Panda Haberleri

Dünya bu olayı konuşuyor! Hayvanat bahçesinde panda kalmayınca bu yönteme başvurmuşlar...

Çin'de bir hayvanat bahçesinde kaydedilen görüntüler dünyanın gündemine oturdu. Yetkililer hayvanat bahçesinde panda kalmayınca Chow chow cinsi köpekleri boyayarak panda kılığına soktu.

Haber

Panda pasta tarifi: Panda pasta nasıl yapılır?

Çabucak hazırlayabileceğiniz son derece lezzetli bir tarif arıyorsanız panda pasta tarifimiz tam da size göre. Bu pastayı kolayca bulabileceğiniz malzemelerden yapabilirsiniz. Afiyet olsun.

Yemek

Çin'de 102 bin yıllık dev panda fosili bulundu! Dikkat çeken parmak detayı

Çin’in güneybatısındaki Guicou eyaletinde, 102 bin yıllık dev bir panda fosiline rastlandı. Bozulmadan bu zamana dek gelmiş fosillerden birinin yaklaşık 49 bin, diğerinin ise 102 bin yıl önce yaşamış pandalar olduğu belirtildi. Araştırmalar, dev pandaların beslenmek için kullandıkları ön pençelerinde fazladan bir "başparmağa" sahip olduğuna işaret etti.

Haber

Yaşayan en yaşlı erkek panda 35. doğum gününü kutladı

Dünyanın hayvanat bahçesinde yaşayan en yaşlı erkek pandası, Hong Kong'da 35. doğum gününü kutladı. Ocean Park adlı hayvan tema parkında yaşayan An An, doğum günü kutlamasında kocaman bir dondurmalı pasta yedi.

Haber

Panda

Panda Hakkındaki Haberler Mynet'te. Panda Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Çin'de dev panda ikiz yavru dünyaya getirdi!

Çin'in güneybatısındaki Chongqing kentindeki bir hayvanat bahçesinde yaşayan panda “Mangzai” ikiz yavru doğurdu. Chongqing Hayvanat Bahçesi, ilk yavrunun 161 gram, ikincinin ise 151 gram olarak doğduğunu açıkladı.

Haber

ABD'de sevimli pandaların kar keyfi kamerada

ABD’nin başkenti Washington D.C’de bulunan Smithsonian Hayvanat Bahçesi’ndeki pandalar, karın keyfini kayarak çıkardı.

Haber