Murat Kurum Haberleri Ve Son Dakika Murat Kurum Haberleri

Murat Kurum Haberleri Ve Son Dakika Murat Kurum Haberleri

1976 Ankara doğumlu olan Murat Kurum, mühendistir. Lise öğrenimini Ankara Mimar Kemal Lisesi’ninden mezun olduktan sonra Selçuk Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümüne girmiştir. Buradan mezun olmasının ardından çeşitli özel firmalarda mühendis, şantiye şefi, koordinatör olarak çalışmıştır. Daha sonra TOKİ Ankara Uygulama Daire Başkanlığı'nda uzman olarak görev yaptı. Evli ve 2 çocuk babası olan Murat Kurum, 10 Temmuz 2018 tarihinde Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak atanmıştır.

Murat Kurum Haberleri

Bakan Murat Kurum, Zeytinburnu'nda vatandaşlar ve esnafla buluştu:

"İnşallah İstanbul'un, Türkiye'nin Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesini eylül ayı itibarıyla başlatacağız ve 81 ilimizde bu projelerimizi yapacağız"

Yurthaber 17-08-22 21:57

Türkiye’de ve dünyada bugün neler yaşandı? Türkiye ve İsrail’den karşılıklı büyükelçi atama kararı, akaryakıt fiyatları, kentsel dönüşümde kira desteği...

Türkiye'de ve dünyada birçok önemli gelişmenin yaşandığı günün en öne çıkan haberlerini sizler için derledik. Türkiye ve İsrail’in karşılıklı büyükelçi atama kararı, kentsel dönüşümde kira desteğinde artış, benzin grubunda indirim, motorin grubunda fiyat artışı, Yalova eski Belediye Başkanı Vefa Salman'ın Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik "14. cumhurbaşkanımız" ifadeleri, Çin'deki bir kapalı yüzme havuzunda çocuğun boğulması...

Haber 17-08-22 18:48

Bakan Kurum'dan kentsel dönüşüm desteklerinde artışa ilişkin açıklama:

"Kentsel dönüşümde kira miktarını bugün itibarıyla 1500 liraya çıkarıyoruz. Proje bazında 2000 liraya kadar çıkan alanlarımız var. Konut maliyetlerine ilişkin destek olabilmek amacıyla vatandaşlarımıza Bakanlığımız 600 bin liraya kadar kredi desteğinde, 600 baz puanda destek sağlamış olacak. 400 bin lira ve 400 baz puandı" - "60 bin konutluk projemizin ilk etapta 4 bin 941 konutunu başlattık. İnşallah Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle cuma günü 2 bin 30 anahtarımızı Esenlerli vatandaşımıza teslim edeceğiz"

Yurthaber 17-08-22 14:22

Bakan Kurum tarih vererek duyurdu: 'Eylül ayından yeni konut kampanyası başlayacak'

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum İstanbul'da sosyal konut projesi kapsamında son dakika açıklamalarında bulundu. Bakan Kurum yeni konut kampanyasının eylül ayında başlayacağını duyurdu. Kentsel dönüşümde kira desteğinin yüzde 30 artacağını açıklayan Kurum, kampanyaya ilişkin ayrıntıları da paylaştı.

Finans 17-08-22 12:36

Esenler'de 60 bin konut dönüştürülecek

Esenler'de 60 bin konut dönüştürülecek

Yurthaber 16-08-22 23:46

Bakan Kurum duyurdu! Kira ve ev fiyatlarına ilişkin açıklama: Zincirleme olarak düşecek

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, kira ve ev fiyatlarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Gaziantep'te konuşan Bakan Kurum, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konut projesi ile ilgili olarak, "Şuna inanın, bu kampanya duyurulduğu andan itibaren hem konut fiyatları hem de kiralarda düşüş başladı. İnşallah kısa süre içerisinde zincirleme olarak konut ve kira fiyatları daha da hızlı bir şekilde düşecek." ifadelerini kullandı.

Finans 12-08-22 20:47

Bakan Kurum'dan kira ve ev fiyatları açıklaması:

"Şuna inanın, bu kampanya duyurulduğu andan itibaren hem konut fiyatları hem de kiralarda düşüş başladı. İnşallah kısa süre içerisinde zincirleme olarak konut ve kira fiyatları daha da hızlı bir şekilde düşecek" - "Sayın Cumhurbaşkanımız geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesinin ilk müjdesini verdiler. Cumhurbaşkanımız Antep’e çok yüksek sayıda bir konut yapılması talimatını bizlere verdiler. Biz de inşallah Gaziantep’imize TOKİ eliyle 10 bin yeni konut yapacağımızın sözünü buradan veriyoruz"

Yurthaber 12-08-22 20:16

Bakan Kurum, Kastamonu'daki sel felaketinin yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı:

"Şu anda Kastamonu Bozkurt, Sinop Ayancık ve Bartın'da sağlıklı ve güvenli 1196 konut ve yöresel mimariye uygun köy evlerimizin inşasında artık son aşamaya geldik. Etaplar halinde konutlarımızı yeni sahiplerine teslim edeceğiz" - "Kastamonu, Abana ve Bozkurt'ta selde hasar gören tüm sanayi sitelerinin inşaatını tamamladık"

Yurthaber 11-08-22 10:50

Kiracılara ücretsiz avukat desteği geliyor! Yüzde 25 zam sınırına aldırmayan ev sahipleri yandı

Fahiş kira artışını önlemek için harekete geçen hükümet, zam sınırını yüzde 25 ile sınırlandırmıştı. Alınan karar kiracıları memnun ederken belirlenen oran üzerinde zam yapıldığının şikayetleri de ilk günden itibaren gelmeye başladı. Konuya ilişkin önemli açıklamalar yapan Bakan Kurum, mağdur kiracılar için belediyelerin ücretsiz avukat desteği vereceğini duyurdu.

Finans 06-08-22 07:56

Bakan Kurum, Bursa'da Çekirge Teras Projesi Tanıtımı töreninde konuştu:

"Bursa merkezde, Millet Bahçesi ve Kültür Park ile başlayan Çekirge Teras Projesi ile devam eden, Uludağ'ın rüzgarını, esintisini şehre alabileceğimiz bir ekoloji koridoru oluşturacağız"

Yurthaber 29-07-22 17:25

Bakan Kurum, Bursa'da Doğu Katı Atık Entegre Tesisi açılışında konuştu:

"Bakın bugün 'sıfır atık' hareketiyle yüzde 13 olan geri kazanım oranımızı yüzde 28'ler seviyesine çıkardık. Dünyada hiçbir ham madde sonsuz, sınırsız değil. İklim değişikliğinin etkilerini de derin şekilde hissediyoruz. Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, geri dönüşüme tabi tutturmak zorundayız" - "Aslında bu çok önemli bir başarı hikayesidir ve 2053 yılında da katı atıklarını tamamen dönüştüren ve düzenli depolama oranını yüzde 65'lere indiren bir Türkiye hedefliyoruz"

Yurthaber 29-07-22 13:30

Son dakika: Bakan Kurum'dan müjde açıklaması! Ağustos ayını işaret etti: '81 ilde başlayacak'

Son dakika haberi: Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, ağustos ayına işaret ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vereceği müjdeyi duyurdu. Bakan Kurum'un açıklamasına göre 81 ilde Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesi başlatılacak. Kurum öte yandan ANKAPARK'la ilgili tartışmalara da değinerek tepkisini dile getirdi.

Finans 27-07-22 12:12

Ankapark'ın maliyeti çok konuşulmuştu! Bakan Kurum'un paylaşımına Mansur Yavaş'tan yanıt geldi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ankapark'ın maliyetine dikkat çekmiş ve parkın geleceği ile ilgili Ankara halkının karar vereceğini söylemişti. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'un Ankapark ile ilgili yaptığı paylaşıma yanıt veren Yavaş, Bakan Kurum'un da parkın geleceği ile ilgili fikirlerini iletmesi çağrısında bulundu.

Haber 22-07-22 21:32

Çevreye ithal atık döküldü iddiasına açıklama geldi! Bakan Kurum Anlık Adana notuyla fotoğrafları paylaştı

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "İddiaya konu olan, fotoğrafları paylaşılan yerlerde ithal atık dökümü söz konusu değildir, olamaz." ifadelerini kullandı. Bakan Kurum konuyla ilgili yaptığı paylaşımına "Anlık Adana" notuyla bölgeden fotoğrafları da ekledi.

Haber 13-07-22 22:11

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Kurum, Konya'da vatandaşlarla bayramlaştı:

"Çevre temizliğine dikkat edilmesini, belediyelerimizin gösterdiği alanlarda kurban kesimlerinin yapılmasını aziz milletimizden istirham ediyorum"

Yurthaber 09-07-22 09:17

Bakan Kurum, Karabük'te selden etkilenen bölgelerde incelemede bulundu

Bakan Kurum, Karabük'te selden etkilenen bölgelerde incelemede bulundu

Yurthaber 01-07-22 11:43

Bakan Kurum, Kastamonu'da bir engelliye elektrikli motosiklet hediye etti

Bakan Kurum, Kastamonu'da bir engelliye elektrikli motosiklet hediye etti

Yurthaber 30-06-22 20:03

Bakan Kurum, Kastamonu'da selden etkilenen bölgelerde incelemede bulundu

Bakan Kurum, Kastamonu'da selden etkilenen bölgelerde incelemede bulundu

Yurthaber 30-06-22 19:49

Bakan Kurum, sele kapılan gencin hacda bulunan babasıyla telefonda görüştü:

"Eğer buraya gelmek isterseniz, sizi getirebiliriz. 'Bu sene hac çıktı, hakkımı kaybederim.' diye düşünmeyin. Burada olağanüstü bir durum var. Sayın Cumhurbaşkanı'mız sizi seneye de hacca gönderir"

Yurthaber 30-06-22 16:06

Bozkurt'ta selin izlerini silme çalışmaları devam ediyor

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, ilçeye bağlı İlişi köyünde incelemelerde bulundu

Yurthaber 30-06-22 12:14

Bakanlar Kurum ve Kirişci, Kastamonu'da afet değerlendirme toplantısına katıldı

Bakanlar Kurum ve Kirişci, Kastamonu'da afet değerlendirme toplantısına katıldı

Yurthaber 29-06-22 23:15

Bakan Kurum, Kastamonu'da selden etkilenen bölgelerde incelemede bulundu

Bakan Kurum, Kastamonu'da selden etkilenen bölgelerde incelemede bulundu

Yurthaber 29-06-22 15:18

Bakan Kurum, Batı Karadeniz'de yaşanan selle ilgili yürütülen çalışmaları anlattı:

"259 binada, 1554 bağımsız bölümde hasar tespit çalışmaları yapılmıştır. Bu çerçevede 16 binada 37 bağımsız bölümün ağır hasarlı veya yıkık olduğu tespitini yaptık"

Yurthaber 28-06-22 22:25

Bakan Kurum, Kastamonu'da selden etkilenen bölgelerde incelemelerde bulundu

Bakan Kurum, Kastamonu'da selden etkilenen bölgelerde incelemelerde bulundu

Yurthaber 28-06-22 16:31

Kastamonu'da sel felaketi... Bakan Kurum açıkladı: 1 vatandaş kayıp

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, sel felaketinin vurduğu Kastamonu'da yeni açıklamalarda bulundu. Son duruma ilişkin bilgi veren Kurum, 170 ihbar alındığını ve 1 vatandaşın kayıp olduğunu bildirdi. Kurum ayrıca, 130 kişinin bölgeden tahliye edildiği bilgisini verdi.

Haber 28-06-22 08:15

Bakan Kurum, selden etkilenen Kastamonu'da açıklama yaptı:

"Bir vatandaşımız kayıp. Küre İkizciler köyünde Recep Bakırcı, 22 yaşında. Kardeşimizden haber alınamıyor. Ekiplerimiz, jandarmamız arama kurtarma faaliyetlerini yürütüyor" - "Gelen ihbarlar neticesinde tahliyeler yapıldı. 130 vatandaşımız tahliye edildi"

Yurthaber 28-06-22 05:13

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Kurum, Çankırı'da konuştu:

"(3 Temmuz'da yapılacak seçim) Dodurga'da kazanacağımız bu zafer, 2023 ve 2024 yılındaki seçimlerin işaret fişeği olacak. Burada parlayan kıvılcım, gönülleri ısıtan bir milli irade ateşine dönüşecek"

Yurthaber 26-06-22 17:02

Bakan Kurum söz verdi! Dar gelirliler için konut açıklaması...

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Milletimize bir kez daha söz veriyoruz. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde; dar gelirli olup da ev sahibi olmayan tek bir vatandaşımız kalmayıncaya kadar; konutlar inşa etmeye, yeni yuvalar kurmaya, yavrularımızı mutlu etmeye; aşkla, şevkle, azimle devam edeceğiz" dedi.

Finans 24-06-22 23:29

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Konya'da MÜSİAD'ın toplantısında konuştu:

"Hiçbir zaman milletin değerlerini anlayamamış, Türkiye’nin hedeflerini benimseyememiş olan muhalefet; yalanlarla, iftiralarla, yalan yanlış söylemlerle, sahte krizlerle maalesef üreticimize, yatırımcımıza güvensizlik aşılamaya devam ediyor" - "Bu muhalefet bozacı. Bir de bugünlerde bozacının şahitliğine soyunan, eski Türkiye’den hatırladığımız şıracılar var. Sermayesini milletten devşirip başka odakların mikrofonlarını tutanlar, devletin ve milletin değil, muhalefetin ve küresel odakların dilinden konuşanlar var"

Yurthaber 18-06-22 22:12

Bakan Kurum, Konyaspor Basketbol takımını kutladı

Bakan Kurum, Konyaspor Basketbol takımını kutladı

Yurthaber 18-06-22 20:08

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Kurum, Konya Atletizm Pisti'nin açılışında konuştu:

"Gençlik ve Spor Bakanımızın başlattığı Sporun Tabana Yayılması Projesi kapsamında tam 39 ilimizde gençlerimizin spor yapabileceği alanlar oluşturmak amacıyla yaklaşık 2,5 milyon metrekare hazine arazimizi Gençlik ve Spor Bakanlığımıza ve belediyelerimize tahsis ettik"

Yurthaber 18-06-22 18:16

Bakan Kurum, Mamak'taki Riskli Alan Dönüşüm Projesi Kura Çekiliş Töreni'nde konuştu:

"(Ankara'daki sağanak) Altındağ, Çankaya, Haymana, Mamak ve Akyurt'taki 14 köyümüzde 106 binamızda hasar tespit çalışmalarımızı da hızlı şekilde tamamladık. Buna göre 3 yıkık, 76 az hasarlı, 27 ağır hasarlı binamız var" - "Ankaralı kardeşlerimiz müsterih olsun. Selden etkilenen tüm vatandaşlarımızın yaralarını el birliğiyle saracağız"

Yurthaber 14-06-22 14:49

Bakan Kurum'dan ev sahibi olmak isteyenlere son dakika açıklaması

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'dan ev sahibi olmak isteyenler için son dakika açıklaması geldi. Bakan Kurum, 'Vatandaşın aidat öder gibi bedelle ev sahibi olacağı çalışmayı başlatacağız' dedi.

Finans 31-05-22 11:19

Son dakika: Bakan Kurum duyurdu! 'Tüm şehirlerimizde eş zamanlı olarak...'

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, '81 İlde 81 Milyar Adım Çevre Yürüşü'nün başlayacağını duyurdu. Yürüyüşün tüm şehirlerde 14.30'da eş zamanlı olarak başlayacağını bildiren Bakan Kurum, "Milyonlarca vatandaşımız doğa için, çevre için yürüyecekler" dedi.

Haber 31-05-22 10:59

Hazine arazisine konut projesinde kimler nasıl ev sahibi olacak, kiralar düşecek mi? Canlı yayında dikkat çeken açıklama

Son dakika haberi: Hazine arazisine konut projesi geliyor. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, vatandaşların ev yapabilmesi için hazine arazilerinin satışa çıkarılacağını söyledi. Bakan Kurum'un açıklaması sonrası herkes 'Hazine arazisine konut projesi'nin detaylarını merak etmeye başladı. Vatandaşlar "Hazine arazisine konut projesiyle kimler nasıl ev sahibi olacak? Ev fiyatları ve kiralar düşecek mi?" sorularına yanıt aramaya başladı. İşte tüm detaylar...

Finans 30-05-22 10:39

Yeni ucuz konut hamlesi: Arazi kamudan, ev vatandaştan! İşte yeni modelin detayları

Konut fiyatlarında ve kiralarda yaşanan fahiş artışlara karşı ilgili bakanlıklar yeni düzenlemeler üzerinde çalışıyor. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı da bu konuda yeni bir adım atmak için hazırlanıyor. Bakanlık, sosyal konutun yanında altyapılı konut arsaları satışı yapmak için kolları sıvadı. Bakan Murat Kurum, Hazine arazilerini vatandaşın kendisi için konut yapması adına uygun şartlarda satışa çıkaracaklarını açıkladı. İşte yeni modelin detayları!

Finans 29-05-22 10:01

Son dakika: Bakan Kurum'dan kira artışı düzenlemesine ilişkin açıklama... Tarih vererek duyurdu

Son dakika haberine göre, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, kira artışları ve Atatürk Havalimanı'na yapılacak millet bahçesiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Kurum, kira artışlarıyla ilgili düzenlemenin 10-15 gün içerisinde Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) gelebileceğini söyledi.

Finans 27-05-22 20:36

Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi ne zaman açılacak? Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi açılış tarihi belli oldu mu?

Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi ne zaman açılacak? sorusunun yanıtı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum tarafından yapılan son dakika açıklaması ile yanıt buldu. Vatandaşlar konuya dair bilgi edinmek ve Bakan Kurum'un açıklamasının ayrıntılarını öğrenmek için internette araştırma yapmaya başladı. Peki Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi ne zaman açılacak? Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi açılış tarihi belli oldu mu? İşte detaylar...

Haber 27-05-22 11:54

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Kurum canlı yayında konuştu:

"Biz bu ülkeyi hiçbir zaman terk etmedik ve hiçbir zaman da terk etmeyeceğiz. Kaçacak, bu ülkeyi terk edecek biri varsa muhalefettir" - "İkballeri için vatandaşlarımızın inanç ve değerleri üzerinden yalanlarla, iftiralarla, yanlış yalan söylemlerle bir iş ve siyaset güdüyorlar"

Yurthaber 26-05-22 01:48

Sabit kira veya tavan fiyat olacak mı? Bakan Kurum'dan yüksek kiralara ilişkin açıklama...

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, A Haber canlı yayınında Atatürk Havalimanı'na yapılacak Millet Bahçesi'ne ilişkin bilgiler verdi. 'Atatürk Havalimanı Katarlılara satıldı mı?' sorusuna da yanıt veren Murat Kurum, yüksek kiralarla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Haber 25-05-22 21:26

Salda Gölü'nün son hali olay olmuştu! Bakan Kurum'dan açıklama

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, sosyal medyada gündem olan Salda Gölündeki görüntüyle ilgili olarak bölgenin eski ve yeni görüntülerini paylaştı ve paylaşılan görüntülerde yer alanın korunan alan içinde olmadığına işaret etti. Öte yandan Bakan Kurum, Atatürk Havalimanı tartışmasıyla ilgili de açıklamalarda bulundu.

Haber 19-05-22 07:50

Son görüntüsü sosyal medyada gündem olmuştu! Bakan Kurum'dan Salda Gölü açıklaması: Su çekilmesi, insan kaynaklı değil

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Salda Gölü'nde bakanlık tarafından yapılan çalışmalara ilişkin açıklamada bulundu. Bakan Kurum, "Salda Gölü'müzde koruma alanı içinde olmayan belli noktalarında mevsimsel gerekçelerle gerçekleşen su çekilmesi, insan kaynaklı değildir" dedi.

Haber 18-05-22 16:45

SON DAKİKA | Bakan Kurum'dan Atatürk Havalimanı açıklaması: Millet Bahçesi projemize devam edeceğiz

Son dakika haberi: Atatürk Havalimanı'na yapılacak Türkiye'nin en büyük Millet Bahçesi projesiyle ilgili konuştu. Bakan Kurum tartışma yaratan projeye devam edeceklerini belirtirken, "Milletimizin talepleri doğrultusunda projelerimizi yapmaya devam edeceğiz. Onlar tehdit edip dursunlar biz projelerimizi yapmaya devam edeceğiz." diye konuştu. Bakan Kurum ayrıca, Atatürk Havalimanı alanında hiç bir şekilde konut yapılmayacağını söyledi.

Haber 17-05-22 10:37

Türkiye'nin en büyüğü olacak! Geri sayım başladı: İş makineleri alana getirildi

Atatürk Havalimanı arazisine yapılması planlanan millet bahçesi ile ilgili Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Bakan Kurum, millet bahçesinin ilk fidanlarıyla buluşmak için gün saydığını bildirdi. İşte Bakan Kurum'un Atatürk Havalimanı paylaşımı...

Haber 15-05-22 19:26

TOKİ 2022 sosyal konut başvuruları ne zaman? TOKİ sosyal konut başvurusu nasıl yapılır, şartları nelerdir?

TOKİ sosyal konut başvuru tarihi ev sahibi olmak isteyen kişiler tarafından merak konusu oldu. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum 81 ilde yapılması planlanan vatandaşları heyecanlandıran projeye dair detayları bir süre önce yaptığı açıklama ile duyurmuştu. Peki TOKİ 2022 sosyal konut başvuruları ne zaman? TOKİ sosyal konut başvurusu nasıl yapılır, şartları nelerdir? İşte konuya ilişkin detaylar...

Haber 06-05-22 09:34

Akşener'in sözlerine Bakan Kurum'dan yanıt: Bu da iftira

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in sözlerine yanıt verdi. Bakan Kurum, “İYİ Parti Genel Başkanı ‘TOKİ kimseye hesap vermiyor’ diyor. Bu da iftira. Sayıştay denetimine tabiyiz, kamu ihale kanununa tabiyiz. Tüm ihalelerimizi kamuya açık ve şeffaf bir şekilde yapıyoruz” diye konuştu.

Haber 28-04-22 22:57

Bakan Kurum'dan kaplumbağaların gönüllü annesi Kaptan June için başsağlığı mesajı

Bakan Kurum'dan kaplumbağaların "gönüllü annesi" Kaptan June için başsağlığı mesajı

Yurthaber 24-04-22 14:07

Bakan Kurum'dan şehit özel harekat polisi Altunörs'ün ailesine taziye ziyareti

Bakan Kurum'dan şehit özel harekat polisi Altunörs'ün ailesine taziye ziyareti

Yurthaber 23-04-22 01:48