinden ayrılıyor! Zuckerberg: Bir devrin sonu

Facebook ve Instagram'ın çatı şirketi Meta'nın 2 numarası olarak gösterilen COO Sheryl Sandberg, 14 yıl sonra Meta'dan ayrılıyor. Meta CEO'su Mark Zuckerberg, bu kararı “bir devrin sonu” olarak nitelendirdi.

Haber 02-06-22 09:56

Madalyonun öteki yüzü! Mark Zuckerberg, metaverse'ündeki gerçeği açıkladı: 5 yıl para tüketecek!

Mark Zuckerberg, Meta'nın sık sık olumlu yönleriyle gündeme gelen metaverse'ünün olumsuz yönünü gösterdi. Projesi hakkındaki açıklamalar yapan Zuckerberg'e göre, şirketin metaverse projesi önümüzdeki üç ila beş yıl boyunca önemli miktarda para tüketecek.

Haber 27-05-22 15:23

Mark Zuckerberg bunu beğendi! İşte Facebook'un kullanıcı sayısı...

Facebook'un kullanıcı sayısı ortaya çıktı. 2022 yılı ilk çeyreği itibarıyla dünyada aktif Facebook kullanıcı sayısı 2,93 milyar olurken, Facebook’un dünya çapındaki en büyük sosyal ağ olarak kayıtlara geçtiği görüldü. Facebook, Mark Zuckerberg'in üst yöneticiliğini yaptığı Meta şirketine bağlı.

Haber 25-05-22 11:10

Mark Zuckerberg, Elon Musk'ın jetini takip eden Jack Sweeney'den kaçamadı!

Elon Musk'ın özel jetini takip edip sosyal medya hesabından yayımlayan ABD'li Jack Sweeney, bu kez Meta CEO'su Mark Zuckerberg'in yeni uçağını buldu. Sweeney, uçağı tam olarak tespit ettiğini iddia etti. Çok sayıda milyarderin özel jetlerini takip ederek onların tüylerini diken diken eden genç, Elon Musk'ın özel jetini takip eden Twitter hesabını silmeye yönelik 5 bin dolarlık teklifini reddederek gündem olmuştu.

Haber 20-05-22 15:32

Mark Zuckerberg gizleyerek denedi! Önümüzdeki yıllara damgasını vuracak

Meta CEO'su Mark Zuckerberg'in metaverse hamlesi hala hafızalarda. Metaverse'e büyük yatırımlar yapan Zuckerberg, şirketinin Project Cambria olarak bilinen 'karma gerçeklik' başlığını ilk kez denedi. Önümüzdeki yıllara damgasını vuracak Project Cambria'nın görüntüsünü gizleyen Zuckerberg, bir video paylaşmayı da unutmadı.

Haber 13-05-22 15:12

Son Dakika: Rusya'dan yeni karar! Dikkat çeken Mark Zuckerberg detayı

Son dakika haberi: Rusya-Ukrayna savaşı nedeniyle çok sayıda ülkeden Rusya’ya yönelik yaptırımlar gelmeye devam ederken Rusya da çeşitli ülkelere yaptırım uygulamayı sürdürüyor. Son olarak Rusya’nın duyurduğu yeni yaptırım kararında dikkat çeken Mark Zuckerberg detayı da yer aldı. Rusya, ABD Başkan Yardımcısı Kamala Harris ve Meta Üst Yöneticisi Mark Zuckerberg’in de aralarında olduğu 29 Amerikalı ve 61 Kanadalı hakkında yaptırım kararı aldığını açıkladı. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 21-04-22 18:16

Kimsenin tam olarak nasıl görüneceğini bilmediği Meta imzalı sanal gerçeklik başlığı sızdı! İşte fotoğrafları

Metaverse kavramının özellikle de Facebook'un adını Meta olarak değiştirmesiyle yeniden hayatımıza girmesi, sanal gerçeklik başlıklarına önem kazandırdı. Mark Zuckerberg liderliğindeki Meta ise kod adı Project Cambria olan bir sanal gerçeklik başlığı geliştiriyor. Project Cambria'nın tam olarak nasıl görüneceğini ise kimse (Meta çalışanları hariç) bilmiyor. Fakat sızan görüntüler bize bir ipucu verebilir.

Haber 16-04-22 10:09

Zuck Bucks iddiası gündem oldu! Twitter'ın eski CEO'su Jack Dorsey: Lütfen bu gerçek olsun

Facebook'un çatı şirketi Meta'nın çalışanları tarafından "Zuck Bucks" olarak adlandırılan yeni bir "finans ürünü" üzerinde çalıştığı iddia edildi. Çok dikkat çeken "Zuck Bucks" iddiası, Twitter'ın eski CEO'su Jack Dorsey'in de ilgisini çekmeyi başardı.

Haber 07-04-22 12:00

WhatsApp'tan beklenen açıklama sonunda geldi! Daha iyi hale getiriyoruz diyerek duyurdu

WhatsApp, "Sesli mesajları daha iyi hale getiriyoruz" diyerek resmi blogundan bir açıklama yayınladı. iOS ve Android uygulamaları bulunan WhatsApp, yaptığı açıklamada, önümüzdeki haftalarda sesli mesajlarda bazı önemli iyileştirmeler yapacağını duyurdu.

Haber 31-03-22 11:18

Meta CEO'su Mark Zuckerberg robot mu? Bu sorunun cevabı CAPTCHA testi ile belli oldu

İnternette robot olduğuna yönelik iddialar dolaşan Meta CEO'su Mark Zuckerberg, podcast sunucusu Lex Fridman'a röportaj verdi. Röportaj öncesi Fridman'ın Zuckerberg'e robot olmadığını kanıtlayan bir tür CAPTCHA testi uygulaması ise komik anlar yaşanmasına neden oldu.

Haber 04-03-22 12:37

Metaverse'te cinsel taciz skandalları yaşanmıştı! Meta'dan kişisel sınır adımı

Metaverse, son dönemin en çok konuşulan konularından biri olmaya devam ederken, metaverse'te cinsel taciz vakalarının yaşanması da sanal evrenlerin güvenliği konusunda birçok insanın endişe duymasına yol açıyor. Bu endişeyi gidermek için adım atan Mark Zuckerberg'in şirketi Meta (Facebook), yeni bir özellik duyurdu. Meta, skandallara karşılık Personal Boundary (Kişisel Sınır) önlemi alıyor.

Haber 07-02-22 15:15

Facebook, 18'inci yaşına Meta olarak giriyor! Ancak eleştiriler peşini bırakmıyor

Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook, ismini Meta olarak değiştirdi. Mark Zuckerberg ve üç arkadaşının 4 Şubat 2004'te Harvard Üniversitesi’ndeki yurt odasında kurduğu Facebook 18'inci yaşına Meta adıyla olarak girerken, veri güvenliği ve rekabet ihlallerine yönelik tartışmalar ise adeta şirketin peşini bırakmıyor.

Haber 03-02-22 14:08

Ekran görüntüsü alanlara kötü haber! Mark Zuckerberg uyardı

Meta'nın CEO'su ve Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, kişisel hesabında Messenger'da mesajların kaybolmasını sağlayan bir özellikten bahsetti. Zuckerberg, kullanıcıları sohbetlerin ekran görüntülerini almamaları konusunda uyardı.

Haber 02-02-22 11:38

Bu kadarı Zuckerberg'i bile şaşırtır! Metaverse arsaları ilan sitelerine düştü: Gerçek dünyadaki kadar pahalılar

Metaverse arsalarının Türkiye'deki online bir ilan platformu üzerinden satışa sunulduğu ortaya çıktı. Üstelik alınan bir ekran görüntüsüne göre, metaverse arsalarının fiyatı gerçek dünyadaki kadar pahalı. Bu kadarı metaverse denildiğinde akla gelen isimlerden biri olan Meta CEO'su Mark Zuckerberg'i ve metaverse hakkında olumlu görüşleri bulunan Bill Gates'i bile şaşırtacak türden.

Haber 10-01-22 11:38

Hawaii'den arazi alan Mark Zuckerberg'e yerel halktan tepki: yeni bir monarşi

Facebook, WhatsApp ve Instagram'ın çatı şirketi Meta'nın CEO'su Mark Zuckerberg, Hawaii'deki topraklarını genişleterek, 17 milyon dolara yeni bir arazi satın aldı. Ancak birçok yerel sakin Zuckerberg'in arazi alımlarına "yeni bir monarşi" olarak bakıyor.

Haber 29-12-21 11:22

Acun Ilıcalı 'En Etkili 500 İş İnsanı' arasında! Mark Zuckerberg ve Tim Cook'la aynı listede

Acun Ilıcalı, dünyaca ünlü İngiliz Variety Dergisi tarafından her sene yapılan medya ve eğlence sektöründe dünyanın en başarılı isimlerinin seçildiği listede bu sene de yer almayı başardı.

Magazin 23-12-21 13:08

Facebook, abonelikler için bir web formu başlatıyor

Bireysel içerik oluşturucular, Apple’ın uygulama içi satın alımları yerine Facebook Pay’i kullanarak uygulamanın dışına abone olmaya yönlendirebilecek.

Haber 06-11-21 11:42

Facebook muhbiri Frances Haugen: Zuckerberg istifa etmeli!

Facebook'un şirket içi belgelerini sızdıran Facebook muhbiri Frances Haugen, Mark Zuckerberg'in Meta CEO'luğundan istifa etmesi gerektiğini söyledi.

Haber 02-11-21 15:43

Adını Meta olarak değiştiren Facebook’un gerçek amacı ne?

Bilindiği üzere Facebook şirket ismini Meta olarak değiştirdi. Peki şirket, her fırsatta vurgu yaptığı Metaverse ile tam olarak ne yapmak istiyor?

Haber 02-11-21 10:48

Facebook adını değiştirdi

Facebook'un kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Mark Zuckerberg, şirketin isminin Meta olarak değiştirileceğini duyurdu.

Haber 28-10-21 21:41

Mark Zuckerberg’e göre Facebook şirketi yeniden donatılacak

Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, şirketi yeniden donatmak için, Facebook ve Instagram uygulamalarında “önemli değişiklikler” yapmayı ve bir “metaverse” vizyonunu oluşturmak için milyarlarca dolar harcamayı planlıyor.

Haber 28-10-21 11:00

Çarpıcı iddia: Facebook adını değiştiriyor!

Facebook önümüzdeki hafta adını değiştirdiğini duyurabilir. Konuya yakın bir kaynağa göre sosyal medya devi Facebook, yeni bir isimle yeniden markalaşmayı planlıyor.

Haber 20-10-21 10:08

Anonymous Facebook hakkında her şeyi ortaya döktü

Anonymous Facebook hakkında sessizliğini bozdu. Neredeyse tüm dünya Facebook platformuna yönelirken bu hacker grubu açıkçası sessiz kalmıştı. Ancak sessizliğini bozan grup önemli açıklamalara yer verdi.

Haber 09-10-21 10:12

Mark Zuckerberg 6 milyar dolar kaybetti

Dünyanın en zenginleri arasında yer alan Mark Zuckerberg Facebook kesintisi ile fakirleşti. Instagram, WhatsApp ve Facebook platformlarının aynı anda devre dışı kalması tarihin en büyük kesintilerinden bir tanesi olarak nitelendirildi.

Haber 08-10-21 10:41

Facebook 'Horizon Workrooms' adlı sanal ofis uygulamasını tanıttı

Sosyal medya şirketi Facebook, kullanıcıların sanal bir ofiste birlikte çalışmasını sağlayacak Oculus Quest 2 sanal gerçeklik başlığı uygulamasını tanıttı.

Haber 20-08-21 10:16

Facebook'un sanal dünyası diğer şirketleri peşinden sürükleyebilir

Facebook gerçek dünya içinde sanal dünya yaratmak istiyor. Mark Zuckerberg'in açıkladığı projeye göre bilim kurgu filmlerinde gördüğümüz sanal evrenler gerçek olabilir.

Haber 03-08-21 11:01

Zuckerberg'in zaferi: ABD'de Facebook'a açılan dava reddedildi

ABD'de federal hükümet ve eyaletlerin büyük çoğunluğu tarafından Mark Zuckerberg'in CEO'su olduğu sosyal paylaşım sitesi Facebook aleyhine açılan tekelcilik karşıtı dava bir federal yargıç tarafından reddedildi.

Haber 29-06-21 11:33

Zuckerberg'den WhatsApp için e-ticaret adımı

Mark Zuckerberg, WhatsApp uygulamasını e-ticaret platformuna dönüştürmek adına adımlar atıyor.

Haber 25-06-21 11:40

Facebook, Clubhouse benzeri Live Audio Rooms ve Soundbites'la kullanıcılarına yeni ses özellikleri sunacak

Facebook, önümüzdeki aylarda ses ile ilgili birkaç özellik devreye sokacağını açıkladı. Bunlardan biri de Clubhouse uygulamasına rakip olarak geliştirilen Live Audio Rooms.

Haber 02-06-21 07:25

Dünyanın en zenginleri listesinde milyar dolarlık yarış: Bernard Arnault birkaç saat birinci oldu

Forbes dergisinin düzenli olarak verdiği Dünyanın En Zengin İnsanı unvanı, son dönemlerde Jeff Bezos ve Elon Musk arasında gidip geliyordu. Musk bir zamanlar listenin zirvesindeydi ancak sahibi olduğu şirket Tesla'nın hisse değeri kaybetmesi, Bezos'un yeniden Musk'ın önüne geçmesine sebep oldu.

Finans 25-05-21 12:40

Mark Zuckerberg Hawaii’de yine arsa satın aldı

Facebook'u kurarak dünyanın en zengin insanlarından biri olan Mark Zuckerberg ve eşi Priscilla Chan'in Hawaii tutkusu bitmiyor. Çiftin, bir süre önce 53 milyon dolara yaklaşık 2.4 milyon metrekarelik bir arazi satın aldığı ortaya çıktı.

Haber 05-05-21 09:41

Instagram, para kazanmaya yardımcı olacak!

Şirket, influencer'ların platformundan para kazanmalarına yardımcı olacak bir dizi yeni araç üzerinde çalışıyor.

Haber 30-04-21 10:28

Facebook’un e-ticaret özellikleri meyvelerini veriyor

Kullanıcıların birbirleriyle alım satım yaptıkları Craigslist benzeri bir hizmet olan Facebook Marketplace şu anda bir milyar kullanıcıya ulaştı.

Haber 30-04-21 09:58

Facebook çalışanları evden çalışmaya devam edebilecek

Sosyal medya şirketi Facebook, çalışanlarının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını bittikten sonra da evden çalışmaya devam edebileceklerini bildirdi.

Finans 19-04-21 16:22

Güvenlik araştırmacısı: Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, Signal kullanıyor!

Güvenlik araştırmacılarına göre, Facebook CEO'su Mark Zuckerberg'in telefon numarası, 533 milyon Facebook kullanıcısının sızdırılan verileri arasında yer aldı. Başka bir güvenlik araştırmacısı ise Zuckerberg'in sahibi olduğu WhatsApp'ın en büyük rakiplerinden biri olan Signal uygulamasını kullandığını bildirdi.

Haber 06-04-21 15:36

Güvenlik uzmanı: Facebook veri sızıntısında Mark Zuckerberg'in de bilgileri var!

Facebook veri sızıntısında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Güvenlik uzmanı Mikko Hypponen'in bildirdiğine göre, Facebook'tan sızdırılan verilerinin arasında Facebook CEO'su Mark Zuckerberg'e ait bazı bilgiler de bulunuyor. Yani sızıntıdan etkilenen 533 milyon kişiden biri şirketin CEO'su Mark Zuckerberg olabilir.

Haber 05-04-21 09:56

Snapchat’te videolar neden silindi? Snapchat nedir?

Snapchat, şu anki “stories” kavramını sosyal medyaya ilk sokan uygulamadır. Snapchat ilk olarak 2011’de kurulmuştur ve kurulduğu zamanda milyonlarca indirmeye sahip olarak zamanın en popüler uygulamalarından biri haline gelmiştir. Daha sonra ise Facebook’un sahibi Mark Zuckerberg, Snapchat uygulamasını satın 3 milyar dolara satın almak istemiş ancak Snapchat kurucuları bu teklifi reddetmiştir.

Magazin 28-03-21 22:20

Facebook, Twitter ve Google CEO'ları ABD Kongresi'nde ter döktü

Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, Google CEO'su Sundar Pichai ve Twitter CEO'su Jack Dorsey, ABD Kongresi'nde ifade verdi. Koronavirüs pandemisi ve seçim döneminde var olan yanlış bilgilendirmeler hakkında ifade veren sosyal medya yöneticileri, kendilerine ter döktüren eleştirilerle karşılaştı.

Haber 26-03-21 11:54

Facebook CEO'su Zuckerberg doğruladı: Çocuklar için Instagram geliyor!

Çocuklar için Instagram uygulamasının geleceğine yönelik daha önce önemli bir iddia ortaya atılmıştı. Şimdi ise bu iddialara Facebook CEO'su Mark Zuckerberg yanıt verdi. Zuckerberg, çocuklar için Instagram uygulamasının geleceğini doğruladı.

Haber 26-03-21 09:22

Facebook CEO'su Mark Zuckerberg'ten iOS 14.5 için yeni açıklama!

Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, katıldığı bir Clubhouse odasında Apple'ın iOS 14.5 ile kullanıcılara sunacağı ''Uygulama İzleme Şeffaflığı'' özelliği hakkında açıklamalarda bulundu. Zuckerberg, yaptığı açıklamada, şirketin Apple'ın iOS 14 için planlanan gizlilik güncellemesini yönetebileceğinden emin olduğunu söyleyerek, ”İyi bir pozisyonda olacağız'' dedi.

Haber 19-03-21 12:42

Işınlanma bulundu mu? Facebook'un CEO'su Zuckerberg tarih verdi

Facebook'un CEO'su Zuckerberg ışınlama için tarih verdi. Bilimin ve teknolojinin ilerleme hızı ile hemen hemen tüm insanlık tarafından ışınlanmanın ne zaman olacağı bekleniyor. İşte, Zuckerbeg'den ışınlanma açıklaması!

Haber 12-03-21 02:13