Muhammet Emin Akbaşoğlu Haberleri

AK Partili isimden dikkat çeken memur maaşı ve emekli maaşı açıklaması! 'İlk olacak'

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, emekli maaşı ve memur maaşı ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Akbaşoğlu, 28'inci dönemin ilk kanun teklifinin, en düşük memur maaşının 22 bin TL olarak düzenleneceği teklif olacağını söyledi. Akbaşoğlu ayrıca, "Emekli maaşlarının temmuz ayına dönük hem enflasyon farkı hem de refah payı farkını ele alacak bir düzenleme de gündeme gelecek" dedi. İşte dikkat çeken o açıklamanın detayları...

Haber 13-06-23 13:02

AK Parti Grup Başkan Vekili Akbaşoğlu’ndan İmamoğlu’na tepki: 'Bütün pazarcı esnafından özür dilemeye davet ediyorum'

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, İstanbul'da Çankırılı Pazar esnafı ile tartışmada bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu kınadı. Akbaşoğlu, İmamoğlu'nu özür dilemeye davet etti.

Haber 26-05-23 16:31

SON DAKİKA: Memur ve emekliler dikkat! AK Partili isim tarih verdi! 15 Ocak itibarıyla yürürlüğe girecek

Türkiye'nin gündeminde Asgari Ücret, EYT...Milyonlarca memur ve emekli yeni yılda maaşlarına gelecek zam oranlarını bekliyor. AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu'dan asgari ücret, EYT ve 3600 ek gösterge ile ilgili son dakika açıklaması geldi. 3600 ek gösterge ve EYT ile ilgili çalışmaların Ocak ayında tamamlanacağını ifade eden Akbaşoğlu, 115 Ocak itibarıyla yürürlüğe girmiş olacağını da duyurdu. İşte son dakika haberinin detayları

Finans 08-12-22 15:26

AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu, Çankırı'da konuştu:

"PKK, büyük Ermenistan ve Kürdistan geçiş devleti, Nil'den Fırat'a büyük İsrail'in tetikçisi ve maşasıdır. İşte Kılıçdaroğlu da onların sözcülüğünü yapmaktadır"

Yurthaber 30-09-22 15:27

AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu, Çankırı'da konuştu:

"15 Temmuz bir milattır. Artık büyük ve güçlü Türkiye'nin öncülüğünde kurulacak adil ve merhametli yeni küresel düzenin başlangıç tarihi, nirengi noktası, kilometre taşı olarak tarihteki yerini almıştır"

Yurthaber 15-07-22 22:59

46. Geleneksel Yapraklı Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı Cengizhan Şimşek kazandı

46. Geleneksel Yapraklı Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı Cengizhan Şimşek kazandı

Yurthaber 11-07-22 21:05

Çankırı Dodurga Belediye Başkanı Kaşıkcı görevine başladı

Çankırı Dodurga Belediye Başkanı Kaşıkcı görevine başladı

Yurthaber 06-07-22 18:05

Dodurga Belediye Başkanı Kaşıkcı, mazbatasını aldı

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu: - "En doğru anket, milletin iradesinin ortaya konulduğu ankettir. İşte o anket de pazar günü, 3 Temmuz'da Dodurga'da yapıldı ve milli irade tecelli etti" - "Yüzde 87 gibi açık ara bir rekorla bütün umudun, geleceğin, Türkiye'nin büyük ve güçlü Türkiye olarak dünya milletler ailesinde gerçekten yerini en güzel şekilde alacağı gerçeğinin adresinin AK Parti ve Cumhur İttifakı olduğunu bir kez daha bu seçimler ispat etmiştir"

Yurthaber 06-07-22 17:16

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Kurum, Çankırı'da konuştu:

"(3 Temmuz'da yapılacak seçim) Dodurga'da kazanacağımız bu zafer, 2023 ve 2024 yılındaki seçimlerin işaret fişeği olacak. Burada parlayan kıvılcım, gönülleri ısıtan bir milli irade ateşine dönüşecek"

Yurthaber 26-06-22 17:02

Öğrenci affı ne demek? 2022 Öğrenci affı ne zaman çıkacak, kimleri kapsayacak?

Öğrenci affı ile ilgili açıklama geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapıldı. Erdoğan'ın yaptığı açıklamanın detayları merak konusu oldu. Bu duyurunun ardından Öğrenci affı nedir? Öğrenci affı ne zaman çıkacak, kimleri kapsayacak? soru ve konu başlıkları vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. İşte detaylar...

Haber 16-06-22 14:03

AK Partili ismin gösterdiği fotoğraf Mecliste tansiyonu yükseltti: Haysiyetsiz, şerefsiz...

TBMM Genel Kurulu’nda, AK Parti Grup Başkan Vekili Emin Akbaşoğlu ile CHP Grup Başkan Vekili Engin Özkoç arasında 'FETÖ' tartışması yaşandı. AK Partili Akbaşoğlu, Özkoç'un 2014 yılında ABD'de bazı FETÖ mensuplarıyla çekildiği iddia edilen fotoğrafını TBMM kürsüsünden gösterdi. Özkoç, söz konusu fotoğrafın 2013 yılına ait olduğunu ve AK Parti milletvekillerinin de orada olduğunu belirtti. Yaşanan gerginlik sırasında vekiller, "haysiyetsiz, şerefsiz" ifadelerini kullandı.

Haber 11-05-22 19:54

3600 ek gösterge nedir, ne zaman çıkacak? 3600 ek gösterge kimleri kapsayacak?

3600 ek gösterge nedir, ne zaman çıkacak? sorusunun yanıtı AK Parti Grup Başkanvekili Emin Akbaşoğlu'nun dün Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yaptığı son dakika açıklamasının ardından merak konusu oldu. Konuya ilişkin açıklamada bulunan Akbaşoğlu tarih verdi. Peki 3600 ek gösterge nedir, ne zaman çıkacak? 3600 ek gösterge kimleri kapsayacak? İşte detaylar...

Haber 31-03-22 11:14

Asgari ücrete zam gelecek mi? AK Parti'den son dakika açıklaması! Asgari ücrete ikinci zam ne zaman?

Asgari ücrete zam gelecek mi? AK Parti Grup Başkanvekili Emin Akbaşoğlu'nun yaptığı son dakika açıklamasının ardından merak konusu oldu. Gündemden düşmeyen konu ile ilgili Asgari ücrete zam gelecek mi? Asgari ücrete ikinci zam ne zaman? soru ve konu başlıkları araştırılmaya başlandı. AK Parti'den yapılan son dakika açıklaması ve konuya ilişkin detaylar haberimizde...

Haber 30-03-22 14:51

EYT çıkacak mı 2022? Ne zaman çıkacak? Son durum ne? Muhammed Emin Akbaşoğlu EYT açıklaması!

EYT çıkacak mı 2022? Muhammed Emin Akbaşoğlu'ndan son dakika EYT açıklaması geldi. AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu, emeklilikte yaşa takılanların merakla beklediği düzenlemeye ilişkin dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Peki EYT çıkacak mı 2022? Ne zaman çıkacak? Son durum ne? İşte Muhammed Emin Akbaşoğlu EYT açıklaması...

Haber 21-02-22 20:33

EYT çıktı mı, ne zaman çıkacak? Flaş açıklama geldi! EYT'de son durum nedir? EYT (Emeklilikte yaşa takılanlar) kimleri kapsayacak?

EYT'de son durum vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Emeklilikte yaş şartına takılanların gündeminde EYT yer almaya devam ederken, AK Parti Grup Başkan Vekili Muhammet Emin Akbaşoğlu'dan , EYT hakkında önemli bir açıklama geldi. Peki EYT çıktı mı, ne zaman çıkacak? EYT'de son durum nedir? İşte emeklilikte yaşa takılanlar hakkında son durum ve merak edilenler...

Finans 21-02-22 16:41

Muhammet Emin Akbaşoğlu'ndan yeni açıklama! Canlı yayında Kübra Par araya girmek istemiş, enflasyon örneği sosyal medyada olay olmuştu

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu'nun 'enflasyon' örneği gündem yarattı. Canlı yayında Kübra Par'ın konuğu olan Akbaşoğlu, Fransa'daki enflasyon oranıyla ilgili yaptığı açıklamada hesap hatası yapmış, verdiği örnek sosyal medyada olay olmuştu. Gelen olumsuz yorumlar sonrası Akbaşoğlu'ndan yeni bir açıklama geldi.

Haber 21-02-22 14:36

AK Parti'li Akbaşoğlu, muhalefet partilerinin yapacağı toplantıyı değerlendirdi:

"Söyleyebilecekleri en ufak yeni bir şey yok ama bu manada tecrübelerimiz, 60 yıllık parlamenter sistem uygulamaları, tam da vesayetçi 28 Şubat post modern darbesinin hemen arifesinde parlamenter sistem içerisinde cumhurbaşkanını seçtirmeyenler, 28 Şubat'ta parlamenter sistemde millet iradesini hiçe sayan vesayetçi zihniyetin temsilcisi CHP'nin öncülüğünde bir araya gelerek demokratik bir çıkış yapacaklarını güya ortaya koyuyorlar"

Yurthaber 11-02-22 15:22

SON DAKİKA: EYT bekleyenler dikkat! Primi dolana emeklilik yolda... İşte masadaki seçenekler

Milyonlarca kişinin yakından takip ettiği EYT konusuyla ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir canlı yayına katılan AK Parti Grup Başkanvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu, Bakan Bilgin ile birlikte yeni yıl programında EYT'nin de olduğunu belirtmişti. Emeklilikte yaşa takılanlar için yeni formüller belirleniyor. Primi dolana kademeli emeklilik sistemi yolda! İşte EYT hakkındaki son dakika haberinin detayları...

Finans 20-01-22 09:38

Son Dakika! AK Parti'den anket açıklaması... Akbaşoğlu: CHP yüzde 20'nin altına iniyor

Son dakika haberine göre AK Parti'den anket açıklaması geldi. Konuyla ilgili Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Kılıçdaroğlu ve CHP yönetimi, anketlerde her şeye rağmen yüzde 20'nin altına doğru iniş içinde olduklarını net gördükleri için hırçınlaşarak, dengelerini yitirerek, ağızlarına geleni söyleyerek kaos ortamında kendilerine yol açmak istiyorlar" dedi.

Haber 07-01-22 14:44

Lütfü Türkkan'ın vekilliği düşürülecek mi? AK Partili isimden açıklama

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, şehit ağabeyine küfreden Lütfü Türkkan'a tepki gösterdi. Milletvekilliğinden istifa çağrısını yapan Akbaşoğlu, bir gazetecinin "Lütfü Türkkan'ın, vekilliğinin düşürülmesi söz konusu mu?" sorusuna "Türkiye, bir hukuk devletidir. Anayasa çok açıktır. Bu konuda şehit ailesi de hukuki yollara başvuracağını ifade etmiştir. Hukuki süreç neyi ortaya koyuyorsa ilgili mevzuat sonuç itibarıyla uygulanmış olacaktır" cevabını verdi.

Haber 08-11-21 18:46

AK Partili Akbaşoğlu: Son zamanlarda yapılan anketler düzmece

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, son zamanlarda yapılan anketlerin düzmece olduğunu belirterek, "Cumhur İttifakı'nın oy oranı düşmüyor" dedi.

Haber 03-11-21 17:59

AK Parti'li Akbaşoğlu, partisinin Çankırı İl Danışma Meclisi'nde konuştu:

"Türkiye'ye çelme takmaya yönelik ekonomik saldırıları da bertaraf etmek suretiyle her türlü tedbiri alarak, milletimize hizmetimizle kesintisiz olarak yola devam ederek, her kesimin alım gücünü artırarak 2023 Haziran'ında da şahlanarak yine AK Parti'yi iktidar yapacağız"

Yurthaber 23-10-21 15:35

AK Parti'li Akbaşoğlu, Çankırı Devrez Kızlaryolu Barajı inşaatında son aşamaya gelindiğini açıkladı:

"CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Meclis grup konuşmasında Kızlaryolu Barajı için 'Hayali baraj, yok böyle bir baraj' demişti. Dev barajda artık son aşamaya gelindi. Sayın Kılıçdaroğlu, inkar ettiği barajı görmeli"

Yurthaber 11-10-21 16:37

TBMM’de 'Sam amca' polemiği

Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) 'Sam amca' polemiği yaşandı.

Haber 07-10-21 23:22

Son Dakika: AK Parti 4. Yargı Paketi'ni Meclis'e sundu

AK Parti’nin "Yargı Reformu Strateji Belgesi" çerçevesinde çalışmalarını tamamladığı 4. yargı paketi TBMM Başkanlığına sunuldu. Yeni yargı paketinde idarenin cevap süresi 60 günden 30 güne indiriliyor.

Haber 18-06-21 12:37

AK Partili Akbaşoğlu: Diktatör bozuntusu görmek isteyen CHP'nin başında duran faşist bozuntusuna baksın

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Diktatörü ve bozuntusunu görmek isteyen, açık oy gizli sayımla işbaşında durup Hitler'e ve Franco'ya övgüler düzenlere ve kasetle iş başına getirilip her girdiği seçimi kaybettiği halde CHP'nin başında duran faşist bozuntusuna baksın." ifadesini kullandı.

Haber 18-03-21 23:20

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz:

"Yakın zamanda yargı alanında, ekonomi alanında, siyaset alanında birçok reforma imza atılacak. Bir darbe anayasanın 19 kez değişmesinden sonra halen yamalı bohça gibi anayasamız var"

Yurthaber 03-02-21 18:49

Hayvan hakları düzenlemesi Meclis'e geliyor

Son dakika haberine göre AK Parti'nin hazırladığı hayvan hakları düzenlemesi Meclis'e geliyor.

Haber 20-01-21 12:24

AK Parti'den Kılıçdaroğlu'nun sözlerine tepki

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumhur İttifakı'na yönelik "Ahlaksızlar bir tarafta." ifadesine tepki gösterdi.

Haber 02-01-21 18:13

AK Parti Grup Başkan Vekili Muhammet Emin Akbaşoğlu koronavirüsü yendi

Ankara'da, koronavirüs nedeniyle tedavi görüp, sağlığına kavuşan AK Parti Grup Başkan Vekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, 27 gün sonra hastaneden taburcu edildi.

Haber 26-08-20 12:09

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu koronavirüse yakalandı

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Rutin yaptırdığımız korona testlerinden sonuncusunun bugün pozitif çıkması üzerine gerekli tıbbi süreç başlatıldı. Elhamdülillah genel sağlık durumum iyi" dedi.

Haber 01-07-20 00:26

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu'nun koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktı.

Haber 30-06-20 17:00

AK Parti'li Akbaşoğlu'ndan Ayasofya açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Zaten kendisi hukuki bir sürecin sonuna gelmiş olan Ayasofya meselesini sulandırmaya, asılda başa sarmaya dönük ve oradan farklı siyasi manipülasyonlar elde etmeye, yalanla, dolanla, algıyla farklı neticeler elde etmeye dönük CHP ve İYİ Parti'nin yaklaşımı hakikaten milletin gözünden kaçmıyor." dedi.

Haber 10-06-20 17:19

Fahrettin Altun'un kiraladığı arsa tartışması! 'Kumpas ve kurgu'

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un kiraladığı arsayla ilgili iddialara ilişkin, "Yapılan işlemler hukuk, mevzuat içerisinde yapılan işlemlerdir. Asla yıkılan bir yapılaşma söz konusu değildir. Bir kumpas ve kurgu vardır." dedi.

Haber 15-04-20 18:52

AK Parti'li Akbaşoğlu, Çankırı Merkez İlçe Kongresi'nde konuştu:

"Bosna'sından Kudüs'e kadar bütün gönül coğrafyamızda koşmuşuz, insanların gözyaşlarını silmişiz, duygularını paylaşarak kucaklaşarak insanlık nedir, bütün dünyaya göstermişiz"

Yurthaber 07-03-20 14:49

TBMM Genel Kurulu

Siyasi parti temsilcileri Avrupa Parlamentosunda (AP) Türk bayrağını yırtan ırkçı Yunan milletvekili Ioannis Lagos'a tepki gösterdi - AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu: - "Yunan milletvekili tarafından ortaya konulan bu alçakça eylemi kınıyoruz" - CHP Grup Başkanvekili Engin Altay: -"Bu terbiyesizlik, edepsizlik tabii ki asla ve asla kabul edilemez" - MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül: - "Bu eylemin kabul edilebilir bir tarafı yoktur. Bizler, her ülkenin bağımsızlık sembolü olan bayraklarına tarihimiz boyunca saygı duymuş bir milletiz"

Haber 30-01-20 16:54

2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda

Tank palet fabrikasıyla ilgili yaşanan tartışmada, AK Parti ve CHP, karşılıklı "vatana ihanet" suçlamasında bulundu - CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ve AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, birbirlerini tank paleti fabrikası konusunu bir televizyon kanalında tartışmaya çağırdı

Haber 18-12-19 14:56

ABD Senatosunun sözde Ermeni soykırım kararı

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu: - "ABD Senatosunun aldığı karar, sadece uluslararası hukuk ve devletimiz nezdinde değil, insanlık vicdanında da yok hükmündedir" - CHP Grup Başkanvekili Engin Altay: - "Türkiye hiçbir emperyal gücün tehdidine pabuç bırakmayacak kadar güçlüdür" - MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay: - "Alınan kararın sinek vızıltısı kadar önemi yoktur. Tarihi olayları siyasetine alet edenler, tarih önünde mahcup olacaktır" - İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan: - "Bu topraklarda soykırım yapıldığını söylemek, milyonlarca insanın katledildiğini söylemek aymazlıktır"

Haber 13-12-19 21:32

İçişleri Bakanlığına ilişkin yeni düzenlemeler teklifi Genel Kurulda

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu: - "(CHP'li bir siyasetçinin Külliye'ye gittiği iddiası) Niye Kılıçdaroğlu çıkıp da gerçeği açıklamıyor? Kulağınızın üstüne yatıyorsunuz, üç maymunu oynuyorsunuz. Kamuoyunu iftirayla yalanla aldatıyorsunuz. Kendi kumpasınız kendi elinizde patladı, kendi yalanlarınız kendi kucağınızda kalacak" - CHP Grup Başkanvekili Engin Altay: - "Partiye yönelik kumpas senaryosuyla ilgili benden bilgi istiyor. O bilgi bende yok, devleti siz yönetiyorsunuz o bilgi olsa olsa sizde var"

Haber 27-11-19 22:07

TBMM Genel Kurulu

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu: - "Tank palet fabrikasının, yerlilik ve millilik vasfına halel getirebilecek en ufak bir şeyi zaten kabul etmeyiz" - "Defaatle, milli, stratejik bir konuyla ilgili husus anlatıldığı halde bunu temcit pilavı gibi bağlamından kopararak gündeme taşımak, milleti, devleti yoruyor"

Haber 21-11-19 16:12

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akbaşoğlu'nun annesinin cenazesine katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu'nun annesi Nevin Akbaşoğlu'nun cenazesine katıldı. 

Haber 08-11-19 14:37

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cuma namazını Eyüp Sultan Camisi'nde kıldı

Haber 08-11-19 14:15

Çankırı'da Ahilik Haftası kutlamaları

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu'nun da katıldığı programda yılın ahisine şet kuşatıldı

Haber 17-09-19 13:30

Kıran ve Pençe harekatlarını da zaferle neticelendireceğiz

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu: - "İçeride nasıl teröristleri temizlediysek şimdi de Irak'ta, Suriye'de bize yöneltilen terör örgütlerinin köküne kibrit suyu koymak için Kıran ve Pençe harekatlarını da zaferle neticelendireceğiz inşallah"

Yurthaber 31-08-19 14:11

Kıran ve Pençe harekatlarını da zaferle neticelendireceğiz

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu: - "İçeride nasıl teröristleri temizlediysek şimdi de Irak'ta, Suriye'de bize yöneltilen terör örgütlerinin köküne kibrit suyu koymak için Kıran ve Pençe harekatlarını da zaferle neticelendireceğiz inşallah"

Haber 31-08-19 14:11

İlkokula başlama yaşı 69 aya çıkarılıyor

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu: - "16 Nisan'da bu Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni millet ortaya koydu. Bir kere milletin iradesine saygı göstermek lazım. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, anayasal değişiklik ve milletin iradesidir" - İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok: - "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi diye ucube bir sistemle Meclisin itibarı düşürülmüştür"

Haber 26-06-19 19:13

TBMM Genel Kurulu

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay: - "S-400, F-35, Suriye gelişmeleri ve terör saldırılarıyla kıskaca alınmak istenen ülkemizin ilgi ve enerjisini Doğu Akdeniz'den uzaklaştırmaması önem arz etmektedir" - Genel Kurulda, Turizm Teşvik Kanunu'nda değişiklik öngören teklifin görüşmelerine geçildi

Haber 22-05-19 17:51

AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu oyunu kullandı

Muhammet Emin Akbaşoğlu, Çankırı TOKİ Ortaokulunda oy verdi

Yurthaber 31-03-19 16:46

AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu oyunu kullandı

Muhammet Emin Akbaşoğlu, Çankırı TOKİ Ortaokulunda oy verdi

Haber 31-03-19 16:45