Rahmi Turan Haberleri

Rifat Serdaroğlu öncülüğünde yeni bir parti mi kuruluyor? Rahmi Turan'dan flaş iddia (Rifat Serdaroğlu kimdir)

Gazeteci Rahmi Turan, Sözcü Gazetesi'ndeki bugünkü yazında dikkat çeken bir iddiayı kaleme aldı. Turan, "Davutoğlu ve Babacan'ın partilerine, bir yenisi daha ekleniyor" diyerek yeni bir parti kurulacağını duyurdu. Turan, yeni parti kurma hazırlıklarında olan ismin ise Rifat Serdaroğlu olduğunu belirtti.

Haber 23-12-2019 10:15

Rahmi Turan ve Talat Atilla hakkında flaş karar

Basın Konseyi Yüksek Kurulu, gazeteciler Rahmi Turan ile Talat Atilla hakkında kınama kararı verdi.

Haber 15-12-2019 13:10

Ahmet Hakan köşesinden duyurdu: Rahmi Turan beni tehdit etti

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve yazarı Ahmet Hakan, Beştepe’ye bir CHP’linin gittiği iddiasını yazan, ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Muharrem İnce’den özür dileyen Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan’ın kendisine tehdit içeren bir e-posta gönderdiğini duyurdu.

Trend 12-12-2019 08:56

Talat Atilla'nın canlı yayındaki sözlerinin ardından CHP'li Muharrem İnce'den jet yanıt!

Muharrem İnce, katıldığı bir televizyon programında "Beştepe'ye giden CHP'li" iddiasının kaynağının CHP'li olduğunu iddia eden Talat Atilla'ya sert tepki gösterdi. İnce, "Rahmi Turan kendisine söylenen isim kimse o ismi açıklamalıdır. Bu akşam 139 CHP Milletvekili töhmet altında bırakılmıştır" dedi.

Haber 12-12-2019 00:38

Rahmi Turan

Rahmi Turan Hakkındaki Haberler Mynet'te. Rahmi Turan Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Muharrem İnce'den Rahmi Turan ve Talat Atilla'ya suç duyurusu

Son dakika haberine göre, Ankara'yı sarsan "Beştepe'ye giden CHP'li" iddiası sonrası Muharrem İnce harekete geçti. Avukatı aracılığıyla gazeteciler Rahmi Turan ve Talat Atilla hakkında suç duyurusunda bulunan İnce, Rahmi Turan hakkında 5 kuruşluk, Talat Atilla hakkında 3 kuruşluk tazminat davası açtı.

Haber 26-11-2019 14:59

Rahmi Turan'ın yeni yazısı! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muharrem İnce ve okurlarından özür diledi

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Muharrem İnce'nin Beştepe'de 'gizli bir görüşme' yaptığı iddiasını ilk ortaya atan Sözcü Gazetesi yazarı Rahmi Turan yeni yazısında çarppıcı ifadelere yer verdi. Turan, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muharrem İnce ve okurlarından özür diledi.

Haber 26-11-2019 09:43

Rahmi Turan bugünkü (25 Kasım) yeni yazısı! 'Talat Atilla yanıltılıyor' dedi çağrıda bulundu

Gazeteci Rahmi Turan, Ankara'yı sarsan "Erdoğan'la görüşen CHP'li" iddialarıyla ilgili Sözcü Gazetesi'ndeki köşesinde yeni bir yazı kaleme aldı. Talat Atilla'nın kendisine daha önce pek çok özel haber verdiğini ve bunların hepsinin doğru çıktığını belirten Turan, Atilla için 'ilk defa yanılıyor veya yanıltılıyor' ifadelerini kullandı. Turan ayrıca, iddianın kaynağı olan 'CHP'li ismin' çıkıp her şeyi açıklaması gerektiğini belirtti.

Haber 25-11-2019 07:49

Rahmi Turan, Türkiye gündemini sarsan yazının hikayesini anlattı

Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan, bugünkü 'Siyaseti sarsan olay' başlıklı yazısında, bir CHP'linin Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne giderek CHP Genel Başkanlığı ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştüğü iddiasına ilişkin yeni açıklamalarda bulundu.

Haber 24-11-2019 08:20

Muharrem İnce'den yeni tweet! Yarına işaret etti

Sözcü yazarı Rahmi Turan, kendisine bilgi veren kaynağının Saray'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüştüğünü iddia ettiği o ismin Muharrem İnce olduğunu açıklamıştı. İnce söz konusu iddiaları yalanlarken, yarın bir basın toplantısı yapacağını duyurdu.

Haber 23-11-2019 15:02

Rahmi Turan 'kaynağım' demişti! Talat Atilla'dan ilk açıklama

Gazeteci Rahmi Turan, 'Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Muharrem İnce Beştepe'de görüştü' iddiasının kaynağının Talat Atilla olduğunu duyurdu. Turan'ın açıklamasının ardından gözler Talat Atilla'ya çevrilirken, Atilla açıklama yaptı.

Haber 23-11-2019 14:34

Talat Atilla kimdir? Talat Atilla hangi gazetede nerede yazıyor ve yazıları (Rahmi Turan'ın Beştepe'ye giden CHP'li iddiası)

Rahmi Turan'ın ortaya attığı iddia siyaseti sarstı. Turan, Sözü Gazetesi'ndeki köşesinde "Beştepe'ye giden CHP'li" iddiasını yazmış ve o ismin Muharrem İnce olduğunu söylemişti. Turhan gelen tepkilerin ardından 'kaynağının' Atilla Talat olduğunu duyurmuştu. Gündemi sarsan iddialar sonrası gözler Talat Atilla'ya çevrilirken, herkes 'Talat Atilla kimdir? Talat Atilla hangi gazetede, nerede yazıyor? Talat Atilla'nın yazıları neler?' sorularına yanıt aramaya başladı.

Haber 23-11-2019 14:26

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Muharrem İnce görüştü iddiası! Rahmi Turan kaynağını açıkladı

Gazeteci Rahmi Turan, Beştepe'ye giden CHP'li iddiasının kaynağını açıkladı. Turan, iddia sahibinin Talat Atilla olduğunu duyurdu.

Haber 23-11-2019 14:08

Uğur Dündar açıkladı: 'Beştepe-Muharrem İnce' iddiası bana da geldi ama...

Gazeteci Rahmi Turan'ın, "Beştepe'de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen CHP'li ismin Muharrem İnce" olduğuınu söylemesinin ardından ortalık karıştı. İnce, iddiaları kesin bir dille yalanlarken; haberin kaynağının kim olduğu merak edilmeye başlandı. Gazeteci Uğur Dündar da aynı iddiaların kendisine de ulaştığını ancak bir belge olmadığı ve taraflarca yalanlandığı için haberi yayınlamadığını açıkladı.

Haber 23-11-2019 08:38

Muharrem İnce'den Rahmi Turan'ın iddiasıyla ilgili yeni açıklama

Muharrem İnce, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile telefonda görüştüğünü söyledi. Kılıçdaroğlu'nun doğruladığı görüşmeyle ilgili konuşan İnce, Beştepe'de böyle bir görüşme gerçekleştiğine inanmadığını ifade etti.

Haber 22-11-2019 07:22

Rahmi Turan'ın olay yaratan iddiası sonrası Kemal Kılıçdaroğlu'ndan ilk açıklama

Gazeteci Rahmi Turan'ın olay yaratan 'CHP'li bir isim, partisinin genel başkanlığı için Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüştü' iddiasıyla ilgili CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan ilk açıklama geldi.

Haber 21-11-2019 09:44

Canlı yayında güldüren diyalog... Saymaz'dan Didem Arslan'a: İnşallah ağzın bal yesin

Habertürk TV'de Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu programda, İsmail Saymaz ile Yılmaz’ın girdiği diyalog gülüşmelere neden oldu. Rahmi Turan'ın yazısının konuşulduğu anlarda Arslan'ın, "Hürriyet'in Genel Yayın Yönetmeni olsan bu yazıyı basar mıydın?" sorusuna Saymaz'ın, "İnşallah ağzın bal yesin" şeklinde verdiği esprili yanıt stüdyoda kahkahalara neden oldu.

Haber 21-11-2019 07:52

Erdoğan'la görüşen CHP'li kim? Rahmi Turan 21 Kasım bugünkü yazısında isim tartışmasına noktayı koydu

Sözcü Gazetesi yazarı Rahmi Turan dünkü yazısında, CHP'li bir ismin, partisinin genel başkanlığı için Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüştüğünü ve Erdoğan'ın da bu isme destek olacağını kaleme aldı. Gündeme bomba gibi düşen haberin ardından Ankara kulislerinde herkes, "Erdoğan'la görüşen CHP'li kim?" sorusuna yanıt ararken; Turan, 21 Kasım bugünkü köşesinde ise isim tartışmalarına noktayı koydu.

Haber 21-11-2019 07:07

Rahmi Turan'ın yazısı bomba etkisi yarattı! Canlı yayında 'Beştepe'ye kim gitti?' tartışması!

Gazeteci Rahmi Turan'ın, CHP'li bir ismin 9 Kasım'da Beştepe Külliyesi'ne giderek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la 'CHP kurultayı' ile ilgili görüştüğünü iddia eden yazısı siyaset kulislerinde bomba etkisi yarattı. CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP 26. Dönem Milletvekili Haluk Pekşen ve Muharrem İnce iddialarla ilgili Habertürk canlı yayınında değerlendirmelerde bulundu.

Haber 21-11-2019 04:23

Muharrem İnce'den canlı yayında 'Erdoğan'la görüşen CHP'li' iddialarıyla ilgili açıklama

2018 CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, CNN TÜRK'te yayınlanan Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına katıldı. İnce, "Erdoğan'la görüşen CHP'li" iddiasına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Haber 20-11-2019 22:14

Erdoğan'ın 'CHP genel başkanı olman gerekir' dediği iddia edilen isim kim? İlk tepki Muharrem İnce'den

Sözcü Gazetesi yazarı Rahmi Turan bugünkü yazısında, CHP'li bir ismin, partisinin genel başkanlığı için Erdoğan'la görüştüğünü ve Cumhurbaşkanı'nın da bu isme destek olacağını kaleme aldı. Konuya ilişkin ilk açıklama Muharrem İnce'den geldi.

Haber 20-11-2019 12:49

Gündemi sarsacak tahmin! 'AK Parti, İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde ağır bir darbe yiyebilir'

Yerel seçimler hakkında tahminde bulunan Sözcü yazarı Rahmi Turan, AK Parti'nin İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde ağır bir darbe yiyebileceğini dile getirdi. Turan, "AK Partili seçmenin yüzde 29,6'sı “Ülkemizin kötüye gittiği” görüşünde…" ifadelerini kullandı

Haber 20-11-2018 11:28

A Spor muhabirinden canlı yayında skandal sözler!

FIFA Dünya Kupası'nda Almanya'nın gruptan elenmesinin ardından canlı yayından skandal bir yorum yapıldı. A Spor'un muhabiri Rahmi Turan'ın cinsiyetçi sözleri büyük tepki çekti.

Spor 28-06-2018 16:39

'Yeni parti en çok oyu mutsuz AKP'lilerden alacak'

Meral Akşener'in liderliğinde kurulacak yeni parti gündemde geniş yer bulurken, köşe yazarları da yeni partiyle ilgili iddialarını gündeme taşımaya devam ediyor. Sözcü Gazetesi Yazarı Rahmi Turan, bugünkü köşe yazısında Meral Akşener'in kuracağı yeni partiyi değerlendirirken, önemli bir iddiaya da yer verdi. Turan yazısında, "Yeni Merkez Parti, sadece MHP'nin yerini almakla kalmayacak, her kesime hitap edecek ve mutsuz AKP'lilerden de oy almayı başaracak" ifadesini kullandı.

Haber 24-08-2017 14:57