Semra Güzel Haberleri Ve Son Dakika Semra Güzel Haberleri

Semra Güzel Haberleri Ve Son Dakika Semra Güzel Haberleri

Şevkat Yerimdar'da canlandırdığı Sanem karakteri ile bilinen oyuncu, sunucu ve güzellik uzmanı Semra Güzel 1988’de İzmir’de dünyaya geldi. Celal Bayar Üniversitesi Tasarım Bölümü'nde lisans eğitimini tamamlayan oyuncu sonrasında Almanya’nın Hamburg kentinde Drama Eğitimi aldı. Radyo ve televizyon programcılığı yaptığı Almanya’da aynı zamanda Alster Kozmetikschule ve Longtimeliner Elite Linergist’de güzellik uzmanlığı eğitimi de aldı. Türkiye’ye dönüş yapmasının ardından eğitimini Craft Tiyatro’da sürdüren Semra Güzel oyunculuk kariyerine Alemin Kıralı dizisinde aldığı rol ile adım attı. Zengin Kız Fakir Oğlan, Hıyanet Sarmalı, Home Ofis ve Kervan 1915 projelerinde yer aldı. 2017 yılında Şevkat Yerimdar dizisinin kadrosuna katılarak Sanem karakterini canlandırdı. Youtube kanalında Semra ile Güzel Sohbetler adlı bir program yaptı. Sosyal medyayı yoğun olarak kullanan Semra Güzel Youtube hesabında yayınladığı içeriklerle ile sevenleriyle buluşmaya devam etmektedir.

Semra Güzel Haberleri

HDP'nin kapatılması davasında yeni gelişme! Semra Güzel'in dosyası ek delil oldu

Anayasa Mahkemesi, Halkların Demokratik Partisi'nin (HDP) kapatılması istemli davada, ek delillere ilişkin taleplerin incelenmesini tamamladı. Kapatma davasıyla ilgili ek delillerin incelemesini tamamlayan Anayasa Mahkemesi heyeti, eski HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım ile HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel ile ilgili dosyaların da davaya ek delil olarak girmesine karar verdi.

Haber 12-05-22 16:40

HDP'nin kapatılması davasına Semra Güzel'in dosyası da ek delil oldu

Kapatma davasıyla ilgili ek delillerin incelemesini tamamlayan Anayasa Mahkemesi heyeti, eski HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım ile HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel ile ilgili dosyaların da davaya ek delil olarak girmesine karar verdi

Yurthaber 12-05-22 16:23

HDP’li Güzel’in dokunulmazlığının kaldırılmasının iptali başvurusunda ret gerekçesi açıklandı

Anayasa Mahkemesinin ret kararının gerekçesinde, Güzel'in yasama dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin TBMM kararlarının anayasa, kanun ve TBMM İçtüzüğü'ne uygun olduğu belirtildi

Yurthaber 27-04-22 10:55

Bakan Soylu'dan 'Semra Güzel' açıklaması: Böyle bir kişiyi TBMM'ye sokma sorumluluğu kime aittir?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terörist sevgilisiyle fotoğrafları çıktıktan sonra dokunulmazlığı kaldırılan ve hakkında fezleke hazırlanan HDP'li Semra Güzel hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu, "Böyle bir kişiyi, TBMM'ye sokma sorumluluğu kime aittir. Bir parti, bir terör örgütü mensubunu bunu bildiği ve bunun detaylarına hakim olduğu düşüncesi ile nasıl sokmuştur" dedi.

Haber 14-04-22 21:51

Semra Güzel

Semra Güzel Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Semra Güzel Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

AK Parti'den 'Semra Güzel' açıklaması: Gereğini yapacağız

HDP Diyarbakır Milletekili Semra Güzel'in PKK'lı isimlerle fotoğraflarının çıkmasının ardından dokunulmazlığı kaldırılmış, hakkında yakalama kararı çıkartılmıştı. Henüz bulunamayan Semra Güzel için AK Parti Grup Başkan Vekili Cahit Özkan 'gereğinin yapılacağını' ifade etti.

Haber 05-04-22 15:21

Son dakika: PKK'lı teröristle fotoğrafları çıkmıştı! HDP'li Semra Güzel hakkında yakalama kararı çıkarıldı

Son dakika haberine göre, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, öldürülen PKK'lı teröristle fotoğrafları basına yansıyan ve yasama dokunulmazlığı kaldırılan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel için harekete geçti. İfade alınmak üzere çıkarılan davetiyeye cevap vermeyen ve adresinde bulunamayan Semra Güzel hakkında yakalama kararı çıkarıldı. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 24-03-22 18:38

Anayasa Mahkemesi, HDP'li Semra Güzel'in dokunulmazlığını kaldıran TBMM kararının iptal istemini reddetti

Anayasa Mahkemesi, HDP'li Güzel'in dokunulmazlığını kaldıran TBMM kararının iptal istemini reddetti. Terörist Volkan Bora'nın cep telefonu incelemesinde HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel ile fotoğrafları ortaya çıkmış, söz konusu fotoğrafların ortaya çıkmasının ardından Güzel "sözlüm" diyerek kendini savunmuştu.

Haber 22-03-22 12:57

Anayasa Mahkemesi, HDP'li Güzel'in dokunulmazlığını kaldıran TBMM kararının iptal istemini reddetti

Anayasa Mahkemesi, HDP'li Güzel'in dokunulmazlığını kaldıran TBMM kararının iptal istemini reddetti

Yurthaber 22-03-22 12:48

Son dakika: HDP'li Semra Güzel'in dokunulmazlığı kaldırıldı

Son dakika haberine göre, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in yasama dokunulmazlığı, TBMM Genel Kurulunda yapılan oylamayla kaldırıldı.

Haber 01-03-22 21:52

Son dakika: Teröristle fotoğrafı çıkmıştı! HDP'li Semra Güzel'in dokunulmazlığıyla ilgili yeni gelişme

Son dakika haberi! TBMM Hazırlık Komisyonu, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel’in dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin raporunu Adalet Anayasa Karma Komisyonu’na sundu. Semra Güzel'in PKK'lı teröristle fotoğrafları ortaya çıkmıştı.

Haber 08-02-22 17:14

Son Dakika: Komisyon, HDP'li Semra Güzel'in dokunulmazlığı için kararını verdi! Teröristle fotoğrafı ortaya çıkmıştı

Son dakika haberine göre TBMM Hazırlık Komisyonu, oy çokluğu ile HDP'li Semra Güzel'in dokunulmazlığının kaldırılması yönünde karar verdi. Semra Güzel'in PKK'lı teröristle fotoğrafları ortaya çıkmıştı.

Haber 03-02-22 15:28

PKK'lı teröristle fotoğrafları ortaya çıkmıştı! HDP'li Semra Güzel hakkında hazırlanan yeni fezleke Karma Komisyon'a sevk edildi

Öldürülen PKK'lı teröristle fotoğrafı basına yansıyan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in dokunulmazlığının kaldırılması talebiyle hazırlanan yeni fezleke, TBMM Başkanlığınca Karma Komisyon'a sevk edildi. HDP'li Güzel hakkında hazırlanan yeni fezlekenin, daha önce oluşturulan Hazırlık Komisyonu'na dahil edilmeyeceği, bu dosyanın ayrıca görüşüleceği bildirildi.

Haber 25-01-22 16:13

Siyasette 'Sezen Aksu' tartışması! Özgür Özel'den Bakan Süleyman Soylu'ya: Gece karanlığında toplananların güvenliğini sağlıyorsun

Siyasette 'Sezen Aksu' tartışması devam ediyor. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yüklenerek "Gece karanlığında Sezen Aksu’nun evinin önünde toplananların güvenliklerini sağlıyorsun. Kim bunlar?" dedi. Ayrıca Özel, HDP Diyarbakır Miletvekili Semra Güzel ile ilgili fezlekeye 'evet' oyu vereceklerini açıkladı.

Haber 19-01-22 16:02

Son dakika... İşte Semra Güzel dışında fezlekesi olan 12 HDP’li…

Son dakika gelen habere göre PKK kampında çekilen fotoğrafları ortaya çıkan Semra Güzel gibi ‘terör örgütü üyeliği’nden hakkında fezleke bulunan HDP’li 12 milletvekili daha var. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘süratle adımların atılacağı’ mesajını verdiği söz konusu vekillere ait dosyaların öne alınarak görüşülmesi gündeme geldi. İşte HDP’li milletvekillerinin fezlekeleri ile ilgili son dakika haberinin detayları…

Haber 18-01-22 07:42

CHP'den, PKK'lı teröristle fotoğrafı çıkan Semra Güzel'le ilgili açıklama: Fezleke Meclise geldiğinde...

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, öldürülen PKK'lı teröristle fotoğrafları basına yansıyan HDP Milletvekili Semra Güzel'in dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin fezlekeyle ilgili, "Terör, terörist, CHP'nin kırmızı çizgisidir. Fezleke Meclis'e geldiğinde gereğini yaparız." ifadelerini kullandı.

Haber 14-01-22 19:05

Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu'na Semra Güzel tepkisi: Niye kınayamıyorsun

PKK'lı teröristle fotoğrafı çıkan HDP'li vekil Semra Güzel'le ilgili polemik sürüyor. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun, HDP'li Güzel'i kınayamadığını belirterek, "Milletvekilinin teröristle fotoğrafı yakışmaz. Savunmak da yakışmaz. Yok açılım süreciymiş de, yok buymuş da. Niye kınayamıyorsun. Açıkça çık ve kına. Ne var bunda yani" dedi.

Haber 14-01-22 14:19

Son Dakika: HDP'li Semra Güzel'in fezlekesi Meclis'te

Son dakika haberi: HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı fezlekesi Meclis'e ulaştı. Güzel hakkındaki dokunulmazlık dosyası Adalet Anayasa Karma Komisyonu'na havale edildi.

Haber 12-01-22 10:34

SON DAKİKA | Bahçeli'den Semra Güzel açıklaması: Dokunulmazlığı derhal kaldırılmalı

Son dakika haberine göre MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in 2017'deki operasyonda öldürülen terörist Volkan Bora ile fotoğrafının ortaya çıkmasıyla ilgili, "Bu bölücü milletvekili hakkında lazım gelen hukuki takibat, dokunulmazlığının kaldırılmasıyla ilgili tasarruf derhal temin ve tekemmül etmelidir. Terörist sevdalıları Meclis koridorlarındadır. Kamplara gidip gelen insanlık defoları, ihaneti tevzi eden terör trafoları Meclis sıralarındadır" dedi.

Haber 11-01-22 11:13

SON DAKİKA | TBMM Başkanı Mustafa Şentop'tan HDP milletvekili Semra Güzel'e tepki! Teröristle fotoğrafı olay olmuştu

Son dakika haberi: TBMM Başkanı Mustafa Şentop'tan HDP milletvekili Semra Güzel açıklaması geldi. Güzel'in teröristle olan fotoğrafına tepki gösteren Şentop, "Anayasal düzene karşı işlenen suçlar bakımından ve ağır bir suçlama içeren dosyalarla ilgili dokunulmazlığın kaldırılması ve yargılamanın önünün açılması gerekir diye düşünüyorum" diye konuştu.

Haber 10-01-22 14:09

HDP'li vekilin öldürülen PKK'lı teröristle çekildiği fotoğraflar ortaya çıktı

HDP'li vekilin öldürülen PKK'lı teröristle çekildiği fotoğraflar ortaya çıktı

Yurthaber 09-01-22 14:45

Semra Güzel hakkında soruşturma başlatıldı

Diyarbakır'da yargılandığı davada 22 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan eski Milletvekili Leyla Güven, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel’in evinde sabah saatlerinde gözaltına alındı. Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı, Semra Güzel ve HDP Van Milletvekili Tayip Temel ile 2 kişi hakkında 'Suçluyu kayırma' gerekçesiyle soruşturma başlattı.

Haber 22-12-20 12:18

Semra Güzel suç duyurusunda bulundu

Oyuncu Semra Güzel, uyuşturucudan sabıkalı olduğunu öğrenince ayrıldığı nişanlısından şiddet gördüğü, ölüm tehdidi aldığı ve işinden olduğu iddiasıyla savcılığa başvurdu.

Magazin 01-11-17 22:10

Semra Güzel trafik kazası yaptı

Genç oyuncu Semra Güzel, dün akşam saatlerinde evine giderken, E-5 Karayolu Okmeydanı kavşağında arkadan gelen bir otomobilin çarpmasıyla kaza yaptı.

Magazin 04-03-16 10:22