Naz Mila Haberleri Ve Son Dakika Naz Mila Haberleri

Naz Mila Haberleri Ve Son Dakika Naz Mila Haberleri

1992 doğumlu olan Naz Mila, aslen Azerbaycanlıdır. İlk olarak Türkiye’de katıldığı bir evlilik programı ile ismini duyuran Naz Mila, programdaki tavırları ile kısa sürede tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Zuhal Topal’ın sunduğu Evleneceksen Gel adlı programdaki popüler gelin adaylarından bir tanesi olan Naz Mila, programın sona ermesinin ardından ise sosyal medya hesabından paylaştığı cesur fotoğraflar ve videolar ile gündeme geldi. Aynı zamanda fenomen yarışmacı, vücuduna yaptırdığı ve yanlış bir İngilizce çeviri içeren yazılı dövmesiyle önce Türkiye basınında sonrasında da İngiliz basınında yer aldı. Naz Mila’nın önceki evliliğinden dünyaya gelen Milana adında bir kızı olduğu biliniyor.

Naz Mila Haberleri

Zuhal Topal'ın programında ünlendi! Naz Mila'nın bikinisi küçük geldi

Bir dönem Esra Erol, Zuhal Topal gibi isimlerin sunduğu izdivaç programı sayesinde pek çok aday ünlü oldu. Bu isimlerden biri de gelin adayı Naz Mila. Sosyal medyada dikkat çeken pozlarını paylaşan Naz Mila şu sıralar tatilde. Eski gelin adayı son olarak beyaz bikinisiyle boy gösterdi.

Magazin 31-07-22 14:54

Naz Mila coştu: Acaba yatakta nasıldır?

Katıldığı izdivaç programından sonra üne kavuşan Naz Mila, sosyal medya paylaşımlarıyla olay yaratmaya devam ediyor. Instagram hesabından bir buçuk milyona yakın takipçisi olan Naz Mila’nın hikayeler kısmından paylaştığı bir sorusu olay yarattı.

Magazin 23-09-21 15:52

Naz Mila'dan yarı çıplak paylaşım! Onu da giymesydin

Yıllar önce katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Naz Mila, yaptığı cüretkar paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Ceketinin altına giydiği dantel sutyeniyle paylaşım yapan Naz Mila'ya yorum yağdı.

Magazin 17-09-21 12:02

Naz Mila bu sefer de saunadan paylaştı

Zuhal Topal'ın programıyla adını duyuran eski gelin adayı Naz Mila yeni paylaşımlarına bir yenisini ekledi. Mila bu sefer de sauna keyfini paylaştı.

Magazin 16-09-21 16:35

Naz Mila

Naz Mila Hakkındaki Haberler Mynet'te. Naz Mila Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Asla rahat durmuyor! Eski gelin adayı Naz Mila, ateşli paylaşımlarıyla olay yarattı

Zuhal Topal'la programıyla adını duyuran eski gelin adayı Naz Mila, Instagram hesabından yaptığı ateşli paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. 1 milyonu aşkın takipçisi bulunan Mila, her geçen gün cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekliyor.

Magazin 15-09-21 13:02

Naz Mila'dan 'cehennem' sorusuna yarı çıplak cevap

Yıllar önce katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Naz Mila, yaptığı cüretkar paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Sosyal medyada takipçilerinin sorularını yanıtlayan fenomen isim, verdiği cevaplarla dikkat çekti.

Magazin 03-09-21 10:13

Naz Mila derin dekoltesiyle kalça dansı yaptı

Yıllar önce katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Naz Mila, yaptığı cüretkar paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

Magazin 27-08-21 13:36

Gelin adayı Naz Mila'dan havuzda olay poz! Silikonları dikkatlerden kaçmadı

Yıllar önce katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Naz Mila, yaptığı cüretkar paylaşımları ve açıklamalarıyla olmaya devam ediyor.

Magazin 17-08-21 10:23

Evleneceksen Gel programıyla tanınan Naz Mila bikinisiyle poz verdi

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran, ardından sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlarla dikkat çeken fenomen gelin adayı Naz Mila yaptığı tatil paylaşımlarıyla dikkat çekti.

Magazin 13-08-21 11:28

Naz Mila transparan beyaz mayosuyla takipçilerini şaşı etti

Katıldığı izdivaç programıyla adını duyuran Naz Mila, yaptığı Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettirmeyi başarıyor.

Magazin 24-07-21 01:24

Naz Mila'dan seksi kalça dansı! Takipçilerini şaşı etti

Bir dönem katıldığı izdivaç programlarıyla tanınan Naz Mila, sık sık sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Mila, en son bir eğlence mekanında yaptığı kalça dansı paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

Magazin 10-07-21 08:35

Naz Mila takipçisine verdiği yanıtla olay oldu

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran, ardından sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlarla dikkat çeken fenomen gelin adayı Naz Mila takipçileriyle soru cevap yaptı ve verdiği yanıtlarla şoke etti.

Magazin 09-07-21 09:54

Naz Mila takipçisine yanıt verdi! Şu an minik ve kendi popom

Yıllar önce katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Naz Mila, yaptığı cüretkar paylaşımları ve açıklamalarıyla olay oluyor.

Magazin 13-06-21 09:12

Naz Mila'dan Camdaki Kız yorumu: Evimizde bakire olarak oturup...

Yıllar önce katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Naz Mila, yaptığı cüretkar paylaşımları ve açıklamalarıyla olay oluyor. Naz Mila son olarak Camdaki Kız dizisine yaptığı yorumla şaşırttı.

Magazin 04-06-21 08:23

Naz Mila'dan olay paylaşım! Takipçilerini şaşı etti

Bir dönem katıldığı izdivaç programlarıyla tanınan Naz Mila, sık sık sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Mila, en son arabada çektiği derin göğüs dekolteli paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

Magazin 20-03-21 09:07

Naz Mila yine gündemde! 'Seks yapmayı beceremiyorum'

Bir dönem katıldığı izdivaç programlarıyla tanınan Naz Mila, sık sık sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Mila son olarak da seks sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekti.

Magazin 01-03-21 13:41

Naz Mila yine durmadı! Kalça operasyonu sonrası paylaştı

Bir dönem katıldığı izdivaç programlarıyla tanınan Naz Mila, sık sık sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Ünlü gelin adayı bu defa geçirdiği kalça ve basen operasyonu ile gündem oldu.

Magazin 19-02-21 09:59

Naz Mila yine durmadı! Göğüslerine bant çekti ve sordu...

Bir dönem katıldığı izdivaç programlarıyla tanınan Naz Mila, sık sık sosyal medyadan yaptığı erotik paylaşımlarla gündeme gelen Naz Mila, bu defa giymediği elbisesiyle gündem oldu. Geçtiğimiz günlerde cinsel tercihi yönünde açıklama yapan Naz Mila, bu defa göğsünü bantladığı fotoğrafıyla gündemde.

Magazin 09-02-21 11:46

Naz Mila'dan biseksüellik itirafı! 'Seksi, güzel, balık etli kadını...'

Bir dönem katıldığı izdivaç programlarıyla tanınan Naz Mila, sık sık sosyal medyadan yaptığı erotik paylaşımlarla gündeme gelen Naz Mila, bu defa itirafıyla gündem oldu. Cinsel tercihi yönünde açıklama yapan Naz Mila, 'Biseksüelim diye haber yapmışlar. Seksi, güzel, balık etli kadını beğenmeyeyim mi?' diyerek yine gündem oldu.

Magazin 29-01-21 10:24

Naz Mila'dan kalça dansı! Arkadaki sesler olay...

Bir dönem katıldığı izdivaç programlarıyla tanınan Naz Mila, sık sık sosyal medyadan yaptığı erotik paylaşımlarla gündem olmaya devam ediyor.

Magazin 27-01-21 14:47

Naz Mila gündemden düşmüyor! Ormanda soyundu

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran, ardından sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlar ile dikkat çeken fenomen gelin adayı Naz Mila, ormanda çekilen yarı çıplak paylaşımla olay oldu.

Magazin 11-01-21 16:21

Gelin adayı Naz Mila sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor!

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran, ardından sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlar ile dikkat çeken fenomen gelin adayı Naz Mila, küvette yaptığı cesur paylaşımla olay oldu.

Magazin 04-01-21 11:09

Gelin adayı Naz Mila sosyal medya paylaşımlarıyla olay oldu!

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran, ardından sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlar ile dikkat çeken fenomen gelin adayı Naz Mila, iç çamaşırlı paylaşımıyla olay oldu.

Magazin 02-01-21 10:11

Gelin adayı Naz Mila reklam için dantelli iç çamaşırlarıyla poz verdi

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran, ardından sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlar ile dikkat çeken fenomen gelin adayı Naz Mila reklam için cesur poz verdi. Mila'nın paylaşımına tepki yağdı.

Magazin 22-12-20 09:27

Gelin adayı Naz Mila kalça operasyonunu sansürsüz paylaştı! Şoke etti

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran, ardından sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlarla dikkat çeken fenomen gelin adayı Naz Mila, YouTube'da kalça operasyonu olduğu anları sansürsüz paylaştı. Naz Mila'nın paylaşımına tepki yağdı.

Magazin 12-10-20 14:04

Gelin adayı Naz Mila'nın çıplak paylaşımı hayranlarını kızdırdı

Evlilik programı ile adını duyuran ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren fenomen gelin adayı Naz Mila, paylaştığı çıplak pozuyla gündeme geldi. Gelin adayının bu paylaşımına takipçilerinden çok sayıda eleştiri geldi.

Magazin 23-06-20 10:55

Gelin adayı Naz Mila'dan olay paylaşım!

Bir evlilik programıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Naz Mila sosyal medyayı salladı. Mila yine 'yok artık' dedirtti!

Magazin 01-05-20 12:04

Naz Mila yine dansıyla olay oldu! Göğüs dekoltesi dansın önüne geçti

Bir evlilik programıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Naz Mila, dün akşam gittiği eğlence mekanında iç çamaşırsız giydiği deri göğüs dekolteli elbisesiyle dans etti. Mila'nın bir ara göğüslerini sallaması ise sosyal medyada olay oldu.

Magazin 12-01-20 15:16

Fenomen gelin adayı gecelerde dağıttı! Olay dans...

Katıldığı evlilik programıyla adından söz ettiren fenomen gelin adayı Naz Mila, dün akşam gittiği gece kulübünde dansıyla dikkat çekti.

Magazin 28-12-19 12:52

Naz Mila zamanında yer aldığı evlilik programını ifşa etti

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran ve daha sonra da verdiği pozlarla sık sık gündem olan Naz Mila, YouTube kanalında yayınladığı videoda evlilik programların iç yüzünü anlattı.

Magazin 21-10-19 15:45

İzdivaç programıyla adını duyuran Naz Mila evlendi!

Evlilik programıyla adını duyuran Naz Mila dünyaevine girdi. Mila, nikah sırasında çekilen videoyu da Instagram'dan paylaştı.

Trend 23-05-19 22:10

Ariana Grande ve Naz Mila'nın benzer kaderi: Yanlış dövme...

Geçtiğimiz gün Ariana Grande'nin yaptırdığı yeni dövme sosyal medyada olay oldu. Grande gelin adayı Naz Mila'yı akıllara getirdi.

Trend 30-01-19 14:17

Naz Mila yeni sevgilisini paylaştı

Katıldığı izdivaç programındaki adını duyuran ve yaptığı paylaşımlarla olay olan Naz Mila, yeni sevgilisiyle birlikte verdiği pozları sosyal medya hesabından paylaştı.

Trend 06-01-19 09:37

Naz Mila sevgilisiyle fotoğrafını paylaştı!

İzdivaç programındaki açıklamalarıyla adını duyuran ve sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla çok konuşulan Naz Mila, sevgilisiyle birlikte çektirdikleri fotoğrafı paylaştı.

Magazin 05-01-19 01:25

Naz Mila yine sosyal medyayı salladı

İzdivaç programındaki açıklamalarıyla adını duyuran ve sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla çok konuşulan Naz Mila, dans ettiği anları Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Magazin 26-11-18 09:38

Naz Mila'nın dövmesi şimdi de dünya basınında!

Yaptığı her paylaşımıyla adından söz ettiren bir dönemin gelin adayı Naz Mila, göğüs altından dizine kadar yaptırdığı dövmesiyle sosyal medyayı sallamıştı. Naz Mila'nın dövmesi İngiltere'nin köklü internet sitesi Daily Mail'e haber oldu.

Magazin 10-10-18 12:03

Naz Mila'nın dövme yeri olay oldu!

Yaptığı her paylaşımıyla adından söz ettiren bir dönemlerin gelin adayı Naz Mila, göğüs altından dizine kadar yaptırdığı dövmesiyle sosyal medyayı salladı

Magazin 07-10-18 09:28

Naz Mila'nın bal dansı! Sosyal medya yıkıldı

Sosyal medya paylaşımlarıyla çok konuşulan Naz Mila, bu sefer de bal dansıyla olay oldu. Cesur dansıyla takipçilerini kendine hayran bırakan Naz Mila, videosuyla sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Magazin 29-09-18 11:30

Naz Mila'nın paylaşımları rahatsız etti! Instagram'ı kapandı

Cesur paylaşımlarla sosyal medyada adından söz ettiren gelin adayı Naz Mila, şikayetten dolayı kapanan instagram hesabını geri aldı

Magazin 19-09-18 13:56

Bu kadarına pes! Naz Mila üzerindeki bornozu attı

Bir dönem katıldığı izdivaç programlarıyla adını duyuran gelin adayı Naz Mila, şu sıralar çeşitli markalara ait ürünleri tanıtarak sosyal medya hesabını kazanç kapısı haline getirdi.

Magazin 09-07-18 12:35

Naz Mila'dan 'muzlu' paylaşım

Cesur paylaşımlarıyla adından söz ettiren gelin adayı Naz Mila, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündeme geldi.

Magazin 04-07-18 11:54

Gelin adayı Naz Mila: Çırılçıplak şov yaptım

Cesur paylaşımlarıyla adından söz ettiren gelin adayı Naz Mila, "Çırılçıplak şov yaptım" notunu düştüğü son videosunda takipçilerini kandırdı

Magazin 05-03-18 13:53

Ünlü gelin adayı kalçasına bu dövmeyi yaptırdı!

Zuhal Topal'ın izdivaç programıyla ünlenen gelin adayı Naz, pek çok skandala imza attı. Naz, son olarak kalçasına dövme yaptırıp sosyal medyadan paylaştı. Naz, Hüseyin Ağaoğlu, teknesinde görüntülenmişti.

Magazin 03-09-17 19:34