Seçim Sonuçları Haberleri

Herkes seçim anketlerini konuşurken gözden kaçan detay! Aradan 9 ay geçti, AK Parti ile CHP arasında...

31 Mart yerel seçim için geri sayım devam ediyor. Partilerin belediye başkan adayları büyük oranda netleşirken, seçimlere 47 gün kala kritik hesaplamalar da başladı. 14 Mayıs'ta yapılan genel seçim sonuçlarını dikkate alarak çalışmalarını yürüten parti ve adaylar, il il son seçim sonuçlarını masaya yatırıyor. Peki 14 Mayıs'taki son seçimlerde hangi parti hangi ilde ne kadar oy aldı? Sizler için derledik...

Haber 12-02-2024 08:25

15 sene belediye başkanlığı yapmıştı, geri dönüyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 2002'den beri istediği o ilçe için sürpriz aday

İstanbul'da hem büyükşehir belediye başkan adayını hem de ilçe adaylarını açıklayan AK Parti'de şimdi gözler Ankara'ya çevrildi. Tevfik Göksu, Şadi Yazıcı, Hilmi Türkmen gibi uzun süredir belediye başkanlığı yapan isimlerle yola devam kararı verildi. Ankara'da ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın iktidara geldiği günden beri istediği bilinen Çankaya için o isim gündemde!

Haber 22-01-2024 08:47

SON DAKİKA: AK Parti'nin İstanbul adayı Murat Kurum oldu, ilk açıklama geldi! Son ana kadar Erdoğan'ın masasında iki isim vardı, Yerlikaya da gündemdeydi (MYNET ÖZEL)

SON DAKİKA: AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum oldu! Cumhur İttifakı ve AK Parti, İstanbul'da Ekrem İmamoğlu'nun karşısına Murat Kurum ile çıkacak. Siyasetin bir numaralı gündem maddesi 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler. Seçim maratonunun başlamasıyla özellikle Cumhur İttifakı ve AK Parti'nin İstanbul ve Ankara'da kimi aday göstereceği merak ediliyordu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasında son 24 saate kadar iki isim vardı. Öte yandan Kurum'dan ilk açıklama geldi.

Finans 07-01-2024 15:15

Bir Konya bir Ankara bir de Trabzon! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasında 3 isim kaldı! Zam maratonu bitti sırada yerel seçim var

Asgari ücretin ardından memur ve emekli zammının da belirlenmesinden sonra siyasetin nabzı yine yerel seçime doğru evrildi! Özellikle AK Parti'nin İstanbul ve Ankara adaylarının kim olacağı büyük bir merak konusu. 31 Mart'taki yerel seçimler öncesinde CHP, mevcut belediye başkanları Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş ile yola devam dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasındaki isim sayısı ise üçe indi. İşte AK Parti'nin İstanbul adayı olması beklenen üç isim.

Finans 04-01-2024 09:32

Zam ve maaş maratonu bitti şimdi tüm gözler İstanbul adayında! Pazar günü için Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasında 3 isim kaldı! Bir Konya bir Ankara bir de Trabzon...

Asgari ücretin belirlenmesi enflasyonun açıklanmasından sonra siyasetin nabzı yine yerel seçime doğru evrildi! Özellikle AK Parti'nin İstanbul ve Ankara adaylarının kim olacağı büyük bir merak konusu. 31 Mart'taki yerel seçimler öncesinde CHP, mevcut belediye başkanları Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş ile yola devam dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasındaki isim sayısı ise üçe indi. İşte AK Parti'nin İstanbul adayı olması beklenen üç isim.

Finans 04-01-2024 09:32

Yeğeni paylaştı, Ankara kulisleri hareketlendi! AK Parti'nin adayı o isim mi olacak? Hemen yanıt geldi

Türkiye, iyiden iyiye yerel seçim havasına girdi! CHP'nin Ankara ve İstanbul adayının Mansur Yavaş ile Ekrem İmamoğlu olduğu da kesinleşti. Burada tüm gözler AK Parti ve MHP'ye çevrilmişti. İstanbul için ismi geçen adayların dışında Ankara için de hummalı bir çalışma sürüyor. AK Parti'nin Ankara adayının belli olduğu iddiası bir anda gündem yaratırken; iddialar sonrası açıklama geldi.

Haber 27-12-2023 16:49

Yerel seçim maratonu... ÖZEL | AK Parti'nin 'aday' planı belli oldu, ilk sırada onlar var! İYİ Parti'nin kararı, Sancaklı istifası...

Türkiye, Mayıs'taki genel seçimin ardından şimdi de yerel seçim maratonuna girdi. CHP'deki genel başkanlık yarışını Özgür Özel'in kazanması, Ekrem İmamoğlu'nun süreçten güçlenerek çıkması, İYİ Parti'nin CHP ile ittifak yapmayı reddetmesi gibi birçok faktör seçimi oldukça ilginç hale getirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP lideri Bahçeli, Cumhur İttifakı adaylarını belirlemek için görüşmelerini sürdürüyor.

Haber 12-12-2023 11:12

Yerel seçim startı verildi... ÖZEL | AK Parti'nin 'aday' planı belli oldu, ilk sırada onlar var! İYİ Parti'nin kararı, Sancaklı istifası...

Türkiye, Mayıs'taki genel seçimin ardından şimdi de yerel seçim iklimine girdi. CHP'deki genel başkanlık yarışını Özgür Özel'in kazanması, Ekrem İmamoğlu'nun süreçten güçlenerek çıkması, İYİ Parti'nin CHP ile ittifak yapmayı reddetmesi gibi birçok faktör seçimi oldukça ilginç hale getirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP lideri Bahçeli, Cumhur İttifakı adaylarını belirlemek için görüşmelerini sürdürüyor.

Haber 12-12-2023 10:36

Yerel seçim startı verildi... AK Parti'nin 'aday' planı belli oldu, ilk sırada onlar var! İYİ Parti'nin kararı, Sancaklı istifası...

Türkiye, Mayıs'taki genel seçimin ardından şimdi de yerel seçim iklimine girdi. CHP'deki genel başkanlık yarışını Özgür Özel'in kazanması, Ekrem İmamoğlu'nun süreçten güçlenerek çıkması, İYİ Parti'nin CHP ile ittifak yapmayı reddetmesi gibi birçok faktör seçimi oldukça ilginç hale getirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP lideri Bahçeli, Cumhur İttifakı adaylarını belirlemek için görüşmelerini sürdürüyor.

Haber 12-12-2023 10:31

Parola: Kadir Topbaş modeli! Murat Kurum, Göksu derken AK Parti'den İstanbul için sürpriz hamle iddiası sonrası gerçek ortaya çıktı (Mynet Özel)

AK Parti'nin İstanbul'a aday göstereceği ismin on beş gün içerisinde netleşmesi bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli dün bir araya geldiler. Zirvenin gündemi yerel seçimdi. Sadece İstanbul değil ittifak olarak girilecek seçimde bazı şehirlerde de MHP'nin aday göstermesi AK Parti'nin o adayı desteklemesi gündemde.

Finans 30-11-2023 10:23

Aktif politikayı bırakan Selahattin Demirtaş, ilk kez açıkladı: Cumhurbaşkanı adaylığına hazırdım, kabul edilmedi!

Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrası aktif siyaseti bıraktığını duyuran eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın açıklamaları gündem yarattı. Seçim öncesinde cumhurbaşkanı adayı olmaya hazır olduğunu parti yönetimine bildirdiğini söyleyen Demirtaş, "Fakat bu önerim, herhangi bir gerekçe sunulmadan reddedildi." diye konuştu.

Haber 01-06-2023 09:44

Fatih Portakal adeta isyan etti, Millet İttifakı'na yüklendi: Bir daha size neden inanayım ki? Şimdi bakıyorum halinize...

Gazeteci Fatih Portakal, Millet İttifakı liderlerine çok sert sözlerle yüklendi. Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrası kimsenin oluşan tabloda sorumluluk üstlenmediğini belirten Portakal, "Bu kadar rahat mısınız ya?" diye sordu. Gelen değişim talebine kulakların tıkalı olduğunu savunan Portakal, "Seçim öncesinde de diyorlar ki 'ülkeye demokrasi getireceğiz.' Hadi canım sizde. Şimdi bakıyorum halinize." dedi.

Haber 01-06-2023 08:16

YSK, kesin seçim sonuçlarını bugün açıklayacak

Milletvekili seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından gözler Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci tur sonuçlarına çevrildi. İtiraz sürecinin tamamlanmasının ardından toplanacak YSK, bugün kesin sonuçları açıklayacak.

Haber 01-06-2023 07:34

İYİ Parti'de sıcak saatler yaşanıyor! Meral Akşener seçim sonrası harekete geçti

2023 seçim sonuçlarının belli olmasıyla birlikte istediği sonuçları alamayan Millet İttifakı’nda sıcak saatler yaşanmaya başladı. 2018 seçimlerindeki oy oranını arttıramayan İYİ Parti’de alınan ‘başarısız’ sonucun sebeplerini araştırmak için harekete geçti. Meral Akşener başkanlığında toplanan İYİ Parti Üst Kurulu seçimlerin ardından sandıklardan çıkan sonucu değerlendirmek için bugün bir dizi toplantı gerçekleştiriyor.

Haber 30-05-2023 16:06

Özlem Gürses önce ‘CHP Genel Merkezi'nde çok kişi ağladı’ dedi sonra kendisi de ağladı!

Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden cumhurbaşkanı seçildiği seçim sonuçlarını CHP Genel Merkezi’nde takip eden gazeteci Özlem Gürses seçim gecesi yaşananları anlattı. Özlem Gürses, "CHP Genel Merkezi'nde dün gece çok kişi ağladı. Milletvekilleri ağladı, grup başkanvekilleri ağladı. En çok CHP Gençlik Kolları'ndaki gençlerin ağlamasına üzüldüm" dedi.

Haber 30-05-2023 08:01

'Siyasi hayatı biterdi...' Canlı yayında gündem yaratacak Sinan Oğan açıklaması! İYİ Parti detayına dikkat çekti

Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarını değerlendiren BETİMAR Araştırma Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Duman, ikinci turda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı destekleyen Sinan Oğan'la ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Oğan için "Tarafsız kalsaydı ya da Millet İttifakı tarafını destekleseydi siyasi hayatı biterdi." ifadelerini kullanan Duman, İYİ Parti detayına dikkat çekti.

Haber 29-05-2023 17:30

Sosyal medyada gündem oldu! Doktorun tepki çeken paylaşımına inceleme

Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Asistan Doktor olarak görev yapan Ö.K.’nın seçim sonuçları sonrası sosyal medya üzerinden tesettürlü kadınlarına yönelik yaptığı paylaşım tepki çekti. Paylaşımın ardından İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü inceleme başlattı. İşte detaylar...

Haber 29-05-2023 16:46

YSK duyurdu! Kesin seçim sonuçları 1 Haziran'da Resmi Gazete'de ilan edilecek

Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci tur oylamasının kesin sonuçları, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından 1 Haziran'da Resmi Gazete'de ilan edilecek. Kesin seçim sonuçları, radyo ve televizyonda ilan edilmek üzere ilgili mercilere de gönderilecek.

Haber 29-05-2023 15:42

Çok konuşulacak iddia! İşte Kılıçdaroğlu'nun planı: Erdoğan'sız bir sonraki seçimde...

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci tur sonuçları belli oldu. Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan oyların yüzde 52,16'sını alarak yeniden cumhurbaşkanı seçildi. Oyların yüzde 47,84'ünü alan Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı konuşmada "Yürüyüşümüz sürüyor" dedi. Söz konusu açıklamayla CHP liderinin bir sonraki seçimi işaret ettiğini savunan gazeteci Gürbüz Evren, "'Erdoğan'sız bir sonraki seçimi rahat kazanırız' gibi bir algı var" dedi.

Haber 29-05-2023 10:40

SON DAKİKA | YSK'dan seçim sonuçları ile ilgili 'itiraz' açıklaması! 'Bugün ya da yarın diyelim'

Son dakika haberi: YSK Başkanı Ahmet Yener, seçim sonuçları ile ilgili itiraz sürecine ilişkin açıklamada bulundu. Yener, "Milletvekili kesin sonuçları için, olağanüstü itirazlara gelen dosyaları bugün görüşüp dosyaların akıbetine göre bir şey söylemek mümkün olur. Bugün ya da yarın diyelim" ifadelerini kullandı

Haber 29-05-2023 09:28

SEÇİM SONUÇLARI OY ORANLARI! AA VE ANKA açıkladı! 28 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçim sonuçları ile Erdoğan ve Kılıçdaroğlu oy oranları

Cumhurbaşkanı seçim sonuçları oy oranları 28 Mayıs’ta sandık başına giden seçmenler tarafından merak ediliyordu. 14 Mayıs seçim sonuçlarının ardından Cumhurbaşkanlığı Seçimi ikinci tura kaldı ve geçtiğimiz gün Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu arasında cumhurbaşkanlığı yarışı yaşandı. YSK tarafından yayınlanan seçim sonuçlarında Cumhurbaşkanı açıklandı.

Finans 29-05-2023 07:24

SEÇİM SONUÇLARI AÇIKLANDI! YSK CUMHURBAŞKANLIĞI 2.TUR seçim sonuçları! Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu oy oranları

Cumhurbaşkanı seçim sonuçları oy oranları 28 Mayıs’ta sandık başına giden seçmenler tarafından merak ediliyordu. 14 Mayıs seçim sonuçlarının ardından Cumhurbaşkanlığı Seçimi ikinci tura kaldı ve geçtiğimiz gün Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu arasında cumhurbaşkanlığı yarışı yaşandı. YSK tarafından yayınlanan seçim sonuçlarında Cumhurbaşkanı açıklandı.

Haber 29-05-2023 07:11

SEÇİM SONUÇLARI OY ORANLARI 28 MAYIS 2023: YSK Cumhurbaşkanı seçim sonuçlarına göre kim önde? 28 Mayıs ikinci tur seçimi kim kazandı? Açılan sandık yüzde 99,9

İkinci tur seçim sonuçları ve oy oranları ile ilgili açıklamalar merak konusu oldu. Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci tur sonuçları dün itibarıyla açıklanmaya başlandı. Seçmenler Pazar günü sandık başına giderek oylarını kullandılar. Dün oy verme işlemi saat 08:00’da başladı ve 17:00’da sona erdi. Yayın yasağı ise saat 18:15 itibari ile sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde balkon konuşması yaptı. Peki, seçim sonuçlarında kim önde? Erdoğan ve Kılıçdaroğlu oy oranı nasıl?

Haber 29-05-2023 07:08

SON DAKİKA | Seçim sonuçları sonrası Millet İttifakı toplandı! Kritik toplantı sonrası açıklama yapılmadı

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Seçimi 2'nci oylama sonuçları Millet İttifakı'nda yer alan 6 siyasi partinin lideri bir araya geldi. 1 saat 15 dakika süren toplantı sonrası liderler, basına açıklama yapmadan CHP Genel Merkezi'nden ayrıldı.

Haber 29-05-2023 00:20

HATAY SEÇİM SONUÇLARI VE OY ORANLARI: 28 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları nasıl?

Hatay seçim sonuçlarına ilişkin araştırmalar hız kazandı. Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri sona erdi. Vatandaşlar Cumhurbaşkanını seçmek için önceden belirlenen sandık numaralarına giderek oy kullandı. Tüm Türkiye'nin gözü kulağı seçim sonuçlarına çevrilmiş durumda. Hatay 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçim sonucu ve oy oranları Mynet'te...

Haber 28-05-2023 22:52

Ünlü isimlerden seçim paylaşımı! Sinan Akçıl, Mesut Özil, Alişan, Doğuş… Yine kazandık

Cumhurbaşkanı Seçimi’nin ikinci turu için tüm Türkiye bugün sandık başına giderek oy kullandı. YSK tarafından açıklanan geçici sonuçlara göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kazanmasının ardından ünlü isimlerden seçim paylaşımları gelmeye başladı. Sinan Akçıl, Doğuş, Alişan ve Mesut Özil Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek mesajı yayınladı.

Magazin 28-05-2023 22:28

Ahmet Davutoğlu'ndan Erdoğan'a tebrik mesajı

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci tur sonuçlarının açıklanmasının ardından Millet İttifakı ortaklarından Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'ndan ilk açıklama geldi. Davutoğlu yaptığı açıklamada yeniden cumhurbaşkanı adayı seçilen Erdoğan'ı tebrik etti.

Haber 28-05-2023 21:51

Kılıçdaroğlu'nun adaylığına 'dayatma' demişti, seçim sonuçları sonrası Yavuz Ağıralioğlu paylaştı

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci tur sonuçlarının açıklanmasının ardından Yavuz Ağıralioğlu'ndan açıklama geldi. 14 Mayıs'ta yapılan seçimlerin öncesinde İYİ Parti'den istifa eden Kılıçdaroğlu'nun adaylığına karşı çıkan Ağıralioğlu, yaptığı açıklamada Erdoğan'ı tebrik etti. Ağıralioğlu, "Millet iradesi tecelli etti" ifadelerini kullandı.

Haber 28-05-2023 21:28

SON DAKİKA: Tüm gözler Kılıçdaroğlu'ndaydı! Seçim sonrası ilk kez kameralar karşısına geçti, kendi seçmenine çağrı yaptı: Buradayız, mücadeleyi sürdüreceğiz!

Son dakika haberi: 28 Mayıs seçim sonuçları sonrasında Kılıçdaroğlu, açıklamalarda bulundu! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın zaferiyle sonuçlanan seçimin ardından CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun neler söyleyeceği çok merak ediliyordu. Beklenen oldu ve Kılıçdaroğlu kameralar karşısına geçti! Kılıçdaroğlu ilk konuşmasında "Mücadeleyi sürdüreceğiz!" vurgusuyla dikkat çekti.

Haber 28-05-2023 21:28

Seçim sonuçları sonrası AK Partili İnan, kalp işareti koyarak paylaştı! O isimlere tepki gösterdi: Yazdığınız tweetleri boşuna silmeyin

İkinci tur seçimlerinin resmi olmayan sonuçlarına göre Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan, yeniden cumhurbaşkanı seçildi. Erdoğan'ın seçimi kazanmasıyla birlikte AK Parti cephesinde büyük sevinç yaşanırken; İzmir Milletvekili Eyüp Kadir İnan'ın paylaşımı dikkat çekti. Anketçiler ile birlikte bazı sanatçı ve sosyal medya fenomenlerine tepki gösteren İnan, "Yazdığınız tweetleri boşuna silmeyin. Hepsini gördük, okuduk. Tek beklentimiz utanmanız" dedi.

Haber 28-05-2023 21:01

NEVŞEHİR SEÇİM SONUÇLARI SON DAKİKA: YSK 28 Mayıs 2023 Nevşehir Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları ve Erdoğan - Kılıçdaroğlu oy oranları!

Nevşehir seçim sonuçları son dakika gelişmeleri merak konusu oldu. 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. turu Recep Tayyip Erdoğan ile Kemal Kılıçdaroğlu oy oranları belli oluyor. Nevşehir seçim sonuçları canlı olarak Millet İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu oy oranları ile birlikte yayımlanıyor. İşte Mynet.com Nevşehir seçim sonuçları canlı takip ekranı....

Haber 28-05-2023 19:09

SEÇİM SONUÇLARI OY ORANLARI 2023: Seçim sonuçları ve oy oranları takibi! 28 Mayıs Erdoğan ve Kılıçdaroğlu oy oranı canlı izle

Seçim sonuçları 28 Mayıs 2023 tarihinde sandık başına giderek oy kullanan vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Oy verme işlemi saat 08:00’da başladı ve 17:00’a kadar hızla devam etti. Yayın yasağı saat 18:15 itibari ile sona erdi. Peki, seçim sonuçlarında kim önde? İşte seçim sonuçları ve oy oranlarının canlı takibi...

Finans 28-05-2023 18:39

ORDU CUMHURBAŞKANLIĞI 2. TUR SEÇİM SONUÇLARI SON DAKİKA: YSK 28 Mayıs 2023 Ordu seçim sonuçları ve Erdoğan - Kılıçdaroğlu oy oranları!

Ordu seçim sonuçları son dakika gelişmeleri ve 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. turu Recep Tayyip Erdoğan ile Kemal Kılıçdaroğlu oy oranları belli oluyor. Seçim yasaklarının kalkmasının ardından Ordu seçim sonuçları canlı olarak Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu oy oranları ile birlikte yayımlanıyor. İşte Mynet.com Ordu seçim sonuçları canlı takip ekranı....

Haber 28-05-2023 18:36

TEKİRDAĞ CUMHURBAŞKANLIĞI 2. TUR SEÇİM SONUÇLARI SON DAKİKA: YSK 28 Mayıs 2023 Tekirdağ seçim sonuçları ve Erdoğan - Kılıçdaroğlu oy oranları!

Tekirdağ seçim sonuçları son dakika gelişmeleri ve 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. turu Recep Tayyip Erdoğan ile Kemal Kılıçdaroğlu oy oranları belli oluyor. Seçim yasaklarının kalkmasının ardından Tekirdağ seçim sonuçları canlı olarak Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu oy oranları ile birlikte yayımlanıyor. İşte Mynet.com Tekirdağ seçim sonuçları canlı takip ekranı....

Haber 28-05-2023 18:35

ELAZIĞ CUMHURBAŞKANLIĞI 2. TUR SEÇİM SONUÇLARI SON DAKİKA: YSK 28 Mayıs 2023 Elazığ seçim sonuçları ve Erdoğan - Kılıçdaroğlu oy oranları!

Elazığ seçim sonuçları son dakika gelişmeleri ve 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. turu Recep Tayyip Erdoğan ile Kemal Kılıçdaroğlu oy oranları belli oluyor. Seçim yasaklarının kalkmasının ardından Elazığ seçim sonuçları canlı olarak Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu oy oranları ile birlikte yayımlanıyor. İşte Mynet.com Elazığ seçim sonuçları canlı takip ekranı....

Haber 28-05-2023 18:34

Son dakika: İstanbul'da Erdoğan mı, Kılıçdaroğlu mu önde? İşte resmi olmayan seçim sonuçları...

Son dakika haberi | Türkiye, 14 Mayıs'ın ardından ikinci kez sandık başına gitti. Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan ve Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yarıştığı ikinci turda sonuçlar merak ediliyordu. YSK'nın yasakları kaldırmasıyla birlikte seçimi kimin önde götürdüğü de netleşti. Anadolu Ajansı ilk verileri Erdoğan yüzde 50,69, Kılıçdaroğlu yüzde 49,31 oy oranı şeklinde açıklamıştı. İşte 28 Mayıs cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçim sonuçları...

Haber 28-05-2023 18:17

Son dakika seçim sonuçları | Sandıkların yüzde 100'e yakını açıklandı! Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçim sonuçları netleşiyor: AA ve ANKA'ya göre son durum...

Son dakika seçim sonuçları: Türkiye, cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci tur oylaması için sandık başına gitti. Sandıkların kapanmasıyla oy sayımına geçilirken, sandıkların yüzde 100'e yakını açıldı. Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan ve Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yarıştığı seçim sonuçları netleşti. İşte 2. tur seçim sonuçlarında il il son durum ve adayların aldıkları oy oranları...

Haber 28-05-2023 18:15

KAHRAMANMARAŞ SEÇİM SONUÇLARI: 28 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları ve oy oranları

Kahramanmaraş seçim sonuçları 2023 ekranı kullanıcılar tarafından araştırılmaya başlandı. 14 Mayıs'ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçiminde, ilk turda sonuç çıkmadı ve hiçbir aday yüzde 50 + 1 oy alamadı bu sebeple seçim ikinci tura kaldı. Türkiye, bugün yeniden sandık başına gitti. Vatandaşlar Cumhurbaşkanını seçmek için oy kullandı. Tüm Türkiye seçim sonuçlarını merak ediyor. Kahramanmaraş 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçim sonucu ve oy oranları Mynet'te anbean yayınlanacak.

Haber 28-05-2023 18:13

ŞIRNAK SEÇİM SONUÇLARI: 28 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları ve oy oranları

Şırnak seçim sonuçları ile ilgili son dakika gelişmeleri vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Merkez seçim sonuçları, Beytüşşebap seçim sonuçları, Cizre seçim sonuçları, Güçlükonak seçim sonuçları, İdil seçim sonuçları, Silopi seçim sonuçları ve Uludere seçim sonuçları bu sayfada yer alacak. Şırnak 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçim sonucu ve oy oranları Mynet'te anbean yayınlanacak.

Haber 28-05-2023 18:10

EDİRNE SEÇİM SONUÇLARI: 28 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları ve oy oranları

Edirne seçim sonuçlarına dair araştırmalar hız kazandı. Milyonlarca seçmen, YSK'nın belirlediği okullarda ve kayıtlı oldukları sandıklarda oylarını kullandı. Vatandaşlar 13. Cumhurbaşkanını seçmek için oy kullandı. Tüm Türkiye seçim sonuçlarını merak ediyor. Edirne 2. tur Cumhurbaşkanlığı oy oranları ve seçim sonuçları Mynet.com'da yer alacak.

Haber 28-05-2023 18:07

ADIYAMAN SEÇİM SONUÇLARI: 28 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları ve oy oranları

Adıyaman seçim sonuçlarına dair araştırmalar hız kazandı. Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi için nefesler tutuldu. Milyonlarca seçmen, YSK'nın belirlediği okullarda ve kayıtlı oldukları sandıklarda oylarını kullandı. Vatandaşlar 13. Cumhurbaşkanını seçmek için oy kullandı. Tüm Türkiye seçim sonuçlarını merak ediyor. Adıyaman 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçim sonucu ve oy oranları Mynet'te anbean yayınlanacak.

Haber 28-05-2023 18:05

TRABZON SEÇİM SONUÇLARI: 28 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları ve oy oranları

Trabzon seçim sonuçları hakkında araştırmalar hız kazandı. Türkiye, bugün yeniden sandık başına gitti. Ülke genelinde kurulan sandıklarla vatandaşlar 13. Cumhurbaşkanını seçmek için 2. turda da oy kullandı. Tüm Türkiye seçim sonuçlarını merak ediyor. Trabzon 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçim sonucu ve oy oranları Mynet'te anbean yayınlanacak.

Haber 28-05-2023 18:02

MALATYA SEÇİM SONUÇLARI: 28 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları ve oy oranları

Malatya 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçim sonucu ve oy oranlarına dair araştırmalar yoğunlaştı. Türkiye'deki tüm seçmenler 13. Cumhurbaşkanını seçmek için yeniden sandık başına giderek oylarını kullandı. Vatandaşlar 13. Cumhurbaşkanını seçim sonuçlarını merak ediyor. Malatya 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçim sonucu ve oy oranları Mynet'te anbean yayınlanacak.

Haber 28-05-2023 17:59

SEÇİM SONUÇLARI 2023: Sandıklar saat kaçta açılmaya başlıyor, oylar ne zaman sayılacak? Sandıklar saat kaçta açılıyor, oy sayımı başladı mı?

Sandıkların saat kaçta açılmaya başlanacağı merak edilen konulardan biri oldu. Vatandaşların heyecanla beklediği Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nin ikinci turu bugün gerçekleştiriliyor. Sandık başına giden vatandaşlar oylarını kullandı. Bu seçim ile Türkiye'nin, 5 yıl boyunca görev yapacak olan cumhurbaşkanı belirlenecek. Yayın yasağının sona ermesinin ardından seçim sonuçları oy oranları anbean Mynet.com'dan aktarılacak.

Haber 28-05-2023 17:04

SEÇİM OY ORANLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR? 28 Mayıs 2023 Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu oy oranı canlı takip! Seçim oy oranları son durum

Seçim oy oranları için geri sayım heyecanı başladı. Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci tur sonuçları bugün belli olacak. 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nin ilk turu gerçekleştirildi. İlk turda hiçbir aday istenilen oranı yakalayamadığı için bugün tüm seçmenler ikinci tur için sandık başına gitti. Oy verme işlemini gerçekleştiren vatandaşlar heyecanla seçim oy oranlarını beklemeye başladılar. Peki, seçim oy oranları ne zaman, saat kaçta açıklanır?

Finans 28-05-2023 16:45

MERSİN SEÇİM SONUÇLARI: 28 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları ve oy oranları

Mersin seçim sonuçları hakkında araştırmalar hız kazandı. 14 Mayıs'ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçiminde, ilk turda sonuç çıkmadı ve hiçbir aday yüzde 50 + 1 oy alamadı bu sebeple seçim ikinci tura kaldı. Türkiye, bugün yeniden sandık başına gitti. Vatandaşlar 13. Cumhurbaşkanını seçmek için oy kullandı. Tüm Türkiye seçim sonuçlarını merak ediyor. Mersin 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçim sonucu ve oy oranları Mynet'te anbean yayınlanacak.

Haber 28-05-2023 16:07

Oy kullanmaya böyle geldiler! Onları gören yanlarına gelip fotoğraf çektirdi

Türkiye, cumhurbaşkanlığı seçimleri için bugün yeniden sandık başına giderken; Burdur'da Abdurrahman Uladı (54) alp, Serap Sargın (39) ise yöresel kıyafet giyip, oy kullanmaya geldi. Uladı ile Sargın, oy kullandıktan sonra bazı vatandaşlar ile de fotoğraf çektirdi.

Haber 28-05-2023 15:36

SAKARYA SEÇİM SONUÇLARI 2023: Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci tur sonuçları açıklandı mı? 28 Mayıs Erdoğan Kılıçdaroğlu oy oranları

Sakarya seçim sonuçlarına dair araştırmalar yoğunlaştı. Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi için seçmenler sandık başına giderek oy kullanacaklar. Oy kullanma işlemi 28 Mayıs Pazar sabah 08.00 itibariyle başlayacak ve 17.00 itibariyle son bulacak. Oy kullanma işleminin sona ermesinin ardından il il seçim sonuçları, Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun oy oranları Mynet'te olacak. Peki, Sakarya Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci tur sonuçları açıklandı mı?

Haber 28-05-2023 12:51

KARABÜK SEÇİM SONUÇLARI VE OY ORANLARI: 28 Mayıs Karabük Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci tur sonuçları oy oranları canlı takip Mynet.com'da olacak

Karabük seçim sonuçları ve oy oranlarına dair araştırmalar giderek yoğunlaştı. 14 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hiçbir adayın yüzde 50+1’e ulaşamamasının ardından seçimler ikinci tura kaldı. Bugün sandık başına gidecek olan adaylar Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu arasında bir seçim yaparak 13. Cumhurbaşkanını seçecek. Peki, Karabük Cumhurbaşkanı Seçimi sonuçları saat kaçta, ne zaman açıklanacak?

Haber 28-05-2023 11:25