Murat Bakan Haberleri

EGM'den polisevlerinde zırhlı güvenlik kulübesi ve siperlik açıklaması:

"Konuyla ilgili herhangi bir araştırma yapmadan asılsız iddiayı ortaya atan ve sosyal medya hesabında Tunceli Polisevi'nin görselini kullanan CHP'li Murat Bakan, yanıltıcı bilgiler vermektedir. Tunceli'deki söz konusu yapı, betonarme olup camları kurşungeçirmez özelliğe sahiptir" - "CHP'li Bakan'ın, Mersin'in Mezitli ilçesinde yer alan Tece Polisevi hakkında ileri sürdüğü iddialar da gerçek dışıdır. Polisevinde bulunan nöbet noktasında, Bakan'ın iddiasının aksine hem çelik yelek hem de uzun namlulu tüfek bulunmaktadır"

Yurthaber 11-10-22 17:06

Son dakika: Maaş promosyonu tartışmaları gündem olmuştu! EGM açıkladı: Milletvekili Bakan hakkında suç duyurusu

Son dakika haberi: CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan'ın maaş promosyonu anlaşmasına ilişkin Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) hakkında öne sürdüğü iddialar üzerine EGM harekete geçti. EGM tarafından yapılan yazılı açıklamada CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan hakkında suç duyurusunda bulunulacağı duyuruldu. Açıklamada, maaş promosyonunun Türk Polis Teşkilatı'nın tarihindeki en yüksek promosyon ödemesi olduğuna da dikkat çekildi.

Haber 06-09-22 14:49

Son dakika… ‘Zikir çeken rütbeliler’ iddiasına İçişleri Bakanlığı’ndan yalanlama geldi

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, Jandarma Genel Komutanlığı ile ilgili iddiaları sonrasında İçişleri Bakanlığı’ndan açıklama geldi. CHP’li vekilin Jandarma Genel Komutanlığı’nda ‘zikir çeken rütbeliler’ iddiasına İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ‘Tamamı yalan ve iftiradan ibaret’ şeklinde karşılık verdi.

Haber 23-01-22 15:06

CHP İzmir adayı kim olacak? Murat Bakan ismi öne çıktı

Yerel seçim için Ankara ve İstanbul büyükşehir belediye başkan adaylarını belirleyen CHP'de tüm gözler İzmir'e çevrildi. 'CHP İzmir adayı kim olacak?' sorusu henüz yanıt bulmazken, kulislerde ibrenin CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan ismine döndüğü konuşuluyor.

Haber 03-01-19 09:52

Murat Bakan

Murat Bakan Hakkındaki Haberler Mynet'te. Murat Bakan Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.