Semra Güzel Haberleri Ve Son Dakika Semra Güzel Haberleri

Semra Güzel Haberleri Ve Son Dakika Semra Güzel Haberleri

Şevkat Yerimdar'da canlandırdığı Sanem karakteri ile bilinen oyuncu, sunucu ve güzellik uzmanı Semra Güzel 1988’de İzmir’de dünyaya geldi. Celal Bayar Üniversitesi Tasarım Bölümü'nde lisans eğitimini tamamlayan oyuncu sonrasında Almanya’nın Hamburg kentinde Drama Eğitimi aldı. Radyo ve televizyon programcılığı yaptığı Almanya’da aynı zamanda Alster Kozmetikschule ve Longtimeliner Elite Linergist’de güzellik uzmanlığı eğitimi de aldı. Türkiye’ye dönüş yapmasının ardından eğitimini Craft Tiyatro’da sürdüren Semra Güzel oyunculuk kariyerine Alemin Kıralı dizisinde aldığı rol ile adım attı. Zengin Kız Fakir Oğlan, Hıyanet Sarmalı, Home Ofis ve Kervan 1915 projelerinde yer aldı. 2017 yılında Şevkat Yerimdar dizisinin kadrosuna katılarak Sanem karakterini canlandırdı. Youtube kanalında Semra ile Güzel Sohbetler adlı bir program yaptı. Sosyal medyayı yoğun olarak kullanan Semra Güzel Youtube hesabında yayınladığı içeriklerle ile sevenleriyle buluşmaya devam etmektedir.

Semra Güzel Haberleri

HDP'li Semra Güzel tahliyesini istedi! Mahkeme kararını verdi

Eski Diyarbakır Milletvekili HDP'li Semra Güzel'in, 'Silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan 15 yıla kadar hapis istemiyle tutuklu yargılandığı davada yeni bir gelişme yaşandı. Mahkeme, Güzel'in tahliye talebini reddetti.

Haber 11-12-2023 13:12

TBMM'de gergin anlar... Bakan Soylu'dan sert tepki: Peruklarınızı takın, asıl PKK'nın çocukları sizsiniz

TBMM Genel Kurulu’ndaki bütçe görüşmeleri sırasında gerginlik yaşandı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile HDP grubu arasındaki gerginlikte karşılıklı sataşmalar yaşanırken Bakan Soylu’nun HDP’li Semra Güzel’in perukla yakalanmasına gönderme yaparak “Peruklarınızı takın, asıl PKK’nın çocukları sizsiniz." şeklinde konuşması dikkat çekti.

Haber 10-12-2022 16:18

Silahlı terör örgütüne üye olmaktan tutuklu HDP'li Güzel hakkında flaş gelişme: Karar oy çokluğu ile alındı

PKK'lı teröristle fotoğrafı ortaya çıkan ve "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan tutuklu yargılanan HDP Milletvekili Semra Güzel için TBMM Anayasa Adalet Karma Komisyonu, milletvekilliğinin düşürülmesi yönünde oy çokluğu ile karar aldı.

Haber 17-11-2022 16:33

Silahlı terör örgütüne üye olmak suçundan tutuklanmıştı! HDP'li Semra Güzel hakkında yeni gelişme

TBMM Anayasa ve Adalet komisyonları üyelerinden oluşan Karma Komisyon bünyesinde kurulan Hazırlık Komisyonu, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in devamsızlığına ilişkin dosya üzerinde çalışmasını tamamladı.

Haber 08-11-2022 16:53

Semra Güzel

Semra Güzel Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Semra Güzel Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Semra Güzel için TBMM'de Hazırlık Komisyonu kuruldu

TBMM Anaya ve Adalet Karma Komisyonu'nda, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in milletvekilliğinin düşürülmesi talebiyle, Genel Kurul devamsızlık raporunun görüşülmesi için Hazırlık Komisyonu kuruldu.

Haber 20-10-2022 13:49

HDP'li Semra Güzel için flaş karar! Komisyon kurulacak…

PKK’lı teröristlerle çekilmiş fotoğrafları sonrası yurt dışına kaçmaya çalışırken yakalanan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında dikkat çeken bir gelişme daha yaşandı. Güzel'in milletvekilliğinin düşürülmesi amacıyla, 'genel kurul devamsızlık raporununun' görüşülmesi için Hazırlık Komisyonu kurulmasına karar verildi.

Haber 20-10-2022 12:13

HDP'li Semra Güzel hakkındaki iddianame kabul edildi

Dokunulmazlığı kaldırıldıktan sonra yurt dışına kaçmaya çalışırken yakalanan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan 15 yıla kadar hapis cezası istenen iddianame kabul edildi.

Haber 14-10-2022 11:06

Son dakika: Dokunulmazlığı kaldırılmıştı! HDP Milletvekili Semra Güzel hakkında 15 yıla kadar hapis cezası istendi

Son dakika haberine göre dokunulmazlığı kaldırılan HDP Milletvekili Semra Güzel hakkındaki iddianame tamamlandı. Güzel'in, "silahlı terör örgütüne üyelik" suçundan 15 yıla kadar hapsi istendi.

Haber 29-09-2022 19:02

HDP'li Semra Güzel'in kaçışı ile ilgili şoke eden detay! 'Fuhuş şebekesi...'

Adıyaman'da etkisiz hale getirilen PKK'lı teröristin cep telefonundan fotoğrafları çıkan, ardından dokunulmazlığı düşürülen HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, yurt dışına kaçmak üzereyken yakalanmıştı. Yeni çıkan detaylara göre Güzel'in yanında bulunan Fırat D'nin bağlantıları, kaçış planının çökmesine neden oldu.

Haber 08-09-2022 13:41

HDP'li Semra Güzel ile yakalanan iki şüpheli adliyeye sevk edildi

HDP'li Semra Güzel ile yakalanan iki şüpheli adliyeye sevk edildi

Yurthaber 06-09-2022 14:45

HDP'li Semra Güzel'in tutuklanmasına ilişkin hakimlik kararına ulaşıldı

Kararda, ''şüphelinin tüm aramalara rağmen bulunamaması üzerine hakkında yakalama kararı çıkarılmış ve bu karara istinaden ifadesinin alınmış olmasıyla, eylemin sabit görülmesi halinde alması muhtemel ceza miktarı da dikkate alındığında kaçma şüphesi bulunduğu anlaşıldığından tutuklamanın ölçülü olduğu'' belirtildi - Semra Güzel, hakimlik ifadesinde hakkındaki suçlamaları kabul etmedi

Yurthaber 04-09-2022 00:14

Dokunulmazlığı kaldırılan Semra Güzel'le ilgili yeni gelişme! Tutuklandıktan sonra ifadesi ortaya çıktı

Dokunulmazlığı kaldırılan ve 'Silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan hakkında 5 ay önce yakalama kararı çıkartılan bunun neticesinde de önceki gün yakalanan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel tutuklandı. Güzel'in ifadesinde, "Beraat ile sonuçlanan birçok emsal kararlar olmasına rağmen benim dosyam tutuklanmaya sevk olarak huzura gönderilmiştir. Serbest bırakılmamı istiyorum" dediği öğrenildi.

Haber 03-09-2022 20:58

Peruk ve sahte kimlikle yakalanmıştı! HDP Milletvekili Semra Güzel hakkında yeni gelişme

Adıyaman'da 2017'de etkisiz hale getirilen PKK'lı Volkan Boran'ın cep telefonundan silahlı ve samimi fotoğrafları çıkan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, yurt dışına kaçmak üzere İstanbul'dan Edirne'ye giderken İstanbul Emniyet Müdürlüğü ile MİT'in ortaklaşa operasyonuyla yakalandı. Silivri'de bir dinlenme tesisinde yakalanan Güzel, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Haber 03-09-2022 13:50

Dokunulmazlığı kaldırılan HDP Milletvekili Semra Güzel yakalandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: - "Güzel, sahte pasaport ve A.G. isimli göçmen kaçakçısı ve örgüt propagandası yapan kişi ile Edirne'ye giderken MİT ve İstanbul Emniyeti'nin başarılı operasyonu ile yakalandı"

Yurthaber 02-09-2022 19:34

Bakan Soylu duyurdu: Dokunulmazlığı kaldırılan HDP'li Semra Güzel yakalandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dokunulmazlığı kaldırılan ve firari olan HDP Milletvekili Semra Güzel'in yakalandığını açıkladı. Sosyal medyadan açıklama yapan Bakan Soylu, "Güzel, sahte pasaport ve A.G. isimli Göçmen Kaçakçısı ve örgüt propagandası yapan kişi ile Edirne’ye giderken MİT ve İstanbul Emniyeti'nin başarılı operasyonu ile yakalandı." ifadelerini kullandı.

Haber 02-09-2022 19:13

HDP'nin kapatılması davasında yeni gelişme! Semra Güzel'in dosyası ek delil oldu

Anayasa Mahkemesi, Halkların Demokratik Partisi'nin (HDP) kapatılması istemli davada, ek delillere ilişkin taleplerin incelenmesini tamamladı. Kapatma davasıyla ilgili ek delillerin incelemesini tamamlayan Anayasa Mahkemesi heyeti, eski HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım ile HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel ile ilgili dosyaların da davaya ek delil olarak girmesine karar verdi.

Haber 12-05-2022 16:40

HDP'nin kapatılması davasına Semra Güzel'in dosyası da ek delil oldu

Kapatma davasıyla ilgili ek delillerin incelemesini tamamlayan Anayasa Mahkemesi heyeti, eski HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım ile HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel ile ilgili dosyaların da davaya ek delil olarak girmesine karar verdi

Yurthaber 12-05-2022 16:23

HDP’li Güzel’in dokunulmazlığının kaldırılmasının iptali başvurusunda ret gerekçesi açıklandı

Anayasa Mahkemesinin ret kararının gerekçesinde, Güzel'in yasama dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin TBMM kararlarının anayasa, kanun ve TBMM İçtüzüğü'ne uygun olduğu belirtildi

Yurthaber 27-04-2022 10:55

Semra Güzel sırra kadem basmıştı! Nerede olduğu ortaya çıktı

Öldürülen PKK'lı teröristle fotoğrafları ortaya çıkan ve hakkında soruşturma başlatıldıktan sonra sırra kadem basan HDP'li Semra Güzel ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Semra Güzel'in nerede olduğunu dair yeni bir iddia ortaya atıldı.

Haber 18-04-2022 14:25

Bakan Soylu'dan 'Semra Güzel' açıklaması: Böyle bir kişiyi TBMM'ye sokma sorumluluğu kime aittir?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terörist sevgilisiyle fotoğrafları çıktıktan sonra dokunulmazlığı kaldırılan ve hakkında fezleke hazırlanan HDP'li Semra Güzel hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu, "Böyle bir kişiyi, TBMM'ye sokma sorumluluğu kime aittir. Bir parti, bir terör örgütü mensubunu bunu bildiği ve bunun detaylarına hakim olduğu düşüncesi ile nasıl sokmuştur" dedi.

Haber 14-04-2022 21:51

AK Parti'den 'Semra Güzel' açıklaması: Gereğini yapacağız

HDP Diyarbakır Milletekili Semra Güzel'in PKK'lı isimlerle fotoğraflarının çıkmasının ardından dokunulmazlığı kaldırılmış, hakkında yakalama kararı çıkartılmıştı. Henüz bulunamayan Semra Güzel için AK Parti Grup Başkan Vekili Cahit Özkan 'gereğinin yapılacağını' ifade etti.

Haber 05-04-2022 15:21

Yakalama kararı çıkarılmıştı! HDP'li Semra Güzel'in nerede olduğu ortaya çıktı

PKK'lı teröristle fotoğrafları ortaya çıktıktan sonra dokunulmazlığı kaldırılan ve hakkında yakalama kararı olan HDP'li Semra Güzel'le ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Adresinde bulunamadığı açıklanan Güzel'in, Suriye'de, YPG kontrolünde olan bölgeye geçtiği iddia edildi.

Haber 05-04-2022 08:28

SON DAKİKA | Bakan Bozdağ'dan Semra Güzel, Sedat Peker ve Adnan Oktar açıklaması

Son dakika: Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, HDP'li Semra Güzel'in yakalama kararıyla ilgili olarak "Bilinen adreslerinde Semra Güzel’e ulaşılamadı. Şu anda nerede olduğuna dair de elimizde kesin ve resmi bir veri yok" dedi. Bakan Bozdağ, Sedat Peker ile ilgili olarak ise "Bizim iade talebimizin Birleşik Arap Emirlikleri’ne (BAE) ulaştığını değerlendiriyoruz. Ama oradan şu ana kadar bize herhangi bir dönüş olmadı" diye konuştu. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 01-04-2022 13:12

Son dakika: PKK'lı teröristle fotoğrafları çıkmıştı! HDP'li Semra Güzel hakkında yakalama kararı çıkarıldı

Son dakika haberine göre, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, öldürülen PKK'lı teröristle fotoğrafları basına yansıyan ve yasama dokunulmazlığı kaldırılan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel için harekete geçti. İfade alınmak üzere çıkarılan davetiyeye cevap vermeyen ve adresinde bulunamayan Semra Güzel hakkında yakalama kararı çıkarıldı. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 24-03-2022 18:38

Anayasa Mahkemesi, HDP'li Semra Güzel'in dokunulmazlığını kaldıran TBMM kararının iptal istemini reddetti

Anayasa Mahkemesi, HDP'li Güzel'in dokunulmazlığını kaldıran TBMM kararının iptal istemini reddetti. Terörist Volkan Bora'nın cep telefonu incelemesinde HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel ile fotoğrafları ortaya çıkmış, söz konusu fotoğrafların ortaya çıkmasının ardından Güzel "sözlüm" diyerek kendini savunmuştu.

Haber 22-03-2022 12:57

Anayasa Mahkemesi, HDP'li Güzel'in dokunulmazlığını kaldıran TBMM kararının iptal istemini reddetti

Anayasa Mahkemesi, HDP'li Güzel'in dokunulmazlığını kaldıran TBMM kararının iptal istemini reddetti

Yurthaber 22-03-2022 12:48

Son Dakika: HDP'li Semra Güzel hakkında soruşturma başlatıldı

Son dakika haberi: Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, öldürülen PKK'lı teröristle fotoğrafları basına yansıyan ve TBMM tarafından yasama dokunulmazlığı kaldırılan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında soruşturma başlattı. Semra Güzel'in ifade için Başsavcılığa çağrılması bekleniyor. İşte detaylar!

Haber 04-03-2022 11:05

Son dakika: HDP'li Semra Güzel'in dokunulmazlığı kaldırıldı

Son dakika haberine göre, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in yasama dokunulmazlığı, TBMM Genel Kurulunda yapılan oylamayla kaldırıldı.

Haber 01-03-2022 21:52

HDP'li Semra Güzel'in dokunulmazlığı için Komisyon'dan karar çıktı! Son karar TBMM'de

PKK'lı teröristle fotoğrafı çıkan HDP'li Semra Güzel'in dokunulmazlığının kaldırılması Komisyon'da oy çokluğuyla kabul edildi. Güzel'in dokulmazlığının kaldırılmasına ilişkin son karar, TBMM Genel Kurulu'nda alınacak.

Haber 17-02-2022 17:50

Son dakika: Teröristle fotoğrafı çıkmıştı! HDP'li Semra Güzel'in dokunulmazlığıyla ilgili yeni gelişme

Son dakika haberi! TBMM Hazırlık Komisyonu, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel’in dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin raporunu Adalet Anayasa Karma Komisyonu’na sundu. Semra Güzel'in PKK'lı teröristle fotoğrafları ortaya çıkmıştı.

Haber 08-02-2022 17:14

Son Dakika: Komisyon, HDP'li Semra Güzel'in dokunulmazlığı için kararını verdi! Teröristle fotoğrafı ortaya çıkmıştı

Son dakika haberine göre TBMM Hazırlık Komisyonu, oy çokluğu ile HDP'li Semra Güzel'in dokunulmazlığının kaldırılması yönünde karar verdi. Semra Güzel'in PKK'lı teröristle fotoğrafları ortaya çıkmıştı.

Haber 03-02-2022 15:28

Son Dakika: HDP'li Semra Güzel ile ilgili flaş gelişme!

Son dakika haberi: PKK'lı teröristlerle fotoğrafı çıkan ve dokunulmazlığının kaldırılması için hakkında fezleke düzenlenen HDP'li milletkekili Semra Güzel ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. TBMM Hazırlık Komisyonu, HDP'li Semra Güzel'in sözlü savunmasını almak üzere Çarşamba günü tekrar toplanacak. Güzel savunmasını yapmak üzere kendisinin yerine başka bir HDP'li milletvekilini tayin edecek.

Haber 31-01-2022 15:23

PKK'lı teröristle fotoğrafları ortaya çıkmıştı! HDP'li Semra Güzel hakkında hazırlanan yeni fezleke Karma Komisyon'a sevk edildi

Öldürülen PKK'lı teröristle fotoğrafı basına yansıyan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in dokunulmazlığının kaldırılması talebiyle hazırlanan yeni fezleke, TBMM Başkanlığınca Karma Komisyon'a sevk edildi. HDP'li Güzel hakkında hazırlanan yeni fezlekenin, daha önce oluşturulan Hazırlık Komisyonu'na dahil edilmeyeceği, bu dosyanın ayrıca görüşüleceği bildirildi.

Haber 25-01-2022 16:13

SON DAKİKA | HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel ile ilgili yeni fezleke

Son dakika haberine göre teröristle fotoğrafı ortaya çıkan HDP Milletvekili Semra Güzel hakkında 'terör örgütü üyeliği' ve 'terörün finansmanı' suçundan hazırlanan yeni fezleke, TBMM'ye gönderildi.

Haber 24-01-2022 13:56

Son dakika! HDP'li Semra Güzel'in dokunulmazlığının kaldırılması hakkında flaş karar! Komisyon kurulacak

Son dakika gelen habere göre HDP Milletvekili Semra Güzel'in dokunulmazlığının kaldırılmasıyla ilgili yeni gelişme yaşandı. Meclis Anayasa Karma Komisyonu, Güzel'in dokunulmazlığını kaldırmak için komisyon kurulmasına karar verdi.

Haber 20-01-2022 12:53

Siyasette 'Sezen Aksu' tartışması! Özgür Özel'den Bakan Süleyman Soylu'ya: Gece karanlığında toplananların güvenliğini sağlıyorsun

Siyasette 'Sezen Aksu' tartışması devam ediyor. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yüklenerek "Gece karanlığında Sezen Aksu’nun evinin önünde toplananların güvenliklerini sağlıyorsun. Kim bunlar?" dedi. Ayrıca Özel, HDP Diyarbakır Miletvekili Semra Güzel ile ilgili fezlekeye 'evet' oyu vereceklerini açıkladı.

Haber 19-01-2022 16:02

Son dakika... İşte Semra Güzel dışında fezlekesi olan 12 HDP’li…

Son dakika gelen habere göre PKK kampında çekilen fotoğrafları ortaya çıkan Semra Güzel gibi ‘terör örgütü üyeliği’nden hakkında fezleke bulunan HDP’li 12 milletvekili daha var. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘süratle adımların atılacağı’ mesajını verdiği söz konusu vekillere ait dosyaların öne alınarak görüşülmesi gündeme geldi. İşte HDP’li milletvekillerinin fezlekeleri ile ilgili son dakika haberinin detayları…

Haber 18-01-2022 07:42

HDP'li Semra Güzel hakkında son dakika gelişmesi! Tarih belli oldu, '1 dakika' detayı dikkat çekti...

'Koçero Meleti' kod adlı terörist Volkan Bora ile sevgili olduğu ortaya çıkan ve fotoğrafları gündem yaratan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'le ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Büyük tepki çeken fotoğraflar sonrası Güzel için hazırlanan fezlekelerin görüşüleceği tarih belli olurken, gizli tanığın ifadesindeki detaylar dikkat çekti. Soruşturmada gizli tanığın "KCK heyetine girdi. 1 dakika içinde milletvekili adayı olmasına onay verildi" ifadesi yer aldı.

Haber 16-01-2022 13:24

CHP'den, PKK'lı teröristle fotoğrafı çıkan Semra Güzel'le ilgili açıklama: Fezleke Meclise geldiğinde...

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, öldürülen PKK'lı teröristle fotoğrafları basına yansıyan HDP Milletvekili Semra Güzel'in dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin fezlekeyle ilgili, "Terör, terörist, CHP'nin kırmızı çizgisidir. Fezleke Meclis'e geldiğinde gereğini yaparız." ifadelerini kullandı.

Haber 14-01-2022 19:05

Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu'na Semra Güzel tepkisi: Niye kınayamıyorsun

PKK'lı teröristle fotoğrafı çıkan HDP'li vekil Semra Güzel'le ilgili polemik sürüyor. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun, HDP'li Güzel'i kınayamadığını belirterek, "Milletvekilinin teröristle fotoğrafı yakışmaz. Savunmak da yakışmaz. Yok açılım süreciymiş de, yok buymuş da. Niye kınayamıyorsun. Açıkça çık ve kına. Ne var bunda yani" dedi.

Haber 14-01-2022 14:19

SON DAKİKA | Meral Akşener'den Semra Güzel açıklaması

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den son dakika Semra Güzel açıklaması geldi. Teröristle fotoğrafı çıkan Semra Güzel'le ilgili olarak Meral Akşener, "Gelecek fezlekeye İYİ Partili arkadaşlarımız 'evet' oyu vereceklerdir" dedi. İşte son dakika açıklamasının detayları...

Haber 14-01-2022 11:16

HDP'li Semra Güzel'le teröristin fotoğrafı ortaya çıkmıştı! Not defterindeki diğer numaranın sahibi belli oldu

Terör örgütü PKK'ya yönelik 2017'de düzenlenen operasyonda etkisiz hale getirilen ve HDP Milletvekili Semra Güzel ile fotoğrafları ortaya çıkan teröristin not defterindeki diğer numaranın eski bir hemşireye ait olduğu ortaya çıktı. ilaç sağladığı öne sürülen eski hemşire hakkında 5 yıldan 10 yıla kadar hapis cezası istendi. İddianamede yer alan ifadede şüphelinin PKK'nın terör örgütü olup olmadığı konusunda bilgi sahibi olmadığını belirttiği yer aldı.

Haber 13-01-2022 11:23

Son dakika: HDP'li vekil Semra Güzel'in PKK kamplarında yeni fotoğrafları çıktı! Fotoğrafları servis eden gazeteciden çarpıcı açıklama

Son dakika haberine göre, Geçtiğimiz günlerde HDP Milletvekili Semra Güzel'in öldürülen PKK'lı terörist Volkan Bora'yla fotoğrafları ortaya çıkmıştı. Bugün Güzel'in, PKK kampından başka fotoğrafları daha servis edildi. Fotoğrafları yayınlayan gazeteci Ceyhun Bozkurt katıldığı canlı yayında fotoğrafların çekildiği kamplar ile Semra Güzel ve örgüt ilişkileriyle alakalı çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Semra Güzel ve yeni fotoğraflarla ilgili son detaylar...

Haber 12-01-2022 16:43

Son Dakika: HDP'li Semra Güzel'in fezlekesi Meclis'te

Son dakika haberi: HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı fezlekesi Meclis'e ulaştı. Güzel hakkındaki dokunulmazlık dosyası Adalet Anayasa Karma Komisyonu'na havale edildi.

Haber 12-01-2022 10:34

Son dakika… Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na cevap: Ben seni muhatap alır mıyım?

Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında önceki gün düzenlenen MYK toplantısında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘yayına davet’i de konuşuldu. Erdoğan’ın bu davet için ‘Muhatap alınmak istiyor, ben seni muhatap alır mıyım?’ dediği öğrenildi. İşte MYK toplantısında konuşulanlar…

Haber 12-01-2022 10:03

Son Dakika: HDP'li Semra Güzel'in 'sözlüm' dediği teröristle ilgili şoke eden detay! 2 asker ve 1 korucuyu şehit etmiş

Son dakika haberi: Adıyaman'da, güvenlik güçlerinin düzenlediği operasyonla etkisiz hale getirilen, HDP Milletvekili Semra Güzel ile birlikte samimi fotoğrafları ortaya çıkan 'Koçero Meleti' kod adlı PKK'lı terörist Volkan Bora ile ilgili dikkat çeken detaylar ortaya çıktı. Bora'nın, 2015 ve 2016 yılında 2 asker ile 1 güvenlik korucusunun şehit edildiği saldırının faillerinden olduğu belirtildi. HDP'li Semra Güzel ise, terörist Volkan Bora ile sözlü olduklarını söyleyerek kendini savundu.

Haber 11-01-2022 12:45

SON DAKİKA | Bahçeli'den Semra Güzel açıklaması: Dokunulmazlığı derhal kaldırılmalı

Son dakika haberine göre MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in 2017'deki operasyonda öldürülen terörist Volkan Bora ile fotoğrafının ortaya çıkmasıyla ilgili, "Bu bölücü milletvekili hakkında lazım gelen hukuki takibat, dokunulmazlığının kaldırılmasıyla ilgili tasarruf derhal temin ve tekemmül etmelidir. Terörist sevdalıları Meclis koridorlarındadır. Kamplara gidip gelen insanlık defoları, ihaneti tevzi eden terör trafoları Meclis sıralarındadır" dedi.

Haber 11-01-2022 11:13

Son dakika... HDP'li Semra Güzel'in hakkındaki fezlekede flaş gelişme

Son dakika haberine göre, Adalet Bakanlığı, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkındaki fezlekeyle ilgili prosedürü tamamladı. Güzel’in dokunulmazlığının kaldırılması istemiyle düzenlenen fezleke, TBMM’ye iletilmek üzere Cumhurbaşkanlığına gönderildi.

Haber 11-01-2022 09:58

Öldürülen PKK'lı teröristle fotoğrafı çıkan HDP'li vekil için CHP'den ilk açıklama

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in 2017'de operasyonda öldürülen PKK'lı terörist Volkan Bora ile çekilen fotoğraflarının ortaya çıkmasıyla ilgili, "Teröristle fotoğraf verilmesini hiçbir zaman uygun bulmayız. Terör, terörist bizim kırmızı çizgimizdir" ifadelerini kullandı.

Haber 10-01-2022 18:01