Schafer Haberleri

Philips ve Schafer Airfryer karşılaştırması, kullanıcı yorumları

Yemek pişirirken pratiklik kazanmak isteyenlere airfryer tavsiyesi yapılıyor. Airfryerlar sıcak hava buharıyla yiyecekleri daha az yağ kullanarak hem lezzetli ve sağlıklı hem de hızlı bir şekilde pişiriyor. En iyi airfryer markaları arasında Schafer ve Philips yer alıyor. Gelin, Schafer ve Philips airfryer karşılaştırması yapalım ve markaların modellerini yakından inceleyelim!

Yemek 30-10-22 22:20

Çok beğenilen iki marka olan Schafer ve Tefal airfryer karşılaştırması

Yağlı ve sağlıksız yemekler tüketmekten sıkılanlara tavsiye edilen airfryer modelleri, çok az yağ ya da hiç yağ kullanmadan enfes lezzetlerin hızlıca pişirilmesini sağlıyor. Gelin, en iyi airfryer markaları arasında yer alan Schafer ve Tefal markalarının yeni nesil yağsız fritöz modellerini karşılaştıralım.

Yemek 26-10-22 15:53

Fiyatı 3900 TL'ye düştü! Schafer airfryer fritöz indirimde! Bu fırsat kaçmaz

Son yıllarda mutfakların vazgeçilmezleri arasına giren airfryerlar çok seviliyor. Birçok markanın farklı modellerini kullanıcılarıyla buluşturduğu yeni nesil yağsız fritözler, yemek yapmayı kolaylaştırırken daha sağlıklı hale getiriyor. Siz de mutfağınıza sağlık ve pratiklik katmak isteyenlerdenseniz airfryerlarla tanışma zamanınız gelmiş demektir. Kalitesi ve tasarımıyla göz dolduran, üstelik şu anda 30 günün en indirimli fiyatıyla satışta olan yağsız fritöz önerimize bakmadan geçmeyin!

Haber 04-10-22 11:36

Schafer

Schafer Hakkındaki Haberler Mynet'te. Schafer Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.