Netanyahu Haberleri

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Netanyahu ile görüştü

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail’de hükümeti kurmakla görevlendirilen Likud Partisi Genel Başkanı Binyamin Netanyahu ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Haber 17-11-22 16:09

İsrail'de hükümeti kurma görevi Netanyahu'ya verildi

İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog, 1 Kasım’da yapılan genel seçimlerin ardından hükümeti kurma görevini eski Başbakan ve muhalefet lideri Binyamin Netanyahu'ya verdi.

Haber 13-11-22 14:30

İsrail'de seçimi kazanan Netanyahu'nun müttefikinden çok sert sözler! Sizin gibi hayvan değiliz

İsrail'de dünkü seçimlerden henüz kesin olmayan sandık çıkış anketlerine göre, Binyamin Netanyahu liderliğindeki sağ blok az bir farkla zaferle ayrıldı. Sağ blokun üyesi dindar Yahudi milletvekili Yitzhak Pindrus, siyasi muhaliflerine "Biz sizin gibi hayvan değiliz" diyerek hakaret etti. Pindrus'un rakiplerine yönelik bu sözleri büyük tepki çekti. Öte yandan, seçimden zaferle ayrılan Binyamin Netanyahu, halkın "zayıflık değil güç istediğini" söyledi. İşte detaylar...

Haber 02-11-22 11:12

Son dakika: İsrail sandık başında! Eski başbakan Netanyahu seçimi kazandı

Son dakika haberine göre, İsrail'de 1999 yılından bu yana en yüksek katılımlı seçimin sandık çıkış anketleri belli oldu. Anketlere göre, eski Başbakan Netanyahu liderliğindeki sağ blok Mecliste hükümeti kurabilecek sandalye sayısına ulaştı. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 01-11-22 23:15

Netanyahu

Netanyahu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Netanyahu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Trump'tan Netanyahu'ya 'gizli' mektup! Dikkat çeken '2 gün' detayı

İsrail basını, eski ABD Başkanı Donald Trump'ın dönemin İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'ya gizli mektup gönderdiğini iddia etti. 2020 yılında gönderildiği belirtilen mektubun içeriğinde işgal altında bulunan Batı Şeria'daki Filistin topraklarının ilhak planını destekleme vaadi içerdiği öne sürüldü.

Haber 15-08-22 20:52