Ötanazi Haberleri

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı? Kabine toplantısı, İngiltere'nin yeni başbakanı Rishi Sunak, Bakan Bozdağ'dan 'anayasa' açıklaması, ehliyet yenileme ücreti...

Türkiye'de ve dünyada birçok önemli gelişmenin yaşandığı günün en öne çıkan haberlerini sizler için derledik. Kabine sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları, İngiltere'de başbakanlık koltuğuna gelen yeni isim Rishi Sunak, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan başörtüsü meselesiyle ilgili Anayasa açıklaması, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünden 'ehliyet yenileme ücreti' açıklaması, hayatını kaybeden ünlü manken Sinem Üretmen hakkında ötanazi iddiası...

Haber 24-10-22 17:46

Dünyaca ünlü yönetmen Jean-Luc Godard hayatını kaybetmişti! Eşi açıkladı: 'Yardımlı intihara başvurdu'

Dünyaca ünlü Fransız yönetmen Jean-Luc Godard 91 yaşında hayatını kaybetmişti. Ünlü yönetmenin eşi Anne-Marie Mieville, Godard'ın yardımlı intihara başvurarak hayatına son verdiğini açıkladı.

Haber 13-09-22 21:13

At yarışında korkunç kaza! Herkesi üzen haber geldi

Hong Kong Uluslararası Koşusu'nda üzücü bir kaza meydana geldi. Orta kulvarda koşan jokey yere düştü. Arkasında gelen 3 atın da düşmesi üzerine 4 jokey yaralandı. Yaralanan 2 ata ötenazi yapılmak zorunda kalındı.

Spor 14-12-21 11:23

Tepki çekse de İspanya'da ötanazi yasallaştı

İspanya'da sol koalisyon hükümetinin girişimiyle hazırlanan ve 18 Mart'ta yasallaşan ötanazi kanunu yürürlüğe girdi. Kanuna tepki gösterenler olsa da İspanya, ötanazinin yasallaştığı 8. ülke oldu.

Haber 26-06-21 08:08

Ötanazi

Ötanazi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ötanazi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

İspanya’da ötanazi kanunu yürürlüğe girdi

İspanya’da sol koalisyon hükümetinin girişimiyle hazırlanan ve 18 Mart’ta yasallaşan ötanazi kanunu yürürlüğe girdi.

Haber 25-06-21 22:55

Saatler sürdü! Kanatları olmayan kuş, artık başka bir kuşun kanadıyla uçacak

Yangın sonucu kanatlarını ve kuyruğunu kaybeden kızıl kuyruklu şahin, veteriner hekimlerin yoğun gayreti sonrası artık uçabilecek. Başka bir şahinin kuyruk ve kanatları nakledilen kuş, şimdi emin ellerde yeni yerinde yaşamanın keyfini çıkarıyor.

Haber 16-04-21 12:05

Köpek tarafından saldırıya uğrayan fokun acı sonu!

İngiltere Thames Nehri kıyısında Freddie Mercury adındaki fok, köpeğin saldırısına uğradıktan derin yaralar aldı. Çekilen röntgenler sonrası yüzgeçlerini de kullanamaz hale gelen fok için ötanazi yapıldı.

Haber 23-03-21 09:29

Avustralya'da ötanazi tartışmaları

Avustralya'da, 79 yaşında sıhhatli bir kadının, ülkede "ölüm doktoru" olarak anılan bir ötanazi uygulayıcısının görüşlerinden etkilendiğini söyleyerek intihar etmesi, "rızayla ölüm" konusunu yeniden gündeme taşıdı.

Haber 26-11-02 08:22